Nowo dodane strony

 • Globe Group Agency

  Komputery i internet, Regionalne, Inne
  W agencji interaktywnej Globe Group zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych, aplikacji webowych i mobilnych, pozycjonowaniem, marketingiem w sieci oraz wieloma innymi działaniami w zależności od potrzeb konkretnego Klienta. Nasi pracownicy to graficy, programiści, copywriterzy,
 • WALECZEK BARBARA I KRZYSZTOF

  Firmy wg branży, Ogrodnictwo
  Najwyższej klasy drzewka owocowe i ozdobne, a również krzewy ozdobne podkładki wegetatywne to właśnie poleca firma Waleczek. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Polskich Szkółkarzy, co upoważnia nas do produkcji i sprzedaży licencjonowanych odmian drzewek owocowych. Sprzedaż naszych drzewek prowadzimy
 • https://www.znaczenie-snu.pl

  Komputery i internet
  Strona internetowa znaczenie-snu.pl przedstawia nowoczesny sennik internetowy, który zawiera dziesiątki haseł wyjaśniających znaczenie snu. Hasła poukładane są w kolejności alfabetycznej, a dla jeszcze większego ułatwienia sennik zaopatrzono w wyszukiwarkę. Sennik online zawiera merytoryczne i warto
 • PrzetargWeb ogłoszenia o przetargach na nieruchomości

  Ekonomia, Nieruchomości, Budownictwo
  PrzetargWeb powstał, by oferować dostęp do szerokiej bazy ogłoszeń o sprzedaży nieruchomości inwestycyjnych. W naszym serwisie udostępniamy ogłoszenia o nieruchomościach Skarbu Państwa wyprzedawanych w drodze licytacji. Chcemy, by informacje te dotarły do jak największego grona odbiorców. Dzięki prz
 • centrowent.pl

  Firmy wg branży, Klimatyzacja
  Poszukują Państwo doskonałej jakości klimatyzatorów do domu lub biura? Chcą Państwo kupić niezawodny wentylator? Jeśli tak, zachęcamy do kontaktu z firmą Centrowent z Wrocławia. W asortymencie hurtowni znajdują się urządzenia sygnowane przez czołowych producentów, takich jak Karpol, Rosenberg, Fujit
 • Nowinki branżowe z Poznania i innych miast

  Komputery i internet
  Blog związany z tematyką firm i usług na rynku gospodarczym. Czerp wiedzę z zakresu BHP, medycyny, kosmetologii i innych branż. Duża ilość wpisów pisana prostym, zrozumiałym językiem. Zachęcamy do śledzenia. Mamy nadzieję, że blog przypadnie do gustu.
 • hydropolis.pl

  Turystyka i podróże
  Jesteś we Wrocław i szukasz ciekawych miejsc, które warto zobaczyć? Wpadnij do Centrum Edukacji Ekologicznej „Hydropolis”. To nowoczesne muzeum, które mieści się w zabytkowym zbiorniku. Wystawa naukowa na temat wody składa się z 9 stref, gdzie czekają interaktywne instalacje, repliki, ekrany dotykow
 • akademiamiedzi.pl

  Firmy wg branży
  Dbanie o środowisko jest równie ważne co dbanie o zdrowie ludzi. Dlatego też przy tworzeniu instalacji w domach mieszkalnych dobrze sprawdzają się rury i połączenia z miedzi bądź jej stopów. O tym dlaczego i jak można stosować miedziane rury można dowiedzieć się na naszej stronie. Można tam znaleźć

hoga.pl

Centrum Finansowo - Ubezpieczeniowe Sp. z o.o.


