Nowo dodane strony

 • Berja Medical Spa

  Ekonomia, Medycyna i zdrowie, Firmy wg branży
  Berja Medical spa powstała z myślą o Tobie jako naszym najbardziej wymagającym kliencie. Oferujemy szeroki wachlarz usług z wykorzystaniem najbardziej innowacyjnych technologii z zakresu kosmetyki, kosmetologii hi-tech, medycyny estetycznej i laseroterapii. Najlepsi specjaliści z wieloletnim doświ
 • garaze-joand-stal.pl

  Firmy wg branży, Producenci
  Firma JoAnd-Stal w miesjcowości Sadek to producent konstrukcji stalowych. Działamy na terenie całego kraju, dostarczając konstrukcje stalowe dobrane do oczekiwań i wymogów naszych klientów. W ofercie Mamy szeroki wybór garaży blaszanych, wiat, dużych hal blaszanych, kojców oraz bram garażowych. Świa
 • Centrum Laryngologii Mille Medica

  Medycyna i zdrowie
  Mille Medica to zlokalizowana na warszawskim Ursynowie przychodnia i poradnia laryngologiczna. Swoją działalność prowadzi od 2006 roku. W tym czasie ta warszawska przychodnia laryngologiczna otworzyła gabinety z szeregu innych specjalizacji takich jak: alergologia, dermatologia czy gabinet medycyny
 • agencjanasienna.pl

  Nauka i technika
  Agencja Nasienna w Lesznie jest spółką zrzeszającą dziś 20 hodowców. W ich imieniu podejmuje czynności związane z instytucją odstępstwa rolnego, czyli np. przeprowadza kontrolę zgodności informacji udzielanych przez rolników w zakresie wykorzystywania materiałów ze zbioru odmian chronionych. Celem f
 • Portal ogłoszeń

  Komputery i internet
  Poszukujesz sprawdzonego miejsca, takiego jak portal ogłoszeń, który pozwoli Ci na dotarcie do szerokiego grona odbiorców? Chcesz kupować i sprzedawać produkty w doskonałych cenach, odszukiwać potencjalnych pracodawców i pracowników z pierwszej ręki? A może zamierzasz wynająć, sprzedać lub zamienić
 • Polscy legalni bukmacherzy

  Sport, Zakłady bukmacherskie
  Najlepszy polski blog bukmacherski o polskich legalnych firmach organizujących zakłady sportowe online. Dużo ciekawej wiedzy i codzienna porcja najświeższych wiadomości o polskich bukmacherach. Poza tym wartościowej poradniki i promocje bukmacherskie dla graczy, którzy potrzebują rzetelnej wiedzy o
 • migas-door.pl

  Firmy wg branży, Bramy, garaże, ogrodzenia
  Produkcją bram dwuskrzydłowych, harmonijkowych, garażowych, przemysłowych, podwieszanych, przesuwnych, segmentowych i ogrodzeniowych zajmuje się firma MIGAS-DOOR z Krakowa. Działamy w branży od ponad 20 lat a z nasze produkty montujemy w domach prywatnych, obiektach sportowo-rekreacyjnych i przemysł
 • Baza firm - wiele ofert w jednym miejscu

  Firmy wg branży, Inne
  zapoznaj się z naszą bazą firm. Tylko u nas znajdziesz ciekawe informacje z życia codziennego. Poznasz również firmy, które świadczą usługi na najwyższym poziomie. Jeśli szukasz odpowiedniej firmy dla siebie, to koniecznie zapoznaj się z nasza bazą firm.
Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia » Finanse » Banki » O bankach

hoga.pl

Kalkulator Kredytowy

Kategorie: 

Profesjonalna porównywarka kredytowa publikująca aktualne oferty banków. Kalkulator kredytowy przetwarza podane zmienne kredytu tj. kwotę kredytu, czas kredytowania w latach oraz typ rat. Po czym wyświetla wynik w formie tabeli ukazującej oferty banków ułożone w kolejności od najbardziej opłacalnej. Przy każdej ofercie kredytu znajdują się odnośniki do stron umożliwiających rejestrację w wybranym banku w celu wzięcia pożyczki. więcej »
Ocena:

