Nowo dodane strony

 • Urządzenia kosmetyczne

  Medycyna i zdrowie, Otyłość, Sprzęt medyczny
  Producent urządzeń kosmetycznych dla gabinetów medycyny estetycznej i gabinetów lekarskich Laser HI-TECH zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą urządzeń oraz szkoleń w ich obsłudze. Produkujemy urządzenia do terapii światłem laserowym, intensywnym światłem pulsacyjnym oraz częstotliwością radiow
 • Standard GMP+ w transporcie, handlu i produkcji B4, B2, B3,

  Nauka i technika, Firmy wg branży, Oświata i edukacja
  Wdrożenia, szkolenia, audyty i certyfikacja GMP+ (GMP Plus): - GMP+ B4 dla firm transportowych i spedycyjnych - GMP+ B3 dla handlu, magazynowanie i przeładunków - GMP+ B2 dla produkcji składników pasz (materiałów paszowych) - GMP+ B1 dla mieszalni pasz, producentów dodatków do pasz - GMP+ B10 d
 • Dystrybucja energii elektrycznej

  Firmy wg branży
  Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy zajmującej się sprzedażą energii elektrycznej. Jak wiadomo w dzisiejszych czasach energia elektryczna to podstawowe źródło energii, dlatego bardzo ważna jest jej dystrybucja. Nasza firma oferuje sprzedaż energii elektrycznej w bardzo atrakcyjnych i kor
 • Chemia do myjni Białystok - JG Jan Grochocki

  Motoryzacja i transport, Płyny i kosmetyki, Myjnie
  JG Jan Grochocki to zarówno stacjonarna hurtownia chemii motoryzacyjnej z Białegostoku jak i sklep internetowy. Klienci odwiedzający oba te miejsca mogą nabyć kosmetyki samochodowe, profesjonalne środki do auto detailingu, przydatne akcesoria oraz środki myjące i czyszczące do aut, silników, hamulcó
 • Noclegi Kaszuby

  Turystyka i podróże, Hotele i pensjonaty, Baza noclegowa
  Strona promująca lokalną turystykę i region Kaszub. Na stronie znajduje się lista obiektów obejmująca domki, hotele, pensjonaty oraz agroturystykę na Kaszubach. Baza noclegowa Kaszub jest na bieżąco aktualizowana. Zapraszamy do rezerwacji na stronie
 • Borówka Amerykańska i Jagoda Kamczacka

  Firmy wg branży, Owoce i warzywa, Ogrodnictwo
  Borówka Amerykańska i Jagoda Kamczacka - to Polska Borówka SP Z O. O. Najwyższej jakości sadzonki borówki dają gwarancję na wartościową plantacje jak również wybitnej jakości krzaki. Polska borówka gwarantuje rewelacyjną jakość borówek przez 15-letnie doświadczenie. Jeżeli zainteresował Cię sk
 • Stroje piłkarskie kokott.pl

  Sklepy internetowe, Sport
  Stroje piłkarskie i stroje sportowe najwyższej klasy. Zobacz koszulki piłkarskie, które zachwycają krojem i designem.
 • wamax-druk.pl

  Firmy wg branży, Sklepy internetowe
  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy WAMAX-DRUK. Nasza siedziba mieści się w Malborku a jesteśmy profesjonalnym i doświadczonym producentem i sprzedawcą gadżetów okolicznościowych oraz artykułów papierniczych dla żłobków, przedszkoli i szkół. Proponujemy szeroki wybór spers

hoga.pl

Psycholog Opole Karolina Cwynar


Psycholog Karolina Cwynar świadczący usługi w Opolu, profesjonalne podejście, fachowość, cierpliwość i wiedza to cechy które nas wyróżniają.
Masz problemy ze swoim dzieckiem, jeżeli potrzebujesz rozmowy i wsparcia pomocy zapraszamy. Nasz gabinet znajduje się w Opolu.
jeżeli masz: zaburzenia o charakterze lękowym, zaburzenia zachowania i emocji, zaburzenia depresyjne, trudności w relacjach interpersonalnych to zapraszamy do współpracy więcej »
Ocena:

ZACISZE Seksuolog Kraków


Zapraszamy do zapoznania się z propozycją usług i ofertą dydaktyczną, badawczą i naukową Instytutu Seksuologii i Psychoterapii „Zacisze”. Jesteśmy placówką, która prowadzi psychoterapie, badania naukowe oraz zajęcia i szkolenia z zakresu psychologii i seksuologii. Proponujemy także szczegółowe ekspertyzy oraz opinie. Nasz instytut mieści się w Krakowie przy ulicy Zacisze. Zapraszamy do zapoznania się z pełną propozycją naszej placówki, naszą misją i naszym zespołem. więcej »
Ocena:

Gabinet Psychoterapii i Psychoedukacji - mgr Kamila Banaś


Jestem socjoterapeutą i psychoterapeutą. Moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywałam w trakcie stażu klinicznego w Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic w Centrum Psychiatrycznym w Szczecinie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Oferuję m.in.: terapię indywidualną dla dorosłych, terapię dzieci i młodzieży, psychoedukację. Udzielam również wsparcia osobom w sytuacji kryzysowej oraz rodzinom mającym trudności wychowawcze. mgr Kamila Banaś. więcej »
Ocena:

Gabinet pomocy psychologicznej i psychoterapii MIND-SPA


Paulina Łukasiewicz, prowadząca gabinet pomocy psychologicznej i psychoterapii Mind-Spa, pomaga osobom dorosłym odczuwającym dyskomfort m.in. z powodu przeciągających się stanów smutku i przygnębienia, zmian nastroju, stanów lękowych i fobii, stresu i napięcia. Może pochwalić się sporym doświadczeniem i stałym rozwijaniem własnych umiejętności. więcej »
Ocena:

Psycholog Gdynia - Monika Stasiak-Wójt


Nazywam się Monika Stasiak-Wójt. Jestem psychologiem, certyfikowanym terapeutą behawioralnym siódmy rok prowadzącym gabinet psychologiczny w Gdyni. Zapraszam na konsultacje i terapię indywidualną, par oraz rodzin prowadzoną w nurcie poznawczo-behawioralnym. Terapia Poznawczo Behawioralna jest praktycznym podejściem psychoterapeutycznym, u podstaw którego leży założenie o ścisłym związku między sposobem myślenia, emocjami, a zachowaniem.
więcej »
Ocena:

Dobry psychoterapeuta Kraków


Bednarczyk Paweł – psychoterapeuta Gestalt, lubuje się w psychologii szczęścia. W sytuacji gdy odczułeś ciężkie chwile, miałeś trudne dzieciństwo, przeżyłeś rozstanie, śmierć najbliższych, masz kłopot z odnalezieniem celu w życiu, powinieneś skorzystać z najlepszej pomocy psychoterapeuty.
Psychoterapeuta pomoże Ci pozbyć się również np. nerwicy, stresu, problemów własnych, przetrzymać kryzys małżeński, odzyskać wiarę we własne możliwości i innych ludzi. więcej »
Ocena:

Profesjonalna pomoc psychologiczna - Warszawa


Pracownia Pomocy Psychologicznej SALAMANRA. Elżbieta Grabarczyk - psycholog z 20-letnim doświadczeniem zawodowym, specjalista terapii uzależnień. Profesjonalna pomoc psychologiczna dla osób dorosłych, psychoterapia indywidualna i dla par, diagnoza psychologiczna (testy), porady psychologiczne on-line. Warszawa i okolice. więcej »
Ocena:

Gabinet Psychoterapii Wrocław - rowno-waga.pl


Psychoterapia prowadzona w naszym ośrodku to specjalistyczne programy powracania do równowagi psychicznej dedykowane osobom w każdym wieku, dzieciom, młodzieży i dorosłym. Nasi pracownicy mają wieloletnią praktykę poświadczoną stażami w szpitalach, prywatnych gabinetach i ośrodkach społecznych. Zajmujemy się prowadzeniem terapii indywidualnych, grupowych oraz specjalistycznych warsztatów dla zorganizowanych grup. więcej »
Ocena:

Forum schizofrenia i psychiatria, psychoza, psychotropy


Forum dyskusyjne schizofrenia i psychiatria adresowane jest do psychiatrów oraz ich pacjentów chorych na schizofrenię. Schizofrenia to zaburzenie psychiczne należące do grupy psychoz endogennych. Chorzy mają urojenia, psychozę, które ustępują dzięki zażywaniu leków zwanych potocznie psychotropami. Najczęstszą postacią jest schizofrenia paranoidalna (urojeniowa), jest to typ schizofrenii, w przebiegu której dominującymi objawami choroby są objawy pozytywne (urojenia oraz halucynacje). więcej »
Ocena:

Psychoterapia i pomoc psychologiczna w Częstochowie


Centrum Psychoterapii Mandala prowadzi psychoterapię osób dorosłych oraz młodzieży, terapię par oraz małżeństw. Psychoterapeuci Mandali prowadzą zarówno terapię indywidualną jak i grupową, warsztaty oraz treningi rozwojowe, psychoedukację.Pracują w nurcie Gestalt oraz poznawczo - behawioralnym. więcej »
Ocena:

Terapie ADHD - moxo-adhd.pl


Inny rodzic skarży się nieustannie na to, że Twoja córka stale hałasuje na lekcjach? Jeśli takie niedogodności obserwowane są już od wielu dni, to na pewno warto dziecko poddać testowi Moxo, po skończeniu którego możliwe jest stwierdzenie, czy problemem nie jest ADHD. Pomożemy Wam dopasować właściwy sposób poradzenia sobie z tym zaburzeniem.

Mnóstwo testów ADHD bada działania uwarunkowane kulturowo, które nie pozwalają na właściwą opinię na temat dziecka. Zogniskowanie się na innych bodźcach u więcej »
Ocena:

Psychoterapia


Cieszący się licznymi pozytywnymi rekomendacjami na temat swojej działalności Gabinet Psychoterapii Adriana w Katowicach świadczy najwyższą jakość swoich usług. Kieruje nim doskonale wyszkolona i wykwalifikowana psychoterapeutka. Nieustannie podnosi ona swoje kwalifikacje i wykształcenie mając na celu jeszcze większe możliwości niesienie pomocy osobom, które tego bardzo potrzebują. Ceni sobie ich zadowolenie, dobro i komfort. więcej »
Ocena:

Gabinet Psychiatryczny Warszawa


Ośrodek Psyche Plus zajmuje się psychoterapią, pomocą w sytuacjach kryzysowych i rozwojem osobistym. Posiada doświadczenie w leczeniu wielu rodzajów zaburzeń natury psychicznej, takich jak: depresja, nerwice, stres, stany psychotyczne czy zaburzenia stresowe pourazowe. Prowadzi psychoterapię w zakresie: zaburzenia nastroju, depresja, lęk i niepokój, problemy uzależnienia, natręctwa, dolegliwości psychosomatyczne, kryzysy życiowe, zaburzenia osobowości. więcej »
Ocena:

Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej - Szczecin


Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Posiadam przygotowanie do pracy indywidualnej jak i grupowej. W swojej pracy integruję wiedzę wynikającą z wszechstronnego wykształcenia. Pracuję w oparciu o podejście psychodynamiczne. Nadal rozwijam swoje kompetencje poprzez udział w licznych warsztatach i szkoleniach. Zajmuje się poradnictwem psychologicznym, psychoterapią indywidualną i grupową. Jestem trenerem tzw. kompetencji miękkich, prowadzę warsztaty rozwoju osobistego, szkolenia. W pracy kieruję więcej »
Ocena:

Psychiatra Dariusz Malicki Lublin


Zapraszamy na stronę psychiatry, lek. med. Dariusza Malickiego. Na stronie znajdują się informacje o psychoterapii w zakresie:
-uzależnienia- diagnoza i leczenie (alkoholizm, lekomania, hazard patologiczny, uzależnienie od seksu)
-nerwica, zaburzenia nerwicowe- diagnoza i leczenie
-depresja i zaburzenia nastroju - diagnoza i leczenie
-schizofrenia- diagnoza i leczenie
-zaburzenia odżywiania
-psychoedukacja dla rodzin i bliskich osób z problemami psychicznymi więcej »
Ocena:

Coach Poznań


Jeżeli nie radzisz sobie ze stresem, snem, małżonkiem, pracą, cierpisz na nerwice, stany lękowe, stany depresyjne czy chociażby nie potrafisz poradzisz sobie z przeszłością, a do tego zamieszkujesz Poznań bądź Kórnik, zapraszamy do rozmowy ze Zbyszko Nowakiem. Jest to uznany psycholog, który posiada na tyle odpowiednie umiejętności i doświadczenie, iż jest w stanie zapewnić najwyższą jakość pomocy. więcej »
Ocena:

Gabinet psychologiczny Minds Area


Nie radzisz sobie z pewnymi problemami? Miewasz ostatnio częste zmiany nastrojów? Przyjdź do nas, a razem znajdziemy rozwiązanie. Nasz gabinet psychologiczny Minds Area mieści się na Mokotowie w Warszawie. Na wizytę do nas zapraszamy także dzieci, pary oraz całe rodziny. Zdrowie psychiczne jest bardzo ważnym aspektem życia każdego człowieka. Nie lekceważ problemów. Odpowiednia psychoterapia pomoże Ci odnaleźć sedno Twoich kłopotów. więcej »
Ocena:

Psychotesty warszawa


Jako profesjonalna firma zapewniamy najwyższej jakości usługi dla naszych klientów. Działamy w branży badań psychologicznych, które potwierdzają zdolność do wykonywania konkretnych zawodów takich jak sędzia, prokurator, operator, kierowca, kurator, ochroniarz, detektyw. Zapraszamy na naszą stronę www.psychotechnika.pl. więcej »
Ocena:

Klinika i Ośrodek Badań nad Nikotynizmem Free Forever


Free Forever to klinika zajmująca się kwestią uzależnienia nikotynowego. Stosując metodę behawioralno-poznawczą w prowadzeniu terapii, z dużą skutecznością pomaga ludziom wyjść z tego nałogu i zacząć żyć pełnią życia. Jest to jednocześnie Ośrodek Badań, gdyż zatrudnieni specjaliści ciągle szukają nowych sposobów pomocy ludziom uzależnionych od papierosów i innych wyrobów tytoniowych. Specjalną ofertę Free Forever kieruje do firm, gdzie organizuje grupową terapię dla palących pracowników. więcej »
Ocena:

Psychoterapia Kraków danutadlugosz.pl


Dobry terapeuta z Krakowa? Danuta Długosz, psycholog, kierująca się w swojej pracy stwierdzeniem Carla Junga, dotyczącym nieświadomości. Wewnętrzny spokój, wyciszenie, harmonię, poprawa samopoczucia, zwiększenie kreatywności – to wszystko uzyskasz poprzez specjalnie wykreowane wizualizacje, relaksacje i medytacje, które nie mają związku z żadną religią świata. Z kolei chirurgia fantomowa wg Vivien Nox pomoże przywróci organizmowi zdrowie w naturalny sposób. więcej »
Ocena:

Strefa Bytu - psychoterapia


Centrum Psychoterapii i Rozwoju Strefa Bytu zajmuje się terapią indywidualną oraz grupową. Naszym pacjentom zapewniamy konsultacje psychologiczne i psychoterapię w postaci regularnych spotkań indywidualnych lub grupowych. Oferujemy pomoc psychologiczną dla dzieci, młodzieży i dorosłych, terapię dla par, wsparcie psychologiczne dla rodzin. Ponadto organizujemy warsztaty rozwojowe skierowane w stronę pracowników firm. więcej »
Ocena:

Terapia indywidualna


Cieszący się dużą popularnością oraz zainteresowaniem gabinet psychoterapii Stabil znajduje się w Warszawie. Oferuje on swoim pacjentom takie rodzaje terapii jak na przykład terapia DDA, DDD a także terapię dla osób z uzależnieniami. . Pomoc psychologiczna to niezbędny etap leczenia zaburzeń psychicznych i emocjonalnych właśnie dlatego powstał ten gabinet by nieść pomoc osobom które jej potrzebują. więcej »
Ocena:

psycholog - psychoterapeuta


Nazywam się Wioleta Smerecka- Biel. Jestem psychologiem, pedagogiem i psychoterapeutą. W zakresie psychoterapii specjalizuję się w nurcie poznawczo-behawioralnym. Mam doświadczenie przede wszystkim w terapii indywidualnej dla osób powyżej 15 roku życia. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, systematycznie poddaję swoją pracę superwizji. Zajmuję się leczeniem zaburzeń depresyjnych, odżywiania, snu, lękowych, somatycznych, PTSD, uzależnień. więcej »
Ocena:

Niska samoocena


Strona poświęcona rozwojowi osobistemu. Na blogu można znaleźć porady i praktyczne sposoby na zwiększenie swojej produktywności, umiejętne kierowanie emocjami, a także wpływanie na innych. Zainteresowani mogą przeczytać zarówno o klasycznych problemach, którymi zajmuje się coaching, jak niska samoocena, zwiększanie efektywności w pracy, a także praca nad problemami emocjonalnymi, jak i mniej typowych sposobach na zwiększanie jakości swojego życia. więcej »
Ocena:

Hipnoterapia Warszawa - Aleksandra Wasążnik


Złe rzeczy dzieją się ciągle, na całym świecie. Każdego z nas spotyka czasem coś złego. To normalne, trzeba się z tym pogodzić i iść dalej. Niemniej jednak nie zawsze jest to takie łatwe, jak się wydaje. Czasami przykre doświadczenia są tak bolesne i straszne, że za nic w świecie nie chcą zniknąć. Można zamiatać je pod dywan upychając w podświadomości, ale to właśnie stamtąd będą stosować brutalne ataki na nasze życie. Rozwiązaniem może być hipnoterapia prowadzona przez Aleksandrę Wasążnik z War więcej »
Ocena: