Nowo dodane strony

 • Sklep z plakatmi

  Dom i wnętrza
  Szukasz ciekawych plakatów na ścianę. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu bluebird-design.com, gdzie znajdziesz duży wybór autorskich, oryginalnych plakatów do każdego wnętrza. W naszym sklepie znajdziesz plakaty na ścianę praktycznie w każdy rozmiarze, mamy też tapety samoprzylepne,
 • Salon kosmetyczny Soft

  Firmy wg branży, Medycyna i zdrowie, Inne
  Salon kosmetyczny Soft oferuje wiele zabiegów kosmetycznych dla kobiet oraz mężczyzn. Gabinet posiada nowoczesny sprzęt oraz doświadczonych pracowników z bogatą wiedzą. Gwarantowane są zabiegi na najwyższym poziomie. W ofercie znaleźć można makijaż permanentny, zabiegi laserowe, zabiegi pielęgnacyjn
 • energiapomorze.pl

  Firmy wg branży, Energetyka
  Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę Spółki Energia Pomorze. Nasza siedziba znajduje się w Koszalinie a działalność w branży energetycznej prowadzimy już od wielu lat. W zakres świadczonych usług wchodzi dostarczanie energii elektrycznej, gazu ziemnego, instalacje fotowoltaiczne
 • Kosmetyki Naturalne Kraków - Biofresa

  Sklepy internetowe
  Stosując naturalne kosmetyki znajdujące się w naszej ofercie troszczycie się nie tylko o swoje zdrowie, ale także o środowisko. Jeśli zależy wam na zdrowej żywności i znalezieniu odpowiednich zamienników, dla pospolitych dań warto zajrzeć do naszego sklepu ze zdrową żywnością. U nas z pewnością nie
 • Emtor - Wózki Widłowe

  Motoryzacja i transport
  Emtor jest firma oferującą kompleksowe zaopatrzenie w sprzęt magazynowy napędzany prądem lub paliwem ciekłym. Wózki, podnośniki widłowe, ciągniki, wózki autonomiczne i wózki wysokiego składowania to tylko przykłady oferowanych produktów. W ofercie znajdują się ponadto maszyny używane, a także możliw
 • teais.pl

  Firmy wg branży, Przemysł chemiczny, Chemia budowlana
  Hydroizolacje, kleje, materiały izolacyjne, a ponadto posadzki, chodniki i środki antyadhezyjne, to oferta firmy TEAIS. Jesteśmy Specjalistycznym Producentem Materiałów Chemii Budowlanej w Poznaniu. W naszej ofercie znajdą Państwo także tynki, zaprawy i specjalne tynki oraz materiały gruntujące. Inn
 • AiM Serwis- serwis drukarek

  Firmy wg branży, Elektronika, Komputery i internet
  Zapoznaj się z ofertą firmy AiM Serwis. w ofercie znajduje się sprzedaż, naprawa i serwis drukarek. W naszym sklepie nabyć można oprogramowania, kasy fiskalne, urządzenia biurowe, kserokopiarki i drukarki. Skorzystaj już dziś - wybierz najlepsze jakości sprzęty do swojego biura!
 • Centrum Rehabilitacji Best Care

  Medycyna i zdrowie, Lekarze, gabinety, Placówki, instytuty itp.
  Centrum Rehabilitacji Best Care istnieje już od ponad 8 lat. Posiadamy dwie siedziby w Warszawie – w dzielnicach Bemowo oraz Bielany. Oferowane usługi, wykonywane wyłączne przez magistrów fizjoterapii, to między innymi masaż leczniczy, terapia manualna, trening medyczny oraz fizykoterapia.

hoga.pl

Kontenery i wywóz gruzu Łódź


Funkcjonująca od 1995 roku firma Żwiromax cały czas się rozwija, wzbogacając swą ofertę o kolejne produkty i usługi. Fundamentalnym profilem naszej działalności jest sprzedaż kruszywa naturalnego, pochodzącego z własnej kopalni. Do tego oferujemy wiele prac ziemnych i wyburzeniowych, takich jak wyrównywanie terenu, przeprowadzanie rozbiórek, wywóz odpadów na ekologiczne wysypiska, wykonywanie wykopów pod fundamenty, zasypywanie fundamentów, jak również zagęszczanie gruntów. więcej »
Ocena:

Usługi dekarskie i ciesielskie


Instalację pełnej konstrukcji dachowej łącznie z jej uszczelnieniem lub izolacją od warunków atmosferycznych powinno się zlecić doświadczonym dekarzom z firmy TOM-BUD. Najlepsze jakościowo surowce w rękach wielce wykwalifikowanych fachowców zezwolą bezproblemowo zrealizować wszelakiego rodzaju pokrycia dachowe na domach jedno- bądź wielorodzinnych. Skuteczną i trwałą armaturę konstrukcji dachowej proponujemy wykonywać z wykorzystaniem standardowej techniki ciesielskiej. Dodatkowo efektywnie używamy wszelakiego rodzaju materiałów dekarskich takich jak papa termozgrzewalna oraz gont lub dachówki bądź karpiówki. Szczegółowe dane o profilu naszych kompetencji odkryją Państwo na stronie www TOM-BUD. więcej »
Ocena:

Usługi Geodezyjno-kanalizacyjne Legnica


Firma Geodezyjno-Kartograficzna Jakub Juchniewicz z powodzeniem funkcjonuje w Wałbrzychu. Rozległe, użyteczne doświadczenie i świetnie dopasowana kadra zapewniają nam skuteczne przeprowadzanie różnych działań. Zajmujemy się zwłaszcza poważnym przygotowywaniem map do celów projektowych czy prawnych - łącznie z mapami ewidencyjnymi i podziałami, lokalizacjami oraz zasiedzeniami. Na Państwa życzenie testujemy też stan prawny określonej nieruchomości i realizujemy inwentaryzacje powykonawcze. Pełny charakter naszych usług określono na stronie internetowej Firmy Geodezyjno-Kartograficznej Jakub Juchniewicz. więcej »
Ocena:

Tanie okna


Przekonaj się o profesjonalizmie firmy Biamar, która od wielu lat działa na Polskim rynku budowlanym. Specjalizujemy się w montażu okien, drzwi i bram garażowych. Dzięki naszym świetnym pracownikom, ich wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać nawet najtrudniejsze projekty. Dla swoich klientów zawsze służymy radą w wyborze konkretnych rozwiązań, w wyborze okien czy bram i drzwi. Oferujemy także sprzedać okien różnych producentów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na naszą stronę. więcej »
Ocena:

Budowa i remonty domów | Prace wykończeniowe | Roboty kopark


Zakład Usług Remontowych - Marek Solak to firma budowlana która powstała w roku 2003 w Strzelcach Wielkich w okolicach Brzeska. Zajmujemy się budownictwiem ogólnym w tym również kompleksowym budownictwem mieszkaniowym. Wiele domów wybudowaliśmy z polecnia wcześniejszych klientów co potwierdza nasz profesjonalizm. Od początku swojej działalności stale się rozwijamy powiększając zarówno potencjał pracowniczy jak i techniczny.
Realizujemy zlecenia dla osób prywatnych, firm jak również dla instyt więcej »
Ocena:

Usługi Remontowo-Budowlano-Transportowe Ostrołęka


Jeżeli przewidują Państwo przeprowadzenie jakiejkolwiek inwestycji budowlanej czy też remontowej, zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą działań świadczonych poprzez firmę Usługi Remontowo-Budowlano-Transportowe Agnieszka Bacławska. Naczelnym elementem naszej działalności jest wprawdzie przeprowadzanie robót ziemnych oraz budowlanych, niemniej jednak podejmujemy się też wspierającego wynajmu fachowego sprzętu. więcej »
Ocena:

Kabiny prysznicowe Warszawa


Firma handlowo-produkcyjno-usługowa AB Glass zajmuje się szklarstwem. W ofercie posiada wiele rodzajów oraz odmian szkła, w tym również szkła giętego, posiada jednak też w sprzedaży lustra, kabiny prysznicowe, czy też meble i gabloty szklane. Firma działa już od 1988 roku (pod obecną nazwą od 2000 roku), posiada więc niezbędne doświadczenie oraz wiedzę w zakresie branży szklarskiej. Firma działa w Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego. więcej »
Ocena:

Centru dociepleń Aris


Centrum Dociepleń ARIS jest wielce szanowanym dystrybutorem wszelakiego typu elementów stosowanych do ocieplania budynków. Dostarczamy nie tylko najszerszy na naszym rynku asortyment styropianu bądź całkowitych systemów dociepleniowych, ale i dowolne wyroby niezbędne do skutecznego wykonania prac. Kupią Państwo u nas kleje, tynki oraz grunty, a też siatki, listwy czy łączniki. W razie potrzeby służymy doradztwem w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań, wskutek czego każdy Odbiorca zyskuje gwarancję, że izolowanie termiczne budynku zrealizowane będzie efektywnie i pewnie. Szczegółowe informacje o Centrum Dociepleń ARIS osiągalne są na stronie internetowej. więcej »
Ocena:

Usługi z zakresu robót ziemnych Buchałowice


Jednostka robót ziemnych i drogowych „Witar” aktywnie dopełnia wszelakie zlecenia prac dotyczących sporządzania wykopów, przewiertów oraz przecisków ziemnych lub horyzontalnych a także przebić kretem. Firma realizuje wykopy też pod drogi i chodniki, ściśle kooperując z renomowanymi przedsiębiorstwami budowy dróg i mostów. Na terenach dużych miast lub ośrodków przemysłowych czy obszarów leśnych, „Witar” zaleca zastosowanie oryginalnych technik bezwykopowych technologiami hdd - działania te punktualnie oraz bezpiecznie wykonuje jednostka. Strona www firmy zawiera wszelkie szczegółowe informacje o wyrobach i usługach. więcej »
Ocena:

Firma geodezyjna - GEOBEST Sp. z o.o.

Kategorie: 

Przedsiębiorstwo Geobest świadczy usługi geodezyjne oraz wodno-kanalizacyjne już od 1992 roku. Działamy nie tylko na terenie stolicy, ale na życzenie klienta dojeżdżamy w dowolne miejsce w Polsce. Dziś w firmie zatrudnionych jest dziesięciu geodetów oraz czterech architektów wodno-kanalizacyjnych. Naszą załogę inżynieryjno-techniczną tworzą doświadczeni pracownicy z długim stażem pracy. Zakres działań firmy obejmuje przygotowywanie map w celach projektowych, obsługę geodezyjną budownictwa lokalowego i industrialnego, wytyczenia i inwentaryzację budynków jednorodzinnych oraz przyłączeń i tras urządzeń podziemnych. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą na stronie internetowej. więcej »
Ocena:

REM-BUD wykończenia wnętrz poznań


Usługi Remontowo-Budowlane REM-BUD Przemysław Zaborowski, to przedsiębiorstwo remontowo-budowlana, która gwarantuje wysoką jakość zrealizowanych usług budowlanych w aspekcie prac remontowych. Posiadamy praktyki, które wspólnie uformowaliśmy od 1998 roku, dzięki dlaczego Aktualnie posiadamy odpowiednie umiejętności, ekwipunek, a również załogę, jaka jest poręczycielem niezawodności naszych usług. Gruntowne informacje dotyczące usług naszej firmy dostępne pod adresem www. więcej »
Ocena:

Usługi budowlane Poznań


Ceny robocizny i materiałów budowlanych często ulegają niespodziewanym zmianom. W MAG-BUD, podpisując z nami umowę unikasz niepewność związanej z możliwym zwiększeniem się kosztów inwestycji. Gwarantujemy stałość cen materiałów i robocizny. Ponadto jako jeden z liderów wielkopolskiego rynku budowlanego, przygotowaliśmy przyjazny system płatności, ułatwiający finansowanie inwestycji. więcej »
Ocena:

Mazbestos- usługi budowlane Olsztyn


Firma MAZBESTOS zaistniała z uwagą o kontrahentach, którzy do tej pory posiadają na dachach swoich domów niebezpieczny dla zdrowia eternit. Gwarantujemy całościową usługę utylizacji azbestu, a także fachowe usługi dekarskie polegające na instalacji nowego pokrycia dachowego. Jesteśmy kompetentni i terminowi, a nasze wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, iż gwarantujemy bardzo wysoki poziom usług przy jednoczesnym zatrzymaniu konkurencyjnej ceny. więcej »
Ocena:

Concraft - beton architektoniczny


Concraft studio betonu to jedna z najlepiej rozwijających się jednostek w swojej branży. Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Bielsko-Białej. W ramach naszej aktywności zajmujemy się wykonywaniem elementów z betonu architektonicznego takich jak meble czy elementy wykończenia oraz wyposażenia wnętrz łazienek i kuchni. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz najlepsza jakość usług to najlepsze co możemy zaoferować klientom. Zapewniamy fachowe, terminowe przeprowadzanie wszystkich zleceń i konkurencyjne ceny. Wejdź na naszą stronę internetową oraz poznaj się ze szczegółami propozycji! więcej »
Ocena:

Eko-Rek. PW. Bajor M. utylizacja odpadów przemysłowych śląsk


Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu firmę EKO-REK z siedzibą w Dąbrowie Górniczej. Nasza propozycja zawiera: obiór odpadów przemysłowych, budowlanych oraz niebezpiecznych jak również odbiór surowców wtórnych. Decydując się na nasze przedsiębiorstwo otrzymują Państwo pewność, że wygenerowane odpady pozostaną prawidłowo oraz stosownie przetworzone bądź zneutralizowane. Wszelkie usługi przedsiębiorstwa są zgodne z bieżącymi przepisami prawnymi oraz ustawą o gospodarce odpadami. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy przy użyciu wiadomości e-mail czy telefonicznie. Szczegółowe informacje są osiągalne na stronie internetowej. więcej »
Ocena:

Usługi budowlane


Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe „CEZAR” zajmuje się realnie ogólną realizacją inwestycji budowlanych przeróżnego rodzaju. Fachowy zespół profesjonalistów podejmuje się nie tylko realizowania budowlanych zadań inwestycyjnych dla Jednostek Skarbu Państwa bądź Administracji Publicznej i Uczelni, lecz również dla przedsiębiorstw oraz Klienta Indywidualnego. Bazowa propozycja zakładu „CEZAR” niesie uniwersalną adaptację budowy od zaplanowania-pod klucz razem z otrzymaniem niezbędnych zezwoleń na budowę, dokumentacji geodezyjnej a także zapewnienie stolarki okiennej i drzwiowej. Pełny zakres usług dostępny jest na stronie www firmy. więcej »
Ocena:

http://koparka-praca.pl/


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia koparka-praca.pl gdzie znajdą Państwo ofertę prac ziemnych. Potrzebujesz profesjonalnej usługi koparką? Po co szukać więcej – odwiedź nas i zapoznaj się z propozycją. Proponujemy Państwu także wynajem sprzętu budowlanego – serdecznie zapraszamy wszystkie potencjalnie zainteresowane osoby do kontaktu z nami w sprawie wynajmu. W naszych kompetencjach leżą wyburzenia – zarówno metodą tradycyjną, jak i np. konstrukcji żelbetonowych czy rozbiórki budynków. więcej »
Ocena:

InstalPark Systemy parkingowe


Firma InstalPark Piotr Gogler zajmuje się kompleksowo usługami związanymi z przygotowywaniem podbudowy instalacji systemów parkingowych oraz samą ich instalacją. Tworzymy projekt, przygotowujemy okablowanie oraz fundamenty, wykonujemy oznakowanie i montujemy szlabany oraz systemy parkingowe.

Wykonywanie instalacji systemów parkingowych, oznakowania pionowego i poziomego, monitoringu parkingów oraz innych usług związanych z działalnością. więcej »
Ocena:

Budownictwo specjalistyczne


Jeśli zastanawiają się Państwo, kto na całym obszarze Polski może sprawnie, efektywnie oraz w wyznaczonym terminie (zaś równolegle za pomocą najnowocześniejszego sprzętu obsługiwanego przez wyspecjalizowany personel) wdrożyć obszerną gamę usług inżynieryjnych, proponujemy zapoznać się z ofertą opolskiego Przedsiębiorstwa Wielobranżowego JULI-SPEC S.C.. Oferta firmy zawiera zarówno budownictwo specjalistyczne (m.in. wiercenie w żelbetonie czy kotwienie balustrad czy konstrukcji stalowych), jak również kompleksowe prace elektryczne, montażowe, projektowe. Szczegółowe informacje zamieszczono na stronie internetowej JULI-SPEC. więcej »
Ocena:

