Nowo dodane strony

 • Sklep z plakatmi

  Dom i wnętrza
  Szukasz ciekawych plakatów na ścianę. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu bluebird-design.com, gdzie znajdziesz duży wybór autorskich, oryginalnych plakatów do każdego wnętrza. W naszym sklepie znajdziesz plakaty na ścianę praktycznie w każdy rozmiarze, mamy też tapety samoprzylepne,
 • Salon kosmetyczny Soft

  Firmy wg branży, Medycyna i zdrowie, Inne
  Salon kosmetyczny Soft oferuje wiele zabiegów kosmetycznych dla kobiet oraz mężczyzn. Gabinet posiada nowoczesny sprzęt oraz doświadczonych pracowników z bogatą wiedzą. Gwarantowane są zabiegi na najwyższym poziomie. W ofercie znaleźć można makijaż permanentny, zabiegi laserowe, zabiegi pielęgnacyjn
 • energiapomorze.pl

  Firmy wg branży, Energetyka
  Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę Spółki Energia Pomorze. Nasza siedziba znajduje się w Koszalinie a działalność w branży energetycznej prowadzimy już od wielu lat. W zakres świadczonych usług wchodzi dostarczanie energii elektrycznej, gazu ziemnego, instalacje fotowoltaiczne
 • Kosmetyki Naturalne Kraków - Biofresa

  Sklepy internetowe
  Stosując naturalne kosmetyki znajdujące się w naszej ofercie troszczycie się nie tylko o swoje zdrowie, ale także o środowisko. Jeśli zależy wam na zdrowej żywności i znalezieniu odpowiednich zamienników, dla pospolitych dań warto zajrzeć do naszego sklepu ze zdrową żywnością. U nas z pewnością nie
 • Emtor - Wózki Widłowe

  Motoryzacja i transport
  Emtor jest firma oferującą kompleksowe zaopatrzenie w sprzęt magazynowy napędzany prądem lub paliwem ciekłym. Wózki, podnośniki widłowe, ciągniki, wózki autonomiczne i wózki wysokiego składowania to tylko przykłady oferowanych produktów. W ofercie znajdują się ponadto maszyny używane, a także możliw
 • teais.pl

  Firmy wg branży, Przemysł chemiczny, Chemia budowlana
  Hydroizolacje, kleje, materiały izolacyjne, a ponadto posadzki, chodniki i środki antyadhezyjne, to oferta firmy TEAIS. Jesteśmy Specjalistycznym Producentem Materiałów Chemii Budowlanej w Poznaniu. W naszej ofercie znajdą Państwo także tynki, zaprawy i specjalne tynki oraz materiały gruntujące. Inn
 • AiM Serwis- serwis drukarek

  Firmy wg branży, Elektronika, Komputery i internet
  Zapoznaj się z ofertą firmy AiM Serwis. w ofercie znajduje się sprzedaż, naprawa i serwis drukarek. W naszym sklepie nabyć można oprogramowania, kasy fiskalne, urządzenia biurowe, kserokopiarki i drukarki. Skorzystaj już dziś - wybierz najlepsze jakości sprzęty do swojego biura!
 • Centrum Rehabilitacji Best Care

  Medycyna i zdrowie, Lekarze, gabinety, Placówki, instytuty itp.
  Centrum Rehabilitacji Best Care istnieje już od ponad 8 lat. Posiadamy dwie siedziby w Warszawie – w dzielnicach Bemowo oraz Bielany. Oferowane usługi, wykonywane wyłączne przez magistrów fizjoterapii, to między innymi masaż leczniczy, terapia manualna, trening medyczny oraz fizykoterapia.

hoga.pl

Elektrownie atomowe

Kategorie: 

Elektrownia atomowa potrafi zasilić całkiem spory obszar, dostarczając jednocześnie taniej energii. W Polsce sprawa budowy elektrowni budziła szereg kontrowersji, jednak gdzie leży prawda? Autor na swojej stronie analizę całej problematyki zaczyna od wyjaśnienia reakcji jądrowych, następnie opisuje zasadę działania elektrowni jądrowej oraz przytacza wielkie katastrofy. Przedstawia nam słynnych fizyków oraz problem energetyki jądrowej w Polsce. więcej »
Ocena:

F.U.H. AMPER

Kategorie: 

W ofercie firmy znajdziesz elektroniczne liczniki energii elektrycznej, kompensację mocy biernej i systemy zasilania gwarantowanego. więcej »
Ocena:

Geotech - firma, która pomoże Ci rozwiązać problem

Kategorie: 

Firma podejmuje się opracowania na zlecenie każdego rozwiązania z dziedziny mechaniki. Dodatkowo opracowuje też rozwiązania z dziedziny ekologii i energetyki oraz optyki. więcej »
Ocena:

Instal- montaż pomp ciepła


Wykonywanie, instalacja centralnego ogrzewania. Kotły: CO, olejowe, gazowe, węglowe, wodno-kanalizacyjne, instalacje solarne, uruchomienia, obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna. Oczyszczalnie ekologiczne, szamba, stacje uzdatniania wody, klimatyzacja, wentylacja, przyłącza wodne. więcej »
Ocena:

JEAN MUELLER POLSKA Sp. z o.o.


Przedstawiciel firm Jean Muller i Ferraz Shawmut w Polsce. W sprzedaży: rozłączniki, podstawy i listwy bezpiecznikowe, bezpieczniki (wkładki topikowe) - oferta ponad 45.000 typów, zaciski kablowe i transformatorowe, szafki poliestrowe dla energetyki, elementy rozdzielnic nn. więcej »
Ocena:

KEMA


KEMA jest międzynarodową organizacją działającą w dziedzinie systemów energetycznych, technologii i metod ochrony środowiska oraz zarządzania ochroną środowiska. Działalność KEMY obejmuje także zagadnienia związane z kontrolą jakości oraz certyfikację wyrobów i systemów. więcej »
Ocena:

Mezap Sp. z o.o.


Strona Zakładu Budowy Aparatury i Remontów Specjalistycznych, którego główny zakres produkcji stanowi aparatura i urządzenia przemysłu chemicznego, spożywczego i energetycznego. więcej »
Ocena:

Narodowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

Kategorie: 

Strony firmy statutowo zajmującej się problemami racjonalnego zużywania energii. Zamieszczono wyczerpujące informacje o przebiegu jej działalności, realizowanych projektach, listę wykonywanych usług a także ustawy i rozporządzenia z zakresu energetyki. więcej »
Ocena:

Nuclear.pl

Kategorie: 

Serwis poświęcony jest energetyce jądrowej. Znajdziesz tu informacje o budowie i zasadach działania reaktorów, lokalizacji elektrowni jądrowych w Europie, zastosowaniach atomistyki w przemyśle, medycynie i innne. więcej »
Ocena:

Pengia Sp. z o.o.


Działasz w na rynku energii? Próbujesz wprowadzić nowy produkt do swojej oferty? Nie wiesz jak stosować marketing w energetyce? Wprowadzasz nowe technologie? Zajrzyj na stronę firmy działającej w szeroko pojętym sektorze energetycznym, dogłębnie znającej sektor gazowy. więcej »
Ocena:

Premia Jeden Raz - BZE S.A.

Kategorie: 

Strona zawiera informacje o premii Bedzińskiego Zakładu Energetycznego przeznaczonej dla klientów wpłacających jednorazowo całą książeczkę za energię elektryczną. więcej »
Ocena:

Ramatech-Instal


W ofercie firmy, której szczegóły zawarto na stronie, znajdziesz m.in. naprawę urządzeń hydrauliki, remonty hamulca torowego, telewizję przemysłową, instalacje elektroenergetyczne oraz spawanie i montaż konstrukcji metalowych. więcej »
Ocena:

Wiedza, Doświadczenie, Informacje

Kategorie: 

Strona związana głównie z tematyką elektryczną oraz edukacją. Zawartość: protokoły, instrukcje, badania etc. więcej »
Ocena:

Zakład Projektowania Technologii i Automatyki pro-ZAP


Strona firmy oferującej systemy pomiarów, sterowań i regulacji; wykonującej systemy sterowania i nadzoru procesów, stanowiska zrobotyzowane, systemy monitoringu itp. Działa ona m.in. w energetyce, przemyśle chemicznym, uzdatnianiu wody, oczyszczaniu ścieków, hydrotechnice i przemyśle samochodowym. Na stronie szczegółowe informacje o zakładzie, szczegółowy wykaz zrealizowanych obiektów oraz warte uwagi ciekawe rozwiązania. więcej »
Ocena:

1 2 3 4