Nowo dodane strony

 • RH-Fitness - studio treningu personalnego

  Firmy wg branży, Sport, Hobby i pasje
  Chcesz zrzucić zbędne kilogramy i uzyskać świetną sylwetkę? RH Studio to miejsce, gdzie zyskasz długotrwałe efekty. Zapoznaj się z ofertą i skorzystaj. Tutaj odbędziesz zajęcia z trenerem personalnym, zbadasz swój skład ciała czy uzyskasz konsultacje dietetyczne.
 • www.wywlaszczeni.pl

  Prawo i podatki
  WYWLASZCZENI.PL jest portalem tematycznym zapewniającym pomoc prawną deweloperom, inwestorom, właścicielom nieruchomości oraz innym podmiotom związanym z nieruchomościami. Mamy ekspertów z zakresu prawa, budownictwa i ekonomii, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksową pomoc w kwestiach procesu wywła
 • zwolen.habzafinanse.com.pl

  Ekonomia, Finanse, Banki
  Jeśli jesteś osobą, która dała się wplątać w kłopoty finansowe z kredytami lub chwilówkami, to masz szansę z nich wyjść. Zajmujemy się bowiem pomocą w uzyskaniu kredytu, który będzie bardziej opłacalny i będzie go łatwiej spłacić. Jeśli natomiast masz wiele chwilówek, mamy w ofercie możliwość ko
 • Firma transportowa Dam-Kam

  Motoryzacja i transport, Transport, Małopolskie
  Firma Dam-Kam ze swoją siedzibą w okolicach Brzeska świadczy lokalne usługi transportowe. Główny obszar działalności przewozowej obejmuję Kraków, Bochnię, Brzesko i Tarnów wraz z okolicznymi miejscowościami. Firma specjalizuję się w usługach przewozowych różnych rzeczy od mebli, AGD, po maszyny i po
 • Drukowalnia.pl - drukarnia internetowa

  Firmy wg branży
  Drukarnia online inaczej zwana drukarnią internetową to znakomite rozwiązanie dla firm ceniącym sobie wygodę i szybkość realizacji zamówień. Największym atutem tego rozwiązania jest, możliwość załatwienia wszelkich formalności związanym z wydrukiem bezpośrednio przez stronę www. Oraz bardzo szybk
 • Zapowiedzi telefoniczne i nagrania lektorskie

  Firmy wg branży, Studia nagrań, Telefony, faksy, centrale
  Nagrania lektorskie na zamówienie. Zapraszam na moją stronę gdzie posłuchasz przykładowych nagrań. Oferuję wykonywanie usług lektorskich. Specjalizuję się w nagraniach do komunikatów telefonicznych, zapowiedzi telefoniczne, nagrania do central telefonicznych. Zapoznaj się z cennikiem i zleć nagranie
 • bestdent.com.pl

  Medycyna i zdrowie, Stomatologia
  Jest nam niezwykle miło móc przedstawić Państwu ofertę klinki Best Dent. Znajdujemy się w Warszawie a działalność prowadzimy już od ponad 10 lat. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej, chirurgii stomatologicznej, protetyki, endodoncji, ortodoncji oraz impl
 • Nauka śpiewu - lekcje śpiewu - Wrocław Wokal Studio

  Oświata i edukacja, Nauka gry na instrumentach, Korepetycje
  Wrocław Wokal Studio to profesjonalna nauka śpiewu.Tutaj możesz popracować nad swoim głosem, pozbyć się wewnętrznych barier i blokad, rozwijać swoje umiejętności śpiewu. Zajęcia prowadzone są przez dyplomowaną trenerkę wokalu rozrywkowego i jazzowego. Z zajęć wokalnych mogą korzystać osoby doro

hoga.pl

Komtech sp. z o.o.


