Nowo dodane strony

 • Salon Satomi - Masaż Tajski w Krakowie

  Medycyna i zdrowie, Masażyści, Rehabilitacja
  Certyfikowana masażystka z Tajlandii Satomi - wiedzę i tajniki masażu zdobywała w najsłynniejszych tajskich szkołach. Satomi jako trenerka masażu tajskiego wykonuje masaż leczniczy, masaż relaksacyjny i masaż orientalny, co stawia jej salon Masażu Tajskiego w Krakowie na światowym poziomie.
 • KiuBIT Serwis i naprawa laptopów

  Komputery i internet, Hardware
  KiuBIT maprawa laptopów w Jeleniej Górze jest serwisem przeprowadzającym pogwarancyjne naprawy komputerów przenośnych. Dokonujemy wszelkich naprawy elektronicznych podzespołów laptopów m.in. naprawy płyt głównych, kart graficznych. Dokonujemy wymian układów BGA (procesorów kart graficznych, mostków)
 • Ekonomia
  Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy Tomlab K. Tomera. Siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się w Ignatkach w pobliżu Białegostoku. Zajmujemy się zaopatrywaniem wielorakich laboratoriów oraz zakładów powiązanych z przemysłem spożywczym. Nasza firma specjalizuje się w anality
 • Ekonomia
  Przedsiębiorstwo AFG Computers oferuje szeroki wybór sprzętu RTV i AGD, a także wysokiej jakości sprzęt komputerowy. Wśród naszego asortymentu odszukają Państwo także narzędzia oraz elementy uzupełniające do komputerów. Prowadzimy sprzedaż internetową oraz stacjonarną w naszym salonie umiejscowionym
 • Firmy wg branży, Budownictwo
  Sprawdzone, dobre jakościowo, a przede wszystkim pewne konstrukcje do prac budowlanych na wysokościach oferuje firma AK-PROJEKT w Gdańsku. Nasz sprzęt jest z linii ekonomicznej oraz konstrukcje z atestami renomowanych firm dla wymagających klientów. Proponujemy m. in. zsypy budowlane do gruzu, drabi
 • komornikostrowwlkp.pl

  Firmy wg branży, Komornicy
  Zapraszamy do odwiedzenia strony Kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Ostrowie Wlkp. Małgorzaty Kukuła, gdzie znajdziecie Państwo informacje dotyczące Kancelarii oraz wzory pism w postępowaniach i obwieszczenia o licytacjach nieruchomości oraz ruchomości. Zakres naszej aktywności ob
 • STP Strahltechnik Poland: Śrutowanie, frezowanie

  Firmy wg branży
  Jeśli szukają Państwo firmy, która szybko i skutecznie przywróci powierzchnie betonowe w Waszym obiekcie do perfekcyjnego stanu – STP stanie na wysokości zadania! Naszą specjalnością jest obróbka betonu różnymi metodami: od śrutowania i szlifowania, przez frezowanie planetarne czy też minidrogówkami
 • Polski blog bukmacherski

  Sport, Zakłady bukmacherskie, Serwisy informacyjne
  Ciekawy Polski blog internetowy o zakładach sportowych. Znaleźć tam możemy intrygujące artykuły oraz poradniki o zakładach na sport – sposobach obstawiania zakładów - i wszystkim innym – co związane z bukmacherką. Zaglądanie na tą stronę to mus jeśli lubimy dowiadywać się ciekawych rzeczy o zakładac

hoga.pl

One Way - strona pseudopsychologiczna


Pierwsza polska strona pseudopsychologiczna. Można tu znaleźć informacje z pogranicza psychologii, socjologii oraz filozofii. Całość podana w formie artykułów, gier, symulacji, testów, zagadek, horoskopów. Jeżeli chcecie poznać własny typ osobowości, sprawdzić swoje IQ, dowiedzieć się na temat fobii i streogramów, poznać sylwetki wybitnych filozofów i psychologów możecie śmiało wejść do One-Way. więcej »
Ocena:

Poradnia Redukcji Stresu

Kategorie: 

Poradnia przedstawia na swoich stronach metody rozwoju osobistego oraz walki ze stresem za pomocą ćwiczen jogi oraz właściwego oddychania i koncentracji, ponadto proponuje szkolenia w zakresie komunikacji. Jeśli chcesz sobie pomóc, zacznij od tej strony. więcej »
Ocena:

Pracownia Testów Psychologicznych


Pracownia dokonuje adaptacji i normalizacji testów zagranicznych, wydaje też testy polskich autorów. Publikuje programy reedukacyjne oraz książki dotyczące technik diagnozy a także różnych problemów i kierunków terapii psychologicznej. Na stronie znajdziesz aktualną ofertę testów w formie książkowej i programów komputerowych, planowane przez Pracownię szkolenia, a także możesz pobrać nowsze wersje kupionego wcześniej oprogramowania. więcej »
Ocena:

Przedmioty pedagogiczne

Kategorie: 

Zainteresowani zagadnieniami z dziedziny psychologii oraz pedagogiki na pewno będą zadowoleni zaglądając na stronę, ponieważ w przystępny sposób zostały tutaj omówione pojęcia takie jak wychowanie, wzorce osobowe, kształcenie itp. Jest to obszerne kompendium wiedzy i każdy student psychologii powinien tu zaglądnąć. więcej »
Ocena:

Psychiatria On-line


Serwis poświęcony psychiatrii - choroby, ich diagnostyka i terapia, informacje dla lekarzy - programy specjalizacji, standardy świadczeń psychiatrycznej i odwykowej opiece zdrowotnej, informacje dla pacjentów i ich rodzin, biuletyn elektroniczny "Bepol" - terminarz konferencji i szkoleń, nowinki psychiatryczne, najciekawsze artykuły poglądowe lekarzy specjalizujących się w psychiatrii, a także ważne informacje dla środowiska psychiatrów na Śląsku i nie tylko; wyszukiwarka wg słów. więcej »
Ocena:

Psychologia

Kategorie: 

Autor porusza kilka ciekawych problemów związanych z postrzeganiem rysów twarzy, tożsamością, a ponadto dokonuje interesującej analizy fotografii pod kątem psychologicznym. Na stronach można znaleźć dodatkowo zdjęcia przyrody polskiej oraz trochę poezji. więcej »
Ocena:

Psychologia - lista dyskusyjna


Lista jest przeznaczona zarówno dla psychologów i terapeutów oraz osób interesujących się zagadnieniami związanymi z psychologia, jak i dla każdego, kto chciałby dowiedzieć się czegoś na ten temat, podzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniem, jak również chcących rozwiązać swoje własne problemy lub pomóc innym; regulamin, uwagi techniczne. więcej »
Ocena:

Psychologia - nowości, ciekawostki, artykuły


Rozbudowany psychologiczny serwis informacyjny, w którym możesz odnaleźć szereg ciekawych artykułów dotyczących m.in. psychologii miłości, znaczenia pisma oraz różnic płci. Ponadto psychotesty oraz omówienie różnych terapii. więcej »
Ocena:

Psychologia - rozwój - droga życia

Kategorie: 

Strona księgarni, która specjalizuje się przede wszystkim w sprzedaży książek związanych z psychologicznym aspektem naszego życia. Na stronie pełna oferta książkowa, zapowiedzi wydawnicze oraz artykuł przeznaczony dla rodziców o wychowywaniu dzieci. więcej »
Ocena:

Psychologia ewolucyjna

Kategorie: 

Mała rozprawka dotycząca ludzkiej natury, źródeł zachowań ludzkich czy różnic płci. Ponadto teoretycznych rozważań psychologii ewolucyjnej. więcej »
Ocena:

Psychologia

Kategorie: 

Ze strony można pobrać materiały, które autorka witryny zebrała podczas swoich studiów.
więcej »
Ocena:

Psychologiczno - życiowa strona domowa


Kilka rozważań natury psychologiczno-filozoficznej, które zachaczają o takie problemy jak zrozumienie własnego "ja", dążenie do ideałów czy wiara w przeznaczenie. Nad tymi kilkoma kwestiami, które poruszył autor powinień zastanowić się każdy z nas. więcej »
Ocena:

Queen of Lizards


Strona zawiera treści i materiały związane z socjologią, psychologią, marketingiem, PR, HR i pochodnymi. Są też materiały dotyczące hinduizmu i fizyki teoretycznej. Ponadto autorka strony zamieszcza tu swoje CV. więcej »
Ocena:

Strona Andrzeja Łukasika

Kategorie: 

Autor przedstawia publikacje dotyczące psychologii twórczości oraz procesu poznawczego, a ponadto własne poglądy na temat ukrytych teorii osobowości twórczej. więcej »
Ocena:

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie


Witryna uczelni przedstawia jej władze, przebieg kształcenia, plany studiów dziennych i zaocznych, zasady rekrutacji i opłacania, egzaminy studialne, pismo uczelniane "Psychologia w Teatrze Życia". więcej »
Ocena:

Teksty psychologiczne


Na stronie znajdziesz artykuł z zakresu psychologii poznawczej, a dokładnie poznawczych aspektów twórczości oraz zaproszenie na udział w spotkaniu z oryginalną szkołą japońskiego Rinzai Zen. więcej »
Ocena:

Terapia Gestalt

Kategorie: 

Na stronie znajdziesz obszerny spis litaratury dotyczącej teoretycznych oraz praktycznym aspektów terapii Gestalt. Do każdej pozycji książkowej został dołączony krótki opis. więcej »
Ocena:

Towarzystwo Edukacji Psychosomatycznej

Kategorie: 

Celem Towarzystwa jest prowadzenie edukacji psychosomatycznej oraz rozwijanie i propagowanie idei i działań pomocnych w zachowaniu zdrowia. Od 1995 roku prowadzi działalność wyadwniczą, publikując kwartalnik "Sztuka życia". Wchodząc na stronę zapoznasz się ze szczegółami działalności, organizowanymi wydarzeniami i nowinkami. więcej »
Ocena:

Ustawienia Rodzin - Terapia Krótkoterminowa


Śląskie Centrum Psychosomatyki prowadzi warsztaty, szkolenia, seminaria. Oferuje pomoc psychoterapeutów w leczeniu depresji, lęków, nerwic. więcej »
Ocena:

Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego


Witryna prezentuje historię, strukturę organizacyjną i pracowników Wydziału, zasady rekrutacji studentów, aktualności, organizowanych wykładów; ponadto forum dyskusyjne "Hyde Park". więcej »
Ocena:

Zdolność do postrzegania pozazmysłowego

Kategorie: 

Może masz zdolności, o których sam nie wiesz. Masz możliwość sprawdzenia tego, wykonując kilka testów zamieszczonych na stronie. Ponadto znajdziesz tutaj historie ludzi, którzy przeżyli niesamowite przygody. więcej »
Ocena:

1 2 3 4