Nowo dodane strony

 • Sklepy internetowe
  Szukasz w swojej okolicy niemieckiej chemii? Stawiasz na skuteczność, zapach i cenę? Sprawdź ofertę sklepu Euro-Drogeria z Jastrzębia-Zdroju. Oferujemy niezawodne niemieckie proszki do prania, kapsułki oraz płyny. Dzięki nim zrobisz efektywne pranie, sprzątanie czy zmyjesz naczynia w zmywarce. W spr
 • www.regmag.pl

  Firmy wg branży
  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy REGMAR. Zajmujemy się internetową sprzedażą akcesoriów elektronicznych a w naszej ofercie znaleźć można szeroki wybór produktów i gadżetów najwyższej jakości. Proponujemy myszki komputerowe, aparaturę pomiarową, kamery sportowe i samochodow
 • www.ra-do.pl

  Firmy wg branży
  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy Ra-Do. Zajmujemy się wynajmowaniem i montażem rusztowań i tymczasowych ogrodzeń budowlanych, wynajmem zsypów budowlanych do gruzu a ponadto usuwaniem i utylizacją azbestu. W ofercie posiadamy szeroki wybór konstrukcji używanych przy budo
 • Angielski Zielona Góra - Szkoła Języka Angielskiego

  Oświata i edukacja, Oświata i edukacja
  English Navigator jest nowoczesną szkołą języka angielskiego oferującą kursy na każdym poziomie zaawansowania. Atutem szkoły są małe grupy oraz nowoczesne zajęcia z użyciem tablic interaktywnych. Chcesz przełamać barierę językową? Zapisz się na kurs do naszej szkoły językowej.
 • www.fruittogo.pl

  Firmy wg branży, Usługi
  Chcesz zadbać o energię i zdrowie swoich pracowników? Zamów owoce do biura! FruitToGo - Owoce do biura to bydgoska firma, która na rynku działa od 2017 r., wcześniej jednak zdobywając w ciągu ponad 20 lat doświadczenie w branży gastronomicznej. Swoją ofertę opiera o pakiety owocowe skomponowane w za
 • falcotravel.eu

  Motoryzacja i transport, Transport
  Jest nam ogromnie miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy przewozowej FALCO TRAVEL. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy a zajmujemy się międzynarodowym transportem osób. Oferujemy przewóz do Niemiec, Belgii, Holandii i Luksemburga z województwa kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, lubuskieg
 • www.eurodoors.pl

  Dom i wnętrza, Okna, drzwi
  W Pruszczu Gdańskim znajduje się siedziba firmy Eurodoors. Od ponad 10 lat prowadzimy działalność polegającą na sprzedaży i montażu stolarki okiennej i drzwiowej. W naszej ofercie znaleźć można wiele produktów do zastosowania na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Oprócz okien i drzwi sprzedajemy takż
 • Polski blog o zakładach sportowych

  Sport, Zakłady bukmacherskie, Serwisy informacyjne
  Blog bukmacherski z Polskimi korzeniami – tworzony na temat legalnych Polskich bukmacherów. Prowadzony jest przez doświadczonych typerów – publikacje na temat bukmacherki możemy znaleźć na tej stronie niemalże codziennie – zawsze są to interesujące artykuły, pełne ciekawostek o tematyce zakładów buk

hoga.pl

Psycholog - Aleksandra Kijewska


Aleksandra Kijewska jest dyplomowanym psychologiem ze specjalizacją kliniczną. W terapiach wykorzystuje podejście ericksonowskie oraz poznawczo-behawioralne. Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń nerwicowych, zaburzeń lękowych, problemów emocjonalnych, zaburzeń adaptacyjnych, a także zaburzeń odżywiania i otyłości. W ofercie psycholog Kijewskiej możesz znaleźć terapie indywidualne, terapie rodzinne, terapie dla par, jak również coaching. Jeśli odczuwasz jakikolwiek dyskomfort psychiczny, a chcesz więcej »
Ocena:

Anna Gamrowska - Psycholog Lublin


Psycholog Lublin oferuje pomoc psychologiczną, diagnozę psychologiczną, psychoedukację, rozwijanie umiejętności radzenia sobie ze stresem i relaksacji, współpracę w zakresie prowadzenia warsztatów i szkoleń oraz badań psychofizycznych kierowców. więcej »
Ocena:

