Nowo dodane strony

 • Sklep z plakatmi

  Dom i wnętrza
  Szukasz ciekawych plakatów na ścianę. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu bluebird-design.com, gdzie znajdziesz duży wybór autorskich, oryginalnych plakatów do każdego wnętrza. W naszym sklepie znajdziesz plakaty na ścianę praktycznie w każdy rozmiarze, mamy też tapety samoprzylepne,
 • Salon kosmetyczny Soft

  Firmy wg branży, Medycyna i zdrowie, Inne
  Salon kosmetyczny Soft oferuje wiele zabiegów kosmetycznych dla kobiet oraz mężczyzn. Gabinet posiada nowoczesny sprzęt oraz doświadczonych pracowników z bogatą wiedzą. Gwarantowane są zabiegi na najwyższym poziomie. W ofercie znaleźć można makijaż permanentny, zabiegi laserowe, zabiegi pielęgnacyjn
 • energiapomorze.pl

  Firmy wg branży, Energetyka
  Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę Spółki Energia Pomorze. Nasza siedziba znajduje się w Koszalinie a działalność w branży energetycznej prowadzimy już od wielu lat. W zakres świadczonych usług wchodzi dostarczanie energii elektrycznej, gazu ziemnego, instalacje fotowoltaiczne
 • Kosmetyki Naturalne Kraków - Biofresa

  Sklepy internetowe
  Stosując naturalne kosmetyki znajdujące się w naszej ofercie troszczycie się nie tylko o swoje zdrowie, ale także o środowisko. Jeśli zależy wam na zdrowej żywności i znalezieniu odpowiednich zamienników, dla pospolitych dań warto zajrzeć do naszego sklepu ze zdrową żywnością. U nas z pewnością nie
 • Emtor - Wózki Widłowe

  Motoryzacja i transport
  Emtor jest firma oferującą kompleksowe zaopatrzenie w sprzęt magazynowy napędzany prądem lub paliwem ciekłym. Wózki, podnośniki widłowe, ciągniki, wózki autonomiczne i wózki wysokiego składowania to tylko przykłady oferowanych produktów. W ofercie znajdują się ponadto maszyny używane, a także możliw
 • teais.pl

  Firmy wg branży, Przemysł chemiczny, Chemia budowlana
  Hydroizolacje, kleje, materiały izolacyjne, a ponadto posadzki, chodniki i środki antyadhezyjne, to oferta firmy TEAIS. Jesteśmy Specjalistycznym Producentem Materiałów Chemii Budowlanej w Poznaniu. W naszej ofercie znajdą Państwo także tynki, zaprawy i specjalne tynki oraz materiały gruntujące. Inn
 • AiM Serwis- serwis drukarek

  Firmy wg branży, Elektronika, Komputery i internet
  Zapoznaj się z ofertą firmy AiM Serwis. w ofercie znajduje się sprzedaż, naprawa i serwis drukarek. W naszym sklepie nabyć można oprogramowania, kasy fiskalne, urządzenia biurowe, kserokopiarki i drukarki. Skorzystaj już dziś - wybierz najlepsze jakości sprzęty do swojego biura!
 • Centrum Rehabilitacji Best Care

  Medycyna i zdrowie, Lekarze, gabinety, Placówki, instytuty itp.
  Centrum Rehabilitacji Best Care istnieje już od ponad 8 lat. Posiadamy dwie siedziby w Warszawie – w dzielnicach Bemowo oraz Bielany. Oferowane usługi, wykonywane wyłączne przez magistrów fizjoterapii, to między innymi masaż leczniczy, terapia manualna, trening medyczny oraz fizykoterapia.

hoga.pl

Integra - oprogramowanie dla motoryzacji

Kategorie: 

Strona producenta oprogramowania do kompleksowej obsługi firm z branży motoryzacyjnej. Zmajdziesz tu opis programu oraz wersje demonstracyjne do pobrania. więcej »
Ocena:

Inventis Sp. z o.o.


Firma Inventis tworzy zaawansowane i nowatorskie rozwiązania informatyczne poprzez efektywną współpracę nauki i biznesu. Działa w następujących dziedzinach: systemy informatyczne i internetowe, zaawansowane szukanie (również rozmyte), bazy danych i inne. Na stronie - oferta. więcej »
Ocena:

ITS sp. z o.o.

Kategorie: 

Firma oferuje usługi w zakresie projektowania i wdrażania kompleksowych rozwiązań informatycznych (bazy danych, aplikacje dla środowiska Windows/Linux/Java). więcej »
Ocena:

JotBe-Komputer Serwis


W znajdującej się na stronie ofercie firmy możesz odszukać: serwis komputerowy, sprzedaż komputerów, tworzenie stron www, konta www i e-mail oraz oprogramowanie dla gabinetów i przychodni. więcej »
Ocena:

Kancelaria Adwokacka

Kategorie: 

Strona producenta programu pozwalającego zoptymalizować czas pracy i ułatwić kontakty pomiędzy kancelariami a klientami. Można tutaj ściągnąć sobie jego darmową wersję demonstracyjną, instrukcję obsługi, a także dowiedzieć się czegoś więcej o producencie. więcej »
Ocena:

KANICKI - Twoje Multimedialne Oblicze


Kanicki jest firmą wyspecjalizowaną w tworzeniu wysokiej klasy prezentacji, katalogów multimedialnych, wizualizacji i programów komputerowych, które swój niepowtarzalny charakter zawdzięczają korelacji różnych dziedzin wiedzy. więcej »
Ocena:

KAPS - programowanie baz danych


Firma szczyci się posiadaniem dużego doświadczenia w tworzeniu systemów baz danych, także zintegrowanych z technologiami internetowymi. W serwisie można przeczytać charakterystyki systemu OSAA, PFR oraz sztandarowego produktu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem - KAPS. Realizacja systemów na zamówienie nie stanowi żadnego problemu, podobnie jak świadczenie usług internetowych. Godnym polecenia wydaje się być dział dla programistów Access, w którym można znaleźć m.in. opisy błędów produktu MicroSoft, kruczki i sztuczki oraz kurs programowania. więcej »
Ocena:

Kasat

Kategorie: 

Strona firmy, której działalność skupia się na tworzeniu oprogramowania do komunikacji poprzez Internet, systemów reklamy docelowej, dostarczaniu rozrywki i informacji oraz pośredniczeniu w zawieraniu ubezpieczeń na życie. Znajdziesz tutaj informacje o historii firmy, stworzonych przez nią serwisach oraz wiadomości przygotowane na użytek prasy. więcej »
Ocena:

Katalog oprogramowania

Kategorie: 

Wydawnictwo Vogel udostępniło internetową wersję swego periodyka. Zebrane programy można przeglądać wg kategorii tematycznej lub autorskiej. Istnieje możliwość pobrania edycji demonstracyjnych większości z nich. więcej »
Ocena:

KEYLAND COMPUTERS


Domeną firmy są usługi programistyczne i internetowe (programy i bazy danych na zlecenie, witryny internetowe, sklepy internetowe, konta www i e-mail i inne). Aby zapoznać się bliżej ich z charakterystyką oraz cennikiem - zajrzyj na stronę. więcej »
Ocena:

Kompleksowe usługi informatyczne CORE


Pełna obsługa informatyczna sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz użytkowników prywatnych w województwie śląskim. Oprogramowanie na zamówienie, systemy autorskie, komputery, wizytówki i stoiska internetowe, serwis, sieci komputerowe i telefoniczne. Dokładniej o oferowanych przez firmę usługach przeczytasz na stronie. więcej »
Ocena:

KONFERENCJA "SYSTEMY INFORMATYCZNE A USTAWA O RACHUNKOWOŚCI"

Kategorie: 

Firma Software-Konferencje organizuje konferencję pt. "Wymagania
stawiane programom informatycznym w świetle znowelizowanej Ustawy o
Rachunkowości i wybranych przepisów podatkowych". Odbędzie się ona 22
października 2001 r. w warszawskim hotelu Airport Okęcie. W celu zapoznania się ze szczegółami - zajrzyj na stronę. więcej »
Ocena:

KSAT 2000

Kategorie: 

Strona producenta KSAT 2000 - zintegrowanego systemu zarządzania dla jednostek samorządu terytorialnego. Znajdziesz tu informacje o programie, referencje oraz dane kontaktowe firmy. więcej »
Ocena:

LAN Chat PRO

Kategorie: 

Strona domowa programu do prowadzenia rozmów w sieci lokalnej. Znajdziesz tu informacje techniczne, wymagania sprzętowe oraz oczywiście sam program w kilku wersjach rozwojowych i systemowych (Windows, Linux). więcej »
Ocena:

Mavi - oprogramowanie

Kategorie: 

Na stronie oprócz informacji o samej firmie znajdziesz opisy i dema oferowanych programów: do obsługi warsztatu samochodowego oraz do obsługi serwisu o dowolnej specjalizacji. więcej »
Ocena:

MedSoft s.c.

Kategorie: 

Strona, na której znajdziesz informacje o prudukowanym przez firmę oprogramowaniu, przeznaczonym dla przychodni lekarskich oraz aptek. więcej »
Ocena:

Melog S.C.


Firma Melog z Warszawy przedstawia agencjom nieruchomości swój najnowszy produkt - program do obsługi agencji nieruchomości - Agencja 2000. Na stronie znajduje się krótki opis działania programu, jego główne zalety, oraz cennik. więcej »
Ocena:

MPEG dla Amigi - Frogger

Kategorie: 

Strona oprogramowania shareware służącego do odtwarzania plików MPEG (w tym mp3) na Amidze. Znajdziesz tu jego wymagania sprzętowe, opis możliwości, plany na przyszłość oraz oczywiście wersje instalacyjne zoptymalizowane pod kątem konkretnych procesorów i systemów (AmigaOS i Linux). więcej »
Ocena:

MR Computer S.C.


Zamieszczona na stronie oferta firmy obejmuje: tworzenie i administrację serwisami www oraz programy komputerowe do obsługi firm (dostępne w sklepie internetowym). Dodatkowo znajdziesz tu ciekawostki z dziedziny komputerów. więcej »
Ocena:

MS-SOFT


Strona firmy MS-SOFT z Głogowa, specjalizującej się w produkcji oprogramowania użytkowego oraz tworzeniu dynamicznych serwisów WWW. więcej »
Ocena:

Muun Company


Ze strony możesz pobrać wersje demonstarcyjne gier i programów autorstwa tytułowej grupy. więcej »
Ocena:

NachlikSoft


Nahlik Soft to firma znana z takich programów edukacyjnych jak Mistrz Klawiatury, Pitagoras czy eTeacher. Na stronie znajdziemy opisy oraz wersje demo najnowszych programów oferowanych przez firmę, ściągnąć do nich uaktualnienia, możemy dokonać zakupów w sklepie internetowym, a także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. więcej »
Ocena:

NetDirect

Kategorie: 

NetDirect jest producentem sklepów internetowych, systemów publikacyjnych (CMS) oraz systemów helpdeskowych zapewniających pomoc on-line zamawiającym. Oferuje sklep internetowy połączony z systemem ERP przygotowany na miarę potrzeb klientów. Na stronie szczegóły oferty. więcej »
Ocena:

Newitech Sp. z o.o.


Firma zajmuje się tworzeniem aplikacji odpowiedzialnych za elektroniczny obieg dokumentów w firmie. Tworzy również oprogramowanie bazodanowe, OCR, ICR oraz serwisy WWW, a także prowadzi sprzedaż skanerów, serwerów i nośników danych. Szczegóły - na stronie. więcej »
Ocena:

Novell Polska sp. z o.o.

Kategorie: 

Przedstawiciel na Polskę firmy Novell - oferującej usługi sieciowe oraz rozprowadzającej oprogramowanie, głównie związane z sieciami. Bardzo rozbudowana strona, m.in. świeże wiadomości o firmie i produktach. Możliwość ściągnięcia przez ftp produktów oferowanych bezpłatnie. więcej »
Ocena:

1 2 3 4 5