Nowo dodane strony

 • Rozmiary.com.pl

  Rozrywka
  Serwis rozmiary.com.pl udostępnia tabelę z rozmiarami producentów polskich i zagranicznych marek. Dzięki temu nie będziesz mieć problemów z odnalezieniem odpowiedniej rozmiarówki. Dodatkowo przygotowaliśmy poradniki jak wykonać pomiary ciała czy wiele innych ciekawostek. Wejdź i sprawdź!
 • mypupillo.pl

  Zwierzęta, Sklepy
  Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Exim Pharma z siedzibą w Warszawie. Przygotowaliśmy ofertę preparatów dla psów i kotów MyPupillo, które stworzone zostały tylko z naturalnych, bezpiecznych i bardzo dobrze przyswajalnych składników. Proponujemy suplementy poprawiające st
 • Rolki K2

  Sklepy internetowe
  Każdy rolkarz pasjonat zna RolkiK2.com. Zaopatrzysz się tutaj w rolki k2, wśród których znajdują się rolki k2 alexis, rolki fitness oraz ostatnio coraz częściej kupowane rolki k2 alexis 84. Również modna kobieta doceni walory rolek damskich z boa. Kolekcja męska zawiera rolki męskie, czyli idealne d
 • Najlepszy mechanik w Bydgoszczy - Warsztat samochodowy

  Ekonomia
  Wartościowe rozwiązania naprawy auta nie są spotykane często. Warto jest sprawdzić, jak wybrać firmę, która wykona dla ciebie skuteczne naprawy. Zdecydowanie warto jest sprawdzić nowoczesny warsztat samochodowy w Bydgoszczy. Nasze przedsiębiorstwo działa na polskim rynku naprawę od dawna i jest w st
 • Biuro rachunkowe TAX-LEX

  Ekonomia, Rachunkowość, podatki, Prawo
  Biuro rachunkowe TAX-LEX świadczy profesjonalne usługi księgowe, prawne oraz kadrowe dla firm z Warszawy. Domeną firmy jest szeroko pojęta pełna księgowość w ramach której należy uwzględnić prowadzenie ksiąg handlowych, dokonywanie rozliczeń i prowadzenie ewidencji. Ponad to biuro oferuje obsługę ka
 • Małgorzata Walewska - Polska śpiewaczka Mezzosopran

  Hobby i pasje
  Koneser muzyki klasycznej z ważnym spojrzeniem zwróci uwagę na szczególną korzyść muzyki operowej zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, ponieważ możemy cieszyć się nie tylko słuchaniem instrumentów muzycznych, ale także pięknym, uroczym głosem artystki takiej jak Walewska. Od samego początku opera b
 • Ratyńscy Stomatologia - Dentysta Warszawa Bielany

  Firmy wg branży
  Gabinet dentystyczny Ratyńscy Stomatologia to znajdująca się na granicy warszawskich Bielan i Żoliborza klinika, która świadczy szereg usług stomatologicznych. Klinika świadczy szereg usług z zakresu implantologii, ortodoncji, protetyki i medycyny estetycznej jamy ustnej.
 • Okna PCV

  Dom i wnętrza
  Hensfort to doświadczony producent okien, prowadzący działalność od przeszło 20 lat. W ofercie firmy znaleźć można nowoczesne okna PCV, okna PVC, okna plastikowe, okna aluminiowe oraz drzwi tarasowe i balkonowe. Wszystkie produkty wyróżniają doskonałe właściwości w zakresie energooszczędności, przen

hoga.pl

Digisat


Firma oferuje instalację anten satelitarnych indywidualnych i zbiorczych, sprzedaż dekoderów cyfrowych oraz internet satelitarny. Szczegóły oferty - na stronie. więcej »
Ocena:

Dipol


Producent anten telewizyjnych, radiowych i telekomunikacyjnych oraz osprzętu antenowego. Dystrybutor urządzeń telewizji kablowej, satelitarnej i telewizji zbiorczej oraz akcesoriów telekomunikacyjnych i GSM. więcej »
Ocena:

ELMAK


Producent elektroniki RTV oraz dla telewizji kablowych: piloty, nadajniki teletekstu, programatory, pozycjonery satelitarne. więcej »
Ocena:

Exsat S.C.

Kategorie: 

Usługi w zakresie instalacji elektrycznych i odgromowych, systemów alarmowych, instalacji TV-SAT. więcej »
Ocena:

GLOB-SAT

Kategorie: 

Sprzedaż satelitarnych tunerów cyfrowych, instalacji antenowych i akcesoriów. Montaż, doradztwo. więcej »
Ocena:

Grundig Polska


Oficjalna strona firmy Grundig Polska. Oferuje telewizory, magnetowidy, DVD, tunery satelitarne, sprzęt audio. Opisy sprzętu, dane techniczne, ceny sugerowane. więcej »
Ocena:

Gryf-Sat

Kategorie: 

Strona działającej od 1978 roku firmy zajmującej się m.in. budową wysokiej jakości sieci telewizji kablowej i sieci szerokopasmowych umożliwiających korzystanie z usług multimedialnych. Na stronie więcej szczegółów o firmie, jej usługach, informacje o partnerach handlowych oraz formularz umożliwiający przesłanie zapytania, zamówienia bądź opinii o firmie. więcej »
Ocena:

HACK TV (FTA)


Strona poświęcona uruchomieniu dekodera Philips 3010/6010. więcej »
Ocena:

http://www.mrjdystrybucja.pl

Kategorie: 

Na stronie znajdziesz informacje wszystko na temat anten. więcej »
Ocena:

InfoSat


Witryna poświęcona jest tematyce programowania kart do odbioru programów cyfrowej telewizji satelitarnej oraz sprzedaży kart - testerów, programatorów kart chipowych, akcesoriów GSM. Znajdziesz tu m.in. zdjęcia i opisy oferowanych produktów. więcej »
Ocena:

KatPol Sp. z o.o.

Kategorie: 

Przedstawiciel w Polsce firmy Kathrein. Oferuje: naziemne i satelitarne instalacje antenowe, systemy komunikacji szerokopasmowej dla telewizji kablowych, anteny samochodowe i anteny do łączności ruchomej. więcej »
Ocena:

Klonex VCS

Kategorie: 

Kompletna oferta rozwiązań stosowanych w sieciach CATV, w tym sieci HFC. więcej »
Ocena:

Laminas s.c.

Kategorie: 

Zakład produkcji anten satelitarnych - anteny offsetowe z laminatu epoksydowo-szklanego. więcej »
Ocena:

Lucent Technologies Poland S.A.


Polski oddział światowego lidera w dziedzinie telekomunikacji. Produkcja najnowocześniejszego sprzętu telekomunikacyjnego i realizacja produktów, kable miedziane i światłowodowe, centrale telefoniczne, sieci komputerowe, radiokomunikacja, sprzęt dla GSM, zintegrowane systemy telewizji kablowej, telefonii, transmisji, wyposażenie sieciowe dla potrzeb ISDN. więcej »
Ocena:

M&M Tabo

Kategorie: 

Zajmuje się projektowaniem, budową i serwisem systemów telewizji kablowej, okablowania sieci komputerowych, montaż Canal + i Cyfra+. więcej »
Ocena:

Maxtel


Kompleksowa obsługa od projektowania poprzez dostawę i instalację urządzeń do obsługi serwisowej włącznie w następujących dziedzinach: systemy zabezpieczeń, systemów łączności, telewizja kablowa, dźwigi osobowe i towarowe. więcej »
Ocena:

Miap & Satel

Kategorie: 

Zadaniem firmy jest zaopatrzenie inwestorów w wszelkie elementy niezbędne zarówno niewielkiej sieci osiedlowej jak i nowoczesnej szerokopasmowej sieci telekomunikacyjnej w technologii HFC ( telefonia, szybki internet i szybka transmisja danych cyfrowych). oferuje również osprzęt elektroinstalacyjny i komputerowy do wyposażenia biur, banków i innych "inteligentnych" budynków. więcej »
Ocena:

Miap & Satel

Kategorie: 

Zadaniem firmy jest zaopatrzenie inwestorów we wszelkie elementy niezbędne niewielkiej sieci osiedlowej CATV jak i nowoczesnej szerokopasmowej sieci telekomunikacyjnej w technologii HFC. W ofercie również osprzęt elektroinstalacyjny i komputerowy. więcej »
Ocena:

Montaż i konserwacja instalacji antenowych - Bogusław Bąk

Kategorie: 

Profesjonalne, solidne i tanie usługi montażowe. Instalacje antenowe i domofonowe dla klientów indywidualnych oraz zbiorowych. więcej »
Ocena:

Motorola w Polsce


Światowy lider w dziedzinie : telefonów komórkowych, pagerów, układów półprzewodnikowych, radiotelefonów i transmisji danych. Pełne opisy produktów wraz parametrami technicznymi ( układy półprzewodnikowe w j. angielskim). więcej »
Ocena:

Ornet Sp. z o.o.


OrNet jest operatorem telekomunikacyjnym. Świadczy usługi dostępu do internetu, zwłaszcza na terenach wiejskich z wykorzystaniem wybudowanych przez siebie sieci. Oferuje budowę takich sieci "pod klucz" wraz z badaniem rynku i pozyskaniem klientów dla innych operatorów. Szczególną specjalnością firmy są intalacje Hot Spot (hotele, firmy). Ponadto OrNet zajmuje się projektowaniem, budową i serwisem sieci telekomunikacyjnych, telewizji kablowej i komputerowych. Wykonuje także konserwacje i przeglądy wież i masztów radiowych. więcej »
Ocena:

P.H. Mass

Kategorie: 

Sprzedaż telefonów komórkowych Plus GSM, Wizji TV, Cyfry+, usługi w zakresie cyfrowej archiwizacji dokumentów i danych. Prezentacja telefonów, oferta programowa, cenniki. więcej »
Ocena:

P.T.H. Matt


Firma jest jednym z największych producentów elementów biernych do telewizji kablowych, zamuje się również produkcją joystick’ów do komputerów i konsol. W ofercie znajduje się szeroki asortyment przewodów niskoprądowych, jak również osprzęt antenowy, sieciowy, telefoniczy. więcej »
Ocena:

P.U.T. KOMA Sp.z o.o.


Podstawową działalność firmy stanowi budowa i eksploatacja sieci telewizji kablowej. Firma zajmuje się również produkcją biernych elementów wykorzystywanych przy budowie sieci, serwisem RTV, oferuje również dostęp do internetu poprzez własną sieć telewizji kablowej. więcej »
Ocena:

Pi-star

Kategorie: 

Sprzedaż i montaż zestawów Cyfra+.
więcej »
Ocena:

1 2 3