Strona firmy zajmującej się pośrednictwem i doradztwem z zakresu ubezpieczeń i usług finansowych. Znajdziesz tutaj szczegółową ofertę oraz garść informacji o spółce. więcej »
Ocena:

Centrum Ubezpieczeniowo-Finansowe "Sukurs"

Kategorie: 

Strona działającego od 1991 roku pośrednika ubezpieczeniowego specjalizującego się w kompleksowej obsłudze klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych w zakresie ubezpieczeń majątkowych, życiowych i emerytalnych. Oprócz pełnej oferty znajdziesz tutaj, informacje o współpracujących towarzystwach, ankiety, adresy przedstawicielstw, a także dział z idanymi dotyczącymi polskiego rynku ubezpieczeń. więcej »
Ocena:

Commercial Union - Anita Tarasiewicz

Kategorie: 

Strona licencjonowanego doradcy ubezpieczeniowego. Znajdziesz tutaj ankietę i formularz, które pozwolą wybrać optymalny dla klienta plan ubezpieczeniowy. więcej »
Ocena:

Commercial Union - Holding Doradca

Kategorie: 

Holding Doradca Sp. z o.o. Bytom jest Firmą założoną w 1992 roku skupiającą ponad 150 specjalistów z branży ubezpieczeniowej. Od 1993 r jest partnerem Commercial Union Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie. W dziale ubezpieczeń na życie, współpracujący z Holding DORADCA oferują wyłącznie produkty ubezpieczeniowe Commercial Union. W dziale ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych współpracujący doradzają i finalizują zawieranie umów z wieloma czołowymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi tego sektora rynku.
więcej »
Ocena:

Commercial Union OFE

Kategorie: 

Specjalista ubezpieczeniowy Commercial Union Polska Zbigniew Ciszek prezentuje ofertę usług dla klientów indywidualnych i firm. Ponadtwo informacje na temat doświadczenia zawodowego oraz kontaktowe. więcej »
Ocena:

Commercial Union Wrocław - Agent Ubezpieczeniowy

Kategorie: 

Strona agenta ubezpieczeniowego: fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia, fundusz emerytalny. więcej »
Ocena:

Dariusz Filip

Kategorie: 

Strona agenta ubezpieczeniowego firmy Allianz Dariusza Filipa ze Świdnicy. Poprzez stronę możesz się z nim skontaktować i umówić spotkanie oraz uzyskasz tu praktyczne porady ubezpieczeniowe. więcej »
Ocena:

Elżbieta Orlińska

Kategorie: 

Agent ubezpieczeniowy PZU oferuje: ubezpieczenia na życie i dożycie, emerytalne, posagowe, komunikacyjne oraz ubezpieczenia z funduszem inwestycyjnym i Otwartym Funduszem Emerytalnym. więcej »
Ocena:

Europ Assistance Polska Sp. z o.o

Kategorie: 

Jedna z filii Europ Assistance Holding. Firma przez całą dobę służy pomocą w zakresie: ratownictwa i pomocy medycznej, pomocy drogowej, porad i usług informacyjnych, opieki nad osobami starszymi i wymagającymi stałej opieki, pomocy w miejscu zamieszkania, obsługi osób oddelegowanych do pracy za granicą oraz innych usług zleconych przez klientów. Na stronie omówiono rodzaje świadczeń, ubezpieczenia, a także przedstawiono partnerów. więcej »
Ocena:

Grokaz S.C.

Kategorie: 

Na stronie firmy rachunkowo-doradczej Grokaz znajdziemy ofertę świadczonych usług, informator podatkowy, informacje dotyczące ubezpieczeń oraz informacje dla doradców. Dodatkowo na stronie zamieszczono poradnik antystresowy. więcej »
Ocena:

Grzegorz Kopeć

Kategorie: 

Strona agenta ubezpieczeniowego firmy Allianz Grzegorza Kopeć. Poprzez stronę możesz się z nim skontaktować i umówić na spotkanie, uzyskasz tu także praktyczne porady ubezpieczeniowe. więcej »
Ocena:

Grzegorz Parszuto

Kategorie: 

Grzegorz Parszuto jest współpracownikiem świadczącej między innymi usługi pośrednictwa ubezpieczeniowego firmy Euro-Finanz. Grzegorz oferuje doradztwo w zakresie inwestycji kapitałowych, ubezpieczeń oraz kredytów mieszkaniowych i budowlanych. Na stronie znajduje się formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych nawiązaniem kontaktu. więcej »
Ocena:

INS Broker

Kategorie: 

Firma specjalizuje się w zawieraniu indywidualnych i grupowych umów ubezpieczenia na życie z funduszem inwestycyjnym oraz długookresowych planów oszczędnościowych. więcej »
Ocena:

Internetowa Agencja Ubezpieczeniowa

Kategorie: 

Internetowa agencja ubezpieczeniowa proponuje swoim klientom ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków. Proponowane ubezpieczenia oparte są na ofercie Bankowego Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji "Heros" S.A. oraz Towarzystwa Ubezpieczeń "Compensa" S.A. więcej »
Ocena:

Internetowy Dom Ubezpieczeniowy

Kategorie: 

Sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i innych online na terenie całej Polski. Na stronie oferta, aktualności, ciekawostki, kontakt z doradcami przez komunikatory GG i Skype, formularze online. więcej »
Ocena:

Internetowy Doradca Ubezpieczeniowy

Kategorie: 

Strona doradcy pomagającego w kontaktach z firmami ubezpieczeniowymi podczas likwidacji szkód, zgłaszania roszczeń, kwestii spornych, prowadzenia korespondencji itp., będącego również współpracownikiem Zakładu Ubezpieczeń i Reasekuracji "Polonia" S.A. (ubezpieczenia komunikacyjne, odpowiedzialności cywilnej, gospodarcze, majątkowe i rodzinne). Można tutaj znaleźć fragmenty aktów prawnych regulujących tę sferę życia oraz kilka porad, które wyjaśnią niuanse zawierania umów ubezpieczenia. więcej »
Ocena:

Ireneusz Francik

Kategorie: 

Strona agenta otwartego funduszu emerytalnego, oferującego ubezpieczenia na życie - II i III filar. więcej »
Ocena:

Jaworska s.c.

Kategorie: 

Oferta agencji ubezpieczeniowej oferującej produkty PZU, Warty i Compensy. więcej »
Ocena:

JERZY SIEWERT - ekspert ubezpieczeń OFE - COMMERCIAL UNION - Bydgoszcz

Kategorie: 

Długoletni agent Commercial Union porusza bieżące tematy związane z funduszami emerytalnymi i ubezpieczeniami. Służy radą, odpowiada na pytania i rozwiewa wątpliwości Internautów. więcej »
Ocena:

Kasat

Kategorie: 

Strona firmy, której działalność skupia się na tworzeniu oprogramowania do komunikacji poprzez Internet, systemów reklamy docelowej, dostarczaniu rozrywki i informacji oraz pośredniczeniu w zawieraniu ubezpieczeń na życie. Znajdziesz tutaj informacje o historii firmy, stworzonych przez nią serwisach oraz wiadomości przygotowane na użytek prasy. więcej »
Ocena:

KBS - Pośrednictwo Ubezpieczeniowo-Finansowe

Kategorie: 

Wszechstronna obsługa ubezpieczeniowa prowadzona za pośrednictwem ponad 1000 agentów ubezpieczeniowych na terenie całego kraju. więcej »
Ocena:

Licencjonowane Biuro Nieruchomości "Geomar-Dom"


Witryna przybliżająca licencjonowane biuro nieruchomości prowadzącego kompleksowe usługi w zakresie kupna, sprzedaży, zamiany czy wynajmu takich nieruchomości jak: dom, mieszkanie, działka, lokal użytkowy, gospodarstwo rolne lub hala. Ponadto w ofercie firmy znajdują się usługi związane z wyceną nieruchomości, kredytami budowlanymi i mieszkaniowymi oraz ubezpieczeniami. więcej »
Ocena:

Lubuskie Centrum Ubezpieczeń

Kategorie: 

Ubezpieczenia majątkowe, finansowe, techniczne, OC, życiowe, II filaru. Firma oferuje produkty kilku towarzystw ubezpieczeniowych. więcej »
Ocena:

Multi Ubezpieczenia - Kraków

Kategorie: 

W ofercie pakietowe ubezpieczenia pojazdów, mieszkań, domów, rowerów, zwierząt domowych, ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków, odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, turystyczne i wiele innych. więcej »
Ocena:

Perfect

Kategorie: 

Strona istniejącej od 1994 roku firmy specjalizującej się w planowaniu finansowym dotyczącym m.in. rent kapitałowych, emerytur, ubezpieczeń na życie, oszczędności podatkowych. Znajdziesz tutaj adresy oddziałów lokalnych firmy, informacje o jej produktach finansowych, współpracownikach oraz kluczowych klientach. więcej »
Ocena:

1 2 3 4 5