Nowo dodane strony

 • RH-Fitness - studio treningu personalnego

  Firmy wg branży, Sport, Hobby i pasje
  Chcesz zrzucić zbędne kilogramy i uzyskać świetną sylwetkę? RH Studio to miejsce, gdzie zyskasz długotrwałe efekty. Zapoznaj się z ofertą i skorzystaj. Tutaj odbędziesz zajęcia z trenerem personalnym, zbadasz swój skład ciała czy uzyskasz konsultacje dietetyczne.
 • www.wywlaszczeni.pl

  Prawo i podatki
  WYWLASZCZENI.PL jest portalem tematycznym zapewniającym pomoc prawną deweloperom, inwestorom, właścicielom nieruchomości oraz innym podmiotom związanym z nieruchomościami. Mamy ekspertów z zakresu prawa, budownictwa i ekonomii, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksową pomoc w kwestiach procesu wywła
 • zwolen.habzafinanse.com.pl

  Ekonomia, Finanse, Banki
  Jeśli jesteś osobą, która dała się wplątać w kłopoty finansowe z kredytami lub chwilówkami, to masz szansę z nich wyjść. Zajmujemy się bowiem pomocą w uzyskaniu kredytu, który będzie bardziej opłacalny i będzie go łatwiej spłacić. Jeśli natomiast masz wiele chwilówek, mamy w ofercie możliwość ko
 • Firma transportowa Dam-Kam

  Motoryzacja i transport, Transport, Małopolskie
  Firma Dam-Kam ze swoją siedzibą w okolicach Brzeska świadczy lokalne usługi transportowe. Główny obszar działalności przewozowej obejmuję Kraków, Bochnię, Brzesko i Tarnów wraz z okolicznymi miejscowościami. Firma specjalizuję się w usługach przewozowych różnych rzeczy od mebli, AGD, po maszyny i po
 • Drukowalnia.pl - drukarnia internetowa

  Firmy wg branży
  Drukarnia online inaczej zwana drukarnią internetową to znakomite rozwiązanie dla firm ceniącym sobie wygodę i szybkość realizacji zamówień. Największym atutem tego rozwiązania jest, możliwość załatwienia wszelkich formalności związanym z wydrukiem bezpośrednio przez stronę www. Oraz bardzo szybk
 • Zapowiedzi telefoniczne i nagrania lektorskie

  Firmy wg branży, Studia nagrań, Telefony, faksy, centrale
  Nagrania lektorskie na zamówienie. Zapraszam na moją stronę gdzie posłuchasz przykładowych nagrań. Oferuję wykonywanie usług lektorskich. Specjalizuję się w nagraniach do komunikatów telefonicznych, zapowiedzi telefoniczne, nagrania do central telefonicznych. Zapoznaj się z cennikiem i zleć nagranie
 • bestdent.com.pl

  Medycyna i zdrowie, Stomatologia
  Jest nam niezwykle miło móc przedstawić Państwu ofertę klinki Best Dent. Znajdujemy się w Warszawie a działalność prowadzimy już od ponad 10 lat. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej, chirurgii stomatologicznej, protetyki, endodoncji, ortodoncji oraz impl
 • Nauka śpiewu - lekcje śpiewu - Wrocław Wokal Studio

  Oświata i edukacja, Nauka gry na instrumentach, Korepetycje
  Wrocław Wokal Studio to profesjonalna nauka śpiewu.Tutaj możesz popracować nad swoim głosem, pozbyć się wewnętrznych barier i blokad, rozwijać swoje umiejętności śpiewu. Zajęcia prowadzone są przez dyplomowaną trenerkę wokalu rozrywkowego i jazzowego. Z zajęć wokalnych mogą korzystać osoby doro

hoga.pl

DIR

Kategorie: 

DIR jest dostawcą sprzętu i systemów sieciowych, systemów okablowania strukturalnego dla klientów indywidualnych i korporacyjnych. Na stronie znajdziemy informacje dla partnerów handlowych firmy. więcej »
Ocena:

DMZ Chemak sp. z o.o.


