Nowo dodane strony

 • Berja Medical Spa

  Ekonomia, Medycyna i zdrowie, Firmy wg branży
  Berja Medical spa powstała z myślą o Tobie jako naszym najbardziej wymagającym kliencie. Oferujemy szeroki wachlarz usług z wykorzystaniem najbardziej innowacyjnych technologii z zakresu kosmetyki, kosmetologii hi-tech, medycyny estetycznej i laseroterapii. Najlepsi specjaliści z wieloletnim doświ
 • garaze-joand-stal.pl

  Firmy wg branży, Producenci
  Firma JoAnd-Stal w miesjcowości Sadek to producent konstrukcji stalowych. Działamy na terenie całego kraju, dostarczając konstrukcje stalowe dobrane do oczekiwań i wymogów naszych klientów. W ofercie Mamy szeroki wybór garaży blaszanych, wiat, dużych hal blaszanych, kojców oraz bram garażowych. Świa
 • Centrum Laryngologii Mille Medica

  Medycyna i zdrowie
  Mille Medica to zlokalizowana na warszawskim Ursynowie przychodnia i poradnia laryngologiczna. Swoją działalność prowadzi od 2006 roku. W tym czasie ta warszawska przychodnia laryngologiczna otworzyła gabinety z szeregu innych specjalizacji takich jak: alergologia, dermatologia czy gabinet medycyny
 • agencjanasienna.pl

  Nauka i technika
  Agencja Nasienna w Lesznie jest spółką zrzeszającą dziś 20 hodowców. W ich imieniu podejmuje czynności związane z instytucją odstępstwa rolnego, czyli np. przeprowadza kontrolę zgodności informacji udzielanych przez rolników w zakresie wykorzystywania materiałów ze zbioru odmian chronionych. Celem f
 • Portal ogłoszeń

  Komputery i internet
  Poszukujesz sprawdzonego miejsca, takiego jak portal ogłoszeń, który pozwoli Ci na dotarcie do szerokiego grona odbiorców? Chcesz kupować i sprzedawać produkty w doskonałych cenach, odszukiwać potencjalnych pracodawców i pracowników z pierwszej ręki? A może zamierzasz wynająć, sprzedać lub zamienić
 • Polscy legalni bukmacherzy

  Sport, Zakłady bukmacherskie
  Najlepszy polski blog bukmacherski o polskich legalnych firmach organizujących zakłady sportowe online. Dużo ciekawej wiedzy i codzienna porcja najświeższych wiadomości o polskich bukmacherach. Poza tym wartościowej poradniki i promocje bukmacherskie dla graczy, którzy potrzebują rzetelnej wiedzy o
 • migas-door.pl

  Firmy wg branży, Bramy, garaże, ogrodzenia
  Produkcją bram dwuskrzydłowych, harmonijkowych, garażowych, przemysłowych, podwieszanych, przesuwnych, segmentowych i ogrodzeniowych zajmuje się firma MIGAS-DOOR z Krakowa. Działamy w branży od ponad 20 lat a z nasze produkty montujemy w domach prywatnych, obiektach sportowo-rekreacyjnych i przemysł
 • Baza firm - wiele ofert w jednym miejscu

  Firmy wg branży, Inne
  zapoznaj się z naszą bazą firm. Tylko u nas znajdziesz ciekawe informacje z życia codziennego. Poznasz również firmy, które świadczą usługi na najwyższym poziomie. Jeśli szukasz odpowiedniej firmy dla siebie, to koniecznie zapoznaj się z nasza bazą firm.

hoga.pl

Parafia Świętej Rodziny - Radomice

Kategorie: 

Niewątpliwym atutem tej strony jest kolorowe zdjęcie parafialnego kościoła. Oprócz tego znajdziesz tu porządek odprawianych mszy świętych, nieco statystyk, krótki rys historyczny i informacje o pochodzących z parafii księżach. więcej »
Ocena:

Parafia Świętej Trójcy - Witów

Kategorie: 

Niewątpliwym atutem tej strony jest kolorowe zdjęcie parafialnego kościoła. Oprócz tego zamieszczono tu informacje o parafii (historia, statystyki itp.). więcej »
Ocena:

Parafia Wniebowzięcia NMP - Proszowice

Kategorie: 

Pierwsza wzmianka o parafii pochodzi już z XIV wieku. W kościele parafialnym, którego zdjęcie znajdziesz na stronie, ołtarz główny jest wczesnobarokowy, a w dwóch nowych ołtarzach bocznych ujawniają się fragmenty późnobarokowe. W ołtarzu bocznym znajduje się czczony niegdyś w sposób szczególny obraz Matki Boskiej Łaskawej w sukience późnobarokowej. więcej »
Ocena:

Parafia Wniebowzięcia NMP - Samsonów

Kategorie: 

Zadaniem strony jest przedstawienie samsonowskiej parafii rzymskokatolickiej. Znajdziesz tu więc podstawowe dane parafii (historia, statystyki, kontakt) oraz zdjęcie jej kościoła. więcej »
Ocena:

Parafia Wniebowzięcia NMP - Staromieście

Kategorie: 

Parafia prawdopodobnie powstała już w XI w. Obecny kościół zbudowano w XV w., ale od tego czasu kilkakrotnie był przebudowywany i utracił swój pierwotny styl (aktualne zdjęcie na stronie). więcej »
Ocena:

Parafia Wniebowzięcia NMP - Strawczyn

Kategorie: 

Zadaniem autora strony była prezentacja strawczyńskiej parafii. W celu uatrakcyjnienia szaty graficznej zamieszczono tu kolorowe zdjęcie parafialnego kościoła, a oprócz tego - rys historyczny i nieco aktualnych informacji o parafii. więcej »
Ocena:

Parafia Wniebowzięcia NMP - Strożyska

Kategorie: 

Zadaniem strony jest przedstawienie jednej z rzymskokatolickich parafii. Pośród zamieszczonych tu informacji znajdziesz dane kontaktowe i statystyczne, a także informacje o duszpasterzach i zdjęcie parafialnego kościoła. więcej »
Ocena:

Parafia Wniebowzięcia NMP - Szaniec

Kategorie: 

Pierwsza informacja źródłowa o kościele pochodzi z pierwszej połowy XIII w. Kościół jest murowany z ciosu, w stylu gotyckim, korpus o krzyżowych trójdzielnych polach sklepienia wspartego na dwóch ośmiobocznych filarach, z zewnątrz opięty szkarpami. W środku znajduje się m.in. rzeźba Matki Boskiej z Dzieciątkiem z 1 poł. XV w. więcej »
Ocena:

Parafia Wniebowzięcia NMP - Świętomarz

Kategorie: 

Według najnowszych badań ośrodek kościleny istniał tu już w XI w. Kościół początkowo był drewniany, następnie przebudowano go i obecnie jest on murowanym, gotyckim zabytkiem (jego piękno można podziwiać dzięki umieszczonemu na stronie zdjęciu). więcej »
Ocena:

Parafia Wniebowzięcia NMP - Topola

Kategorie: 

Chciałbyś podziwiać piękno zabytkowego drewnianego kościółka? A może interesuje cię historia parafii? Jeśli tak - wejdź na tę stronę, a wśród wielu zamieszczonych się tu informacji znajdziesz to, czego szukasz. więcej »
Ocena:

Parafia Wniebowzięcia NMP - Włoszczowa

Kategorie: 

Parafia powstała zapewne w XIV w. Pierwotny kościół parafialny był drewniany, a obecny rozbudowano w 3 ćwierci XVII w. (murowany z kamienia i cegły). Ołtarz główny wczesnobarokowy, w polu głównym słynący łaskami obraz MB z Dzieciątkiem. więcej »
Ocena:

Parafia Wniebowzięcia NMP - Wzdół

Kategorie: 

Na stronie znajdziesz podaną w skrócie historię parafii, zdjęcie jej kościoła oraz nieco danych statystycznych. więcej »
Ocena:

Parafia Wszystkich Świętych - Złotniki

Kategorie: 

Strona jest wizytówką złotnickiej parafii rzymskokatolickiej. Przedstawiono tu kościół parafialny (zdjęcie), rys historyczny parafii oraz wiele innych przydatnych danych. więcej »
Ocena:

Parafia Zwiastowania NMP - Piotrkowice

Kategorie: 

Dzięki zamieszczonym na stronie informacjom dowiesz się nieco o historii parafii i parafialnego kościoła, zapoznasz się z aktualnymi danymi i porządkiem mszy świętych, a także będziesz mógł obejrzeć zdjęcie parafialnego kościoła. więcej »
Ocena:

1 2 3 4 5