Integrator zaawansowanych technologicznie systemów informatycznych. Firma jest również autoryzowanym dystrybutorem/resellerem kilkunastu producentów. W ofercie: MAGIC - narzędzie ponad 4 GL automatyzujące proces programowania; projektowanie, instalacje i uruchamianie kompleksowych systemów sieciowych wielodostępnych; Zintegrowany Pakiet Zarządzania Przedsiębiorstwem; aplikacje na zamówienie. więcej »
Ocena:

KORPOL Sp. z o.o. - Dystrybutor urządzeń sieciowych


Firma zajmuje się importem i dystrybucją (hurtową i detaliczną) urządzeń sieciowych. Zaopatruje sklepy komputerowe i firmy instalatorskie na terenie całego kraju. więcej »
Ocena:

Krajowa Szerokopasmowa Sieć Naukowa POL34

Kategorie: 

Strona zawiera informacje na temat sieci POL34, która łączy polskie ośrodki naukowe. Znajdziemy tu również dane o eksperymentalnej sieci POL155 oraz aktualnej i docelowej strukturze sieci. więcej »
Ocena:

Labolatorium Informatyczno - Matematyczne LabNet S.A.


LabNet specjalizuje się w planowaniu i wykonaniu witryn internetowych, projektowaniu i wykonywaniu sieci wewnętrznych oraz zwiększaniu bezpieczeństwa sieci lokalnych. Na stronach firmy wykonane projekty oraz kontakt. więcej »
Ocena:

LAN Centrum


Centrum oferuje kompleksową informatyczną obsługę firm, serwis komputerowy, montaż sieci komputerowych, odzyskiwanie danych, administrację sieci, usługi związane z Internetem. więcej »
Ocena:

Lan PL - sieci lokalne


Lan PL - sieci lokalne. Znajdziesz tu informacje, porady i oprogramowanie dotyczące sieci lokalnych (LAN). więcej »
Ocena:

LAN Technika Artur Szostko - Strukturalne sieci komputerowe


Firma Lan Technika Artur Szostko jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku w branży strukturalnych sieci komputerowych. Lan Technika specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie wszelkich instalacji niskoprądowych, w tym wykonuje sieci komputerowe, sieci światłowodowe, instalacje alarmowe, systemy telewizji przemysłowych, sieci telefoniczne, instalacje elektryczne. Specjalizujemy się w realizacji i modernizacji inwestycji z zakresu nowych technologii więcej »
Ocena:

LAN WODONUR


Strona zawiera wszystkie użyteczne informacje dla użytkowników sieci komputerowych oraz informacje o amatorskiej sieci LAN WODONUR w Szczecinku. więcej »
Ocena:

LANservice s.c.


Strona firmy LANservice zajmującej się sieciami LAN, komputerami sieciowymi, w tym terminalami i serwerami aplikacji - network application server, notebookami, zarządzaniem siecią - network management. więcej »
Ocena:

Lanster


Tematyka strony oscyluje wokół systemów sieciowych. Znajdziesz tu rozwiązania dla projektowania sieci komputerowych i ich zabezpieczeń, opisy technologii światłowodowych i nie tylko. więcej »
Ocena:

Logonet Sp. z o.o.


Witryna dostawcy internetowego oferującego publiczny dostęp do internetu, telefon internetowy, łącza dzierżawione, czytnik poczty, konta pocztowe, konta www, serwery wirtualne, projektowanie stron www, przyłącza i konfiguracja sieci komputerowych, sieci WAN, usługi serwisowe związane z internetem, szkolenia i kursy, sprzedaż modemów i sprzętu komunikacyjnego, a także archiwum ftp. Szczegółowe informacje o usługach oraz ich cennik na stronie providera www.lo.pl. więcej »
Ocena:

MAGREN-NET


Firma dokonuje napraw, modernizacji i instalacji sprzętu i oprogramowania, usuwa wirusy, odzyskuje dane, buduje sieci komputerowe, dostarcza internet radiowy. Firma działa na terenie Koszalina, Słupska i okolic. więcej »
Ocena:

Markomp


Firma Markomp prowadzi sprzedaż sprzętu komputerowego i teleinformatycznego, tworzy sieci komputerowe oraz proponuje usługi internetowe. więcej »
Ocena:

Master Fiskal s.c.


Firma tworzy oprogramowanie na zamówienie - specjalizując się przy tym w systemach informatycznych dla ośrodków sanatoryjno-wczasowych, pensjonatów, hoteli. Ponadto zajmuje się dostarczaniem, instalacją i konfiguracją sprzętu komputerowego, sieci komputerowych i urządzeń fiskalnych. więcej »
Ocena:

Masters s.c.