Firma zajmuje się konfiguracją, dostawą oraz instalacją systemów komputerowych IBM. Ponadto projektuje i instaluje okablowanie lokalnych sieci komputerowych. Również instaluje oprogramowanie systemowe i aplikacyjne. W ofercie także pomoc i doradztwo przy pracach projektowych, programowych i wdrożeniowych, szkolenie personelu klienta w zakresie eksploatacji systemu AS/400. więcej »
Ocena:

EComputers & Media S.C.


Firma specjalizuje sie w tworzeniu stron WWW, projektowaniu i instalacji sieci komputerowych oraz sprzedaży sprzętu komputerowego i audio-video-RTV. Na stronie znajdziesz opisy oferowanych produktów i usług. więcej »
Ocena:

EWOSOFT - Systemy informatyczne w górnictwie


EWOSOFT proponuje klientom tworzenie specjalistycznego oprogramowania dla potrzeb klienta, opracowywanie cyfrowych baz danych [ geologicznych, złożowych, dostępnego parku maszyn, cyfrowe modele złóż ], projektowanie i wykonywanie sieci logicznych wraz z instalacją i konfiguracją urządzeń sieciowych, a także projektowanie i tworzenie serwisów internetowych. Na stronie znajdziemy przykładowe prezentacje oraz wersje demonstracyjne oferowanego oprogramowania. więcej »
Ocena:

EXNOR communications


Internet dla Ciebie. Obsługujemy firmy oraz osoby prywatne od strony informatycznej. Oferta na stronie. więcej »
Ocena:

EXODUS Biuro Informatyczne


W ofercie firmy znajdziemy podzespoły i akcesoria komputerowe, materiały eksploatacyjne. Ponadto firma oferuje usługi w zakresie projektowania i wykonawstwa lokalnych sieci komputerowych oraz stron www. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej biura. więcej »
Ocena:

FCA


Produkcja i sprzedaż produktów światłowodowych na potrzeby firm telekomunikacyjnych i komputerowych. Dystrybucja sprzętu dla sieci LAN, okablowania strukturalnego i innego sprzętu dla instalatorów telekomunikacyjnych i sieciowych. Możliwość zamówienia poprzez internet, porady techniczne. więcej »
Ocena:

Feniks BIS


Komputery, kasy fiskalne, sieci, internet, kursy komputerowe - oto co oferuje firma Feniks BIS. Szczegóły - na stronie. więcej »
Ocena:

Firut Data Communications s.c.


Usługi związane z siecią - integracja istniejących systemów z nowo nabywanymi, analiza istniejących sieci, projekty sieci do zastosowań przemysłowych, budowa sieci. Ponadto dystrybucja komponentów do budowy sieci. więcej »
Ocena:

Fonbud Sp. z o.o.


Projektowanie i wykonawstwo robót telekomunikacyjnych w zakresie: budowa linii kablowych międzymiastowych i międzycentralowych oraz światłowodowych, okablowania strukturalnego, remonty i przebudowy. Handel koparkami, osprzętem telekomunikacyjnym. więcej »
Ocena:

FONT 2 s.c.


Firma oferuje: komputery, sieci strukturalne, oprogramowanie (księgowe, magazynowe) firmy CDN, kasy fiskalne, serwis i sprzedaż drukarek i monitorów, tworzenie stron WWW oraz instalacje alarmowe i kontroli dostępu. więcej »
Ocena:

Geohard Informatyka


Kompleksowe usługi informatyczne: - Sieci Komputerowe, - Kompleksowe Wdrażanie Zabezpieczeń, - Obsługa Informatyczna Przedsiębiorstw, - Serwery Sieciowe, - Doradztwo Informatyczne. więcej »
Ocena:

George


Przedsiębiorstwo oferuje kompleksową obsługę firm w zakresie instalacji, modernizacji i nadzoru sieci komputerowych (NOVELL i inne), instalacji i konserwacji sprzętu komputerowego oraz wdrażania systemów magazynowych i finansowo-księgowych. więcej »
Ocena:

Golddom


W ofercie komputery (Adax, IBM, Compaq), peryferia - drukarki, skanery, fax-modemy, monitory - oraz materiały eksploatacyjne. Ponadto Instalacje sieciowe Novell i Lantastic, dostęp indywidualnych użytkowników oraz sieci lokalnych do internetu. więcej »
Ocena:

Hardbit s.c.