Depresja - przyczyny, objawy, leczenie, walka z depresją


Wielu ludzi ciągle zaprzecza temu, że depresja jest prawdziwą chorobą, pomimo przeprowadzonych fachowo badań klinicznych nad ludzkim mózgiem. Powyższa strona internetowa powstała po to, by zaprezentować Państwu przyczyny depresji, jej objawy, symptomy oraz sposoby walki z nią. Jest ona wiarygodnym źródłem wiedzy, gdyż powstała w oparciu o współczesną literaturę w zakresie psychologii kilku różnych nurtów. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z treściami wszystkich zainteresowanych! więcej »
Ocena:

PROiZ Adam Zawielak - psycholog, psychoterapeuta Poznań


Psycholog, psychoterapia, coaching i szkolenia.
Pracownia Rozwoju Osobistego i Zawodowego dedykowana osobom, firmom oraz instytucjom pragnącym wprowadzić zmiany w swoim życiu prywatnym lub/i zawodowym.
Przychodzi taki moment w życiu każdego z nas, że odnosimy wrażenie utknięcia w martwym punkcie. Jeśli czujesz, że nadszedł czas wprowadzić zmiany w Twoim życiu osobistym, zawodowym, albo Twoja firma potrzebuje odmiany lub po prostu chcesz się rozwijać i oczekujesz pchnięcia na nowe tory - to dobrz więcej »
Ocena:

Psychiatra Kraków - Janusz Morasiewicz


Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług w branży psychoterapii. Posiadamy szeroką ofertę, którą kierujemy do wszystkich nie czujących radości z życia. Gwarantujemy profesjonalne spotkania z wyspecjalizowanymi lekarzami. Oferujemy usługi w zakresie diagnostyki i terapii zaburzeń zachowania i psychicznych oraz analizę szkoleniową dla przyszłych terapeutów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stronę internetową. więcej »
Ocena:

Gabinet psychologiczny Beata Matys-Wasilewska


Strona psycholog Beaty Matys-Wasilewskiej, która od 2007 roku prowadzi swoją praktykę w Łodzi i specjalizuje się w leczeniu depresji i nerwicy. W ofercie psychoterapia dla par oraz terapia indywidualna. Szczegółowe informacje, w tym cennik i dane teleadresowe, dostępne na stronie. więcej »
Ocena:

Szkolenia mowy motywacyjnej


Niniejszą propozycję stanowi trener rozwoju osobistego Tomasz Baryła. Dzięki life coachingowi uda Ci się zwiększyć własną świadomośc, a ponadto wzrośnie Twoja efektywności zwykłych, codziennych działań a dzięki temu zamienisz swoje problemy na cele, których realizacja nie będzie dla Ciebie problemem. Wszystkich zainteresowanych spotkaniem coachingowym zachęcamy do kontaktu i umówienia się na pierwsze spotkanie. Dzięki nam poczujesz fenomenalną ulgę, gdyż wszystko zacznie się układać po Twojej my więcej »
Ocena:

Marta Melka-Roszczyk - terapeuta z Poznania


Uzależnienia od narkotyków, leków, Internetu, a nawet zakupów można zwyciężyć za pomocą wykwalifikowanego psychoterapeuty. Na terenie Poznania, Marta Melka- Roszczyk udziela porad w powyższym zakresie. Jest specjalistką w sferze emocjonalnej kobiet, macierzyństwa i rodzicielstwa. Na jej terapiach można wyzbyć się trudności takich jak bezsenność, bulimia, anoreksja, nerwica, depresja, stres i wiele innych. Jej terapie przeznaczone są dla par, małżeństw, dzieci i młodzieży. więcej »
Ocena:

Psycholog Gdynia


Gabinet Psychoterapii Ramona Kadyszewska prowadzi psychoterapię dla osób dorosłych i młodzieży. Terapia indywidualna, terapia par i konsultacje. Istnieje możliwość pierwszej bezpłatnej konsultacji psychoterapeutycznej. Lokalizacja gabinetu - Gdynia Centrum. więcej »
Ocena:

