Nowo dodane strony

 • bijemyceny.pl

  Sklepy internetowe, Kosmetyki, Dom i ogród
  W naszej ofercie kosmetyki manhattan i odsiwiacze schwarzkopf. Sprawdź nas.
 • PLANERY I DIAGRAMY DO ZARZĄDZANIA CZASEM

  Inne
  Deski suchościeralne to panel do rysowania za pomocą markera. Tablice magnetyczne są instalowane w szkołach, salach wykładowych, biurach, pokojach do prezentacji i na lekcjach. Tablice magnetyczne służą do rysowania za pomocą markera niezbędnych informacji w postaci wykresów, rysunków, napisów. Pozw
 • Ares -artykuły BHP

  Sklepy internetowe
  Ares to sklep z artykułami BHP z wieloletnim doświadczeniem. Znajdziesz u nas wszystko czego potrzebujesz, by zapewnić bezpieczeństwo swoim pracownikom. Nasze produkty są najwyższej jakości. Posiadamy własną pralnię, świadczymy również usługi szwalnicze. Zapraszamy do współpracy.
 • Działki Słupsk - sprzedaż nieruchomości nad morzem

  Firmy wg branży, Developerzy, Agencje nieruchomości
  Działki Słupsk. Polecamy na sprzedaż działki budowlane w dobrych lokalizacjach, działki z pełnym uzbrojeniem pod zabudowę jednorodzinną. Dla odpoczynku działki nad morzem. Do zamieszkania za miastem działki rezydencjonalne. Wszystkie nieruchomości z pełnym uzbrojeniem. Doskonałe lokalizacje blisko S
 • strefadobregosnu.pl

  Dom i wnętrza, Materace
  Łóżka tapicerowane, łóżka kontynentalne i poduszki, a poza tym materace termoelastyczne, lateksowe, wysokoelastyczne i sprężynowe dostarcza Strefa Dobrego Snu z Warszawy. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży ekskluzywnych mebli, materacy i poduszek. Oferujemy w swoich salonac
 • www.stonetiles.pl

  Firmy wg branży, Materiały budowlane
  Firma Stone Tiles proponuje Państwu produkty budowlane z kamienia, spieki kwarcowe i płytki ceramiczne. W naszej propozycji odszukają Państwo ciekawe propozycje do wykończeń wnętrz, elewacji, a także ogrodu. Oferowane przez nas artykuły pochodzą od najlepszych dostawców z Polski, Europy oraz Azji. N
 • Dokąd polecieć - wyszukiwarka tanich lotów

  Turystyka i podróże, Serwisy turystyczne, Inne
  Dokąd polecieć to wyszukiwarka tanich lotów. Prezentujemy tu wszelkie, aktualnie dostępne, oferty tanich lotów dostępnych z wszystkich lotnisk w Polsce. Sprawdź gdzie możesz spędzić czas i dobrze się bawić w najbliższych dniach.
 • Renowacja i hydroizolacja w budownictwie

  Inne, Mazowieckie
  Profesjonalna hydroizolacja i renowacja w budownictwie. Nasza oferta skierowana jest głównie dla służb oraz osób, które dopowiadają za to aby obiekty budowlane prawidłowo funkcjonowały.

hoga.pl

Psychoterapia Wrocław


Małgorzata Stefanow - doświadczony psychoterapeuta, dyplomowany socjoterapeuta i pedagog, specjalista w dziedzinie trudnego wieku dojrzewania.
Informacje czym jest psychoterapia psychodynamiczna, jakie zaburzenia leczę w gabinecie psychoterapii.
Psychoterapia Wrocław - zapraszam do gabinetu więcej »
Ocena:

Gabinet Psychoterapii Dynamika


Dynamika - psycholog we Wrocławiu. Gabinet Psychoterapii Dynamika oferuje pomoc psychologiczną i wsparcie dla osób dorosłych i młodzieży doświadczających cierpienia psychicznego w różnych aspektach swojego życia. Prowadzimy psychoterapię indywidualną i grupową w ujęciu psychodynamicznym, konsultacje on-line oraz terapię dla Dorosłych Dzieci Alkoholików (DDA). więcej »
Ocena:

ABC Integracji psychosomatycznej

Kategorie: 

Serwis poświęcony integracji psychosomatycznej. Znajdziesz tu teksty na jej temat oraz plan wyjazdów i szkoleń tematycznych. więcej »
Ocena:

Agnieszka Kotyńska - psycholog


Informacje o gabinecie, cenie seansu oraz telefonie kontaktowym. więcej »
Ocena:

AKMED NZOZ - specjalistyczna przychodnia


Anonimowa i dyskretna diagnostyka oraz terapia alkoholizmu i innych uzależnień, zaburzeń pamięci (m.in. choroby Alzheimera), nerwic, depresji, zaburzeń seksualnych. więcej »
Ocena:

Albedo - Gabinet Psycholog Joanny Biegalskiej

Kategorie: 

Gabinet pomocy psychologicznej i psychoterapii indywidualnej osób dorosłych: stres, kryzysy osobiste, mobbing, problemy wychowawcze. Psychoedukacja, warsztaty rozwoju osobistego, szkolenia. więcej »
Ocena:

Anoreksja, Bulimia terapia ośrodek Therapeuticus

Kategorie: 

Ośrodek Pomocy Psychologicznej - fachowa pomoc psychologów. Terapia bulimii i anoreksji w Warszawie - psycholog Agnieszka Wilkaniec-Herman. Zaburzenia odżywiania, depresja, zaburzenia lękowe, psycholog dziecięcy - w Warszawie. więcej »
Ocena:

Avita - Ośrodek Psychologiczny

Kategorie: 

Ośrodek skupiający psychologów, psychoterapeutów i seksuologów. Oferta ośrodka skierowana jest do osób, które cierpią z powodu: depresji, nerwicy, uzależnień, lęku, fobii, natręctw. Ośrodek ponadto prowadzi programy leczenia uzależnień oraz terapie par. więcej »
Ocena:

Bielańska Poradnia Rodzinna


Poradnia, w której mieszkańcy gminy Warszawa-Bielany mogą uzyskać bezpłatną pomoc psychologiczną, pedagogiczną i prawną. Poradnia prowadzi również psychoterapię indywidualną, grupy wsparcia, mediacje rodzinne i pratnerskie, a także terapię rodzinną. więcej »
Ocena:

Bioenergoterapia i nie tylko


Strona J.Woźniaka, który zajmuje się bioenergoterapią, masażem, psychoterapią i radiestezją. Znajdziecie tu zakres wykonywanych usług oraz dane kontaktowe. więcej »
Ocena:

Bogusław Włodawiec - psycholog, psychoterapeuta


Osoby zamieszkałe w Warszawie, cierpiące na nerwice, depresje lub zaburzenia jedzenia takie jak anoreksja i bulimia - mogą tutaj zasięgnąć porady dotyczącej problemu. więcej »
Ocena:

Bogusław Włodawiec - psychoterapia i uzależnienia


Strona zawiera działy poświęcone pacjentom placówek odwykowych, problemom współuzależnienia (bierni palacze, przemoc domowa alkoholików), objawom psychopatologicznym u dorosłych dzieci alkoholików, psychoterapii (leczenie bulimii i nerwic, efektywność terapii); oferta bezpłatnych porad psychologicznych, a także zainteresowania autora (historia, socjologia, politologia). więcej »
Ocena:

Buzun Edward Pracownia Psychologiczna

Kategorie: 

Doświadczony psychoterapeuta - profesjonalna pomoc psychologiczna i psychoterapia. więcej »
Ocena:

Centrum Psychiatrii i Psychogeriatrii AKSON

Kategorie: 

W Centrum Psychiatrii i Psychogeriatrii AKSON udzielamy porad w zakresie psychiatrii ogólnej (m.in. depresje, zespoły lękowe, schizofrenia) oraz psychogeriatrii (zaburzenia psychiczne wieku podeszłego, m.in. depresje, otępienia, w tym choroba Alzheimera). Wykonujemy także wizyty domowe. więcej »
Ocena:

Centrum Psychoprofilaktyki i Psychoedukacji

Kategorie: 

Wykaz oferowanych przez Centrum świadczeń, leksykon wyrażeń związanych z tematyką psychologii, a także krótki test, dzięki któremu będziesz mógł wstępnie ocenić swój stan psychiczny - oto co oferuje ci ta strona. więcej »
Ocena:

Centrum Terapii Krótkoterminowej


Alternatywna, obszerniejsza witryna łódzkiego CTK - organizacji członkowskiej Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Krótkoterminowej EBTA propagującej podejście "terapii krótkoterminowej i skoncentrowanej na rozwiązywaniu" (BSFT) w Polsce. Przedstawienie personelu, historii i założeń BSFT, wypowiedzi specjalistów, kalendarz szkoleń i warsztatów psychoterapeutycznych (uzależnienia, trudne przypadki, superwizja). więcej »
Ocena:

Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej - szkolenia, terapia

Kategorie: 

Szkolenia przygotowujące do zawodu psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego, pojedyncze warsztaty, terapia dla dorosłych i dzieci. więcej »
Ocena:

Centrum Wspomagania Rozwoju Osobowości


Konsultacje, leczenie, diagnoza, terapia, poradnictwo, treningi, szkolenia i warsztaty wspomagające rozwój osobisty. Profilaktyka zaburzeń nerwicowych i związanych ze stresem, trudności wychowawcze i szkolne, poradnia psychologiczno-pedagogiczna. więcej »
Ocena:

Danuta Byczyńska. Specjalista Psychiatra. Gabinet w Bydgoszczy

Kategorie: 

Lekarz Psychiatra. Porady, konsultacje i leczenie. Wizyty domowe. więcej »
Ocena:

Depresja on-line

Kategorie: 

Witryna poświęcona depresji, która stanowi czwarty najpoważniejszy problem zdrowotny na świecie. Zamieszczono tu informacje na temat sposobów rozpoznawania i leczenia depresji, przyczyn jej powstawnia, a także leków. więcej »
Ocena:

DIADA Gabinet Psychologiczny i Psychoterapeutyczny


Na stronie oferta specjalistów w zakresie pomocy psychologicznej i psychoterapii. więcej »
Ocena:

Dom Interwencji Kryzysowej

Kategorie: 

Strona poświęcona zinstytucjonalizowanej formie pomocy przeznaczonej dla osób znajdujących się w sytuacjach kryzysowych, które wymagają pomocy psychologicznej i społecznej. Placówka funkcjonuje w systemie koedukacyjnym, nie stawia barier wiekowych ani architektonicznych. Głównym warunkiem przyjęcia jest fakt znalezienia się w sytuacji kryzysowej i niemożność wyjścia z niej o własnych siłach. więcej »
Ocena:

dr Izabela Strzelecka - psychiatra i seksuolog


Bydgoska specjalistka prowadząca gabinet psychiatryczny i seksuologiczny - informacje dla potencjalnych pacjentów. więcej »
Ocena:

dr Joanna Hładuńska (Podciechowska) - psycholog, neuropsycholog, psycholog dziecięcy - Łódź


Strona bardzo doświadczonej, łódzkiej psycholog, absolwentki Psychologii UŁ, pracującej również w ICZMP (Łódź). W pracy łączy swoje dwie pasje: neuropsychologię oraz pracę z dziećmi, co pozwoliło zgromadzić ogromne doświadczenie w terapii. Pomaga również w ukierunkowywaniu rozwoju intelektualnego dzieci. więcej »
Ocena:

dr Krystyn W. Czerniejewski - psychiatra


Specjalista - psychoterapeuta uznany przez Naukową Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego pracujący jako ordynator Oddziału Psychosomatyki i Psychiatrii Szpitala w Oświęcimiu przedstawia także swoje prywatne praktyki lekarskie w Krakowie i Oświęcimiu. więcej »
Ocena: