Nowo dodane strony

 • Sklep z plakatmi

  Dom i wnętrza
  Szukasz ciekawych plakatów na ścianę. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu bluebird-design.com, gdzie znajdziesz duży wybór autorskich, oryginalnych plakatów do każdego wnętrza. W naszym sklepie znajdziesz plakaty na ścianę praktycznie w każdy rozmiarze, mamy też tapety samoprzylepne,
 • Salon kosmetyczny Soft

  Firmy wg branży, Medycyna i zdrowie, Inne
  Salon kosmetyczny Soft oferuje wiele zabiegów kosmetycznych dla kobiet oraz mężczyzn. Gabinet posiada nowoczesny sprzęt oraz doświadczonych pracowników z bogatą wiedzą. Gwarantowane są zabiegi na najwyższym poziomie. W ofercie znaleźć można makijaż permanentny, zabiegi laserowe, zabiegi pielęgnacyjn
 • energiapomorze.pl

  Firmy wg branży, Energetyka
  Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę Spółki Energia Pomorze. Nasza siedziba znajduje się w Koszalinie a działalność w branży energetycznej prowadzimy już od wielu lat. W zakres świadczonych usług wchodzi dostarczanie energii elektrycznej, gazu ziemnego, instalacje fotowoltaiczne
 • Kosmetyki Naturalne Kraków - Biofresa

  Sklepy internetowe
  Stosując naturalne kosmetyki znajdujące się w naszej ofercie troszczycie się nie tylko o swoje zdrowie, ale także o środowisko. Jeśli zależy wam na zdrowej żywności i znalezieniu odpowiednich zamienników, dla pospolitych dań warto zajrzeć do naszego sklepu ze zdrową żywnością. U nas z pewnością nie
 • Emtor - Wózki Widłowe

  Motoryzacja i transport
  Emtor jest firma oferującą kompleksowe zaopatrzenie w sprzęt magazynowy napędzany prądem lub paliwem ciekłym. Wózki, podnośniki widłowe, ciągniki, wózki autonomiczne i wózki wysokiego składowania to tylko przykłady oferowanych produktów. W ofercie znajdują się ponadto maszyny używane, a także możliw
 • teais.pl

  Firmy wg branży, Przemysł chemiczny, Chemia budowlana
  Hydroizolacje, kleje, materiały izolacyjne, a ponadto posadzki, chodniki i środki antyadhezyjne, to oferta firmy TEAIS. Jesteśmy Specjalistycznym Producentem Materiałów Chemii Budowlanej w Poznaniu. W naszej ofercie znajdą Państwo także tynki, zaprawy i specjalne tynki oraz materiały gruntujące. Inn
 • AiM Serwis- serwis drukarek

  Firmy wg branży, Elektronika, Komputery i internet
  Zapoznaj się z ofertą firmy AiM Serwis. w ofercie znajduje się sprzedaż, naprawa i serwis drukarek. W naszym sklepie nabyć można oprogramowania, kasy fiskalne, urządzenia biurowe, kserokopiarki i drukarki. Skorzystaj już dziś - wybierz najlepsze jakości sprzęty do swojego biura!
 • Centrum Rehabilitacji Best Care

  Medycyna i zdrowie, Lekarze, gabinety, Placówki, instytuty itp.
  Centrum Rehabilitacji Best Care istnieje już od ponad 8 lat. Posiadamy dwie siedziby w Warszawie – w dzielnicach Bemowo oraz Bielany. Oferowane usługi, wykonywane wyłączne przez magistrów fizjoterapii, to między innymi masaż leczniczy, terapia manualna, trening medyczny oraz fizykoterapia.

hoga.pl

Ogród Pro 2.0 - program firmy INTERsoft

Kategorie: 

Ogród PRO to niezastąpiony program dla projektantów ogrodów, placów zabaw, obszarów zieleni miejskiej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o jego możliwościach - zajrzyj na stronę. więcej »
Ocena:

OPUS-SOFT

Kategorie: 

Firma zajmuje się produkcją oprogramowania dla jednostek serwisowych i pisaniem programów na zamówienie. Po szczegóły zajrzyj na stronę. więcej »
Ocena:

Partner

Kategorie: 

Firma partner zajmuje się oprogramowaniem księgowym, organizacją rachunkowości i usługami informatycznymi. więcej »
Ocena:

PentaComp Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

Kategorie: 

Pośród wymienionych na stornie, a oferowanych przez firmę usług znajdziesz m.in. realizację złożonych systemów informatycznych oraz prowadzenie nadzorów informatycznych w imieniu klienta. więcej »
Ocena:

PESOFT - Szkolenia i usługi informatyczne

Kategorie: 

Firma prowadzi konsultacje oraz szkolenia, grupowo i indywidualnie dla osób prywatnych i dla firm z zakresu programów komputerowych. Oferuje także usługi informatyczne - tworzy i serwisuje oprogramowanie związane z działalnością instytucji finansowych. więcej »
Ocena:

Programu REJL

Kategorie: 

System REJL służy do prowadzenia ewidencji gruntów Lasów Państwowych zgodnie z obowiązującym zarządzeniem Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych. Jego podstawowym zadaniem jest prowadzenie rejestru działek ewidencyjnych wraz z dokumentowaniem zmian danych w czasie, a także tworzenie rejestru gruntów, rejestru kategorii użytkowania oraz tworzenie zestawień: Informacja roczna LPIR-4 i Wypis z rejestru gruntów według stanu na dowolny dzień. Na stronie znajdziesz m.in. wersję demo programu. więcej »
Ocena:

Programy na zlecenie,programy na zamówienie,oprogramowanie dla firm.


Firma MeritoGroup oferuje swoim klientom wysokiej jakości usługi związane z tworzeniem programów na zamówienie (programy dedykowane dla firm). Wykonujemy programy zarówno w dystrybucji na płytach CD (typu desktop) jak i opartych o przeglądarkę. Wykonujemy także serwisy internetowe i systemy intranet/extranet. Oprogramowanie stworzone przez nas posiada estetyczną, autorską szatę graficzną. więcej »
Ocena:

Protector Plus

Kategorie: 

Strona producenta programu antywirusowego zaprojektowanego dla systemu Windows. Aplikacja posiada moduł pracy online oraz moduł skanowania i usuwania wszystkich typów wirusów. więcej »
Ocena:

Proxima 2000

Kategorie: 

Na stronie znajdziesz ofertę cenową i opisy proponowanego przez firmę oprogramowania (głównie dla piekarni). więcej »
Ocena:

RAR, WinRAR, FAR

Kategorie: 

Strona, z której możesz ściągnąć wersje shareware popularnegych archiwizerów z serii RAR. Dzięki zawartym tu informacjom możesz również zapoznać się z warunkami licencji oraz nowościami. więcej »
Ocena:

RAV Antivirus OnLine


Witryna firmy oferującej rozwiązania antywirusowe spełniające wymagania stawiane zabezpieczeniom przez użytkowników domowych, MSP i duże firmy, a także dostawców usług internetowych (ISP). więcej »
Ocena:

ReliaSoft Central Europe

Kategorie: 

Oprogramowanie z zakresu niezawodności, badanie cyklu życia produktu, wyznaczanie MTBF, gwarancji itp. Wejdź i zapoznaj się z produktami firmy. więcej »
Ocena:

RockY software

Kategorie: 

Witryna producenta oprogramowania shareware. Podstawowym produktem jest 'PC Starter', który automatyzuje najczęściej używane funkcje komputera. Rejestracja programów możliwa jest on-line. więcej »
Ocena:

SGP


Witryna, na której prezentuje się Sosnowiecka Grupa Programistyczna, specjalizująca się głównie w tworzeniu aplikacji na zamówienie (Delphi,C++) oraz serwisów internetowych. Zaglądając tu poznasz skład grupy, jej historię oraz uzyskasz zaproszenie do współpracy. więcej »
Ocena:

Skowronski

Kategorie: 

Firma "Skowronski" zajmuje się produkcją oprogramowania inżynierskiego dla projektantów i użytkowników pomp (systemy doboru pomp i przepompowni). Na stronie znajdziesz opis oferowanych produktów oraz artykuły tematyczne. więcej »
Ocena:

Softprodukt Sp. z o.o.

Kategorie: 

Strona producenta programu Konar zawierająca dane adresowe firmy oraz wersje demo produktu. więcej »
Ocena:

SoftSale s.c.

Kategorie: 

Spółka jest producentem i dystrybutorem oprogramowania. Poza tym prowadzi kursy programowania w środowisku Delphi. więcej »
Ocena:

Software602.com


Trudno sobie wyobrazić komputer bez oprogramowania biurowego, a nie wszystkich stać na pakiet MS Office. W takim przypadku można skorzystać z tańszych alternatyw, takich jak np. 602Pro PC Suite. W jego skład wchodzi zaawansowany edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny oraz program graficzny. Za relatywnie niewielką dopłatą otrzymujemy organizera zdjęć, klienta poczty elektronicznej i serwer faksowy. Na anglojęzycznej stronie producenta znajdziemy kompletne charakterystyki oprogramowania, wersje instalacyjne, mnóstwo dodatków i porad. Niestety, na razie nie istnieje polska wersja pakietu 602. więcej »
Ocena:

StanProg - Usługi Informatyczne


Strona firmy, której główną domeną działalności jest programowanie na platformie iSeries (AS/400. Znajdziesz tu informacje o firmie, jej ofertę i dane kontaktowe. więcej »
Ocena:

Stimulus

Kategorie: 

Firma produkuje programy komputerowe na zamówienie. Wśród oferowanych produktów znajduje się m.in. program dla hodowców gołębi pocztowych. WIęcej informacji - na stronie. więcej »
Ocena:

Studio Oprogramowania FRAKTAL

Kategorie: 

Wśród oferowanego oprogramowania znaleźć możesz: SAD, system obsługi procedury uproszczonej Procedura ++, AWB, CMR, EUR, System Informatyczny Spedytor, Magazyny Celne, Foto-Fraktal, System Wydawca, a także programy dla agencji celnych i spedycyjnych, wydawnictw i inne. Dodatkowo znajdziesz tu wyjaśnienie samego pojęcia "fraktal". więcej »
Ocena:

Sumis - oprogramowanie komputerowe dla firm

Kategorie: 

Firma Sumis oferuje oprogramowanie do zarządzania firmą (mała lub średnia firma). W ofercie znajdują się programy do zarządzania produkcją, jakości, magazynem. Ponadto oferujemy usługi integracji z innymi systemami w szczególności finansowo-księgowymi. Firma Sumis oferuje jeden z najlepszych systemów ERP do zarządzania firmą produkcyjno-usługową, w grupie najtańszych rozwiązań (w wielu obszarach nie ustępuje dużym systemom). więcej »
Ocena:

Tomek Bajor prezentuje fajne ciekawostki...

Kategorie: 

Tomek jest autorem programów do identyfikacji karty graficznej i procesora zainstalowanego w komputerze. Oprócz tego przeczytasz tu, jak od strony praktycznej wygląda obsługa funkcji CPUID() oraz rejestrów MSR (Model Specific Registers). więcej »
Ocena:

Twój Wirtualny Sklep

Kategorie: 

Twój Wirtualny Sklep - uniwersalne oprogramowanie oparte na skryptach CGI napisanych w Perlu do obsługi internetowego sklepu. Bardzo elastyczne i łatwo konfigurowalne - może być w prosty sposób modyfikowane odpowiednio do wymagań. Dzięki temu oprogramowaniu każdy może założyć swój własny wirtualny sklep. Szczegóły - na stronie. więcej »
Ocena:

Wirtualna Polska - Kontakt

Kategorie: 

Strona polskojęzycznego programu komunikacyjnego z opisem działania i instalacji. Umożliwia on przesyłanie wiadomości tekstowych pomiędzy użytkownikami w sieci, wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich polskich sieci komórkowych. Ponadto współpracuje z Serwerem Syntezy Mowy Wirtualnej Polski. Po doinstalowaniu Serwera Syntezy Mowy Kontakt będzie czytał przychodzące do Ciebie wiadomości i powiadamiał głosem o obecności innych osób. więcej »
Ocena:

1 2 3 4 5