Objawy Chorób


Serwis zawierający informacje dotyczące najczęstszych schorzeń i chorób psychicznych z którymi musi się zmagać ludzkość. Artykuły zawierają wyjaśnienie schorzenia i listę symptomów którymi się wyróżnia. Poza tym wymienione są ich przyczyny a także sposób zwalczania. Na witrynie można znaleźć między innymi choroby oraz schorzenia takie jak: Depresja, Nerwica, Schizofrenia, ADHD, Dysleksja, Anoreksja, Bulimia, Autyzm, Bezsenność, Klaustrofobia, Zespół Touretta, Zespół Downa, Daltonizm. więcej »
Ocena:

Psycholog Legionowo, Warszawa


Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Jesteśmy zespołem specjalistów psychiatrii, psychologii, seksuologii, pedagogiki i dietetyki. Pomagamy dzieciom i dorosłym poszukującym wsparcia, porady, rozmowy, po których łatwiej będzie im zmieniać nastawienie do życia, wyzbyją się obaw/ lęków i rozprawią się z trudną przeszłością aby w perspektywie czasu mogli żyć tak,jakby tego chcieli. Zapewniamy pełną dyskrecję i anonimowość. więcej »
Ocena:

Gabinet Psychologiczny PAIDAGOGOS - Gliwice


Gabinet psychologiczny w Gliwicach prowadzony przez psychologa Teresę Radzikowską serdecznie zaprasza na konsultacje psychologiczne oraz grupę terapeutyczno-rozwojową mieszkańców Gliwic, jak również z pobliskich okolic. W zależności od potrzeb Klienta, pomoc psychologiczna może przybrać formę jednego lub kilku spotkań. Efektem współpracy z psychologiem może być decyzja Klienta o podjęciu psychoterapii. Terapia psychologiczna w tym gabinecie prowadzona jest w nurcie Gestalt. więcej »
Ocena:

Pomoc psychiatryczna


Psychiatra to wyspecjalizowany lekarz, który pomaga osobom z zaburzeniami natury psychicznej i psychologicznej dzięki rozmowie i terapiom. W dzisiejszych czasach biorąc pod uwagę tempo życia i otaczająca rzeczywistość coraz więcej osób potrzebuje pomocy specjalisty. Taką pomoc można otrzymać u psychiatry w Solcu Kujawskim lub Bydgoszczy u psychiatry Małgorzaty Kuźmińskiej. Pomoc w leczeniu takich chorób jak zaburzenia depresyjne, schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa, dolegliwości związan więcej »
Ocena:

Gabinet Psychoterapii Anna Pawełczyk


Psycholog, psychoterapeutka - psychoterapia indywidualna, pomoc psychologiczna, oraz konsultacje dla osób dorosłych przeżywających kryzysy, cierpiących na zaburzenia lękowe, depresyjne, czy doświadczających problemów w codziennym funkcjonowaniu. W szczególnych okolicznościach(przewlekła choroba, niepełnosprawność) możliwe wizyty domowe.
więcej »
Ocena:

Psycholog Warszawa


Primo Medica to grono wysokiej klasy specjalistów zajmujących się przede wszystkim zdrowiem mentalnym. Nie tylko leczenie, ale i przeciwdziałanie jest ze wszech miar ważne w życiu powszednim, zdrowie jest istotą pomyślnego życia. Najważniejszym sposobem na to jest dobra weryfikacja swojego stanu zdrowia. Zapraszamy do naszego centrum lekarskiego w Warszawie lub na naszą witrynę. Odnajdziesz tam wiedzę niezbędne do skorzystania z naszych usług, przeprowadzenia wizyty. Nasi doświadczeni doktorzy s więcej »
Ocena:

samobojstwo.pl - pomoc w depresji i myślach samobójczych


Samobójstwo.pl - strona bezpiecznej pomocy psychologicznej dla dzieci i młodzieży i dorosłych. Pomoc psychologiczna w depresji, myślach samobójczych, Ośrodki Interwencji Kryzysowej w Polsce. Telefony kryzysowe, gdzie znaleźć darmowego psychologa, psychiatrę, jak sobie poradzić z przemocą, uzależnieniami, chorobą psychiczną.
Strona dostępna też pod adresami: samobojcy.pl suicide.pl samobojstwo.pl więcej »
Ocena:

