Nowo dodane strony

 • plastmedia.pl - otok reklamowy

  Firmy wg branży
  Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy zajmującej się produkcją reklamy świetlnej i wielkoformatowej. Dysponujemy bardzo nowoczesnym sprzętem, który pozwala nam na realizację nawet bardzo zaawansowanych rozwiązań reklamowych wśród, których są między innymi takie produkty jak otok rekl
 • ZRB Budtech Posadzki Przemysłowe

  Firmy wg branży
  Firma ZRB Budtech zajmuje się wykonywaniem posadzek przemysłowych począwszy od prac geodezyjnych poprzez roboty ziemne i wyburzeniowe aż po końcowe wylewanie posadzek. Mogą być one wykonane z betonu, wzmocnionego betonu zbrojonego oraz żywic. Doskonale sprawdzają się jako podłoże hal magazynowych, p
 • lakierujemyproszkowo.pl

  Firmy wg branży, Usługi
  Automatyczna Lakiernia Proszkowa MERA METAL z Warszawy gorąco zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Zajmujemy się elektrostatycznym pokrywaniem powierzchni aluminiowych lub stalowych przy użyciu specjalistycznych farb. Posiadamy farby epoksydowe, epoksydowo
 • domki-holenderskie.pl

  Firmy wg branży, Usługi
  W Żorach w województwie śląskim swoją siedzibę posiada firma Euro-Camp 1, która od wielu lat zajmuje się importem oraz sprzedażą domków holenderskich plus angielskich. Firma posiada szeroki wybór rozwiązań o różnym metrażu, z których każdy posiada niezbędne instalacje oraz kompletne umeblowanie. Dzi
 • dlblegal.pl

  Prawo i podatki, Prawo
  Kancelaria radcowska DBL swoją siedzibę posiada w Gliwicach. Zajmuje się ona obsługą klientów biznesowych, ZOZ, NZOZ, spółek a ponadto przedsiębiorców w zakresie prawa medycznego, cywilnego, gospodarczego, spółek jak i ochrony danych osobowych. Kancelarii można zlecić sporządzanie umów, pism i opini
 • dcpackaging.pl

  Firmy wg branży, Usługi
  W Katowicach, Paruszewicach i Warszawie znajdują się oddziały firmy Direct Packaging. Jesteśmy profesjonalnym i doświadczonym przedsiębiorstwem działającym w branży opakowaniowej, poligraficznej, direct mailingowej a oprócz tego konfekcyjnej. Współpracujemy z przedstawicielami wielu branż i możemy s
 • FOR HIM Prezenty i gadżety dla mężczyzn

  Sklepy internetowe, Artykuły biurowe, Urządzenia, narzędzia
  Sklep internetowy FOR HIM specjalizuje się w sprzedaży upominków, gadżetów i prezentów dla mężczyzn. Znajdą Państwo u nas takie kategorie jak papierośnice, piersiówki, akcesoria do biura, etui na zegarki, zapalniczki, etui na karty i dokumenty, portfele i wiele innych ciekawych i niebanalnych produk
 • elektrykslaskie.eu

  Firmy wg branży, Elektryka - sprzęt, usługi
  Firma WI-KO-MA w Rybniku działa na rynku od grudnia 1997 roku, posiadając duże doświadczenie techniczne w instalacjach SSWiN, SAP oraz CCTV. Zajmujemy się również fachowym montażem w obiektach mieszkalnym, jak i przemysłowym. To właśnie one zapewniają obecnym osobom nie tylko poczucie bezpieczeństwa

hoga.pl

Metalux


Firma produkuje okucia: zawiasy do drzwi, klamki okienne, zawiasy meblowe, uchwyty meblowe, uchwyty do drzwi, tulejki wentylacyjne, uniwersalne pojemniki do wózków widłowych (kontenery samowyładowcze) oraz pługi śnieżne. Zilustrowana zdjęciami oferta ze szczegółami technicznymi - na stronie. więcej »
Ocena:

Milar


Spółka działalność opiera o handel hurtowy stalą, tworzywami sztucznymi i transporcie drogowym. W ofercie handlowej dysponuje walcówką, kształtownikami, blachą, poliamidami, polietylenami i granulatami. W witrynie prezentacja producenta tworzyw sztucznych oraz asortymentu i jego własności technicznych. więcej »
Ocena:

Mobi Sp. z o.o.


Przedstawiciel handlowy zakładów produkujących komponenty tworzyw sztucznych w tym poliamidy, poliacetale, ABS, polipropyleny. Zakład także oferuje wyroby hutnicze w tym stale, pręty, profile, rury, blachy w różnych gatunkach. więcej »
Ocena:

Modernsimplicity stal nierdzewna: blacha, siatka, płytki, panele wewnętrzne / zewnętrzne, kolor, faktura i inne

Kategorie: 

Modernsimplicity jest oficjalnym przedstawicielem firm Inox-Color oraz Twentinox zajmujących się produkcją najwyższej jakości surowych, fakturowanych oraz kolorowych blach, siatek architektonicznych ze stali nierdzewnych. W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć, tak materiały, półprodukty wyposażenia wnętrz, elewacji zewnętrznych, jak i produkty modernsimplicity oparte na bazie gamy materiałowej firm Inox-Color oraz Twentinox. więcej »
Ocena:

Montan GmbH

Kategorie: 

Internetowa strona niemieckiej firmy MONTAN. Spółka specjalizuje się w transakcjach stalą i półproduktami na rynku międzynarodowym. Działalność firmy obejmuje poza transakcjami handlowymi i finansowymi, dziedziny specjalistyczne (kowalstwo, budowa rusztowań, produkcja stali oraz narzędzi, walcowanie stali szlachetnej). więcej »
Ocena:

Multistal

Kategorie: 

Spółka działa od 1994 r. jako wyspecjalizowany skład wyrobów hutniczych ze stali stopowych. W jej ofercie można znaleźć m.in.: stal narzędziową, szybkotnącą, nierdzewną, żaroodporną, sprężynową, do nawęglania, azotowania i inne. Na stronie można znaleźć szczegółowe informacje o oferowanym asortymencie oraz samej firmie. więcej »
Ocena:

Murber

Kategorie: 

Przedmiotem działalności spółki jest handel hurtowy i detaliczny wyrobami hutniczymi i materiałami budowlanymi więcej »
Ocena:

Navo Sp z o.o.


W ofercie Navo dominują żelazostopy, elektrody grafitowe i wyroby hutnicze (w tym ze stali jakościowych, stale żaroodporne i trudnościeralne). Firma zajmuje się również handlem maszynami i częściami zamiennymi do maszyn budowlanych HSW S.A, Waryński, Bumar Łabędy. Szczegóły - na stronie. więcej »
Ocena:

Optimax

Kategorie: 

Firma zajmuje się sprzedażą wyrobów hutniczych, jest partnerem handlowym przedsiębiorstw prywatnych i państwowych działających w branży budowlanej i konstrukcyjnej. Na stronie charakterystyka firmy i oferta handlowa. więcej »
Ocena:

Outokumpu Group

Kategorie: 

Firma tworzy skupionych wokół produkcji metalowej zwłaszcza metalurgii i wyrobach hutniczych koncern hutniczy.Dostarcza rur, trójników, profili zamkniętych, pierścieni i redukcji ze stali nierdzewnej oraz półproduktów ze stali szlachetnych. więcej »
Ocena:

P.R.I. Cieszyn


Przedsiębiorstwo robót inżynieryjnych służy materiałami budowlanymi, produktami naftowymi oraz węglem i stalą. W ofercie posiada kompletne systemy kanalizacyjne, odwodnienia liniowe, cementy i armaturę kanalizacyjną, kształtki PCV. więcej »
Ocena:

P.W."ZG"


W ofercie firmy znajdziesz materiały, narzędzia i akcesoria do spawania, cięcia, lutowania; narzędzia ścierne; elektronarzędzia i maszyny; narzędzia pneumatyczne i akcesoria, a także narzędzia do obróbki skrawaniem stali i metali nieżelaznych, materiałów trudnoobrabialnych; nieiskrzące oraz wyroby z metali kwaso i żaroodpornych. Więcej szczegółów na temat oferty i samej firmy - na stronie. więcej »
Ocena:

PHU FREZPOL Sp. z o.o.

Kategorie: 

Firma handlowa działajaca w branży metalowej i hutniczej. W jej ofercie znajdziesz m.in.: druty, liny materiały spawalnicze i stal walcowaną. Szczegółową ofertę oraz więcej danych na temat firmy znajdziesz na stronie. więcej »
Ocena:

Polblach-Jastrowie


Oferta firmy obejmuje: różne rodzaje blach na dowolny wymiar (ocynkowane, powlekane, dachówkopodobne, trapezowane), okna PCV, systemy dociepleń, systemy rynnowe oraz inne materiały budowlane. Na stronie znajdziesz szczegółową ofertę oraz dane teleadresowe firmy. więcej »
Ocena:

PPHU "R-Stal"


Firma oferuje skup złomu stalowego i żeliwnego oraz złomu akumulatorowego. Istnieje możliwość odbioru złomu transportem zapewnionym przez firmę oraz usługi w zakresie demontażu złomowanych maszyn i urządzeń oraz konstrukcji stalowych. więcej »
Ocena:

PROAL

Kategorie: 

Dostawca aluminiowych profili i blach, także w nietypowych gatunkach. W ofercie ponadto kilka systemów aluminiowych. Na stronie: o firmie, oferta, formularz zapytania i kontakt. więcej »
Ocena:

Prodrut Sp. z o.o.


Produkcja drutów rdzeniowych i urządzeń do pozapiecowej obróbki ciekłego metalu w kadzi (modyfikacja wtrąceń, usuwanie domieszek, wprowadzanie pierwiastków stopowych). Na stronie znajdziesz informacje o firmie, produktach i dane kontaktowe. więcej »
Ocena:

Prokom


Strona przedsiębiorstwa produkcyjno-usługowo-handlowego Prokom. Produkuje ono rury i armatury dla przemysłu spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego. więcej »
Ocena:

Przedsiębiorstwo Obrotu Środkami Produkcji


Bomis to przedsiębiorstwo obrotu środkami produkcji, które oferuje między innymi maszyny i wyroby hutnicze, materiały izolacyjne itp. więcej »
Ocena:

Przedsiębiorstwo Remontowe "Remal" Sp. z o.o.


Do głównych obszarów działalności przedsiębiorstwa można zaliczyć m.in.: montaż i remonty maszyn oraz urządzeń; wykonawstwo i remonty instalacji hydrauliki siłowej i pneumatyki przemysłowej w maszynach oraz urządzeniach; wykonawstwo konstrukcji stalowych i wyrobów aluminiowych spawanych; wykonawstwo i remonty instalacji mediów przemysłowych; laserowe osiowanie maszyn i urządzeń oraz wiele innych. Pełną, opatrzoną zdjęciami ofertę handlową, szczegółowe informacje o firmie oraz formularz zapytania ofertowego znajdziesz na stronie. więcej »
Ocena:

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kolmet


Podstawą działalności firmy są: hurtowy obrót złomem oraz usługi transportowe na terenie kraju i zagranicą. Na stronie charakterystyka działalności oraz cennik skupu złomu. więcej »
Ocena:

RAFA s.c.


Strona producenta wyrobów metalowych oraz z blach stalowych, nierdzewnych i kwasoodpornych (chromoniklowych, ocynkowanych, aluminiowych) dla budownictwa, wentylacji, klimatyzacji, energetyki, elektroniki i medycyny. W ofercie znaleźć można kratki wentylacyjne i kominkowe, taśmy montażowe, złączki, uchwyty itd. więcej »
Ocena:

Rafstal Sp. z o.o.


Specjalizacja hurtowni to stal nierdzewna i żaroodporna, kotłowa, narzędziowa oraz kwasoodporna. Hurtownia oferuje także zawory, przepustnice, zasuwy, pompy obiegowe oraz głębinowe. W ofercie także inne pompy i armatura przemysłowa. więcej »
Ocena:

Rur Stal Sp. z o.o.


Producent rur i profili precyzyjnych zimnowalcowanych. Na stronie: o firmie, produkty, usługi, zarząd, formularz zapytania ofertowego. więcej »
Ocena:

SEMET


Przedsiębiorstwo zaopatruje inwestorów, zakłady usługowe i detalistów we wszystkie dostępne na rynku materiały hutnicze, śrubowe, paliwa, wyposażenia łazienek, materiały budowlane ze składów posiadanej sieci sprzedaży. Prowadzi również działalność produkcyjną z doświadczoną kadrą kierowniczą. Na stronie informacje o zakresie działalności handlowej, warunkach współpracy oraz możliwościach kontaktu. więcej »
Ocena:

1 2 3 4 5 6