Ranking kont bankowych


Przyszły czasy, w których każda osoba, nawet trzynastoletnia ma możliwość być posiadaczem konta bankowego. Na dzień dzisiejszy wydaje się oczywiste, że posiadanie rachunku w banku nie jest tylko ułatwieniem lecz obowiązkiem. Bankowość on-line pomaga ludziom wykonywać szereg operacji, które kiedyś kojarzyły by się za każdym razem z pójściem do banku. transakcje online między rachunkami są dziś bardzo znane ponieważ dzięki nim, praktycznie w parę sekund możemy przenieść kapitał na inne konto. więcej »
Ocena:

Porównanie banków


Zajrzyj do wortalu, w którym odkrywamy tajemnice dotyczące banków w Polsce. Nadrzędnym obowiązkiem Banków jest obrót pieniędzy i udzielanie pożyczek. W chwili obecnej niewiele jest osób, które mogłyby przyznać że nie posiadają umowy z jakąś instytucją finansową. Rachunek bankowy jest na tą chwilę niemal obowiązkiem każdego dorosłego człowieka. Czy jesteśmy w stanie sobie dziś wyobrazić kogoś, komu nie jesteśmy w stanie w każdym momencie zrobić przelewu na konto? więcej »
Ocena:

Banki internetowe


Nie masz ochoty udawać się do instytucji finansowej i dopełniać wszystkich, koniecznych formalności towarzyszących składaniu podania o uruchomienie konta? Masz dosyć chodzenia do banku za każdym razem, gdy zaistnieje potrzeba przelania środków? Zależy Ci aby ograniczyć koszty prowadzenia rachunku bankowego? Odwiedź nasz wortal i zaznajom się z wieloma pozostałymi zaletami jakie posiadają rachunki w bankach internetowych. więcej »
Ocena:

Porównanie Lokat


Serwis umożliwia porównanie lokat dostępnych w polskich bankach. Lokaty sortowane są wg zadanych kryteriów i wg wysokości oprocentowania. więcej »
Ocena:

Forum Kredyty Bankowe

Kategorie: 

Forum dyskusyjne, gdzie można podyskutować o ofercie kredytowej polskich banków. Na pytania odpowiadają m.in. doradcy kredytowi banków i pośrednictw kredytowych. więcej »
Ocena:

Transakcje.pl - Portal branży płatności

Kategorie: 

Branżowy portal o tematyce płatności online i przelewów internetowych. Codziennie najnowsze informacje z rynku oraz autorskie artykuły. Ponadto w serwisie forum i wywiady z osobami sektora finansowego. Popularnością wśród czytelników cieszy się unikalny dział wydarzeń prowadzony w formie kalendarium. więcej »
Ocena:

Bank konto

Kategorie: 

Informacje na temat internetowych kont bankowych. więcej »
Ocena:

Banki dla Firm

Kategorie: 

Porównywarka produktów bankowych dla firm. Rachunki firmowe, kredyty obrotowe, kredyty inwestycyjne, leasing... więcej »
Ocena:

Banki i konta internetowe

Kategorie: 

Konta bankowe w bankach internetowych i tradycyjnych, porównanie najciekawszych ofert. Poza tym: karty kredytowe, kredyty, lokaty. więcej »
Ocena:

Banki Internetowe

Kategorie: 

Banki internetowe i komercyjne - porównanie najciekawszych ofert. Konta osobiste, karty kredytowe, kredyty, rachunki dla firm. więcej »
Ocena:

Banki Kredyty


Portal Informacja Kredytowa jest wirtualnym biurem o charakterze finansowo - informacyjnym, mającym na celu rzeczowe i bezstronne prezentowanie ofert bankowych i niezależnych doradców finansowych. Serwis prowadzony jest przez byłego doradcę czołowej, ogólnopolskiej firmy doradczej. więcej »
Ocena:

Banki w Polsce

Kategorie: 

Alfabetyczna lista banków z odsyłaczami na ich strony. więcej »
Ocena:

Banki.com.pl - porównywanie kredytów oraz kont bankowych on-line


Platforma finansowa Banki.com.pl umożliwia porównywanie kredytów i kont bankowych on-line. Dzięki niej każdy może wybrać dogodne dla siebie rozwiązanie. więcej »
Ocena:

Banki.pl - portal finansowy


Serwis finansowy zawierający m.in. najnowsze wiadomości bankowe, katalog adresowy banków, kursy walut, słownik pojęć bankowych, kalkulatory bankowe oraz połączenie z platformą finansową umożliwiającą składanie wniosków na konta bankowe, kredyty hipoteczne, mieszkaniowe itp. więcej »
Ocena:

BankiOnline.net


Serwis poświęcony doradztwu bankowemu. Znajdziesz w nim m.in. porównania ofert bankowych, wyszukiwarkę kredytów, informacje i porady. więcej »
Ocena:

Chory na Bank

Kategorie: 

Na stronie znajdziesz wiadomości, które potencjalny klient banku wiedzieć powinien posiadać. Zamieszczone informacje dotyczą: rachunków bankowych, kredytów, bonów, kart i czeków oraz transferów. Niezorientowani mogą skorzystać ze słowniczka dostępnego na tej stronie, wszyscy zaś mogą dowiedzieć się czegoś więcej o jej autorze - pracowniku jednego z banków. więcej »
Ocena:

Kredyt hipoteczny - Altberger Częstochowa


Główna strona firmy Altberger, specjalizującej się w usługach finansowych dla klientów z Częstochowy i Katowic. Na stronie znaleźć można oferty banków, doradców i funduszy inwestycyjnych działających w regionie. Dbamy o prywatność naszych klientów, wszelkie trafiają wprost do instytucji, z których usług internauta chce skorzystać. Od czterech lat skutecznie pomagamy klientom w wyborze kredytu mieszkaniowego, pożyczki hipotecznej lub zamianie kredytów na tańsze. więcej »
Ocena:

Onet - Biznes - Banki

Kategorie: 

Polski serwis gospodarczy. Znajdziesz w nim tabele oprocentowania lokat i kredytów, krajowe i światowe stopy procentowe, kalkulator oszczędnościowy i kredytowy, komentarze do rynku pieniężnego, komunikaty banków, zestawienia porównawcze banków. więcej »
Ocena:

Oprocentowanie lokat


Specjalistyczny serwis, porównujący lokaty i konta oszczędnościowe dostępne w polskich bankach. System generowania rankingów pozwala znaleźć produkty o najwyższym oprocentowaniu. Uzupełnieniem serwisu są aktualności ze świata finansów, kalkulatory oszczędnościowe oraz porady dotyczące inwestowania pieniędzy. więcej »
Ocena:

Pod Własnym Dachem


Pod Własnym Dachem - kredyt, hipoteka, mieszkanie, remont. Masz problemy z wyborem ofert? Tu znajdziesz to od zaraz!!! więcej »
Ocena:

Ranking banków

Kategorie: 

Ranking banków, opinie o bankach i porównanie banków tylko w OcenBank.pl! Sprawdź ranking lub dodaj opinie: mBank, Inteligo, Alior Bank, Noble Bank i inne banki! więcej »
Ocena:

Sklep z Kredytami

Kategorie: 

Broker kredytów hipotecznych, porównanie najlepszych ofert kredytów hipotecznych, kalkulator wysokości rat kredytu mieszkaniowego, kompendium wiedzy na temat: banków, kredytów, finansowania zakupu nieruchomości więcej »
Ocena:

Systemu Zabezpieczeń

Kategorie: 

Systemu Zabezpieczeń Bankowych plus s.c. to firma której oferta skierowana jest głównie do banków. Jej oferta to: wrzutnie nocne, multisejfy, automaty kasjerskie, skrytki depozytowe oraz prace w zakresie montażu systemów alarmowych. więcej »
Ocena:

Wyniki Sektora Bankowego w I kwartale 2000 r.

Kategorie: 

Prezentacja kwartalnej oceny sytuacji finansowej banków opracowanej przez Generalny Inspektorat Nadzoru Bankowego, na podstawie danych sprawozdawczych banków. W syntetyczny sposób przedstawia główne składniki aktywów, pasywów i pozycji pozabilansowych, ich strukturę jakościową i tworzone rezerwy celowe, a także kształtowanie się funduszy własnych banków i współczynnika wypłacalności. Analiza przychodów, kosztów i wyników finansowych oraz wybranych wskaźników pozwala na porównanie efektywności działania wyróżnionych grup banków.
więcej »
Ocena:

1 2