Autoryzowany dealer Optimus S.A. W ofercie komputery, akcesoria i peryferia. Na stronie sklep internetowy. Ponadto firma oferuje usługi serwisowe, internetowe, sieciowe. Również dystrybucja oprogramowania. więcej »
Ocena:

Help Office


Strona firmy zajmującej się projektowaniem stron www, hostingiem oraz tworzeniem sieci komputerowych. Znajdizesz tu jej ofertę, portfolio i dane kontaktowe. więcej »
Ocena:

Hentel


Firma zajmuje się kompleksową obsługą systemów telekomunikacyjnych, proponując biurom, bankom, urzędom, sklepom, szkołom i osobom fizycznym kompleksową ofertę sprzętu i techniki telekomunikacyjnej krajowych i zagranicznych firm. W skład asortymentu wchodzą, m.in.: centrale, telefony przewodowe i bezprzewodowe (także dalekiego zasięgu), telefony i wideotelefony ISDN, modemy i karty sieciowe ISDN, identyfikatory, liczniki i dyskryminatory połączeń telefonicznych. Strona zawiera szczegółowe informacje na ten temat. więcej »
Ocena:

Histo

Kategorie: 

Niezawodne sieci komputerowe. Robimy wszystko, aby zapewnić najwyższą jakość oferowanych produktów i usług, aby spełnić Twoje oczekiwania. Specjalizujemy się w budowie, rozbudowie oraz modernizacji zintegrowanych sieci okablowania strukturalnego. Zapewniamy realizację od analizy potrzeb Inwestora, poprzez projekt, wycenę kosztorysową do nadzoru i wykonania inwestycji. więcej »
Ocena:

Home-Net Internet Provider


Home-Net Internet Provider świadczy usługi w zakresie dostępu do internetu dla domu i firm, utrzymania stron www i kont poczty e-mail, tworzenia stron www, budowy sieci lokalnych i osiedlowych oraz kompleksowej obsługi informatycznej. więcej »
Ocena:

HotCom


Firma projektuje witryny internetowe, tworzy prezentacje multimedialne oraz oprogramowanie dla przedsiębiorstw. Poza tym dostarcza sprzęt komputerowy i tworzy sieci lokalne. więcej »
Ocena:

IC Intracom Polska Sp. z o.o.

Kategorie: 

Strona internetowa producenta i dystrybutora peryferii i akcesoriów komputerowych. Firma specjalizujące się w produkcji kabli, złączek komputerowych, dystrybucji aktywnych i pasywnych komponentów sieciowych. Na stronie znajdziemy katalog produktów, informacje promocyjne oraz nowinki branżowe. więcej »
Ocena:

Impol


Autoryzowany przedstawiciel Plus GSM, Panasonic i AMP. Oferuje sprzedaż instalację i serwis: telefonów, telefaksów, central telefonicznych, kserokopiarek, telefonów komórkowych, akcesoriów, systemów sieciowych i okablowania strukturalnego. więcej »
Ocena:

Indom


Strona firmy instalacyjno-budowlanej wykonującej instalacje elektryczne, sieci komputerowe i zintegrowane systemy alarmowe. Na stronie więcej o firmie, jej ofercie oraz referencje. więcej »
Ocena:

InfoLAN - informatyczna obsługa firm


Firma od 1996 roku zajmuje się kompleksową obsługą informatyczną klientów instytucjonalnych. Na stronie znajdziesz informacje o firmie, stosowanym przez nią sprzęcie oprogramowaniu i oferowaych usługach. więcej »
Ocena:

INS s.c.


Firma oferuje usługi z zakresu doradztwa, prac projektowych (sieci LAN/WAN oparte na Windows NT, Unix, Novell), wdrażania oraz opieki serwisowej. Dostarcza sprzęt, instaluje oprogramowanie biurowe. więcej »
Ocena:

1 2 3 4 5 [...]