Nowo dodane strony

 • Komplety bielizny - sensuale.pl

  Firmy wg branży, Bielizna, Przemysł lekki
  Sensuale.pl to firma oferująca swoim klientom szeroki dostęp do wysokiej jakości bielizny. Główną specjalizacją jest oczywiście bielizna kobieca wykonana z najlepszych możliwych materiałów. Różne rodzaje dostępnej bielizny są więc trwałe, komfortowe i prezentują się atrakcyjnie. Wszystkie biustonosz
 • Dmuchawy BlowTech

  Firmy wg branży, Regionalne, Inne
  Firma BlowTech jest już doskonale znana na Polskim rynku. W ofercie firmy znajdziemy przede wszystkim dmuchawy, systemy napowietrzania oraz prasy śrubowe. Mocną zaletą firmy jest jej personel. Zawsze z entuzjazmem udzielają pomocy podczas doboru optymalnego sprzętu, czy parametrów pracy. Kolejną moc
 • Ubezpieczenia dla firm - pbb.pl

  Ekonomia, Ubezpieczenia, Finanse
  Dzięki ofercie firmy znanej jako Polskie Biuro Brokerskie, klienci mają dostęp do najlepszych ubezpieczeń dopasowanych do ich wymagań. Jest to broker ubezpieczeniowy oferujący szeroki zakres usług. Wszystkie ubezpieczenia firmowe, majątkowe i inne produkty tego rodzaju są dopasowane do konkretnych p
 • Odzież markowa - outfit.com.pl

  Firmy wg branży, Odzież dla kobiet, Przemysł lekki
  Sklep prowadzony przez firmę Outfit World Fashion oferuje dostęp do różnych typów ubrań, takich jak jeans, kurtki czy też modne koszulki t-shirt. Wszystkie sprzedawane elementy odzieży są zgodne z najnowszymi trendami obowiązującymi w modzie, więc prezentują się bardzo atrakcyjnie i do tego zapewnia
 • Montaż anten - Multitech

  Firmy wg branży, Alarmy, zabezpieczenia, Elektryka - sprzęt, usługi
  W firmie Multitech znajdziecie anteny satelitarne, naziemne oraz monitoring CCTV na każdą kieszeń. Zapraszamy do poznania naszej szerokiej oferty najlepszych sprzętów i zestawów kina domowego, systemów audio czy instalacji alarmowych i domofonowych. Oferujemy kompleksowe usług, od projektu do montaż
 • Kolorowe skarpety w pudełkach - Socks in the Box

  Sklepy internetowe, Odzież
  Najwyższej jakości kolorowe skarpety, pakowane w ekologiczne pudełka Socks in the Box to najlepszy prezent dla kogoś, także dla siebie samego. Kolorowe wzornictwo, które łatwo dopasuje się do naszej garderoby i pozwoli kolorowym krokiem wejść w szarość codzienności. Pozwól nam wyróżnić Ciebie! Dla p
 • Biżuteria ręcznie robiona

  Sklepy internetowe
  Kolczyki z agatem, chryzoprazem, malachitem czy bursztynem? To wszystko znajdziesz u nas, ale nie tylko. Mamy także wiele innych elementów biżuterii. W naszej ofercie znajdziecie także biżuterię, która posiada różne kamienie szlachetne, które pięknie się prezentują z srebrem, z jakiego wykonana jest
 • ekuz.com.pl

  Ekonomia
  Decydując się na kartę EKUZ uzyskasz bez problemu wszelakie świadczenia medyczne, które oczywiście będą niezbędnymi poza granicami kraju. Karta ta obowiązuje we wszystkich krajach Unii Europejskiej i również w wielu krajach poza nią. Na pewno w ten sposób uda Ci się bezpiecznie spędzić czas w tych k

hoga.pl

Digisat


Firma oferuje instalację anten satelitarnych indywidualnych i zbiorczych, sprzedaż dekoderów cyfrowych oraz internet satelitarny. Szczegóły oferty - na stronie. więcej »
Ocena:

Dipol


Producent anten telewizyjnych, radiowych i telekomunikacyjnych oraz osprzętu antenowego. Dystrybutor urządzeń telewizji kablowej, satelitarnej i telewizji zbiorczej oraz akcesoriów telekomunikacyjnych i GSM. więcej »
Ocena:

ELMAK


Producent elektroniki RTV oraz dla telewizji kablowych: piloty, nadajniki teletekstu, programatory, pozycjonery satelitarne. więcej »
Ocena:

Exsat S.C.

Kategorie: 

Usługi w zakresie instalacji elektrycznych i odgromowych, systemów alarmowych, instalacji TV-SAT. więcej »
Ocena:

GLOB-SAT

Kategorie: 

Sprzedaż satelitarnych tunerów cyfrowych, instalacji antenowych i akcesoriów. Montaż, doradztwo. więcej »
Ocena:

Grundig Polska


Oficjalna strona firmy Grundig Polska. Oferuje telewizory, magnetowidy, DVD, tunery satelitarne, sprzęt audio. Opisy sprzętu, dane techniczne, ceny sugerowane. więcej »
Ocena:

Gryf-Sat

Kategorie: 

Strona działającej od 1978 roku firmy zajmującej się m.in. budową wysokiej jakości sieci telewizji kablowej i sieci szerokopasmowych umożliwiających korzystanie z usług multimedialnych. Na stronie więcej szczegółów o firmie, jej usługach, informacje o partnerach handlowych oraz formularz umożliwiający przesłanie zapytania, zamówienia bądź opinii o firmie. więcej »
Ocena:

HACK TV (FTA)


Strona poświęcona uruchomieniu dekodera Philips 3010/6010. więcej »
Ocena:

http://www.mrjdystrybucja.pl

Kategorie: 

Na stronie znajdziesz informacje wszystko na temat anten. więcej »
Ocena:

InfoSat


Witryna poświęcona jest tematyce programowania kart do odbioru programów cyfrowej telewizji satelitarnej oraz sprzedaży kart - testerów, programatorów kart chipowych, akcesoriów GSM. Znajdziesz tu m.in. zdjęcia i opisy oferowanych produktów. więcej »
Ocena:

KatPol Sp. z o.o.

