Nowo dodane strony

 • Komplety bielizny - sensuale.pl

  Firmy wg branży, Bielizna, Przemysł lekki
  Sensuale.pl to firma oferująca swoim klientom szeroki dostęp do wysokiej jakości bielizny. Główną specjalizacją jest oczywiście bielizna kobieca wykonana z najlepszych możliwych materiałów. Różne rodzaje dostępnej bielizny są więc trwałe, komfortowe i prezentują się atrakcyjnie. Wszystkie biustonosz
 • Dmuchawy BlowTech

  Firmy wg branży, Regionalne, Inne
  Firma BlowTech jest już doskonale znana na Polskim rynku. W ofercie firmy znajdziemy przede wszystkim dmuchawy, systemy napowietrzania oraz prasy śrubowe. Mocną zaletą firmy jest jej personel. Zawsze z entuzjazmem udzielają pomocy podczas doboru optymalnego sprzętu, czy parametrów pracy. Kolejną moc
 • Ubezpieczenia dla firm - pbb.pl

  Ekonomia, Ubezpieczenia, Finanse
  Dzięki ofercie firmy znanej jako Polskie Biuro Brokerskie, klienci mają dostęp do najlepszych ubezpieczeń dopasowanych do ich wymagań. Jest to broker ubezpieczeniowy oferujący szeroki zakres usług. Wszystkie ubezpieczenia firmowe, majątkowe i inne produkty tego rodzaju są dopasowane do konkretnych p
 • Odzież markowa - outfit.com.pl

  Firmy wg branży, Odzież dla kobiet, Przemysł lekki
  Sklep prowadzony przez firmę Outfit World Fashion oferuje dostęp do różnych typów ubrań, takich jak jeans, kurtki czy też modne koszulki t-shirt. Wszystkie sprzedawane elementy odzieży są zgodne z najnowszymi trendami obowiązującymi w modzie, więc prezentują się bardzo atrakcyjnie i do tego zapewnia
 • Montaż anten - Multitech

  Firmy wg branży, Alarmy, zabezpieczenia, Elektryka - sprzęt, usługi
  W firmie Multitech znajdziecie anteny satelitarne, naziemne oraz monitoring CCTV na każdą kieszeń. Zapraszamy do poznania naszej szerokiej oferty najlepszych sprzętów i zestawów kina domowego, systemów audio czy instalacji alarmowych i domofonowych. Oferujemy kompleksowe usług, od projektu do montaż
 • Kolorowe skarpety w pudełkach - Socks in the Box

  Sklepy internetowe, Odzież
  Najwyższej jakości kolorowe skarpety, pakowane w ekologiczne pudełka Socks in the Box to najlepszy prezent dla kogoś, także dla siebie samego. Kolorowe wzornictwo, które łatwo dopasuje się do naszej garderoby i pozwoli kolorowym krokiem wejść w szarość codzienności. Pozwól nam wyróżnić Ciebie! Dla p
 • Biżuteria ręcznie robiona

  Sklepy internetowe
  Kolczyki z agatem, chryzoprazem, malachitem czy bursztynem? To wszystko znajdziesz u nas, ale nie tylko. Mamy także wiele innych elementów biżuterii. W naszej ofercie znajdziecie także biżuterię, która posiada różne kamienie szlachetne, które pięknie się prezentują z srebrem, z jakiego wykonana jest
 • ekuz.com.pl

  Ekonomia
  Decydując się na kartę EKUZ uzyskasz bez problemu wszelakie świadczenia medyczne, które oczywiście będą niezbędnymi poza granicami kraju. Karta ta obowiązuje we wszystkich krajach Unii Europejskiej i również w wielu krajach poza nią. Na pewno w ten sposób uda Ci się bezpiecznie spędzić czas w tych k

hoga.pl

Polskie Towarzystwo Alergologiczne, Oddział Warszawski

Kategorie: 

Ze strony tej dowiemy o składzie władz Oddziału, o rodzajach i skutkach alergii, o lekarzach i placówkach zajmujących się tymi schorzeniami, a także o terapiach i o firmach farmaceutycznych związanych z alergią. więcej »
Ocena:

Polskie Towarzystwo Badań Układu Nerwowego

Kategorie: 

Głównym celem Towarzystwa jest propagowanie i prowadzenie badań nad układem nerwowym. Stowarzyszenie podejmuje następujące działania: organizuje zjazdy, sympozja, konferencje i kongresy naukowe, a także odczyty i wykłady. Współpracuje z instytucjami i placówkami naukowymi oraz uczelniami w Polsce i zagranicą, prowadzi działalność wydawniczą, doradztwo naukowe i konsultacje. więcej »
Ocena:

Polskie Towarzystwo Hepatologiczne


Towarzystwo naukowe zajmujące się problematyką wątroby i jej schorzeń przedstawia swoją historię, dotychczasowe oraz planowane imprezy naukowe związane z tematem, swoje władze oraz standardy obowiązujące w hepatologii (w wybranych chorobach wątroby i dróg żółciowych). więcej »
Ocena:

Polskie Towarzystwo Kardiologiczne


Prawie wszystko o chorobach serca. Informacje o zapobieganiu i leczeniu, o organizacji, a ponadto pełne teksty standardów PTK oraz spisy numerów Kardiologii Polskiej z abstraktami artykułów. Stowarzyszenie przeprowadza także konferencje, wykłady, można również zapisać się do listy dyskusyjnej w internecie. Poznamy skład zarządu i adresy oddziałów regionalnych. więcej »
Ocena:

Polskie Towarzystwo Kardiologiczne Oddział w Katowicach

Kategorie: 

Głównym celem stowarzyszenia jest profilaktyka i zwalczanie chorób serca oraz otoczenie opieką istniejące i rozwijające się ośrodki kardiochirurgiczne. Towarzystwo przeprowadza także wykłady, konferencje. Ciekawostką jest link do Zielnika Klasztornego, Ojców Bonifratrów. więcej »
Ocena:

Polskie Towarzystwo Kardiologiczne Oddział Warszawski

Kategorie: 

Informacje o zapobieganiu i leczeniu chorób serca, także o placówkach i lekarzach zajmujących się tą dziedziną. Stowarzyszenie przeprowadzi także kongresy, wykłady, konferencje i kursy doskonalące. Poznamy skład zarządu i wiele interesujących publikacji. więcej »
Ocena:

Polskie Towarzystwo Rehabilitacji


Sprawozdanie zarządu oddziału warmińsko-mazurskiego Towarzystwa przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Ameryce za rok 1999. więcej »
Ocena:

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego Oddział w Gdańsku


Towarzystwo zrzesza osoby chorujące na stwardnienie rozsiane, ich rodziny i przyjaciół. Poznamy tu broszury i publikacje na temat choroby, strukturę organizacyjną stowarzyszenia, adresy i telefony grup kontaktowych, terminy spotkań itp. więcej »
Ocena:

Polskie Towarzystwo Urologiczne


Zrzesza wszystkich lekarzy interesujących się urologią. Stowarzyszenie popiera i wspomaga twórczą pracę naukową i podniesienie ogólnego poziomu tej gałęzi lekarskiej. Deklaruje współudział w organizowaniu opieki urologicznej dla chorych. Na stronie przedstawiono statut, oddziały i sekcje, komunikaty, informacje o kongresach, sympozjach, itp. więcej »
Ocena:

Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Świdnicy

Kategorie: 

Informacje o samej placówce, zakres wykonywanych usług, wykaz szczepień, także tych zalecanych przy wyjazdach do innych krajów oraz dane o nadzorze nad warunkami nauki i wypoczynku dzieci i młodzieży. Pracujący przy komuterze znajdą tutaj dane dotyczące zalecanej postawy przy jego użytkowaniu. więcej »
Ocena:

Stowarzyszenie Debra Polska Kruchy Dotyk


Strona opisuje Stowarzyszenie zajmujące się pomocą i informowaniem społeczeństwa o bardzo mało znanej chorobie, zarówno w Polsce jak i na świecie, zwanej Epidermolysis Bullosa (w skrócie EB). Są tu szczegółowe informacje o tej przypadłości oraz porady dla chorych. więcej »
Ocena:

Stowarzyszenie Pacjentów Primum Non Nocere


Podstawowym celem działań jest pomoc ofiarom błędów lekarskich i zapobieganie ich ukrywaniu. Znajdziesz tutaj listy do i od Rządu RP, oświadczenia i informacje, prawo międzynarodowe dla ofiar błędów lekarskich i wiele innych wiadomości na ten temat. więcej »
Ocena:

Strona Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji

Kategorie: 

Znajdziesz tutaj statut i deklarację PTR, wykaz oddziałów, informacje dotyczące pisma "Postepy Rehabilitacji" oraz wykaz sympozjów, kongresów, wykładów i publikacji naukowych. więcej »
Ocena:

Wojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Bydgoszczy

Kategorie: 

Na stronie znajdziesz informacje dotyczące lokalizacji, kierownictwa, struktury placówki, pracowników oraz wszelkich usług, które wykonuje. więcej »
Ocena:

Wojewódzki Ośrodek Kształcenia Informatyki i Statystyki Medycznej

Kategorie: 

Płocki Ośrodek przedstawia swoje władze i działalność - opracowywanie danych statystycznych dotyczących lecznictwa otwartego i zamkniętego na terenie województwa: m.in. ewidencja urodzeń, niektórych wybranych zachorowań, sprawozdawczość statystyczna na potrzeby Wydziału Zdrowia Urzędu Wojewódzkiego i Ministerstwa Zdrowia, analiza kosztów w poszczególnych jednostkach Służby Zdrowia na terenie województwa, prowadzenie promocji zdrowia, przygotowanie i kierowanie kursami doskonalącymi z medycyny dla wszystkich kategorii personelu medycznego. więcej »
Ocena:

WOMP

Kategorie: 

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Płocku prowadzi na terenie województwa mazowieckiego nadzór i szkolenia z zakresu medycyny pracy, także usługi profilaktyczne i specjalistyczne. więcej »
Ocena:

Zakład Medycyny Nuklearnej


Zakład Medycyny Nuklearnej i Rezonansu Magnetycznego - Wojewódzki Szpital Bródnowski. więcej »
Ocena:

1 2