Nowo dodane strony

 • Sklep z plakatmi

  Dom i wnętrza
  Szukasz ciekawych plakatów na ścianę. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu bluebird-design.com, gdzie znajdziesz duży wybór autorskich, oryginalnych plakatów do każdego wnętrza. W naszym sklepie znajdziesz plakaty na ścianę praktycznie w każdy rozmiarze, mamy też tapety samoprzylepne,
 • Salon kosmetyczny Soft

  Firmy wg branży, Medycyna i zdrowie, Inne
  Salon kosmetyczny Soft oferuje wiele zabiegów kosmetycznych dla kobiet oraz mężczyzn. Gabinet posiada nowoczesny sprzęt oraz doświadczonych pracowników z bogatą wiedzą. Gwarantowane są zabiegi na najwyższym poziomie. W ofercie znaleźć można makijaż permanentny, zabiegi laserowe, zabiegi pielęgnacyjn
 • energiapomorze.pl

  Firmy wg branży, Energetyka
  Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę Spółki Energia Pomorze. Nasza siedziba znajduje się w Koszalinie a działalność w branży energetycznej prowadzimy już od wielu lat. W zakres świadczonych usług wchodzi dostarczanie energii elektrycznej, gazu ziemnego, instalacje fotowoltaiczne
 • Kosmetyki Naturalne Kraków - Biofresa

  Sklepy internetowe
  Stosując naturalne kosmetyki znajdujące się w naszej ofercie troszczycie się nie tylko o swoje zdrowie, ale także o środowisko. Jeśli zależy wam na zdrowej żywności i znalezieniu odpowiednich zamienników, dla pospolitych dań warto zajrzeć do naszego sklepu ze zdrową żywnością. U nas z pewnością nie
 • Emtor - Wózki Widłowe

  Motoryzacja i transport
  Emtor jest firma oferującą kompleksowe zaopatrzenie w sprzęt magazynowy napędzany prądem lub paliwem ciekłym. Wózki, podnośniki widłowe, ciągniki, wózki autonomiczne i wózki wysokiego składowania to tylko przykłady oferowanych produktów. W ofercie znajdują się ponadto maszyny używane, a także możliw
 • teais.pl

  Firmy wg branży, Przemysł chemiczny, Chemia budowlana
  Hydroizolacje, kleje, materiały izolacyjne, a ponadto posadzki, chodniki i środki antyadhezyjne, to oferta firmy TEAIS. Jesteśmy Specjalistycznym Producentem Materiałów Chemii Budowlanej w Poznaniu. W naszej ofercie znajdą Państwo także tynki, zaprawy i specjalne tynki oraz materiały gruntujące. Inn
 • AiM Serwis- serwis drukarek

  Firmy wg branży, Elektronika, Komputery i internet
  Zapoznaj się z ofertą firmy AiM Serwis. w ofercie znajduje się sprzedaż, naprawa i serwis drukarek. W naszym sklepie nabyć można oprogramowania, kasy fiskalne, urządzenia biurowe, kserokopiarki i drukarki. Skorzystaj już dziś - wybierz najlepsze jakości sprzęty do swojego biura!
 • Centrum Rehabilitacji Best Care

  Medycyna i zdrowie, Lekarze, gabinety, Placówki, instytuty itp.
  Centrum Rehabilitacji Best Care istnieje już od ponad 8 lat. Posiadamy dwie siedziby w Warszawie – w dzielnicach Bemowo oraz Bielany. Oferowane usługi, wykonywane wyłączne przez magistrów fizjoterapii, to między innymi masaż leczniczy, terapia manualna, trening medyczny oraz fizykoterapia.

hoga.pl

Opti-Net Pomoc komputerowa


Zakres usług firmy obejmuje: monitoring, dostawę i konfigurację sprzętu komputerowego, hosting e-mail i www, projektowanie i promocję stron i serwisów www, kompleksową obsługę videokonferencji. więcej »
Ocena:

Outsourcing IT Warszawa

Kategorie: 

Outsourcing IT dla małych i średnich firm w Warszawie. Nadzór i administrowanie systemami operacyjnymi, urządzeniami sieciowymi zarządzanie bezpieczeństwem sieci, tworzenie polityki bezpieczeństwa firmy. Kompleksowe usługi informatyczne.Sprzedaż i bezpłatna dostawa materiałów eksploatacyjnych, komputerów, serwerów, oprogramowania. więcej »
Ocena:

Partner

Kategorie: 

Firma partner zajmuje się oprogramowaniem księgowym, organizacją rachunkowości i usługami informatycznymi. więcej »
Ocena:

PentaComp Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

Kategorie: 

Pośród wymienionych na stornie, a oferowanych przez firmę usług znajdziesz m.in. realizację złożonych systemów informatycznych oraz prowadzenie nadzorów informatycznych w imieniu klienta. więcej »
Ocena:

Perfekt s.c.


Strona firmy komputerowej zajmującej się przede wszystkim obsługą branży poligraficznej. Firma oferuje również sprzedaż sprzętu PC i Macintosh. więcej »
Ocena:

Personal Multimedia Computer sp. z o.o.