Kategorie: 

Przedstawiciel w Polsce firmy Kathrein. Oferuje: naziemne i satelitarne instalacje antenowe, systemy komunikacji szerokopasmowej dla telewizji kablowych, anteny samochodowe i anteny do łączności ruchomej. więcej »
Ocena:

Klonex VCS

Kategorie: 

Kompletna oferta rozwiązań stosowanych w sieciach CATV, w tym sieci HFC. więcej »
Ocena:

Laminas s.c.

Kategorie: 

Zakład produkcji anten satelitarnych - anteny offsetowe z laminatu epoksydowo-szklanego. więcej »
Ocena:

Lucent Technologies Poland S.A.


Polski oddział światowego lidera w dziedzinie telekomunikacji. Produkcja najnowocześniejszego sprzętu telekomunikacyjnego i realizacja produktów, kable miedziane i światłowodowe, centrale telefoniczne, sieci komputerowe, radiokomunikacja, sprzęt dla GSM, zintegrowane systemy telewizji kablowej, telefonii, transmisji, wyposażenie sieciowe dla potrzeb ISDN. więcej »
Ocena:

M&M Tabo

Kategorie: 

Zajmuje się projektowaniem, budową i serwisem systemów telewizji kablowej, okablowania sieci komputerowych, montaż Canal + i Cyfra+. więcej »
Ocena:

Maxtel


Kompleksowa obsługa od projektowania poprzez dostawę i instalację urządzeń do obsługi serwisowej włącznie w następujących dziedzinach: systemy zabezpieczeń, systemów łączności, telewizja kablowa, dźwigi osobowe i towarowe. więcej »
Ocena:

Miap & Satel

Kategorie: 

Zadaniem firmy jest zaopatrzenie inwestorów w wszelkie elementy niezbędne zarówno niewielkiej sieci osiedlowej jak i nowoczesnej szerokopasmowej sieci telekomunikacyjnej w technologii HFC ( telefonia, szybki internet i szybka transmisja danych cyfrowych). oferuje również osprzęt elektroinstalacyjny i komputerowy do wyposażenia biur, banków i innych "inteligentnych" budynków. więcej »
Ocena:

Miap & Satel

Kategorie: 

Zadaniem firmy jest zaopatrzenie inwestorów we wszelkie elementy niezbędne niewielkiej sieci osiedlowej CATV jak i nowoczesnej szerokopasmowej sieci telekomunikacyjnej w technologii HFC. W ofercie również osprzęt elektroinstalacyjny i komputerowy. więcej »
Ocena:

Montaż i konserwacja instalacji antenowych - Bogusław Bąk

Kategorie: 

Profesjonalne, solidne i tanie usługi montażowe. Instalacje antenowe i domofonowe dla klientów indywidualnych oraz zbiorowych. więcej »
Ocena:

Motorola w Polsce


Światowy lider w dziedzinie : telefonów komórkowych, pagerów, układów półprzewodnikowych, radiotelefonów i transmisji danych. Pełne opisy produktów wraz parametrami technicznymi ( układy półprzewodnikowe w j. angielskim). więcej »
Ocena:

Ornet Sp. z o.o.


OrNet jest operatorem telekomunikacyjnym. Świadczy usługi dostępu do internetu, zwłaszcza na terenach wiejskich z wykorzystaniem wybudowanych przez siebie sieci. Oferuje budowę takich sieci "pod klucz" wraz z badaniem rynku i pozyskaniem klientów dla innych operatorów. Szczególną specjalnością firmy są intalacje Hot Spot (hotele, firmy). Ponadto OrNet zajmuje się projektowaniem, budową i serwisem sieci telekomunikacyjnych, telewizji kablowej i komputerowych. Wykonuje także konserwacje i przeglądy wież i masztów radiowych. więcej »
Ocena:

P.H. Mass

Kategorie: 

Sprzedaż telefonów komórkowych Plus GSM, Wizji TV, Cyfry+, usługi w zakresie cyfrowej archiwizacji dokumentów i danych. Prezentacja telefonów, oferta programowa, cenniki. więcej »
Ocena:

P.T.H. Matt


Firma jest jednym z największych producentów elementów biernych do telewizji kablowych, zamuje się również produkcją joystick’ów do komputerów i konsol. W ofercie znajduje się szeroki asortyment przewodów niskoprądowych, jak również osprzęt antenowy, sieciowy, telefoniczy. więcej »
Ocena:

P.U.T. KOMA Sp.z o.o.


Podstawową działalność firmy stanowi budowa i eksploatacja sieci telewizji kablowej. Firma zajmuje się również produkcją biernych elementów wykorzystywanych przy budowie sieci, serwisem RTV, oferuje również dostęp do internetu poprzez własną sieć telewizji kablowej. więcej »
Ocena:

Pi-star

Kategorie: 

Sprzedaż i montaż zestawów Cyfra+.
więcej »
Ocena:

1 2 3