Nowo dodane strony

 • Tshirt-gallery - koszulki, bluzy, kurtki z własnym nadrukiem

  Sklepy internetowe
  Zbliżają się urodziny Twojego znajomego, koleżanki, brata, siostry, chłopaka, dziewczyny? Podaruj mu t-shirt z oryginalnym nadrukiem! Wejdź na tshirt-gallery.pl. W naszym sklepie internetowym znajdziesz całe bogactwo wzorów, fasonów i pomysłów na koszulkę czy bluzę z indywidualnym napisem. Nasze pro
 • ardsel.pl

  Firmy wg branży, Meble - handel i produkcja
  Firma ARDSEL z Elbląga to producent mebli i nowoczesnych rozwiązań meblarskich, jakie realizuje od 2000 r. Zajmujemy się poza tym importem i eksportem mebli, a w ofercie Mamy sprzedaż maszyn i urządzeń stolarskich nowych oraz używanych. Więcej szczegółów na temat naszej aktywności prezentujemy na st
 • www.rkbaits.pl

  Firmy wg branży
  Jest nam ogromnie miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy RK Baits. Nasza siedziba mieści się w Olkuszu w województwie małopolskim a zajmujemy się sprzedażą artykułów wędkarskich najwyższej jakości. Znajdą Państwo tutaj między innymi kulki proteinowe, pellety, wędki, kołowrotki, żyłki, podpórki
 • www.profim.net.pl

  Firmy wg branży
  Projektowanie instalacji dla dużych obiektów oraz dla domów jednorodzinnych, projekty zabudowy instalacji, przyłączy i sieci dla obiektów mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej, w tym dla służby zdrowia oraz dla skomplikowanych obiektów przemysłowych to oferta Biura Projektów PROFIM s.c. w R
 • qservicecastrol.eu

  Motoryzacja i transport
  Quickservicesatrol.eu to firma oferująca usługi dla właścicieli samochodów. Niejedna osoba może skorzystać z jakości tego, co robi. Jest to na pewno dobra sprawa dla kierowców i jest świetnie przez nich odbierana. Każda osoba o tym wie i tego pragnie. Dobra jakość w świetnej cenie ma znaczenie. I ni
 • bradburyschool.com

  Oświata i edukacja, Szkoły języków obcych, Szkoły
  Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę szkoły językowej Bradbury English School. Naszą działalność prowadzimy od 2009 roku. Osiem lat później otworzyliśmy kolejny oddział w Józefosławiu. Prowadzimy grupowe oraz indywidualne zajęcia języka angielskiego oraz hiszpańskiego dla dzieci oraz
 • argonat.com.pl

  Firmy wg branży, Konstrukcje, Budownictwo przemysłowe
  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy ARGONAT z Rakoniewic w województwie wielkopolskim. Zajmujemy się produkcją konstrukcji stalowych a działalność w branży prowadzimy już od wielu lat. Oferujemy wykonanie hal łukowych oraz tuneli foliowych dla branży rolniczej jak i ogrodniczej.
 • porcelana24.pl

  Sklepy internetowe, Szkło i porcelana, Porcelana
  Prezentujemy Państwu firmę Ap-Pol, która już 24 lata zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą wyrobów z porcelany, szkła i sztućców. Oferujemy Państwu zakupu za pośrednictwem sklepu internetowego lub w którymś z naszych dwóch sklepów stacjonarnych, mieszczących się w Warszawie i w Markach. Propono

hoga.pl

Magdalena Nawrocka

Kategorie: 

Magdalena Nawrocka jest pedagogiem, w 1981 wyjechała na emigrację do Francji. Tutaj przedstawia swoje książki - "Po drugiej stronie tęczy" oraz "Krzywe zwierciadło". więcej »
Ocena:

Marek Bukowski

Kategorie: 

Marek Bukowski jest autorem powieści o hackerach pt. "Wysłannik szatana", a także sztuki "Ciałopalenie" oraz "Niech żyją agenci". Tutaj prezentuje własną twórczość. więcej »
Ocena:

