Nowo dodane strony

 • SEM Doradcy Łódź

  Firmy wg branży, Marketing i pokrewne
  Jeżeli poszukujecie sposobu na to, aby zaistnieć w internecie to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wykonujemy strony internetowe oraz sklepy internetowe oraz inne witryny. Również zajmujemy się pozycjonowaniem i reklamą nowych stron internetowych. Jeżeli jesteście zainteresowani to zapras
 • Kancelaria radców prawnych Sobczak & Maciejewska

  Prawo i podatki, Informacje_o_kancelariach, Adwokaci
  Jeśli zależy Ci na fachowej poradzie prawnej i szukasz doświadczonych radców prawnych, zapoznaj się z ofertą łódzkiej Kancelarii Sobczak Maciejewska. Oferują ona wsparcie oraz kompleksowe doradztwo m.in. w zakładaniu i rejestrowaniu spółek, prawie rodzinnym i spadkowym. Porady udzielane są także onl
 • Profesjonalne wsparcie informatyczne

  Komputery i internet
  Nie daj się wirusom, zawieszeniom systemu czy innym usterkom systemu informatycznego! Wybierz Soft Group Wojciech Mioduszewski. Jesteśmy po to, aby zapewnić Ci profesjonalny support w zakresie rozwiązań IT. Czym się zajmujemy? Integrujemy systemy informatyczne, optymalizujemy procesy biznesowe, zarz
 • Typy na jutro Kodbonusowy

  Sport, Sport
  Wejdź na stronę kodbonusowy.com i sprawdź wszystkie nadchodzące wydarzenia sportowe, które będziesz mógł poznać bliżej i obstawić z pomocą szczegółowych analiz. Sprawdź jakie informacje może zaoferować Tobie strona.
 • kotly-piece.pl

  Firmy wg branży, Ogrzewania
  Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy DRAGON. Jesteśmy producentem i dystrybutorem kotłów centralnego ogrzewania, które cenione są przez klientów z całego kraju. W naszej ofercie znaleźć można kotły retortowe, zasypowe, tłokowe, na pellet, 5 klasy oraz EcoDesign. Prowadzimy oprócz
 • Magiczna Tęcza

  Firmy wg branży, Budownictwo drewniane, Inne
  Magiczna Tęcza działa od 2007 roku. Jest to firma produkcyjna, zajmująca się tworzeniem wymarzonych dla dzieci placów zabaw. Domki dla dzieci, zestawy zabawowe, klasyczne huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownice - wszystko wykonane z drewna i najwyższej jakości materiałów. Na stronie można przeczytać o wy
 • budohit.com cięcie betonu śląskie

  Firmy wg branży, Budownictwo
  Budohit to profesjonalna, funkcjonująca od 1999 roku firma świadcząca szeroki zakres usług w branży budowlanej. Dysponuje ona specjalistycznymi maszynami umożliwiającymi wykonywanie prac takich jak wiercenie otworów, cięcie betonu i asfaltu, frezowanie, szlifowanie, rozbiórki, wyburzenia, wklejanie
 • Skup samochodów / AutoZłom / Złomowanie aut

  Ekonomia, Autokomisy, Przemysł maszynowy
  Skup samochodów, który prowadzimy na terenie województwa Śląskiego przy naszej stacji demontażu pojazdów ( auto złom ) zachęca Klientów do sprzedaży auta za gotówkę oraz złomowania starego pojazdu, nasz auto skup to firma działająca nieprzerwanie od wielu lat, która dzięki wysokim cenom skupu aut or

hoga.pl

Skandia AFS Polska

Kategorie: 

Polski oddział szwedzkiej firmy ubezpieczeniowo-inwestycyjnej specjalizujacej się w zakresie ubezpieczeń unit-linked (metoda długoterminowego oszczędzania). Na stronie znajdziemy słownik finansowy, poradnik inwestowania (a w nim ciekawa opcja pozwalająca obliczyc swój dochód), możemy za pomocą Internetu mieć wgląd we własny portfel inwestycyjny w firmie. więcej »
Ocena:

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Franciszka Stefczyka

Kategorie: 

Strona instytucji finansowej, która oprócz wykonywania niektórych czynności bankowych i ubezpieczeniowych zajmuje się propagowaniem takich wartości jak: oszczędność, gospodarność, zarządzanie finansami w sposób efektywny i demokratyczny oraz upowszechnianie idei finansowej samopomocy. Można tutaj znaleźć informacje o produktach finansowych kasy (lokaty, pożyczki, karty płatnicze, rachunki rozliczeniowo-oszczędnościowe), filozofii i historii kas oszczędnościowych, stosowanych systemach jakości oraz niezbędne regulaminy. więcej »
Ocena:

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Winterthur Życie S.A.

Kategorie: 

Winterthur jest obecny w ponad 30 krajach na całym świecie. Jest jedną z wiodących europejskich grup ubezpieczeniowych i plasuje się wśród 10 największych grup ubezpieczeniowych na świecie. Znajdziemy na tej witrynie opis działalności grupy ubezpieczeniowej, dokładny przegląd oferty korporacji oraz wyniki finansowe. więcej »
Ocena:

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska s.a.

Kategorie: 

Odwiedzając stronę Towarzystwa utworzonego przez francuską firmę ubezpieczeniową należącą do grupy BNP-Paribas możesz zapoznać się z oferowanymi przez nie produktami ubezpieczeniowymi, poznać strukturę kapitału oraz współpracujące z firmą podmioty. więcej »
Ocena:

TUiR CIGNA STU S.A. Oddział Warszawa

Kategorie: 

Na stronie warszawskiego oddziału jednego z młodszych towarzystw ubezpieczeniowych znajdziesz informacje o zakresie jego działania, wszystkie niezbędne dane teleadresowe, możesz także dokonać zakupu (za pośrednictwem Internetu), jednej z kilkunastu rodzajów polis (głównie odpowiedzialność cywilna). więcej »
Ocena:

TUwRiGŻ "Agropolisa" SA

Kategorie: 

Strona Towarzystwa Ubezpieczeń w Rolnictwie i Gospodarce Żywnościowej "Agropolisa" SA zawiera informacje o firmie, jej ofercie, dane teleadresowego oddziałów w całej Polsce oraz garść aktualności. więcej »
Ocena:

Ubezpieczenia na życie

Kategorie: 

Informacje na temat ubezpieczeń na życie. więcej »
Ocena:

Ubezpieczenia on-line

Kategorie: 

Na stronie znajdziesz ofertę ubezpieczeń online: AC, OC, NV i inne. więcej »
Ocena:

Ubezpieczenia społeczne w praktyce


Serwis dla specjalistów ds. płac, ubezpieczeń społecznych oraz pracodawców.
Porady, wiadomości dotyczące rozliczeń z ZUS, wynagrodzeń, zasiłków,
składek, świadczeń. Informacje o zmianach w prawie, wytycznych ZUS,
odpowiedzi na pytania czytelników, porady ekspertów z centrali ZUS,
kalkulatory. więcej »
Ocena:

Ubezpieczenia Świdnica


Ubezpieczenia pojazdów, tanie OC, AC, NW, ubezpieczenia mieszkań i domów, ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia zdrowtne i od NNW, OFE Otwarte Fundusze Emerytalne, odszkodowania powypadkowe. więcej »
Ocena:

Ubezpieczenie turystyczne na wakacje podróż narty snowboard


Przedstawiamy porównanie ubezpieczeń turystycznych dostępnych na polskim rynku. W ofercie ubezpieczenia na wakacje, podróż, narty lub snowboard. Możliwość skorzystania z kalkulatora składki ubezpieczenia. Wybrany produkt finansowy można zamówić przez Internet. więcej »
Ocena:

Warta

Kategorie: 

Warta powstała jesienią 1920 roku w Poznaniu. Intencją jej założycieli było stworzenie polskiej organizacji reasekuracyjnej. Teraźniejszość Towarzystwa to ustabilizowana i niekwestionowana druga pozycja wśród firm ubezpieczeniowych w Polsce. To wiarygodność finansowa, utrwalony wizerunek firmy opiekuńczej i godnej zaufania. TUiR Warta stara się sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. W razie potrzeby opracowuje indywidualne programy ubezpieczeń. Ubezpiecza każdego i wszystko. Zarówno przeciętnego Kowalskiego, jego dom, samochód, daczę, bagaż w podróży, komórkę itd., jak i biznesmena Kowalskiego, jego firmę i cały dobytek. Firma towarzyszy ludziom w "zdrowiu i w chorobie". Z tej witryny dowiemy się dokładnych informacji o ofercie Towarzystwa, jego historii czy aktualnych wiadomości. więcej »
Ocena:

Warta Vita

Kategorie: 

Spólka zależna Warta S.A. oferująca ubezpieczenia na życie. Strona przedstawia informacje o firmie, jak i dokładny opis oferty ubezpieczeń grupowych i indywidualnych. więcej »
Ocena:

Wersal

Kategorie: 

Kancelaria Finansowo-Ubezpieczeniowa oferuje wszystkie rodzaje ubezpieczeń z grup: ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia grupowe. więcej »
Ocena:

Zakład Ubezpieczeń Społecznych


Oficjalna strona Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Na stronie znajdziemy: dział poświęcony aktom prawnym regulującym ubezpieczenia społeczne, rodzaje ubezpieczeń i świadczeń, porady dla płatników składek, statystyki, nowości z ZUS-u, a także bardzo bogaty słownik ubezpieczeniowy. więcej »
Ocena:

Zakład Usług Ubezpieczeniowych "Inter-Tur" Sp. z o.o.

Kategorie: 

Inter-Tur działa jako agent firm ubezpieczeniowych, przyjmujący ubezpieczenia na rzecz osób prywatnych oraz mniejszych podmiotów gospodarczych. więcej »
Ocena:

1 2 3 4 5 6 7