Nowo dodane strony

 • Casp System Sp. z o.o. - Automatyka przemysłowa

  Firmy wg branży, Sklepy internetowe, Elektronika
  Szukasz produktów związanych z automatyką przemysłową, badaniami nieniszczącymi, aparaturą badawczą oraz skanami 3D? Doskonale się składa! Automatyka24 oferuje szeroki wybór urządzeń oraz narzędzi niezbędnych w przemyśle i pomiarach. Wśród nich znajdziecie: Manometry, Czujniki, Enkodery, Przetwornik
 • Rowery - trekking24.pl

  Sklepy internetowe, Sprzęt sportowo-turystyczny
  Od ponad dwudziestu lat doradzamy klientom z całego kraju w wyborze rowerów dla całej rodziny. W naszym katalogu wyróżniają się rowery Romet i Kross, w tym modele górskie, szosowe, dziecięce. Dzięki nam dopasujecie Państwo oryginalne oświetlenie na rower, dzwonki i wiele dodatkowych akcesoriów umila
 • Kamień dekoracyjny | UNICO Wnętrze

  Firmy wg branży, Materiały wykończeniowe, Budownictwo
  Chciałbyś wykonać remont mieszkania i szukasz odpowiedniego biura projektowego? Wejdź na stronę intranetową firmy Unico Wnętrze i zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty. Proponujemy wykonanie praktycznych i unikalnych projektów wnętrz. Zajmujemy się również sprzedażą wysokiej jakości materiałów w
 • Reklama laserowa na budynkach - laserprofi.pl

  Firmy wg branży, Reklama
  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy obecni na rynku już od długiego czasu, a co za tym idzie posiadamy spore doświadczenie w tym zakresie. Jesteśmy w stanie zaproponować Tobie między innymi: mapping laserowy, reklama laserowa na budynkach, pokaz laserowy na weselu, pokazy laserowe o
 • Posadzki-Maszynowe.pl

  Firmy wg branży
  Wylewka podłogowa może stanowić wyzwanie do jej samodzielnego położenia. Dlatego zostaw to zadanie specjalistom. Firma ATP Posadzki Maszynowe ma wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Zajmuje się przede wszystkim w betonowych wylewkach, przy użyciu profesjonalnego sprzętu jakim jest Mixokręt
 • Zarobkowy Ninja

  Komputery i internet, Zarabianie w internecie
  Na blogu Zarobkowy Ninja oferujemy sprawdzone informacje dotyczące sposobów zarabiania przez internet. Dzięki naszemu doświadczeniu poznaliśmy wiele praktycznych rozwiązań, które pomogą Ci osiągnąć jak najlepsze wyniki, niezależnie od tego czy chcesz tylko podreperować swój domowy budżet, czy zacząć
 • Hurtownia rajstop i bielizny damskiej online

  Firmy wg branży, Bielizna
  Marbet jest sklepem internetowym oferującym szeroki wybór bielizny i rajstop. Już od prawie 30 lat dystrybuuje produkty wiodących marek, takich jak Gatta, Ava, Brubeck, Gabriella, Gaia, Eldar, Babell, Rebeka, Skarpol, Wolbar, Kinga, Steven i wielu innych. Na bazie doświadczeń firma stworzyła własną
 • Formatfilm.pl

  Inne
  Skuteczność spotu jest znacznie wyższa niż w przypadku jakiejkolwiek innej reklamy, a następnie jest odbierana wyłącznie przed grupą docelową. Tworzenie filmu korporacyjnego odbywa się na potrzeby konferencji, spotkań i wielu innych wydarzeń. Filmy reklamowe przeznaczone są dla odbiorców w firmie i

hoga.pl

Milar


Spółka działalność opiera o handel hurtowy stalą, tworzywami sztucznymi i transporcie drogowym. W ofercie handlowej dysponuje walcówką, kształtownikami, blachą, poliamidami, polietylenami i granulatami. W witrynie prezentacja producenta tworzyw sztucznych oraz asortymentu i jego własności technicznych. więcej »
Ocena:

Mobi Sp. z o.o.


Przedstawiciel handlowy zakładów produkujących komponenty tworzyw sztucznych w tym poliamidy, poliacetale, ABS, polipropyleny. Zakład także oferuje wyroby hutnicze w tym stale, pręty, profile, rury, blachy w różnych gatunkach. więcej »
Ocena:

Modernsimplicity stal nierdzewna: blacha, siatka, płytki, panele wewnętrzne / zewnętrzne, kolor, faktura i inne

Kategorie: 

Modernsimplicity jest oficjalnym przedstawicielem firm Inox-Color oraz Twentinox zajmujących się produkcją najwyższej jakości surowych, fakturowanych oraz kolorowych blach, siatek architektonicznych ze stali nierdzewnych. W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć, tak materiały, półprodukty wyposażenia wnętrz, elewacji zewnętrznych, jak i produkty modernsimplicity oparte na bazie gamy materiałowej firm Inox-Color oraz Twentinox. więcej »
Ocena:

Montan GmbH

Kategorie: 

Internetowa strona niemieckiej firmy MONTAN. Spółka specjalizuje się w transakcjach stalą i półproduktami na rynku międzynarodowym. Działalność firmy obejmuje poza transakcjami handlowymi i finansowymi, dziedziny specjalistyczne (kowalstwo, budowa rusztowań, produkcja stali oraz narzędzi, walcowanie stali szlachetnej). więcej »
Ocena:

Multistal

Kategorie: 

Spółka działa od 1994 r. jako wyspecjalizowany skład wyrobów hutniczych ze stali stopowych. W jej ofercie można znaleźć m.in.: stal narzędziową, szybkotnącą, nierdzewną, żaroodporną, sprężynową, do nawęglania, azotowania i inne. Na stronie można znaleźć szczegółowe informacje o oferowanym asortymencie oraz samej firmie. więcej »
Ocena:

Murber

Kategorie: 

Przedmiotem działalności spółki jest handel hurtowy i detaliczny wyrobami hutniczymi i materiałami budowlanymi więcej »
Ocena:

Navo Sp z o.o.


W ofercie Navo dominują żelazostopy, elektrody grafitowe i wyroby hutnicze (w tym ze stali jakościowych, stale żaroodporne i trudnościeralne). Firma zajmuje się również handlem maszynami i częściami zamiennymi do maszyn budowlanych HSW S.A, Waryński, Bumar Łabędy. Szczegóły - na stronie. więcej »
Ocena:

Optimax

Kategorie: 

Firma zajmuje się sprzedażą wyrobów hutniczych, jest partnerem handlowym przedsiębiorstw prywatnych i państwowych działających w branży budowlanej i konstrukcyjnej. Na stronie charakterystyka firmy i oferta handlowa. więcej »
Ocena:

Outokumpu Group

Kategorie: 

Firma tworzy skupionych wokół produkcji metalowej zwłaszcza metalurgii i wyrobach hutniczych koncern hutniczy.Dostarcza rur, trójników, profili zamkniętych, pierścieni i redukcji ze stali nierdzewnej oraz półproduktów ze stali szlachetnych. więcej »
Ocena:

P.R.I. Cieszyn


Przedsiębiorstwo robót inżynieryjnych służy materiałami budowlanymi, produktami naftowymi oraz węglem i stalą. W ofercie posiada kompletne systemy kanalizacyjne, odwodnienia liniowe, cementy i armaturę kanalizacyjną, kształtki PCV. więcej »
Ocena:

P.W."ZG"


W ofercie firmy znajdziesz materiały, narzędzia i akcesoria do spawania, cięcia, lutowania; narzędzia ścierne; elektronarzędzia i maszyny; narzędzia pneumatyczne i akcesoria, a także narzędzia do obróbki skrawaniem stali i metali nieżelaznych, materiałów trudnoobrabialnych; nieiskrzące oraz wyroby z metali kwaso i żaroodpornych. Więcej szczegółów na temat oferty i samej firmy - na stronie. więcej »
Ocena:

PHU FREZPOL Sp. z o.o.

Kategorie: 

Firma handlowa działajaca w branży metalowej i hutniczej. W jej ofercie znajdziesz m.in.: druty, liny materiały spawalnicze i stal walcowaną. Szczegółową ofertę oraz więcej danych na temat firmy znajdziesz na stronie. więcej »
Ocena:

Polblach-Jastrowie


Oferta firmy obejmuje: różne rodzaje blach na dowolny wymiar (ocynkowane, powlekane, dachówkopodobne, trapezowane), okna PCV, systemy dociepleń, systemy rynnowe oraz inne materiały budowlane. Na stronie znajdziesz szczegółową ofertę oraz dane teleadresowe firmy. więcej »
Ocena:

PPHU "R-Stal"


Firma oferuje skup złomu stalowego i żeliwnego oraz złomu akumulatorowego. Istnieje możliwość odbioru złomu transportem zapewnionym przez firmę oraz usługi w zakresie demontażu złomowanych maszyn i urządzeń oraz konstrukcji stalowych. więcej »
Ocena:

PROAL

Kategorie: 

Dostawca aluminiowych profili i blach, także w nietypowych gatunkach. W ofercie ponadto kilka systemów aluminiowych. Na stronie: o firmie, oferta, formularz zapytania i kontakt. więcej »
Ocena:

Prodrut Sp. z o.o.


Produkcja drutów rdzeniowych i urządzeń do pozapiecowej obróbki ciekłego metalu w kadzi (modyfikacja wtrąceń, usuwanie domieszek, wprowadzanie pierwiastków stopowych). Na stronie znajdziesz informacje o firmie, produktach i dane kontaktowe. więcej »
Ocena:

Prokom


Strona przedsiębiorstwa produkcyjno-usługowo-handlowego Prokom. Produkuje ono rury i armatury dla przemysłu spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego. więcej »
Ocena:

Przedsiębiorstwo Obrotu Środkami Produkcji


Bomis to przedsiębiorstwo obrotu środkami produkcji, które oferuje między innymi maszyny i wyroby hutnicze, materiały izolacyjne itp. więcej »
Ocena:

Przedsiębiorstwo Remontowe "Remal" Sp. z o.o.


Do głównych obszarów działalności przedsiębiorstwa można zaliczyć m.in.: montaż i remonty maszyn oraz urządzeń; wykonawstwo i remonty instalacji hydrauliki siłowej i pneumatyki przemysłowej w maszynach oraz urządzeniach; wykonawstwo konstrukcji stalowych i wyrobów aluminiowych spawanych; wykonawstwo i remonty instalacji mediów przemysłowych; laserowe osiowanie maszyn i urządzeń oraz wiele innych. Pełną, opatrzoną zdjęciami ofertę handlową, szczegółowe informacje o firmie oraz formularz zapytania ofertowego znajdziesz na stronie. więcej »
Ocena:

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kolmet


Podstawą działalności firmy są: hurtowy obrót złomem oraz usługi transportowe na terenie kraju i zagranicą. Na stronie charakterystyka działalności oraz cennik skupu złomu. więcej »
Ocena:

RAFA s.c.


Strona producenta wyrobów metalowych oraz z blach stalowych, nierdzewnych i kwasoodpornych (chromoniklowych, ocynkowanych, aluminiowych) dla budownictwa, wentylacji, klimatyzacji, energetyki, elektroniki i medycyny. W ofercie znaleźć można kratki wentylacyjne i kominkowe, taśmy montażowe, złączki, uchwyty itd. więcej »
Ocena:

Rafstal Sp. z o.o.


Specjalizacja hurtowni to stal nierdzewna i żaroodporna, kotłowa, narzędziowa oraz kwasoodporna. Hurtownia oferuje także zawory, przepustnice, zasuwy, pompy obiegowe oraz głębinowe. W ofercie także inne pompy i armatura przemysłowa. więcej »
Ocena:

Rur Stal Sp. z o.o.


Producent rur i profili precyzyjnych zimnowalcowanych. Na stronie: o firmie, produkty, usługi, zarząd, formularz zapytania ofertowego. więcej »
Ocena:

SEMET


Przedsiębiorstwo zaopatruje inwestorów, zakłady usługowe i detalistów we wszystkie dostępne na rynku materiały hutnicze, śrubowe, paliwa, wyposażenia łazienek, materiały budowlane ze składów posiadanej sieci sprzedaży. Prowadzi również działalność produkcyjną z doświadczoną kadrą kierowniczą. Na stronie informacje o zakresie działalności handlowej, warunkach współpracy oraz możliwościach kontaktu. więcej »
Ocena:

Skamar sp.j.


Firma zajmuje się produkcją nakrętek oraz elementów do lamp, sprzedaje detale ze stali i mosiądzu. Na zamówienie wykonuje dowolne detale na obrabiarkach. Szczegóły oferty i dane kontaktowe firmy poznasz na stronie. więcej »
Ocena:

1 2 3 4 5 6