Nowo dodane strony

 • Wymiana szybki iphone Kraków

  Firmy wg branży, Naprawa, serwis, RTV, video
  Prowadzimy serwis Iphone w Krakowie. Wymiana szybki i wyświetlacza to nasze najważniejsze propozycje. Ponadto zapewniamy nowe baterie, regulujemy kwestie ładowania, bazujemy tylko na oryginalnych częściach. Dzięki nam wymienicie Państwo zbitą szybkę już od 99 złotych. Charakteryzujemy się ponad ośmi
 • Fabryka Ozonu

  Inne
  Fabryka Ozonu świadczy usługę ozonowania. Zabieg ten jest niezwykle skuteczny w zakresie dezynfekcji - ozon usuwa z powietrza wirusy, bakterie, zarodniki grzybów oraz alergeny. Wysoką efektywność tej metody uzyskujemy w usuwaniu uporczywych zapachów, takich jak dym papierosowy, zapach stęchlizny czy
 • Agencja Reklamowa Mediaup Nowy Sącz, Reklama, Druk Nowy Sącz

  Firmy wg branży, Drukarnie, Agencje full-service
  Agencja Reklamowa Mediaup Nowy Sącz powstała z pasji tworzenia, tworzenia rzeczy niestandardowych, nietuzinkowych, indywidualnych a zarazem spersonalizowanych pod oczekiwania Klienta, cechuje nas rzetelność i profesjonalizm w tworzeniu kompleksowych kampanii reklamowych dla Klientów z całej Polski i
 • Chwilówki Nowy Sącz - kredyty-chrobry.pl

  Ekonomia, Pośrednictwo kredytowe, Finanse
  Pożyczka od kredytu różni się przede wszystkim tym, że nie trzeba w niej spełniać żadnych kryteriów, dlatego jest to zdecydowanie bardziej atrakcyjna oferta aniżeli właśnie kredyt zwłaszcza dla tych osób, które nie są w stanie zadowolić banków, Ponadto pożyczka jest udzielana przez różne instytucje
 • Sklep mySafety: obejmij ochroną telefon, portfel, klucze i p

  Firmy wg branży, Ubezpieczenia, Zabezpieczenia
  Sklep mysafety oferuje Państwu sprzedaż nośników z indywidualnymi numerami ID służącymi do ochrony cennych dla Państwa przedmiotów takich jak: klucze, rower, portfel, telefon, bagaż, pupil. Ponadto oferuje usługę Mecenas mySafety Direct dla osób fizycznych oraz dla firm.
 • interni.pl

  Sklepy internetowe
  Kosze na pranie, na śmieci, mydelniczki i dozowniki, pojemniki na chusteczki, półki łazienkowe, stojaki na ręczniki, szczotki do WC, uchwyty na suszarki czy papier toaletowy, wieszaczki – to niektóre produkty, które przydadzą się w każdej łazience. Jeżeli chcesz kupić wszelkie potrzebne tekstylia do
 • Poduszki dekoracyjne

  Sklepy internetowe, Wyposażenie wnętrz, Aranżacja wnętrz
  Nowoczesne i klasyczne poduszki ozdobne zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Poduszki uszyte z grubych tkanin tapicerskich o unikalnych wzorach i formach. Idealne na sofę, do salonu, na fotel lub łóżko.
 • Prawo Handlowe Białystok - lexkancelaria.eu

  Prawo i podatki, Radcy prawni
  Kancelaria Radcy Prawnego LEX zajmuje się obsługą klientów zarówno firmowych, jak i prywatnych. Codziennie pomaga swoim klientom w nawet najbardziej zaawansowanych sprawach, dotyczących prawa cywilnego, medycznego, pracy, administracyjnego, rodzinnego, czy pod względem zamówień publicznych. Więcej s
Tu jesteś » Strona główna » Komputery i internet » Blogi » D

hoga.pl

Michał - strona domowa

Kategorie: 

Dla fanów gier komputerowych przygotował Michał kilka ciekawostek oraz kolekcję kodów do gier. Na stronie ponadto chat oraz bramka sms. więcej »
Ocena:

Nałogi Decy

Kategorie: 

Jeśli chcesz poznać nałogi Decy, po prostu kliknij. Ma ona słabość do poezji, intrygującej prozy, doznań estetycznych i emocjonalnych. Znajdziesz tu zatem wiersze znanych poetów (m.in. Wisławy Szymborskiej), fragmenty książek (np. Michael Quoist "O miłości", John Gray "Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus") oraz zdjęcia. więcej »
Ocena:

Plastikowy dwusów - Trabant 601

Kategorie: 

Strona prywatna poświęcona Trabantowi 601. Oprócz informacji o autorze strony znajdziesz tu cikawostki i dane techniczne tytułowego samochodu. więcej »
Ocena:

Polski Don Kichot

Kategorie: 

Na swojej stronie polski Don Kichot zamieszcza własne przemyślenia i rozważania na temat polskiej rzeczywistości oraz bramkę sms obsługującą wszystkie polskie sieci komórkowe. Część z tekstów to "proza wierszem pisana". więcej »
Ocena:

Prywatna strona Doroty Sz.

Kategorie: 

Strona Doroty zwanej też Dorszem oraz jej pupilki, ślicznej karmelkowej kotki (opisuje genezę jej imienia oraz przedstawia galerie zdjęć). więcej »
Ocena:

Rafał Dubiel's interest page

Kategorie: 

Strona prywatna poświęcona hobby autora - górom i ekonomii. Notatki z wyprawy na Mt. Blanc. więcej »
Ocena:

Robert Drózd - strona domowa

Kategorie: 

Znajdziesz tutaj teksty o muzyce (King Crimson, Marillion, Collage, Kazik), literaturze (Goethe), komputerach - a także wiersze, eseje, humor... więcej »
Ocena:

Roman Dubinski

Kategorie: 

Strona Polaka zamieszkałego w Kanadzie poszukującego za jej pośrednictwem znajomych - jeśli coś mówią ci: Jelonki, liceum Sowińskiego na Woli, Szkoła Podchorążych im. Nalazkow, Troki, Karaimi, możesz się z nim skontaktować więcej »
Ocena:

Stanisław Donarski

Kategorie: 

Strona zawiera informacje o przeprowadzonych w Polsce testach z pociągiem Pendolino ETR 460. Autor zamieścił tutaj dane techniczne pociągu, informacje o przeprowadzonych na Centralnej Magistrali Kolejowej próbach prędkości oraz zdjęcia prezentujące Pendolino. więcej »
Ocena:

Strefa poezji

Kategorie: 

Świat poezji Marka Domżalskiego. Prezentuje on własne utwory i poleca autorów znanych i mniej znanych, których sam ceni. Znajdziesz tu również kartki z poezją, możesz wpisać się do księgi gości i ocenić wiersze.
więcej »
Ocena:

Strona AD

Kategorie: 
 • D 
 •  
 •  

Na stronie znajdziesz nieco informacji o autorze, jego rodzinnym mieście Tczewie i galerie krótkich opowiastek o Garfieldzie. więcej »
Ocena:

Strona Dominika

Kategorie: 

Strona zawiera informacje o Dominiku i jego zainteresowaniach, galerię zdjęć z podróży oraz prezentuje należącą do Dominika firmę (Dominosoft). więcej »
Ocena:

Strona domowa - o mnie i moich zabawkach

Kategorie: 

Na stronie oprócz informacji o autorze znajdziesz ciekawostki i porady dotyczące Amigi. więcej »
Ocena:

Strona domowa Adama Dmytryszyna

Kategorie: 

Prywatna strona, której tematyka jest związana z samochodami zabytkowymi skonstruowanymi na bazie najbardziej typowych produktów FSO Żerań. Autor prezentuje swoje auto - FSO 2000 (z silnikiem Fiata 132), a także auto marzeń, czyli Pirat/Nestor. więcej »
Ocena:

Strona domowa Damiana

Kategorie: 

Na domowej stronie Damiana, oprócz informacji o autorze strony, znajdziesz efekty jego pasji, czyli galerie zdjęć, głównie Tatr. więcej »
Ocena:

Strona domowa Daveeta

Kategorie: 
 • D 
 •  
 •  

O autorze, o jego sutdiach (prawo w Poznaniu), zdjęcia, cytaty, download. więcej »
Ocena:

Strona Domowa Domela

Kategorie: 
 • D 
 •  
 •  

Oprócz informacji o autorze znajdziesz tu galerię fotek oraz linki do stron związanych z zainteresowaniami autora. więcej »
Ocena:

Strona domowa Wojtka Drążka

Kategorie: 

Zainteresowania autora strony oscylują wokół: programowania (PNG - Portable Network Graphics Specification), koszykówki (Zepter Śląsk Wrocław), GPW (aktualne notowania) . Zamieścił także zagadnienia związane z czterema reformami społecznymi, co zaowocowało obecnością na witrynie aktów prawnych i informacji związanych z tym tematem więcej »
Ocena:

Strona firmowa i osobista Michała Dyszyńskiego

Kategorie: 

Strona zawiera oryginalny podręcznik z fizyki dla liceum (1klasa) i gimnazjum. Dodatkowo znajdziesz tutaj dużo oryginalnych pomysłów dydaktycznych, informacje o autorze oraz jego twórczości. więcej »
Ocena:

Strona Mateusza Dutkiewicza

Kategorie: 

Strona jest poświęcona dla tych, którzy planują stworzyć własną stronę www. Autor zamieścił dużo porad dotyczących HTML, DHTML, Flash, skrypty, aplety Javy i słownik pojęć. Witryna zawiera również chat. więcej »
Ocena:

Strona prywatna Danusi

Kategorie: 
 • D 
 •  
 •  

Autorka strony oferuje mapy, z którymi można zwiedzać Tatry, a także pomoże ci założyć stronę internetową. więcej »
Ocena:

The Polish Train Page - Jeffrey Dobek

Kategorie: 

Strona domowe potomka polskich emigrantów, który szczególnym sentymentem darzy Polskie Koleje Państwowe - zawiera galerię zdjęć, wspomnienia z wizyt w Polsce w różnych latach więcej »
Ocena:

Tomasz (Tom) Danik - home page

Kategorie: 
 • D 
 •  
 •  

Na stronie znajdziesz szczegółowe informacje na temat wykształcenia i kariery zawodowej autora. więcej »
Ocena:

Witryna Marty Dąbrowskiej

Kategorie: 

Witryna internetowa Marty Dąbrowskiej - projektantki mody, malarki, ilustratorki. Na stronie znajdziesz bardziej szczegółowe informacje o niej oraz obejrzysz jej prace. więcej »
Ocena:

Yaro - strona domowa

Kategorie: 
 • D 
 •  
 •  

Strona domowa Jaroslawa Dziubek, na której znajdziesz informacje o autorze oraz wiele zdjęć. więcej »
Ocena:

1 2 3 4