Nowo dodane strony

 • Okularove.pl

  Sklepy internetowe, Inne
  Sklep online z okularami korekcyjnymi. Okularove oferuje szkła i ramki wykonane z wysokiej jakości materiałów. Klienci mają również szeroki wybór wzorów. Od klasycznej elegancji po najnowsze trendy mody i nietypowe kolory oraz kształty. Po więcej informacji i szczegółową ofertę zapraszamy na naszą s
 • Glany wegańskie - glany24.pl

  Sklepy internetowe, Obuwie
  Glany damskie oraz glany męskie? Tak, dostaniesz je właśnie u nas. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na naszą ofertę? Przede wszystkim należy mieć na uwadze samą jakość naszego obuwia. Dzięki temu ich użytkownik spokojnie przechodzi w nich niejeden sezon. Są one bardzo trwałe. Jednak po naszej o
 • borelia.eu Wykrywanie boreliozy

  Firmy wg branży, Usługi
  Centrum Medycyny Naturalnej AS MED w Krakowie to nowoczesne metody diagnostyki, która nie obciąża organizmu, umożliwia uzyskać dodatkową wiedzę i pozbyć się uciążliwych schorzeń a ich ciężkich objawów. W swojej pracy korzystamy z generatora plazmowego Rife’a, który wykorzystuje falę plazmatyczną o b
 • Maszyny Drukarskie DLM

  Nauka i technika
  Rozwój technologiczny sprawia, że maszyny drukarskie, które pojawiają się na rynku muszą stanowić połączenie nie tylko wysokiej jakości finalnego druku, ale i szybkości aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W biegu codziennego życia ludzie nie mają czasu na długi czas oczekiwani
 • Elektryk w Krakowie Paweł Kękuś

  Firmy wg branży, Elektryka - sprzęt, usługi
  Planujesz remont swojego mieszkania? Elektryk Kraków wykonuje kompleksowe usługi elektryczne instalacyjne oraz konserwatorskie. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie dbając o użyteczność i funkcjonalność oraz bezpieczeństwo użytkowania naszych systemów. Sprawdź szeroką ofertę naszych usług na st
 • ts-koncept.pl Budowa domów Niemce

  Firmy wg branży, Budownictwo
  TS-KONCEPT to profesjonalna firma budowlana z długoletnim doświadczeniem w branży. Jej siedziba mieści się w Niemcach w województwie lubelskim. W zakres świadczonych przez firmę usług wchodzi projektowanie domów i architektury ogrodowej, budowa domów i montaż instalacji (w tym także fotowoltaiki i p
 • fotoogniwa-polska.pl

  Firmy wg branży, Budownictwo
  Systemy fotowoltaiczne, panele fotowoltaiczne, eco ogrzewanie oraz turbiny wiatrowe oferuje firma FOTOOGNIWA z Gdyni. Specjalizujemy się w dostawie nowoczesnych systemów zasilania energią ze źródeł odnawialnych z wykorzystaniem siły wiatru czy energii słońca. Wszystkie urządzenia, które znajdują się
 • www.pokarmpszczeli.pl

  Zwierzęta, Owady
  Produkcją i dystrybucją wysokogatunkowych pokarmów dla pszczół zajmuje się firma HOLGER FOOD Sp. z o.o. w Luboniu. Oferujemy gotowe do użycia produkty, które w pełni zaspokoją zapotrzebowanie żywieniowe pszczół, co ułatwi pracę pszczelarzy. W ofercie mamy syrop glukozowo-fruktozowy stosowany jako po
Tu jesteś » Strona główna » Nauka i technika » Inne

hoga.pl

Biografie

Kategorie: 

Na stronie znajdziesz życiorysy znanych i mniej znanych postaci: poetów, pisarzy, naukowców, kompozytorów, polityków, sportowców i innych. więcej »
Ocena:

Centrum Etyki Biznesu

Kategorie: 

Centrum, które powstało w 1999 roku i nawiązuje do polskich tradycji naukowych i gospodarczych. Organizuje szereg seminarium, zjazdów czy konferencji związane z tematyką etyką życia gospodarczego. Tutaj można prześledzić plany, działalność placówki, bibliografię oraz kodeks etyczny. więcej »
Ocena:

Ciekawostki

Kategorie: 

Autor na stronie zapoznaje nas z interesującymi rekordami w świecie zwierząt, geografii czy chemii. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się który ze ssaków ma największe oczy lub które morza są największe, zajrzyj tutaj. więcej »
Ocena:

Co piszczy w trawie

Kategorie: 

Na stronie krótsze i dłuższe doniesienia ze świata nauki - zarówno z dziedzin doskonale znanych jak fizyka czy astronomia, jak i tych zupełnie egzotycznych - astrogeologii, paleoantropologii itp. więcej »
Ocena:

Cyberbadacz

Kategorie: 

Strona poświęcona badaniom społecznych i kulturowych aspektów internetu i nowych technologii. więcej »
Ocena:

Datasheets

Kategorie: 

Strona z danymi technicznymi układów scalonych i podzespołów elektronicznych. Praktyczna pomoc dla poszukujących informacji o częściach elektronicznych. więcej »
Ocena:

Fotoskaner

Kategorie: 

Technologia fotogrametrii cyfrowej i skanowania laserowego 3D w praktycznym zastosowaniu. Usługi digitalizacji 3D przedmiotów zabytkowych, wirtualne rekonstrukcje, pomiary 3D. więcej »
Ocena:

International Student Travel Confederation


ISTC zajmuje się organizacją podróży, nauki i pracy dla studentów i młodych ludzi. Na stronie znaleźć można wiele praktycznych informacji. Strona tylko w języku angielskim. więcej »
Ocena:

Kierunki studiów

Kategorie: 

Wybierz kierunek studiów dla siebie. Kierunki zamawiane, ranking kierunków, studia, uczelnie, stypendia. więcej »
Ocena:

Kognitywistyka - nauki o umyśle

Kategorie: 

Nauki Kognitywne to filozofia i modele umysłu, psychologia i lingwistyka poznawcza oraz psychofizyka. Na tej stronie znajduje się kilkaset linków do stron w języku angielskim poruszających te tematy. więcej »
Ocena:

Kreacjonizm - ewolucja

Kategorie: 

Strona poświęcona dwóm przeciwstawnym sobie teorią: ewolucji i kreacjonizmowi. Na stronie tej jest możliwe przeczytanie opracowania Z. Lwa -Wojciechowskiego "Stworzenie czy ewolucja" fragment dodatku naukowego do książki "Czy koniecznie ewolucja" dr Clyde Webster poświęconego "Znaczeniu wielobarwnych aureoli w datowaniu wieku Ziemii". więcej »
Ocena:

Kryminalistyka

Kategorie: 

Niezwykle interesująca strona poświęcona zagadnieniom związanym z kryminalistyką, identyfikacją i medycyną sądową. Sporo tu ciekawych i przystępnie przedstawionych informacji z tych dziedzin nauki. Jeśli choć trochę interesują cię metody jakimi posługują się współcześni Sherlock Holmes i Doctor Watson - zajrzyj koniecznie. więcej »
Ocena:

Materiały i metody biotechnologiczne

Kategorie: 

Redagowany przez zespół specjalistów serwis poświęcony laboratorium biotechnologicznemu. Zawiera praktyczny opis najnowszych i najbardziej użytecznych materiałów,metod i odczynników stosowanych w biotechnologii. więcej »
Ocena:

Maz-on Service

Kategorie: 

Serwis pogwarancyjny : nagłośnienia, oświetlenia (hotele, restauracje, sale konferencyjne, kluby; serwisujemy pogwarancyjnie ponadto: projektory multimedialne, LCD, plazmy, sprzęt serii PRO DJ firm : Pioneer, Denon, Technics, Reloop, Gemini, Numark, Behringer itp, pełen zakres konserwacyjny, profesjonalne doradztwo, sprzedaż i montaż aparatury nagłośnieniowej, oświetleniowej i wizyjnej. więcej »
Ocena:

Mikroskopy, kamery mikroskopowe i oprogramowanie do mikroskopów

Kategorie: 

Serwis poświęcony mikroskopom, mikrofotografii cyfrowej, oprogramowaniu do mikroskopów. więcej »
Ocena:

Młot Charpy'ego

Kategorie: 

Opis budowy funcjonalnego młota typu Charpy'ego - rysunki wykonawcze i teoria. więcej »
Ocena:

Najważniejsze wydarzenia XX wieku

Kategorie: 

Autor na swojej stronie przedstawił kilka najważniejszych dokonań w dziedzinie nauki - wynalezienie laseru, telefonii, radiofonii czy telewizji. Ponadto ukazał największe wydarzenia historyczne związane wojnami oraz postępy w sferze poznania Kosmosu. więcej »
Ocena:

Polski Cyrk Naukowy

Kategorie: 

Strona dotycząca obecnej kondycji nauki polskiej - artykuły, opinie, komentarze, forum dyskusyjne. więcej »
Ocena:

Polskie Stoki

Kategorie: 

Strona poświęcona jest narciarstwu od strony zaplecza technicznego. Dowiesz się z niej m.in. jak działają kolejki górskie i wyciągi narciarskie, jak wodę zamienia się w śnieg czyli o technikach sztucznego naśnieżania, poznasz historię i działanie ratraków, a także tok postępowania prawnego przy budowie nowego wyciągu. Ponadto na stronie ogłoszenia o kupnie i sprzedaży maszyn i linki związane z tą tematyką. więcej »
Ocena:

Producent Oświetlenia LED

Kategorie: 

Projektant i producent systemów oświetleniowych wykorzystujących technologię LED. Firma oferuje produkty najwyższej jakości, które są rzeczywistymi zamiennikami tradycyjnego oświetlenia ze szczególnym przeznaczeniem do mieszkań, biur, hoteli i restauracji. więcej »
Ocena:

Program TEMPUS A-Z System

Kategorie: 

Integracja Polski z Unią Europejską wymaga dostosowania polskich laboratoriów badawczych, dzięki odpowiednim akredytacjom, do laboratoriów europejskich, by mogły być uznawane za równorzędne. Na stronie informacje o tym wyzwaniu. więcej »
Ocena:

Projekty z Konstrukcji Maszyn

Kategorie: 

Strona jest poświęcona projektom z części maszyn i konstrukcji maszyn PKM. Jej autor pomaga uczniom technikum mechanicznego oraz studentom wydziałów mechanicznych w wykonaniu całego projektu: obliczenia, rysunki techniczne (brystol, kalka, auto-cad). Wykonuje również inne usługi. Na stronie więcej szczegółów na ten temat, przykłady najczęściej wykonywanych projektów, tabela z własnościami wytrzymałościowymi niektórych gatunków stali i rysunki techniczne. więcej »
Ocena:

Sieci neuronowe

Kategorie: 

Strona jest swoistym kompendium wiedzy o tworzonych przez ludzi systemach neuronowych. Zaglądając tu dowiesz się czym właściwie one są, jak się je buduje i na jakiej zasadzie działają. Aby ułatwić zrozumienie zagadnienia, autor zamieścił kilka przykładów oraz pliki i aplikacje, przy pomocy których każdy sam może w domu poeksperymentować. więcej »
Ocena:

Strona o patentach


Strona zawiera szereg informacji dotyczących patentów oraz odsyłacze do ważniejszych stron na ten temat. więcej »
Ocena:

Supernauczanie

Kategorie: 

Strona poświęcona rewelacyjnej ponoć metodzie szybkiego nauczania, zwłaszcza języków obcych. Dostępne są kursy angielskiego, niemieckiego i francuskiego opracowane tą metodą. Wszelkie szczegóły - na stronie. więcej »
Ocena:

1 2 3