Nowo dodane strony

 • Stomatologia Wichlińscy

  Ekonomia
  Szukasz sprawdzonego gabinetu stomatologicznego w Krakowie, któremu będziesz mógł powierzyć swój uśmiech? Bez względu na to, czy potrzebujesz specjalistów z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, dziecięcej czy chirurgii, skontaktuj się z Stomatologia Wichlińscy. Profesjonalne podejście do
 • Hydraulik Warszawa - z nami warto. Pogotowie hydrauliczne w Warszawie i okolicach.

  Firmy wg branży
  Instalujemy, naprawiamy lub wymieniamy urządzenia sanitarne dowolnego producenta. Czyszczenie rur i eliminowanie zatorów, wymiana i instalacja muszli klozetowej, umywalki, wanny, bidetu, miksera, montaż i podłączanie kabiny prysznicowej, Instalacja i naprawa systemów grzewczych w domach prywatnych.
 • Mabudo

  Firmy wg branży, Budownictwo mieszkaniowe, Dom i wnętrza
  Realizacja inwestycji zazwyczaj wymaga ogromnych nakładów nie tylko środków, ale także czasu. W przypadku wykorzystania technologii MABUDO Rapid® może być inaczej! Zbuduj szybko dom lub budynek dla Twojego biznesu nie tracąc przy tym na jakości i dokładności wykonania. Firma MABUDO od lat opiera swo
 • KDB Ubezpieczenia na życie

  Ekonomia, Ubezpieczenia, Agenci
  Firma KDB Sp. z o. o. w ciągu kilkunastu lat doradził tysiącom Klientów w wyborze najkorzystniejszego ubezpieczenia. Pomagamy, ale także przeprowadzamy przez proces przy minimum formalności. Zapewniamy naszym klientom kompleksową usługę, w której zakres wchodzą między innymi: ubezpieczenia na życie,
 • Kredyty Wolne Zawody

  Firmy wg branży, Ekonomia
  Konsultanci KredytyWolneZawody.pl pomogą Ci znaleźć najlepszą w danej chwili ofertę kredytu skierowaną do osób wykonujących wolne zawody, takie jak: Adwokaci, Lekarze, Notariusze, Księgowi, Architekci, Doradcy Podatkowi, Radcy Prawni, Lekarze Stomatologii, Lekarze Weterynarii, Położne, Pielęgniarki,
 • neduo.pl - sklep z tanimi zabawkami

  Sklepy internetowe, Zabawki
  Szukasz zabawek dla dzieci i zastanawiasz się nad tym, które sklepy mogą zaspokoić Twoje oczekiwania? W takiej sytuacji musisz o czymś wiedzieć — proponujemy zabawki z różnymi bohaterami (można powiedzieć, że nasza oferta to nawiązanie do seriali, jak i filmów kinowych). Warto także podkreślić prom
 • Marketing w branży medycznej - Medio

  Ekonomia, Usługi inne
  Marketing medyczny – skorzystaj z pomocy ekspertów. Agencja PR Medio zajmuje się promowaniem usług, tworząc kampanie dla konkretnych placówek medycznych. Obsługuje zarówno małe kliniki, jak i szpitale. Firma tworzy identyfikacje wizualne, zajmuje się doradztwem biznesowym, SEO, SEM oraz kwestią soci
 • Nauka pływania w Warszawie

  Sport, Pływanie, Medycyna i zdrowie
  Nauka pływania w Warszawie dla dorosłych prowadzona przez wykwalifikowanego trenera i instruktora pływania. Jesteś osobą dorosłą i chcesz nauczyć się pływać? Pomogę Ci. Dzięki lekcją pływania zwiększysz swoje bezpieczeństwo i nabędziesz nowe umiejętności na całe życie. Dodatkowo wzmocnisz swój organ

hoga.pl

GEOPARTNERS

Kategorie: 

Usługi geodezyjne, konsultacje, projekty domów, technologie budowy. Oferta firmy to m.in. mapy do celów projektowych, prawnych (analogowe, numeryczne), wytyczanie granic, inwentaryzacja uzbrojenia, kompleksowa obsługa inwestycji, sprzedaż projektów domów, pomoc w projektowaniu domu i ogrodu, porady przy zakupie działki itp. więcej »
Ocena:

Geoplan - Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych i Kartograficznych

Kategorie: 

Firma świadczy usługi geodezyjne i kartograficzne, opracowywuje mapy geodezyjne, zajmuje się wytyczaniem i inwentaryzacją powykonawczą budynków, sieci kanalizacyjnych i innych. Na stronie dostępne są informacje o firmie, jej realizacjach, a także oferta usługowa. więcej »
Ocena:

Geopol S.c.

Kategorie: 

Firma oferuje kompleksowe usługi geodezyjne i kartograficzne. Na stronie znajdziesz podstawowe o niej informacje. więcej »
Ocena:

GeoSide

Kategorie: 

Strona poświęcona jest zagadnieniom związanym z nowoczesnymi instrumentami geodezyjnymi, między innymi opisany został system GPS. więcej »
Ocena:

GEOSIT S.c.

Kategorie: 

Zakres działalności firmy obejmuje: usługi geodezyjno–kartograficzne, prace związane z informatyzacją zasobu geodezyjnego i kartograficznego (wykonanie map numerycznych), szkolenia i wdrożenia w zakresie programów firmy GEOBID oraz usługi informatyczne i sprzedaż sprzętu komputerowego. Dodatkowe informacje - na stronie. więcej »
Ocena:

GeoSoft Usługi Geodezyjne

Kategorie: 

Firma zajmująca się geodezyjną obsługą osób prywatnych oraz firm. Działa głównie na terenie Trójmiasta oraz okolic. Zapewnia pełną dyspozycyjność, profesjonalizm oraz wysoką jakość techniczną wykonywanych usług. więcej »
Ocena:

Geo-System sp. z o.o.

Kategorie: 

Tworzenie oprogramowania geodezyjnego - w ofercie Systemy Informacji Przestrzennej, System Informacji o Terenie GEO-MAP. więcej »
Ocena:

I.M. Osińscy S.C.

Kategorie: 

Misją spółki Osińscy jest świadczenie usług w zakresie: wyceny nieruchomości i ruchomości, administrowanie i zarządzanie nieruchomościami, pośrednictwo, doradztwo i obsługa w obrocie nieruchomościami, opracowywanie folderów, katalogów, informatorów, prowadzenie baz danych o nieruchomościach i ruchomościach, projektowanie, kosztorysowanie i ekspertyzy w budownictwie ogólnym oraz obsługa geodezyjna. więcej »
Ocena:

I-NET S.C. Artur Janowski i Jakub Szulwic


Firma zajmuje się tworzeniem oprogramowania stacjonarnego, sieciowego i internetowego, administracją sieciami, serwerami i komputerami pod UNIX/LINUX, Windows NT, rejestracją domen internetowych w Polsce i za granicą. Przedmiotem jej działalności jest też obsługa geodezyjna i kartograficzna podmiotów gospodarczych w zakresie specjalistycznych rozwiązań cyfrowych, informacji przestrzennej, fotogrametrii, a także problematyka badawcza i rozwojowa w zakresie geodezji, kartografii i informatyki. więcej »
Ocena:

Instytut Geodezji i Kartografii


Instytut prezentuje swoje kierownictwo oraz realizowane zadania - prowadzenie prac naukowo-badawczych w zakresie geodezji i dyscyplin pokrewnych dla potrzeb nauki, praktyki geodezyjnej i kartograficznej, życia publicznego, administracji i bezpieczeństwa państwa; prace dla różnych zainteresowanych resortów, władz państwowych i samorządowych, jednostek naukowych, krajowych i zagranicznych oraz jednostek wykonawstwa geodezyjnego i kartograficznego; struktura, tematyka badań - geodezja, kartografia, fotogrametria, astronomia geodezyjna, geodezja satelitarna. więcej »
Ocena:

Inter-Geo - Geodezja Nieruchomości


Firma świadczy usługi z zakresu: geodezji i kartografii, pośrednictwa i wyceny nieruchomości oraz usługi informatyczne. Firma działa na terenie Polski południowej. Wykonuje dokumentację formalno-prawną związaną z nieruchomościami, tj. badanie stanów prawnych, wznowienie granic, rozgraniczenie nieruchomości, podziały nieruchomości, wyodrębnianie lokali, inwentaryzację architektoniczno-budowlaną. więcej »
Ocena:

JQB

Kategorie: 

Firma świadczy usługi geodezyjne (m.in. wytyczenia i inwentaryzacje obiektów budowlanych, mapy, obsługę geodezyjną inwestycji) oraz prowadzi sprzedaż sprzętu geodezyjnego (niwelatory, drogomierze, gps, akcesoria geodezyjne). Szczegóły - na stronie. więcej »
Ocena:


Katedra Geodezji i Fotogrametrii Akademii Rolniczej we Wrocławiu

Kategorie: 

Katedra Geodezji i Fotogrametrii Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Znajdziesz tutaj informacje o wydziale, działalności naukowo - badawczej oraz regulamin przyjęć na studia. więcej »
Ocena:

Katedra Geodezji Wyższej

Kategorie: 

Katedra Geodezji Wyższej Akademii Rolniczej w Krakowie. Na stronie informacje o katedrze i kierunkach studiów. więcej »
Ocena:

Konsorcjum Polskiej Geodezji

Kategorie: 

Polski Internetowy Informator Geodezyjny - gromadzi adresy związane z polską geodezją i dziedzinami pokrewnymi. więcej »
Ocena:

Małopolska Grupa Geodezyjno-Projektowa S.A.


Prezentacja firmy oferującej usługi z zakresu: systemów informacji przestrzennej i geograficznej, geodezji i katasterów, fotogrametrii i kartografii, projektowania przestrzennego i sieciowego, usług poligraficznych i innych dziedzin pokrewnych. Strona opisuje szczegółowo działalność firmy co zapewne ułatwi zapoznanie się z jej ofertą. więcej »
Ocena:

Mapy geodezyjne

Kategorie: 

Wykonujemy wszelkie prace inżynieryjno geodezyjne na terenie Warszawy. Wykonujemy: pomiar powierzchni, inwentaryzacja, ZUD, mapa do celów projektowych, tyczenie, mapa numeryczna, mapy geodezyjne i wszelkie prace geodezyjne sporządzamy mapy do celów projektowych, pomiary powierzchni hal, lokali i mieskań. digitalizację mapy zasadniczej, uzgadnianie ZUD, tyczenie osi budynków i przebiegu przyłączy wg. ZUD, inwentaryzacje budynków oraz urządzeń. więcej »
Ocena:

MAXI GEO - Technika Geodezyjna i Pomiarowa

Kategorie: 

Strona zawiera informacje o narzędziach pomiarowych i osprzęcie stosowanych w budownictwie i przy produkcji stolarki otworowej: statywach, laserach, niwelatorach, osprzęcie geodezyjnym. więcej »
Ocena:

Miara s.c.

Kategorie: 

Przedsiębiorstwo prowadzi pomiary realizacyjne i inwentaryzacje podwykonawcze budynków. Świadczy usługi geodezyjne dla budownictwa. więcej »
Ocena:

Naukowe Koło Studentów "Scitus"

Kategorie: 

Na stronach informacje o Kole, jego działalności oraz bieżących zadaniach. więcej »
Ocena:

Nieruchomości Grzegorz Jasiński


Firma Grzegorza Jasińskiego jest agencją nieruchomości specjalizującą się w obrocie nieruchomości (sprzedaż, kupno, najem, wynajem), uzyskiwaniu zezwoleń dla cudzoziemców chcących zakupić ziemię w Polsce, wycenie nieruchomości, powiernictwie inwestycyjnym oraz usługach geodezyjnych. więcej »
Ocena:

OPGK Bydgoszcz - Zakład Tuchola

Kategorie: 

Strona domowa Okregowego Przedsiebiorstwa Geodezyjno-Kartograficznego w Bydgoszczy - zakład Tuchola. Usługi w zakresie: wykonywania map dla celów projektowych; podziału nieruchomości; ustalenia lub wznowienia granic działek; badania ksiąg wieczystych i stanu prawnego nieruchomości; inwentaryzacji uzbrojenia terenu; tyczenia w terenie projektów budynków; geodezyjnej obsługi inwestycji, montażu maszyn i konstrukcji.
więcej »
Ocena:

Passage Nieruchomości S.C.


Passage jest biurem nieruchomości, która specjalizuje się w: pośrednictwie w obrocie nieruchomościami (kupno/sprzedaż wszelkiego rodzaju nieruchomości i lokali), poszukiwaniu i pozyskiwaniu terenów inwestycyjnych pod zabudowę mieszkaniową i komercyjną, administrowaniu nieruchomościami, obsłudze notarialej, geodezyjnej, wycenianiu nieruchomości oraz pomocy w szybkim uzyskaniu kredytu mieszkaniowego. więcej »
Ocena:

PBOiUT "Śląsk" Sp. z o.o


Witryna firmy zajmującej się wykonawstwem obiektów użyteczności publicznej, biurowych i mieszkalnych, a także sportowych, hotelowo-restauracyjnych oraz przemysłowych, a także prowadzącej prace adaptacyjne, modernizacyjne i remontowe, jak również opracowaniem projektowym we wszystkich branżach budownictwa ogólnego i przemysłowego oraz obsługę geodezyjną. więcej »
Ocena:

1 2 3 4 5 6