Nowo dodane strony

 • Polska witryna o tematyce zakładów sportowych

  Sport, Zakłady bukmacherskie, Serwisy informacyjne
  Polska witryna internetowa o zakładach bukmacherskich. Przygotowana z myślą o graczach zakładów bukmacherskich – znaleźć na niej możemy najnowsze taktyki, porady oraz bonusy bukmacherskie. Niemalże codzienne publikacje są dobrym przykładem odpowiedniego prowadzenia bloga bukmacherskiego.
 • STS

  Komputery i internet
  STS to firma, która zajmuję się przyjmowaniem zakładów na różnego rodzaju wydarzenia, jakie aktualnie lub w przyszłości będą rozgrywane w Polsce czy na świecie. Ich działalność jest w pełni legalna, dlatego że posiadają wydaną przez Ministerstwo Finansów licencję na prowadzenie tego typu usług. Post
 • Najnowsze informacje z regionu lubelskiego

  Regionalne, Lubelskie
  Portal info-lublin powstał z myślą o dostarczaniu dobrej jakości informacji z Lublina i okolic. W serwisie oprócz opisanych wydarzeń społecznych i kulturalnych można znaleźć krótkie przewodniki turystyczne, rankingi dobrych restauracji oraz wyróżnione atrakcje z Lubelszczyzny dla wszystkich przyjezd
 • Przeprowadzki Radom

  Motoryzacja i transport
  Firma Przeprowadzki Radom świadczy usługi transportowe w Radomiu i okolicach. Zapewniamy szybką wycenę i krótki czas realizacji. Dysponujemy własnymi pojazdami oraz pracownikami, którzy szybko i bezpiecznie zrealizuję przeprowadzkę poprzez przewóz mebli, sprzętu AGD i RTV, bagaży, a nawet instrument
 • olexdystrybucja.pl

  Firmy wg branży, Materiały wykończeniowe, Materiały budowlane
  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Olex Dystrybucja. Nasza siedziba mieści się w Poznaniu, a zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlano-wykończeniowych. Funkcjonujemy w branży już od wielu lat i współpracujemy z klientami z całego kraju. W naszej ofercie znaleźć można takż
 • rotakb.eu

  Firmy wg branży, Dystrybutorzy hurtowi
  Rota to profesjonalna hurtownia olejów samochodowych i przemysłowych. Siedziba firmy mieści się w Krakowie a współpracuje ona zarówno z odbiorcami indywidualnymi jak też warsztatami samochodowymi lub sklepami. W stałym asortymencie firmy znaleźć można oleje silnikowe, hydrauliczne, maszynowe, do kli
 • rolety-wrocław.pl

  Dom i wnętrza, Żaluzje, rolety, ...
  Szeroką gamę zabezpieczeń okiennych wewnętrznych i zewnętrznych oferuje Cerchem we Wrocławiu. W sprzedaży Mamy estetyczne i wygodne w obsłudze rolety wewnętrzne, praktyczne rolety zewnętrzne i solidne rolety antywłamaniowe. Oferujemy też moskitiery okienne, drzwiowe, rolowane i ramkowe. Nasze całośc
 • darsta.pl

  Firmy wg branży, Maszyny specjalistyczne, Przemysł maszynowy
  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Darsta z Obornik w województwie wielkopolskim. Zajmujemy się sprzedażą robotów przemysłowych, młynów, termostatów a także osuszaczy granulatu. Co więcej zajmujemy się budową EOAT i automatyzacją procesów w przetwórstwie tworzyw sztucznyc

hoga.pl

Parafia św. Krzysztofa - Szczecin


Według świadectw opartych na tradycji św. Krzysztof - patron parafii - pochodził z Małej Azji, z prowincji rzymskiej Licji. Tam również poniósł śmierć męczeńską za panowania cesarza Decjusza ok. 250 roku. więcej »
Ocena:

Parafia św. Maksymiliana Kolbe - Mississauga


Strona ma za zadanie przedstawić kanadyjską parafię rzymskokatolicką. Oprócz podstawowych danych (adres, porządek mszy św., sakramenty św., parafialny biuletyn) zamieszczono tu informacje o patronie - św. Maksymilianie Kolbe. więcej »
Ocena:

Parafia Św. Marii Magdaleny - Bielszowice


Dzięki zamieszczonym na stronie informacjom możesz zapoznać się bliżej z życiem świętej Marii Magdaleny, historią i aktualnościami z życia parafii oraz szczyptą humoru. Znajdziesz tu również dział download, z którego możesz ściągnąć tapety tematyczne. więcej »
Ocena:

Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika - Glinojeck


Dzięki znajdującym się na stronie informacjom możesz nie tylko zapoznać się z danymi parafii i działających przy niej grup, ale również z biografią jej patrona - św. Stanisława. więcej »
Ocena:

Parafia św. Wawrzyńca - Lubotyń


Historia parafii, duszpasterstwo, informacje o nabożeństwach, a także życiorys patrona - świętego Wawrzyńca - to tylko niektóre informnacje jakie znajdziesz na tej stronie. więcej »
Ocena:

Patron Polskich Harcerzy

Kategorie: 

Strona poświecona bł. ks. phm. S.W. Frelichowskiemu - patronowi polskich harcerzy. więcej »
Ocena:

Polska Misja Katolicka - Bonn


Na terenie parafii mieszka kilkanaście osób, które pozostały w Niemczech po wojnie. Zdecydowaną większość stanowią jednak przybysze z Polski, którzy osiedlili się na terenie parafii Bonn w ramach tzw. nowej fali emigracyjnej z lat osiemdziesiątych. Na stronie znajdziesz m.in. informacje o patronie - św. Stanisławie. więcej »
Ocena:

Polska Strona Joanny d'Arc

Kategorie: 

Ubrana w zbroję rycerską, rozpoczęła swoje wojskowe sukcesy od uwolnienia w 1429 obleganego Orleanu, a następnie z powodzeniem stawiła czoło jeszcze trudniejszemu wyzwaniu - miała przekonać następcę tronu francuskiego, jak ogromne znaczenie ma jego koronacja. Tutaj znajdziesz opowieść o jej życiu, recenzję filmu "Joanna d'Arc" w reżyserii Luca Bessona oraz obrazki Świętej. Ponadto zajrzyj do biblioteki, w której zaprezentowano książki o Joannie, posłuchaj muzyki, weź również udział w sondach. więcej »
Ocena:

Sanktuarium św. Mikołaja - Pierściec


Nazwa Pierściec pochodzi prawdopodobnie od staropolskiego słowa - pierść – oznaczającego grudę urodzajnej ziemi. Historia wioski jest ściśle związana z kultem łaskami słynącej figury św. Mikołaja. Kult ten trwający ponad 400 lat jest nadal żywy, o czym świadczą coraz liczniej przybywające tu pielgrzymki oraz liczni indywidualni pielgrzymi. więcej »
Ocena:

Sanktuarium św. Stanisława Biskupa i Męczennika - Szczepanów


Św. Stanisław urodził się w Szczepanowie. Za zgodą króla Bolesława Śmiałego został konsekrowany na biskupa krakowskiego. Nieznany bliżej zatarg z królem doprowadził do bezprawnej śmierci Stanisława na Skałce, co spowodowało banicję króla Bolesława. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o patronie parafii lub też o niej samej - zajrzyj na stronę. więcej »
Ocena:

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Charytatywnych


Celem stowarzyszenia jest wspieranie inicjatyw charytatywnych, pomoc ludziom starszym, prowadzenie domu spokojnej starości. Na stronie m.in. o władzach stowarzyszenia, informacje dla sponsorów, podstrona o Matce Teresie. więcej »
Ocena:

Św. Faustyna

Kategorie: 

Strona poświęcona Św. Faustynie. Znajdziesz tam jej życiorys, Obraz Bożego Miłosierdzia, koronkę do Miłosierdzia Bożego i inne. więcej »
Ocena:

Święci


Serwis przestawiający sylwetki świętych z książki ks. Wincentego Zaleskiego, portrety świętych, biografie wielkich Polaków i nie tylko. więcej »
Ocena:

Święta Faustyna Kowalska

Kategorie: 

Na stronie poświęconej świętej Faustynie znajdziesz życiorys świętej, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego oraz sporo odnośników do innych stron poświęconych jednej z najsłynniejszych apostołek Miłosierdzia Bożego. więcej »
Ocena:

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Niepokalanego Poczęcia NMP


Strona Sióstr Służebniczek z Lubonia. Zawiera informacje o zakonie oraz Błogosławionym Edmundzie Bojanowskim, historię Zgromadzenia, intencje za bliskich, księgarnię internetową i inne materiały. więcej »
Ocena:

1 2