Wspomagane komputerowo systemy przetwarzania sygnału video, systemy multimedialne i graficzne - usługi w zakresie doradztwa, konsultacji, szkoleń, projektów, wdrożeń oraz dystrybucja produktów multimedialnych. więcej »
Ocena:

Pisanie prac

Kategorie: 

Oferta pisania różnego rodzaju prac na zamówienie oraz przepisywania na komputerze. więcej »
Ocena:

Pisanie programów

Kategorie: 

Autor strony prezentuje tu swoje kwalifikacje i oferuje usługi związane z pisaniem programów na zlecenie. więcej »
Ocena:

Pogotowie Komputerowe

Kategorie: 

Jeśli masz problem z komputerem, to na tej stronie znajdziesz ofertę dotyczącą pomocy w nagłych wypadkach - reinstalacje systemów, odzyskiwanie danych, usuwanie wirusów itp. więcej »
Ocena:

POS do handlu

Kategorie: 

Naszą podstawową działalnością jest kompleksowa obsługa firm (głównie małych i średnich). Oferujemy pełną obsługę obejmującą wdrożenia, szkolenia i opiekę posprzedażową. Ponadto prowadzimy dystrybucję urządzeń fiskalnych, sprzętu komputerowego, materiałów eksploatacyjnych i urządzeń wyposażenia sklepów. więcej »
Ocena:

Printservice.pl - regeneracja wkładów atramentowych i tonerów laserowych


Firma Print Service zajmuje się profesjonalną regeneracją kartridży atramentowych oraz tonerów laserowych używanych w drukarkach oraz faxach. Swoją działalność prowadzi w Lublinie, gdzie znajduje się punkt usługowy oraz na terenie całej Polski za pośrednictwem internetu. więcej »
Ocena:

Profesionalna obsługa informatyczna firm

Kategorie: 

Realizujemy stałe wizyty serwisowe w siedzibie klienta w celu monitorowania poprawnego funkcjonowania infrastruktury informatycznej. więcej »
Ocena:

Pro-Fill Sp. z o.o.


Główną specjalizacją firmy PRO-FILL jest regeneracja tonerów do drukarek laserowych. Ponadto firma oferuje regenerację kaset do drukarek igłowych, kas fiskalnych i maszyn do pisania. Na stronie szczegółowe informacje oraz cennik usług. więcej »
Ocena:

Projekt - mobileparts.pl

Kategorie: 

Strona o problemach użytkowników laptopów. Zawiera porady sprzętowe oraz forum. więcej »
Ocena:

Projektowanie stron, pozycjonowanie stron - Artevia


ARTEVIA to firma oferująca przede wszystkim usługi informatyczne: tworzenie stron internetowych, ich pozycjonowanie w google, onet i wp, wdrażanie systemu CMS, a także modyfikację i optymalizację istniejących już serwisów. więcej »
Ocena:

ProNET sp. z o.o.

Kategorie: 

Firma jest producentem profesjonalnego oprogramowania dla biur nieruchomości oraz dla rzeczoznawców majątkowych. Ponadto zajmuje się administrowaniem systemów informatycznych. więcej »
Ocena:

Przedsiębiorstwo Inwestycyjno Budowlane T&T S.A.


Przedsiębiorstwo IB T&T S.A. świadczy usługi w zakresie budowy i instalacji sieci światłowodowych oraz szeroki wachlarz usług internetowych. Na stronie znajdziemy szczegółowe informacje o oferowanych usługach, cennik oraz formularz zamówieniowy. więcej »
Ocena:

Przepisywanie tekstów

Kategorie: 

W ofercie znajdziesz przepisywanie tekstów (prace magisterskie, dyplomowe, licencjackie i wszystkie inne). więcej »
Ocena:

Przepisywanie tekstów - Kraków

Kategorie: 

Oferta przepisywania tekstów na terenie Krakowa i okolic. więcej »
Ocena:

R.E.J. Consulting - Business Group

Kategorie: 

Firma zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów od ich rejestracji, obsługi IT (serwis komputerowy, oraz zakup i modernizacja sprzętu) poprzez obsługę prawno-procesową (udzielanie porad prawnych, pisanie pism procesowych, reprezentacja w sądzie). Zajmujemy się rejestracją znaków towarowych, załatwianiem wszelkich zezwoleń i pozwoleń oraz wszelkich formalności urzędowych. Bardzo dużą częścią naszych usług jest windykacja należności, zajmujemy się nią od postępowania przed sądowego, przez postępowanie sądowe aż do windykacji. więcej »
Ocena:

Rent Division - wynajem komputerów i laptopów, kompleksowa obsługa

Kategorie: 

Rent Division - wynajem laptopów i komputerów. W dowolnej ilości i dogodnym terminie. Dostawa sprzętu i pełna opieka serwisowa. więcej »
Ocena:

Researcher - agencja e-wyszukiwawcza

Kategorie: 

Strona firmy zajmującej się wyszukiwaniem informacji w internecie - doskonała alternatywa dla klasycznych wyszukiwarek. Na stronie znajdziesz szczegóły oferty, cennik świadczonych usług oraz zamówić odnalezienie stron na interesujący nas temat. więcej »
Ocena:

Serwis pc, usługi komputerowe

Kategorie: 

Usługi komputerowe, serwis komputerowy, składanie, naprawa, rozbudowa komputerów. więcej »
Ocena:

Sieciosklep


Oferta firmy Morcom specjalizującej się w tworzeniu serwisów WWW, tłoczeniu płyt CD oraz hydrografii. Zawarto tu również informacje o oferowanych przez firmę serwisach wirtualnych, rejestracji domen oraz obsłudze ruchu morskiego w porcie Szczecin.
więcej »
Ocena:

Sietom sp. z o.o.

Kategorie: 

Firma prowadzi pełny serwis pogwarancyjny drukarek laserowych HP. Ponadto regeneruje toner-kasety do tych drukarek. więcej »
Ocena:

1 2 3 4 5 6