Rafał Miętkiewicz - gabinet psychoterapii


Prywatny gabinet psychoterapii egzystencjalnej w Gdańsku Oliwie - Rafał Miętkiewicz więcej »
Ocena:

Rafał Miętkiewicz - Biblioterapia


Biblioterapia - opisy zajęć, recenzje książek, prezentacja narzędzi badawczych. Redakcja portalu - Rafał Miętkiewicz. więcej »
Ocena:

Psychiatria integralna - Rafał Miętkiewicz, Janusz Szeluga


Najnowsze wieści ze świata psychologii i psychiatrii służące promowaniu cywilizacji zdrowia. Prowadzenie: Rafał Miętkiewicz więcej »
Ocena:

Gdyńskie Centrum Psychoterapii


Profesjonalna pomoc psychoterapeutyczna: indywidualna, grupowa, par/małżeństw; krótko- i długoterminowa; dla dorosłych i młodzieży. Różne podejścia: psychodynamiczne, systemowe, psychoanalityczne, Gestalt.
Gdyńskie Centrum Psychoterapii jest miejscem skupiającym psychoterapeutów, pracujących w róznych podejściach, posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami.Posiadamy trzy lokalizacje. więcej »
Ocena:

Rynek 3/5


Psychologia to dziedzina wiedzy, która bardzo dynamicznie się rozwija, dlatego staramy się, by zespół Psychologicznego Ośrodka Diagnozy, Terapii i Rozwoju Osobowości prowadzonego przez dra Wojciecha Ożarowskiego tworzyli specjaliści z wieloletnim stażem, którzy ciągle podwyższają swoje kwalifikacje. Zapewniamy, że kompetentnie otoczymy Cię opieką psychologiczną. więcej »
Ocena:

Psychotechnika Warszawa


Pracownia psychologiczna Psychotex oferuje badania psychotechniczne dla osób potrzebujących orzeczenia o braku przeciwwskazań psychologicznych do wykonywania określonego zawodu, kierowcy zawodowego, kierowcy pojazdu uprzywilejowanego, operatorów wózków widłowych, operatorów maszyn, do pracy na wysokości, sędziów, prokuratorów.Siedziba pracowni mieści się w Warszawie przy metro Politechnika, badania wykonywane są najczęściej w czasie jednej wizyty. Tanie badania psychotechniczne. więcej »
Ocena:

www.gabinetverte.pl


Verte to profesjonalne gabinet psychologiczny, który zadba o zdrowie psychiczne i doskonałe samopoczucie Twoje oraz najbliższej Ci rodziny. Dla par i małżeństw przeżywających kryzys, dla ludzi którzy sami walczą z problemem, oraz dla rodzin drążonych przez pasożyta jakim jest waśń lub brak zrozumienia kierowane są zajęcia psychoterapeutyczne. Oferowane są również interwencje kryzysowe dla tych, którzy znaleźli się w patowej sytuacji i nie są w stanie jej przezwyciężyć tracąc swoje siły. więcej »
Ocena:

miedzyslowami.wroc.pl


Zaburzenia depresyjne, zaburzenia lękowe, zaburzenia maniakalne, problemy w kontaktami z innymi, problemy ze snem czy wychowawcze. Są to poważne problemy, z którymi część z nas musi sobie radzić i nie do końca umie. Dlatego pracownia psychoterapii Między Słowami we Wrocławiu oferuje specjalistyczna pomoc doświadczonych fachowców, którzy prowadzą różnego rodzaju warsztaty, zajęci i terapie dla osób z problemami lub tych, którzy w jakiś sposób potrzebują pomocy. Psychoterapie jest skuteczna. więcej »
Ocena:

Psychoterapia Częstochowa


Psycholog, psychoterapeuta O. Mazelewska- Sokołowska oferuje usługi psychoterapeutyczne w gabinecie w Częstochowie. Psychoterapia jest oferowana wszystkim tym którzy przechodzą kryzysy w swoim życiu osobistym lub rodzinnym, cierpią z powodu nerwicy lub depresji czy też innych dolegliwości czy problemów natury psychologicznej. Psycholog, psychoterapeuta zaprasza rodziny lub małżeństwa. Na stronie artykuły m.in. opis na czym terapia małżeńska i par polega. więcej »
Ocena: