Nowo dodane strony

 • Rozmiary.com.pl

  Rozrywka
  Serwis rozmiary.com.pl udostępnia tabelę z rozmiarami producentów polskich i zagranicznych marek. Dzięki temu nie będziesz mieć problemów z odnalezieniem odpowiedniej rozmiarówki. Dodatkowo przygotowaliśmy poradniki jak wykonać pomiary ciała czy wiele innych ciekawostek. Wejdź i sprawdź!
 • mypupillo.pl

  Zwierzęta, Sklepy
  Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Exim Pharma z siedzibą w Warszawie. Przygotowaliśmy ofertę preparatów dla psów i kotów MyPupillo, które stworzone zostały tylko z naturalnych, bezpiecznych i bardzo dobrze przyswajalnych składników. Proponujemy suplementy poprawiające st
 • Rolki K2

  Sklepy internetowe
  Każdy rolkarz pasjonat zna RolkiK2.com. Zaopatrzysz się tutaj w rolki k2, wśród których znajdują się rolki k2 alexis, rolki fitness oraz ostatnio coraz częściej kupowane rolki k2 alexis 84. Również modna kobieta doceni walory rolek damskich z boa. Kolekcja męska zawiera rolki męskie, czyli idealne d
 • Najlepszy mechanik w Bydgoszczy - Warsztat samochodowy

  Ekonomia
  Wartościowe rozwiązania naprawy auta nie są spotykane często. Warto jest sprawdzić, jak wybrać firmę, która wykona dla ciebie skuteczne naprawy. Zdecydowanie warto jest sprawdzić nowoczesny warsztat samochodowy w Bydgoszczy. Nasze przedsiębiorstwo działa na polskim rynku naprawę od dawna i jest w st
 • Biuro rachunkowe TAX-LEX

  Ekonomia, Rachunkowość, podatki, Prawo
  Biuro rachunkowe TAX-LEX świadczy profesjonalne usługi księgowe, prawne oraz kadrowe dla firm z Warszawy. Domeną firmy jest szeroko pojęta pełna księgowość w ramach której należy uwzględnić prowadzenie ksiąg handlowych, dokonywanie rozliczeń i prowadzenie ewidencji. Ponad to biuro oferuje obsługę ka
 • Małgorzata Walewska - Polska śpiewaczka Mezzosopran

  Hobby i pasje
  Koneser muzyki klasycznej z ważnym spojrzeniem zwróci uwagę na szczególną korzyść muzyki operowej zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, ponieważ możemy cieszyć się nie tylko słuchaniem instrumentów muzycznych, ale także pięknym, uroczym głosem artystki takiej jak Walewska. Od samego początku opera b
 • Ratyńscy Stomatologia - Dentysta Warszawa Bielany

  Firmy wg branży
  Gabinet dentystyczny Ratyńscy Stomatologia to znajdująca się na granicy warszawskich Bielan i Żoliborza klinika, która świadczy szereg usług stomatologicznych. Klinika świadczy szereg usług z zakresu implantologii, ortodoncji, protetyki i medycyny estetycznej jamy ustnej.
 • Okna PCV

  Dom i wnętrza
  Hensfort to doświadczony producent okien, prowadzący działalność od przeszło 20 lat. W ofercie firmy znaleźć można nowoczesne okna PCV, okna PVC, okna plastikowe, okna aluminiowe oraz drzwi tarasowe i balkonowe. Wszystkie produkty wyróżniają doskonałe właściwości w zakresie energooszczędności, przen

hoga.pl

Polskie Towarzystwo Alergologiczne, Oddział Warszawski

Kategorie: 

Ze strony tej dowiemy o składzie władz Oddziału, o rodzajach i skutkach alergii, o lekarzach i placówkach zajmujących się tymi schorzeniami, a także o terapiach i o firmach farmaceutycznych związanych z alergią. więcej »
Ocena:

Polskie Towarzystwo Badań Układu Nerwowego

Kategorie: 

Głównym celem Towarzystwa jest propagowanie i prowadzenie badań nad układem nerwowym. Stowarzyszenie podejmuje następujące działania: organizuje zjazdy, sympozja, konferencje i kongresy naukowe, a także odczyty i wykłady. Współpracuje z instytucjami i placówkami naukowymi oraz uczelniami w Polsce i zagranicą, prowadzi działalność wydawniczą, doradztwo naukowe i konsultacje. więcej »
Ocena:

Polskie Towarzystwo Hepatologiczne


Towarzystwo naukowe zajmujące się problematyką wątroby i jej schorzeń przedstawia swoją historię, dotychczasowe oraz planowane imprezy naukowe związane z tematem, swoje władze oraz standardy obowiązujące w hepatologii (w wybranych chorobach wątroby i dróg żółciowych). więcej »
Ocena:

Polskie Towarzystwo Kardiologiczne


Prawie wszystko o chorobach serca. Informacje o zapobieganiu i leczeniu, o organizacji, a ponadto pełne teksty standardów PTK oraz spisy numerów Kardiologii Polskiej z abstraktami artykułów. Stowarzyszenie przeprowadza także konferencje, wykłady, można również zapisać się do listy dyskusyjnej w internecie. Poznamy skład zarządu i adresy oddziałów regionalnych. więcej »
Ocena:

Polskie Towarzystwo Kardiologiczne Oddział w Katowicach

Kategorie: 

Głównym celem stowarzyszenia jest profilaktyka i zwalczanie chorób serca oraz otoczenie opieką istniejące i rozwijające się ośrodki kardiochirurgiczne. Towarzystwo przeprowadza także wykłady, konferencje. Ciekawostką jest link do Zielnika Klasztornego, Ojców Bonifratrów. więcej »
Ocena:

Polskie Towarzystwo Kardiologiczne Oddział Warszawski

Kategorie: 

Informacje o zapobieganiu i leczeniu chorób serca, także o placówkach i lekarzach zajmujących się tą dziedziną. Stowarzyszenie przeprowadzi także kongresy, wykłady, konferencje i kursy doskonalące. Poznamy skład zarządu i wiele interesujących publikacji. więcej »
Ocena:

Polskie Towarzystwo Rehabilitacji


Sprawozdanie zarządu oddziału warmińsko-mazurskiego Towarzystwa przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Ameryce za rok 1999. więcej »
Ocena:

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego Oddział w Gdańsku


Towarzystwo zrzesza osoby chorujące na stwardnienie rozsiane, ich rodziny i przyjaciół. Poznamy tu broszury i publikacje na temat choroby, strukturę organizacyjną stowarzyszenia, adresy i telefony grup kontaktowych, terminy spotkań itp. więcej »
Ocena:

Polskie Towarzystwo Urologiczne


Zrzesza wszystkich lekarzy interesujących się urologią. Stowarzyszenie popiera i wspomaga twórczą pracę naukową i podniesienie ogólnego poziomu tej gałęzi lekarskiej. Deklaruje współudział w organizowaniu opieki urologicznej dla chorych. Na stronie przedstawiono statut, oddziały i sekcje, komunikaty, informacje o kongresach, sympozjach, itp. więcej »
Ocena:

Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Świdnicy

Kategorie: 

Informacje o samej placówce, zakres wykonywanych usług, wykaz szczepień, także tych zalecanych przy wyjazdach do innych krajów oraz dane o nadzorze nad warunkami nauki i wypoczynku dzieci i młodzieży. Pracujący przy komuterze znajdą tutaj dane dotyczące zalecanej postawy przy jego użytkowaniu. więcej »
Ocena:

Stowarzyszenie Debra Polska Kruchy Dotyk


Strona opisuje Stowarzyszenie zajmujące się pomocą i informowaniem społeczeństwa o bardzo mało znanej chorobie, zarówno w Polsce jak i na świecie, zwanej Epidermolysis Bullosa (w skrócie EB). Są tu szczegółowe informacje o tej przypadłości oraz porady dla chorych. więcej »
Ocena:

Stowarzyszenie Pacjentów Primum Non Nocere


Podstawowym celem działań jest pomoc ofiarom błędów lekarskich i zapobieganie ich ukrywaniu. Znajdziesz tutaj listy do i od Rządu RP, oświadczenia i informacje, prawo międzynarodowe dla ofiar błędów lekarskich i wiele innych wiadomości na ten temat. więcej »
Ocena:

Strona Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji

Kategorie: 

Znajdziesz tutaj statut i deklarację PTR, wykaz oddziałów, informacje dotyczące pisma "Postepy Rehabilitacji" oraz wykaz sympozjów, kongresów, wykładów i publikacji naukowych. więcej »
Ocena:

Wojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Bydgoszczy

Kategorie: 

Na stronie znajdziesz informacje dotyczące lokalizacji, kierownictwa, struktury placówki, pracowników oraz wszelkich usług, które wykonuje. więcej »
Ocena:

Wojewódzki Ośrodek Kształcenia Informatyki i Statystyki Medycznej

Kategorie: 

Płocki Ośrodek przedstawia swoje władze i działalność - opracowywanie danych statystycznych dotyczących lecznictwa otwartego i zamkniętego na terenie województwa: m.in. ewidencja urodzeń, niektórych wybranych zachorowań, sprawozdawczość statystyczna na potrzeby Wydziału Zdrowia Urzędu Wojewódzkiego i Ministerstwa Zdrowia, analiza kosztów w poszczególnych jednostkach Służby Zdrowia na terenie województwa, prowadzenie promocji zdrowia, przygotowanie i kierowanie kursami doskonalącymi z medycyny dla wszystkich kategorii personelu medycznego. więcej »
Ocena:

WOMP

Kategorie: 

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Płocku prowadzi na terenie województwa mazowieckiego nadzór i szkolenia z zakresu medycyny pracy, także usługi profilaktyczne i specjalistyczne. więcej »
Ocena:

Zakład Medycyny Nuklearnej


Zakład Medycyny Nuklearnej i Rezonansu Magnetycznego - Wojewódzki Szpital Bródnowski. więcej »
Ocena:

1 2