Doradztwo, projektowanie, instalacja i konserwacja sieci komputerowych i systemów wielodostępnych. Doradztwo i konsultacje w zakresie sprzętu i oprogramowania komputerowego. Sprzedaż sprzętu, oprogramowania i akcesoriów. Również serwis i usługi internetowe. więcej »
Ocena:

Matic Sp. z o.o


Matic to dostawca komputerów oraz projektant i instalator sieci komputerowych oraz internetu. W zakresie działalności firmy jest też montaż urządzeń, uruchamianie, konfiguracja oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny komputerów i sieci. Na stronie znajdziemy opis proponowanego sprzętu wraz z cenami, informacje o promocjach oraz dane teleadresowe. więcej »
Ocena:

MCX s.c.


Oferta MCX dotyczy instalacji okablowania strukturalnego oraz inteligentnego budynku, integracji systemów sieciowych oraz dystrybucji urządzeń i systemów telekomunikacyjnych. Strona informuje o poszczególnych produktach i usługach oferowanych przez firmę oraz zawiera listę oddziałów firmy na terenie kraju. więcej »
Ocena:

Meritus s.c.


Rozwiązania dla obsługi informatycznej średnich i dużych firm: bazy danych, oprogramowanie systemowe i użytkowe, serwery i stacje robocze, okablowanie strukturalne i sieci. Oferta w oparciu o produkty firm: 3COM, Adaptec, APC, Asus, Compaq, Datrontech Poland, Dell, Epson, Equinox, Fujitsu, IBM, Informix, Intel, Microsoft, Mod-Tap, Oki, SCO, Seagate, Western Digital. więcej »
Ocena:

Micro Signal Polska sp. z o.o.


Firma zajmująca się dostawą sprzętu i oprogramowania komunikacyjnego oraz dostawą kompleksowych rozwiązań informatycznych (bazujących na systemie IBM AS/400. więcej »
Ocena:

Microsens Polska


Witryna internetowa reprezentanta jednego z największych producentów urządzeń sieciowych w standardach Ethernet, Fast Ethernet, Token Ring, FDDI i ATM, światłowodowych, komponentów do systemów okablownia strukturalnego, inteligentnych budynków oraz instalacji typu fiber to the desk i fiber to the office. W ofercie firmy znajdziemy m.in. konwertery mediów, transcivery, modemy i multixery światłowodowe, karty sieciowe, huby i minihuby, przełączniki i komponenty pasywne. Strona dokładnie prezentuje każdy z oferowanych produktów wraz ze szczegółowym opisem technicznym, parametrami i fotografią. Dodatkowo istnieje możliwość ściągnięcia dokumentacji oraz aktualnego katalogu w postaci plików PDF. więcej »
Ocena:

Microsystems Polska Sp. z o.o.


Działalność firmy Microsystems obejmuje m.in. sprzedaż sprzętu komputerowego, świadczenie usług serwisowych gwarancyjnych i pogwarancyjnych, projektowanie i instalacje systemów komputerowych, integracje systemów w zakresie LAN i WAN, serwis techniczny, a także szkolenie użytkowników. więcej »
Ocena:

Minix


Główne gałęzie działalności firmy to telekomunikacja, komputery, okablowanie sieciowe, systemy alarmowe oraz sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych. więcej »
Ocena:

Molex Premise Networks

Kategorie: 

MOLEX to wiodący producent systemów okablowania strukturalnego przeznaczonych do celów transmisji danych. Witryna prezentuje szczegółowe informacje o firmie, produktach, stosowanych rozwiązaniach technicznych. Do dyspozycji jest dokumentacja techniczna, podręcznik instalatora, FAQ, prezentacje multimedialne, a także adresy biur sprzedaży i dystrybutorów. więcej »
Ocena:

MPC Service s.c.


Firma oferuje sprzęt komputerowy: podzespoły i akcesoria do komputerów PC, sprzęt multimedialny, monitory. Ponadto serwis komputerów i osprzętu (drukarek, monitorów), rekonfiguracja sprzętu. Również instalacja i usługi związane z siecią. więcej »
Ocena:

MrNet - Michał Ruta


Firma specjalizująca się w technologiach internetowych (m.in. instalacje sieci, tworzenie stron www) oferuje również usługi z zakresu outsourcingu informatycznego oraz handlu sprzętem komputerowym i oprogramowaniem. Dla agencji nieruchomości przedsiębiorstwo przygotowało systemem baz danych pomocnych w prowadzeniu biura. więcej »
Ocena: