Nowo dodane strony

 • solgen.pl - instalacje fotowoltaiczne

  Dom i wnętrza
  Firma SOLGEN cechuje się doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Chcesz zadbać o budżet domowy, twojej firmy czy gospodarstwa? Szeroka oferta świadczonych usług satysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów. Do zadań podchodzimy kompleksowo- jesteśmy z klientem od projektu, do montażu dob
 • Doradca restrukturyzacyjny

  Komputery i internet, E-biznes, Internet
  Zastanawiasz się nad tym, czy doradztwo restrukturyzacyjne jest tym, czego potrzebujesz? Jeśli zastanawiasz się nad doradztwem restrukturyzacyjnym, warto pomyśleć o pomocy kancelarii. Mówiąc wprost — co powiesz na ofertę, którą ma Kancelaria Doradcy Restrukturyzacyjnego Mateusz Ładyga? Chcesz wiedz
 • Hydroizolacja, osuszanie fundamentów hydrostop3.pl

  Firmy wg branży, Materiały termoizolacyjne, Budownictwo
  Firma Hydrostop-3 specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu specjalistycznych robót remontowych. Zajmujemy się naprawą i uszczelnianiem budynków. Wykonujemy prace związane z osuszaniem i hydroizolacją fundamentów i ścian. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami produktów hydroizolacyjnych. Zap
 • Miedzyzdroje

  Komputery i internet, Portale, Internet
  Potrzebujesz informacji o Międzyzdrojach? Sprawdź o czym pisze Nasze Miasto Międzyzdroje. Jesteśmy portalem, na którym odnajdziesz informacje o Międzyzdrojach pisane przez fachowych dziennikarzy. Opisujemy, co aktualnie dzieje się w Międzyzdrojach oraz okolicach. Zawsze na czas, tylko najciekawsze w
 • Wypożyczalnia ford mustang - mustangzoc.pl

  Motoryzacja i transport, Wypożyczalnie samochodów
  Mustang z OC to wypożyczalnia samochodów amerykańskich. W ofercie są między innymi Fordy Mustangi. Samochód może zostać podstawiony w dowolne miejsce w Polsce. Poza tym oferta jest też dla kierowców, którzy chcą skorzystać z OC sprawcy wypadku, jeżeli samochód poszkodowanego jest obecnie w naprawie.
 • Ortodonta warszawa - Dental Avenue

  Medycyna i zdrowie, Stomatologia
  Leczymy zęby najmłodszych i dorosłych pacjentów w Warszawie. Przywracamy śnieżnobiały uśmiech. Polecamy wybielanie zębów metodą domową-nakładkową, czy przez naświetlanie w gabinecie. Zapewniamy przy tym zawsze konkurencyjne warunki cenowe. Wstawiamy implanty zębowe. Dobieramy aparaty stałe i bardzo
 • Hosting Wordpress, rejestracja domen

  Komputery i internet, Hosting, Internet
  Sprawdzona i polecana marka hostingowa pod adresem kru.pl to najlepsza oferta na domeny i hosting w Internecie. Dzięki niej rejestracja domeny jest nie tylko wygodna ale także i tania. Dzięki nowoczesnym i zautomatyzowanym panelom będziemy mogli szybko i wygodnie obsługiwać nasze domeny. Gorąco zapr
 • PCV Expert Polska

  Firmy wg branży, Przemysł lekki
  PCV Expert Polska to firma zajmująca się sprzedażą wysokiej klasy arkuszy PCV, bram wahadłowych, kurtyn paskowych, kurtyn plandekowych i spawalniczych. Dzięki tego rodzaju produktom nie tylko spawanie jest bezpieczniejsze, ale i inne czynności wykonywane w halach przemysłowych również. Duży wybór as

hoga.pl

International Telecommunication Union (ITU)

Kategorie: 

Strona Międzynarodowej Unii Telekomunikacyjnej, organizacji koordynującej i regulującej światowy rynek telekomunikacyjny. Zawiera raporty i materiały dotyczące standaryzacji tego rodzaju usług, informacje o regionalnych związkach. Nawigację ułatwia zamieszczona wyszukiwarka.[ang] więcej »
Ocena:

International Trade Centre UNCTAD/WTO

Kategorie: 

Strona organizacji stawiającej sobie za cel promocję światowego handlu oraz pracę z krajami rozwijającymi się w kwestii rozwoju eksportu i ulepszaniu struktury importu. Zamieszczono bazy danych zawierające m.in. statystyki dotyczące rynków światowych, informacje o strukturze organizacji oraz biuletyn w trzech językach.[ang] więcej »
Ocena:

InterOceanMetal

Kategorie: 

Anglojęzyczna strona organizacji zrzeszającej państwa prowadzące eksplorację dna mórz i oceanów pod kątem wydobywania surowców mineralnych. Można tutaj znaleźć informacje na temat misji organizacji, terenów jej działania, wydawanych publikacji, a także zdjęcia dokumentujące prowadzone prace badawcze. więcej »
Ocena:

Medicus Mundi Poland


Podstawowym celem fundacji jest organizowanie pomocy materialnej i personalnej dla ośrodków medycznych prowadzonych przez polskich misjonarzy w krajach rozwijających się oraz budowa nowych ośrodków i organizacja praktyk szkoleniowych w tropikach dla studentów medycyny. więcej »
Ocena:

Międzynarodowy Związek Pocztowy - Universal Postal Union (UPU)

Kategorie: 

Anglojęzyczna strona wyspecjalizowanej instytucji Narodów Zjednoczonych regulującej światowy system przesyłek pocztowych. Zawiera informacje o historii organizacji, jej członkach podejmowanych przez nią działaniach, a także publikacjach sygnowanych jej znakiem. więcej »
Ocena:

Multilateral Investment Guarantee Agency

Kategorie: 

Anglojęzyczna strona organizacji zajmującej się promocją inwestycji w krajach rozwijających się i stwarzaniem programów minimalizujących ryzyko inwestycji w tych miejscach oraz udzielającej gwarancji inwestorom usiłującym podjąć taką działalność. Zamieszczono informacje o najnowszych faktach z życia instytucji, publikacje z zakresu nauk o gospodarce, aplikacje dla inwestorów chcących ubiegać się o dotacje i poręczenia, jak również dane dotyczące samodzielnych projektów tworzonych przez tę instytucję. więcej »
Ocena:

NAFTA - Północnoamerykańskie Porozumienie o Wolnym Handlu

Kategorie: 

Strona Marcina Czarnackiego poświęcona NAFTA - ugrupowaniu integracyjnemu tworzonemu przez USA, Kanadę i Meksyk, jak również integracji gospodarczej na kontynentach amerykańskich. Znajdziesz na niej podstwowe informacje o tym Północnoamerykańskim Porozumieniu. więcej »
Ocena:

OECD - Organisation for Economic Co-operation and Development

Kategorie: 

Anglojęzyczna strona OECD, na której znajdziesz m.in. informacje statystyczne, publikacje, wiadomości, dokumenty oraz księgarnię. więcej »
Ocena:

ONZ - Organizacja Narodów Zjednoczonych

Kategorie: 

Zagraniczna strona w wielu językach (angielskim, francuskim, rosyjskim, hiszpańskim, chińskim oraz arabskim) o Organizacji Narodów Zjednoczonych. Znajdziesz tutaj m.in. informacje o prawach człowieka, działaniach ekonomicznich i pokojowych oraz konferencjach. więcej »
Ocena:

Ośrodek Informacji ONZ w Warszawie


Bardzo solidnie przygotowana i graficznie dopracowana strona poświęcona Organizacji Narodów Zjenoczonych. Czegokolwiek chciałbyś się dowiedzieć o tej ważnej organizacji - znajdziesz na stronie. Czy to o Sekretarzu Generalnym NZ Kofim A. Annanie, czy o konferencjach i obchodach organizowanych przez Narody Zjednoczone, lub też prawach człowieka, inicjatywie Global Compact albo raportach i opracowaniach ONZ - nie zawiedziesz się. więcej »
Ocena:

Polski Komitet UNICEF - Fundusz Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci


Na polskiej stronie organizacji obdarzonej przez Zgromadzenie Ogólne NZ mandatem rzecznika ochrony praw dzieci, pomagającej krajom, zwłaszcza rozwijającym się w opracowywaniu odpowiedniej polityki i ustalaniu konkretnych form pomocy nieletnim i ich rodzinom można znaleźć informacje o jej misji, bieżącej działalności, a także wirtualny sklep. więcej »
Ocena:

Preparatory Commission for the Comprehensive Nuclear-Test-Ban Treaty Organization

Kategorie: 

Strona komisji przygotowującej układ o zakazie rozprzestrzeniania prób z bronią jądrową. Zawiera informacje o aktach prawnych i rezolucjach regulujących te zagadnienia, a także informacje o samej komisji.[ang] więcej »
Ocena:

RAN - Rainforest Action Network


Anglojęzyczna strona Rainforest Action Network, czyli sieci działań na rzecz lasów tropikalnych. więcej »
Ocena:

Swiatowa Organizacja Eksporterów Ropy Naftowej - OPEC

Kategorie: 

Strona organizacji, której głównym celem jest zapewnienie stabilności na światowym rynku paliw płynnych. Zawiera informacje o zrzeszonych członkach, publikacjach sygnowanych przez tą instytucję.[ang] więcej »
Ocena:

Światowa Organizacja Hadlu - World Trade Organization

Kategorie: 

Anglojęzyczna strona organizacji, której członkowie (państwa) zajmują się ustalaniem reguł rządzących handlem międzynarodowym. Zamieszczono dokumenty, relacje z kolejnych rund rokowań, analizy i statystyki opisujące stan światowej gospodarki oraz informacje o strukturze samej organizacji.[ang] więcej »
Ocena:

Światowa Organizacja Meterologiczna - World Meteorological Organization (WMO)

Kategorie: 

Anglojęzyczna strona organizacji koordynującej światowe badania nad klimatem, zmianami pogodowymi udostępniającej ich wyniki wszystkim chętnym. Zawiera informacje o członkach, realizowanych programach i publikacjach przygotowanych przez tą instytucje. więcej »
Ocena:

The World Bank - Office in Warsaw

Kategorie: 

Anglojęzyczna strona warszawskiego biura Banku światowego zawierająca informacje o realizowanych programach (m.in. energia geotermalna na Podhalu), a także raporty i opracowania dotyczące handlu zagranicznego. więcej »
Ocena:

UN Board of Auditors

Kategorie: 

Strona agendy Narodów Zjednoczonych mającej za zadanie kontrolę funduszy pieniężnch ONZ-u. Zamieszczono informacje o przedmiocie działania oraz członkach - kontrolerach.[ang] więcej »
Ocena:

UN Information System on the Question of Palestine (UNISPAL)

Kategorie: 

Strona agendy mającej za zadanie dokumentowanie informacji związanych z kwestią palestyńską. W jej bazie danych znajduje się już 30 tysięcy dokumentów, raportów, analiz rezolucji dotyczących ziem na zachodnim brzegu Jordanu i strefy Gazy.[ang] więcej »
Ocena:

UNAIDS Joint UN Programme on HIV/AIDS

Kategorie: 

Strona organizacji będącej głównym motorem ogólnoświatowych akcji mających na celu walkę z rozprzestrzenianiem się "dżumy XX wieku" stworzonej przez połączone siły kilku agend Narodów Zjednoczonych. Zawiera informacje, strukturze instytucji, dane o rozprzestrzenianiu tej choroby w skali glo[ang]balnej, publikacje stworzone przez organizację. W gąszczu zamieszczonych wiadomości pozwala się odnaleźć zamieszczona wyszukiwarka.[ang] więcej »
Ocena:

UNCSD - United Nations Common Supply Database

Kategorie: 

Anglojęzyczna strona instytucji będącej agendą ONZ, zajmująca się tworzeniem i gromadzeniem baz danych wykorzystywanych przez inne organizacje międzynarodowe. Zamieszczono listę klientów oraz informacje o możliwościach korzystania z jej usług. więcej »
Ocena:

UNESCO

Kategorie: 

Zagraniczna strona organizacji UNESCO, a na niej absolutnie wszystko o organizacji, której troską jest bezpieczeństwo i rozwój edukacyjny, naukowy i kulturowy całego świata oraz walka z wszelkimi przejawami rasizmu. więcej »
Ocena:

UNIDO - Organizacja Narodów Zjednoczonych d/s Rozwoju Przemysłowego

Kategorie: 

UNIDO to Organizacja Narodów Zjednoczonych d/s Rozwoju Przemysłowego, organizacja wyspecjalizowana w promocji ogólnoświatowej współpracy przemysłowej w ramach systemu Organizacji Narodów Zjednoczonych. Biuro w Warszawie ma za zadanie promocję napływu inwestycji przemysłowych i technologii do krajów rozwijających się, do Polski i innych krajów w okresie transformacji oraz wspieranie procesów restrukturyzacji i prywatyzacji polskiej gospodarki m.in. przez organizowanie kursów szkoleniowych dla kadry kierowniczej przedsiębiorstw. Serwis zawiera informacje dotyczące prowadzonej działalności. więcej »
Ocena:

United Nations Centre for Human Settlements (Habitat)

Kategorie: 

Anglojęzyczna strona agendy Narodów Zjednoczonych działającej na rzecz polityki mieszkaniowej (dom dla wszystkich), ulepszania środowiska życia człowieka, zmniejszania stref ubóstwa. Zamieszczono informacje o organizowanych konferencjach, realizowanych programach, statystyki dotyczące warunków zamieszkania ludności oraz publikacje stworzone przez tą instytucję. więcej »
Ocena:

United Nations Children's Fund (UNICEF)


Anglojęzyczna strona organizacji wszystkie swoje wysiłki poświęcającej pracy na rzecz dzieci, ochrony ich praw, stwarzania warunków dla ich wszechstronnego rozwoju. Zamieszczono informacje o strukturze instytucji, podejmowanych przez nią działaniach, sławnych ludziach będących jej ambasadorami, konferencjach zorganizowanych pod auspicjami UNICEF-u. więcej »
Ocena:

1 2 3