Marek Hłasko

Kategorie: 

Żył 35 lat. Był jednym z najwybitniejszych prozaików — realistów swojego pokolenia, które weszło do literatury zdecydowanie, głośno i wyraźnie w klimacie ideowym, politycznym, artystycznym oraz intelektualnym. Znajdziesz tutaj biografię poety i pisarza, jego opowiadania i powieści, felietony oraz listy. więcej »
Ocena:

Marek Hłasko

Kategorie: 

Postać i twórczość pisarza stały się dla wielu Polaków wyrazem buntu i rozczarowania otaczającym światem. Miłośnicy Hłaski odnajdą tutaj spis opowiadań, listy, fragmenty pamiętników, bogate kalendarium oraz dzieła, które zostały przeniesione na ekran, a ponadto opinie znanych osób na jego temat. więcej »
Ocena:

Marek Hłasko

Kategorie: 

Doskonała merytorycznie i spójna graficznie strona poświęcona w całości twórczości i życiu Marka Hłaski. Stanowi ona prawdziwą kopalnię wiedzy o tym wybitnym polskim prozaiku. Podzielona jest na wiele działów tematycznych, które poruszają najróżniejsze zagadnienia z życia Hłaski, w tym takie jak: kobiety, PRL, śmierć i wiele innych. Nie zabrakło też galerii zdjęć. Zainteresowani tematem powinni zajrzeć tu koniecznie. więcej »
Ocena:

Miłosz Kamil Manasterski

Kategorie: 

Strona pisarza i poety, laureata wielu nagród literackich. Zawiera wiersze, bajki, opowiadania, książki elektroniczne (ebook) oraz informacje biograficzne. więcej »
Ocena:

Moja czytelnia

Kategorie: 

Autor strony prezentuje swoją ulubioną literaturę: powieści Marka Hłaski, Ryszarda Kapuścińskiego, Henryka Sienkiewicza, Zbigniewa Błażyńskiego, Bogusława Wołoszańskiego oraz Alana Bullocka. Znajdziesz tutaj opisy kilku publikacji książkowych tychże autorów. więcej »
Ocena:

Moje hobby - polska książka

Kategorie: 

Celem istnienia tej strony jest próba połączenia wszystkich chętnych w sieci, którzy są zainteresowani sprawami polskiej książki traktowanej jako hobby, czyli niezbędny jak powietrze fragment naszego życia. więcej »
Ocena:

Na100latkom


Edward Guziakiewicz prezentuje tutaj książki dla młodzieży swojego autorstwa: "Randka i inne opowiadania", "Szukanie Boga", "Wakacje w Izraelu", "Z oazą na ty. Vademecum animatora oazy rekolekcyjnej", "Savoir-vivre nastolatka", "O młodości, pracy i zmartwychwstaniu" oraz "Jan Paweł II. Wzrastanie w definicji młodości". więcej »
Ocena:

Najbardziej literacki zaułek internetu

Kategorie: 

Znajdziesz tutaj informacje o autorze - Michale Witkowskim, przeczytasz fragmenty opowiadań oraz zamówisz jego książkę. Ponadto możesz poznać pisarzy, których twórczość jest dla niego istotna. więcej »
Ocena:

Nieoficjalna strona Ryszarda Kapuścińskiego

Kategorie: 

Ryszard Kapuściński, legenda polskiego i światowego reportażu, jest często określany jako "człowiek obdarzony absolutnym wyczuciem informacji, klimatu i wydarzeń". Na tej stronie znajdziesz jego biografię, spis książek, nagrody, opinie i wiele innych. Ta strona to prawdziwa kopalnia wiedzy o Mistrzu Reportażu. więcej »
Ocena:

Oficjalna Strona Mirosława J. Jabłońskiego

Kategorie: 

Strona poświęcona twórczości Mirosława J. Jabłońskiego, a na niej między innymi: biografia, spis wydanych tytułów, recenzje a także tworzony przez samego autora własny kącik. więcej »
Ocena:

Piotr Borodyński - Ucieczki i inne wspomnienia

Kategorie: 

Na stronie znajdziesz książkę Piotra Borodyńskiego, będącą jego biografią obejmującą wspomnienia od II wojny światowej po wiek XXI, pt. "Ucieczki i inne wspomnienia". Książka dostępna jest w kilku formatach, można też pobrać ją na dysk. więcej »
Ocena:

Piotr Czerski

Kategorie: 

Jego wiersze to zapis uczuć i przeżyć... Koniecznie poznaj poezję i prozę Kieszonkowego Mesjasza, zobacz jego grafiki, zdjęcia i prezentacje graficzne. Ten świat jest naprawdę ciekawy. więcej »
Ocena:

Poezja, poeci współczesni

Kategorie: 

Strona poświęcona poezji współczesnej i niewspółczesnej, prozie, filmowi, rysunkowi i fotografiom. Znajdziesz tu notki biograficzne pisarzy, poetów, trochę prozy oraz zobaczysz zdjęcia i grafiki. więcej »
Ocena:

Pola Gojawiczyńska


Strona poświęcona Poli Gojawiczyńskiej - autorce "Dziewcząt z Nowolipek". Znajdziesz tutaj fragmenty jej utworów oraz zdjęcia. więcej »
Ocena:

Powieść w odcinkach. Edward Guziakiewicz - Wakacje w Izraelu


Współczesna powieść dla nastolatków, której akcja toczy się w Izraelu. Egzotyka i przygoda. Żar tropików. Co tydzień nowy odcinek. więcej »
Ocena:

Psychoza 2000

Kategorie: 

Magazyn sieciowy, w którym poczytasz artykuły, opowiadania, wiersze, horrory, teksty z gatunku science fiction oraz fantasy, a także komiksy. więcej »
Ocena:

Roland Topor

Kategorie: 

Możesz tu przeczytać kilka opowiadań Rolanda Topora. więcej »
Ocena:

Romuald Śliwiński

Kategorie: 

Jest twórcą napisanego po polsku najobszerniejszego epiku poetyckiego schyłku
dwudziestego wieku pt. "W labiryncie kłamstwa". Znajdziesz tu informacje o poecie oraz utwór. więcej »
Ocena:

Skarbnica Literatury Polskiej

Kategorie: 

Biblioteka klasyki polskiej literatury on-line. Można tu przeczytać m.in. "Ogniem i mieczem" H. Sienkiewicza oraz "Pana Tadeusza" A. Mickiewicza z kompletem ilustracji Andriolliego. więcej »
Ocena:

Sławomir Mrożek

Kategorie: 

Mrożek jest mistrzem jednoaktówek, autorem cyklów rysunkowych "Polska w obrazach" (1957) i "Przez okulary Sławomira Mrożka" (1968). Znajdziesz tutaj krótką biografię oraz pięć opowiadań pisarza. więcej »
Ocena:

Słowo Zdanie Opowiadanie

Kategorie: 

Odkryj na nowo bajki w wersji zaproponowanej przez Zbigniewa Dudka. Przeczytaj Złotą rybkę, Czerwonego kapturka, Kopciuszka, Śpiącą królewnę... więcej »
Ocena:

Stanisław Czycz

Kategorie: 

Poznasz tutaj poetę i prozaika, w którego tekstach znajdziemy motywy egzystencjalnego lęku i wizje totalnej zagłady, pokrewne poezji katastrofizmu. Przeczytaj fragmenty książki "Stanisław Czycz Mistrz Cierpienia", wiersze z tomu "Tła", zobacz okładki książek i zdjęcia. więcej »
Ocena:

Stanisław Ignacy Witkiewicz

Kategorie: 

Jeden z najwybitniejszych twórców polskich XX wieku. Znakomity malarz, fotograf, filozof, pisarz, dramaturg. Poczytaj o nim i jego dziełach. więcej »
Ocena:

1 2 3