Nowo dodane strony

 • Salon Satomi - Masaż Tajski w Krakowie

  Medycyna i zdrowie, Masażyści, Rehabilitacja
  Certyfikowana masażystka z Tajlandii Satomi - wiedzę i tajniki masażu zdobywała w najsłynniejszych tajskich szkołach. Satomi jako trenerka masażu tajskiego wykonuje masaż leczniczy, masaż relaksacyjny i masaż orientalny, co stawia jej salon Masażu Tajskiego w Krakowie na światowym poziomie.
 • KiuBIT Serwis i naprawa laptopów

  Komputery i internet, Hardware
  KiuBIT maprawa laptopów w Jeleniej Górze jest serwisem przeprowadzającym pogwarancyjne naprawy komputerów przenośnych. Dokonujemy wszelkich naprawy elektronicznych podzespołów laptopów m.in. naprawy płyt głównych, kart graficznych. Dokonujemy wymian układów BGA (procesorów kart graficznych, mostków)
 • Ekonomia
  Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy Tomlab K. Tomera. Siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się w Ignatkach w pobliżu Białegostoku. Zajmujemy się zaopatrywaniem wielorakich laboratoriów oraz zakładów powiązanych z przemysłem spożywczym. Nasza firma specjalizuje się w anality
 • Ekonomia
  Przedsiębiorstwo AFG Computers oferuje szeroki wybór sprzętu RTV i AGD, a także wysokiej jakości sprzęt komputerowy. Wśród naszego asortymentu odszukają Państwo także narzędzia oraz elementy uzupełniające do komputerów. Prowadzimy sprzedaż internetową oraz stacjonarną w naszym salonie umiejscowionym
 • Firmy wg branży, Budownictwo
  Sprawdzone, dobre jakościowo, a przede wszystkim pewne konstrukcje do prac budowlanych na wysokościach oferuje firma AK-PROJEKT w Gdańsku. Nasz sprzęt jest z linii ekonomicznej oraz konstrukcje z atestami renomowanych firm dla wymagających klientów. Proponujemy m. in. zsypy budowlane do gruzu, drabi
 • komornikostrowwlkp.pl

  Firmy wg branży, Komornicy
  Zapraszamy do odwiedzenia strony Kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Ostrowie Wlkp. Małgorzaty Kukuła, gdzie znajdziecie Państwo informacje dotyczące Kancelarii oraz wzory pism w postępowaniach i obwieszczenia o licytacjach nieruchomości oraz ruchomości. Zakres naszej aktywności ob
 • STP Strahltechnik Poland: Śrutowanie, frezowanie

  Firmy wg branży
  Jeśli szukają Państwo firmy, która szybko i skutecznie przywróci powierzchnie betonowe w Waszym obiekcie do perfekcyjnego stanu – STP stanie na wysokości zadania! Naszą specjalnością jest obróbka betonu różnymi metodami: od śrutowania i szlifowania, przez frezowanie planetarne czy też minidrogówkami
 • Polski blog bukmacherski

  Sport, Zakłady bukmacherskie, Serwisy informacyjne
  Ciekawy Polski blog internetowy o zakładach sportowych. Znaleźć tam możemy intrygujące artykuły oraz poradniki o zakładach na sport – sposobach obstawiania zakładów - i wszystkim innym – co związane z bukmacherką. Zaglądanie na tą stronę to mus jeśli lubimy dowiadywać się ciekawych rzeczy o zakładac
Tu jesteś » Strona główna » Kultura i sztuka » Muzea

hoga.pl

Muzeum Motoryzacji

Kategorie: 

Informacje dla zwiedzających, galeria pojazdów. więcej »
Ocena:

Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym

Kategorie: 

Strona zawiera ofertę wystawienniczą i turystyczną muzeum -
wystawy stałe i czasowe; wydarzenia i aktualności; informacje o oddziałach muzeum; pokoje gościnne na zamku i we dworze w Janowcu oraz inne informacje związane z jego działalnością. więcej »
Ocena:

Muzeum Numizmatyczne w Krakowie

Kategorie: 

Serwis przedstawia informacje o Muzeum Numizmatycznym, mieszczącym się w Krakowie. więcej »
Ocena:

Muzeum Okręgowe w Rzeszowie

Kategorie: 

Informacje ogólne, organizowane wystawy, działalność edukacyjna i wydawnicza. więcej »
Ocena:

Muzeum Okręgowe w Tarnowie

Kategorie: 

Historia muzeum, oddziały i galerie: Muzeum Etnograficzne, Ratusz, Muzeum Zamek w Dębnie, Dwór w Dołędze, Muzeum - Dom Wincentego Witosa w Wierzchosławicach, Zagroda Felicji Curyłowej w Zalipiu, Muzeum Pamiątek po Janie Matejce "Koryznówka", zbiory i kolekcje. więcej »
Ocena:

Muzeum Okręgowe w Tarnowie


Jest to strona poświęcona Muzeum Miasta Tarnowa oraz Muzeum Diecezjalnemu w Tarnowie. Pierwsze zostało założone w 1927 r. z inicjatywy asesora magistratu m. Tarnowa Józefa Jakubowskiego. Posiada 8 oddziałów, o których przeczytasz tutaj. Drugie jest najstarszym muzeum diecezjalnym w Polsce. Zobacz wystawy i eksponaty. więcej »
Ocena:

Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy

Kategorie: 

Lednickie muzeum to wczesnośredniowieczny gród z palatium Mieszka I i Bolesława Chrobrego na Ostrowie Lednickim oraz skansen etnograficzny w Dziekanowicach nad Jeziorem Lednickim. Na stronie zawarto dane na temat muzeum oraz informacje przydatne turystom. więcej »
Ocena:

Muzeum Politechniki Warszawskiej

Kategorie: 

Muzeum w swoich zbiorach posiada materiały archiwalne i dokumenty dotyczące historii Uczelni, a także dawną aparaturę naukową, instrumenty badawcze oraz urządzenia techniczne wykorzystywane na Politechnice. Zaprasza do obejrzenia wystawy stałej Politechnika Warszawska 1826 – 2007 i wystaw czasowych. więcej »
Ocena:

Muzeum Rzeczy Nieistniejących

Kategorie: 

To internetowe muzeum jest wyjątkowe, stworzyło go czasopismo Przekrój i jego czytelnicy. Możesz dodać swój własny eksponat. Najczęściej nadsyłanymi darami są przedmioty o genezie literackiej, lecz nie tylko - można sięgać też do historii i obyczajów, a nawet do niespełnionych, zbiorowych marzeń ludzkości. więcej »
Ocena:

Muzeum Sztuki w Łodzi

Kategorie: 

W zbiorach tego muzeum znajduje się kolekcja sztuki XX wieku (malarstwo, rzeźba, prace na papierze, fotografia i inne techniki wizualne), kolekcja sztuki polskiej i obcej do XIX wieku oraz kolekcja rzemiosła artystycznego. Tutaj możesz prześledzić historię muzeum oraz zapoznać się z głównymi działami. Zajrzyj również do wykazu artystów. Ponadto dowiesz się o działalności dydaktycznej muzeum, planach, publikacjach oraz wystawach. więcej »
Ocena:

Muzeum Śląskie w Katowicach

Kategorie: 

Na stronie zapoznasz się z historią muzeum, zbiorami, przeczytasz również informacje o wystawach i ekspozycjach stałych, a także wydawnictwach. więcej »
Ocena:

Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego

Kategorie: 

Interesująca witryna Collegium Maius - dziś muzeum UJ. Dzieje gmachu, zbiory, informacje turystyczne. Bogaty serwis fotograficzny. więcej »
Ocena:

Muzeum w Brodnicy

Kategorie: 

Podstawowe informacje dla zwiedzających. więcej »
Ocena:

Muzeum w Łęczycy

Kategorie: 

Na stronie informacje o wystawach stałych i czasowych, imprezach, działanich edukacyjnych oraz zdjęcia z imprez i wystaw. więcej »
Ocena:

Muzeum w Rybniku


Muzeum rybnickie dokumentuje przeszłość miasta i okolic Rybnika oraz dzieje górnośląskiego rzemiosła. więcej »
Ocena:

Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim

Kategorie: 

W muzeum można zobaczyć wystawy etnograficzne, archeologiczne, historyczne oraz przyrodnicze. Tu znajdziesz aktualne informacje o jego działalności i ekspozycjach. więcej »
Ocena:

Muzeum Wojska Polskiego w forcie Czerniaków

Kategorie: 

Opisy prezentowanych ekspozycji: Polska Broń Pancerna i Sprzęt wojsk lotniczych i obrony powietrznej. więcej »
Ocena:

Muzeum Zabawkarstwa w Kielcach

Kategorie: 

Muzeum powstało w 1979 roku. Jest instytucją prowadzącą prace naukowo-badawcze na terenie całej Polski. Na stronie prezentuje swoje ekspozycje, ponadto informacje o publikacjach i pracownikach. więcej »
Ocena:

Muzeum Zamoyskich w Kozłówce

Kategorie: 

Muzeum obejmuje XVIII-wieczny zespół pałacowo-parkowy, zbudowany w stylu późnego baroku, rozbudowany i urządzony na przełomie XIX i XX wieku przez Konstantego Zamoyskiego. Wnętrza pałacowe zachowały swój układ architektoniczny, wystrój i autentyczne wyposażenie z przełomu XIX I XX wieku. Reprezentują styl określany w sztuce francuskiej jako Drugie Cesarstwo. Na stronie zapoznasz się z ofertą muzeum oraz wydarzeniami i uroczystościami, które mają tam miejsce. więcej »
Ocena:

Muzeum Ziemi Lubuskiej

Kategorie: 

Historia, kalendarz wystaw, informacje o działach, archiwum, informacje dla zwiedzających, bieżące wystawy czasowe, ekspozycje stałe. więcej »
Ocena:

Obóz Koncentracyjny Gross-Rosen

Kategorie: 

Strona muzeum obozu koncentracyjnego Gross-Rosen w Rogoźnicy k. Wałbrzycha. więcej »
Ocena:

Ośrodek Kultury Leśnej

Kategorie: 

Podstawowe informacje o działalności, parku i muzeum leśnictwa. więcej »
Ocena:

Pałac Poznańskich w Łodzi

Kategorie: 

Siedziba Muzeum Historii Miasta Łodzi, Informacje o muzeum i organizowanych wystawach, przeszukiwarka zasobów. więcej »
Ocena:

Pamięć Świata

Kategorie: 

Na wniosek UNESCO powstaje światowa lista najcenniejszych i najważniejszych przykładów dziedzictwa dokumentalnego. Polski Komitet programu "Pamięć świata", zaproponował na listę światową 25 pozycji, pojedynczych dokumentów i zespołów archiwaliów znajdując dzieła naprawdę niepowtarzalne i wyjątkowe. więcej »
Ocena:

Państwowe Muzeum na Majdanku

Kategorie: 

Dzisiaj nie słychać płaczu dzieci i krzyku matek. Teraz na miejscu byłego obozu koncentracyjnego w Majdanku znaduje się Państowe Muzeum, które przechowuje wspomnienia krzywdy i cierpienia ludzi, którzy polegli na terenie obozu. więcej »
Ocena:

1 2 3