Prace ziemne


Odwiedź m-koparka.pl i zapoznaj się z propozycją usług budowlanych. Prowadzimy prace ziemne w pełnym zakresie – między innymi wykopy, odśnieżanie placów. Na naszej stronie internetowej znaleźć mogą Państwo bogatą galerię zdjęć. Prezentuje ona niektóre z wykonywanych przez nas zleceń. Zapraszamy serdecznie wszystkie potencjalnie zainteresowane osoby do odwiedzenia naszej strony i skorzystania z naszych usług. Już teraz odwiedź naszą stronę m-koparka.pl i zapoznaj się z naszą bogatą propozycją. Pr więcej »
Ocena:

Roboty ziemne


Dysponujemy koparko-ładowarką JCB 3CX CONTRACTOR, dzięki której nie straszne jest nam nawet najtrudniejsze zadanie a usługi wykonywane są szybko, rzetelnie i profesjonalnie. Proponujemy Państwu atrakcyjne ceny i naprawdę profesjonalną obsługę. Warto! W razie chęci kontaktu z nami zachęcamy do wypełnienia stosownego formularzu kontaktowego. Serdecznie zapraszamy wszystkich potencjalnie zainteresowanych do odwiedzenia naszej strony internetowej i głębszego zapoznania się z naszą propozycją – robot więcej »
Ocena:

Dozur, obsługa i konserwacja systemów


Zapraszamy do odwiedzenia www.serwis-nieruchomosci24h.pl i zapoznania się z propozycją stałej obsługi techincznej Państwa nieruchomości. W zakresie konserwacji przez nas czynionych uwzlędniamy między innymi udrażnianie kanalizacji, czyszczenie studzienek, naprawa przyborów sanitarnych, płykanie instalacji ciepłej wody, usuwanie przecieków w instalacjach centralnego ogrzewania, kontrola szczelności połączeń gwintowanych i wiele, wiele więcej. Po wejściu na naszą stronę internetową mogą Państwo za więcej »
Ocena:

Budex


W Łodzi działa wiele firm budowlanych, lecz firma Budex wyróżnia się na ich tle wieloletnim doświadczeniem, zgraną i sprawnie działającą ekipą oraz kompleksowymi usługami budowlanymi. Działamy od 1983 roku i od tamtego czasu mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma firmami oraz prywatnymi inwestorami w zakresie remontów oraz wykończeni wnętrz. Jesteśmy w stanie zbudować dom pod klucz, aczkolwiek naszą specjalnością są przede wszystkim wykończenia wnętrz. więcej »
Ocena:

Instalacje Grzewcze i Sanitarne


Sani-Tech , Technika Grzewcza i Sanitarna Choroszy Krzysztof. Usługi hydrauliczne. Instalacje wodne i kanalizacyjne, montaż term gazowych i elektrycznych, montaż pomp, wodomierzy i hydroforów, montaż baterii, kabin, umywalek, zlewów. Instalacje centralnego ogrzewania i ogrzewania podłogowego, montaż grzejników, próby szczelności gazu wraz z protokołem. Instalacje gazowe, montaż pomp ciepła, kominków z płaszczem wodnym, kotłów z podajnikiem, centralne odkurzacze, piece kondensacyjne. więcej »
Ocena:

Fliz-Mar | Firma remontowa Częstochowa


Fliz-Mar zajmuje się usługami remontowo - wykończeniowymi od stycznia 2008 roku.
Doświadczenie nabyte podczas prac w Polsce, jak i zagranicą, pozwala wykonywać nasze usługi na najwyższym poziomie.

Szeroki wachlarz profesjonalnych usług sprawia, iż nasi klienci są w pełni zadowoleni.
Obecnie firma działa na terenie Częstochowy i okolic.

W ramach naszych usług prowadzimy przybliżoną wycenę remontu, która nic nie kosztuje. więcej »
Ocena: