Nowo dodane strony

 • Sklep z plakatmi

  Dom i wnętrza
  Szukasz ciekawych plakatów na ścianę. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu bluebird-design.com, gdzie znajdziesz duży wybór autorskich, oryginalnych plakatów do każdego wnętrza. W naszym sklepie znajdziesz plakaty na ścianę praktycznie w każdy rozmiarze, mamy też tapety samoprzylepne,
 • Salon kosmetyczny Soft

  Firmy wg branży, Medycyna i zdrowie, Inne
  Salon kosmetyczny Soft oferuje wiele zabiegów kosmetycznych dla kobiet oraz mężczyzn. Gabinet posiada nowoczesny sprzęt oraz doświadczonych pracowników z bogatą wiedzą. Gwarantowane są zabiegi na najwyższym poziomie. W ofercie znaleźć można makijaż permanentny, zabiegi laserowe, zabiegi pielęgnacyjn
 • energiapomorze.pl

  Firmy wg branży, Energetyka
  Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę Spółki Energia Pomorze. Nasza siedziba znajduje się w Koszalinie a działalność w branży energetycznej prowadzimy już od wielu lat. W zakres świadczonych usług wchodzi dostarczanie energii elektrycznej, gazu ziemnego, instalacje fotowoltaiczne
 • Kosmetyki Naturalne Kraków - Biofresa

  Sklepy internetowe
  Stosując naturalne kosmetyki znajdujące się w naszej ofercie troszczycie się nie tylko o swoje zdrowie, ale także o środowisko. Jeśli zależy wam na zdrowej żywności i znalezieniu odpowiednich zamienników, dla pospolitych dań warto zajrzeć do naszego sklepu ze zdrową żywnością. U nas z pewnością nie
 • Emtor - Wózki Widłowe

  Motoryzacja i transport
  Emtor jest firma oferującą kompleksowe zaopatrzenie w sprzęt magazynowy napędzany prądem lub paliwem ciekłym. Wózki, podnośniki widłowe, ciągniki, wózki autonomiczne i wózki wysokiego składowania to tylko przykłady oferowanych produktów. W ofercie znajdują się ponadto maszyny używane, a także możliw
 • teais.pl

  Firmy wg branży, Przemysł chemiczny, Chemia budowlana
  Hydroizolacje, kleje, materiały izolacyjne, a ponadto posadzki, chodniki i środki antyadhezyjne, to oferta firmy TEAIS. Jesteśmy Specjalistycznym Producentem Materiałów Chemii Budowlanej w Poznaniu. W naszej ofercie znajdą Państwo także tynki, zaprawy i specjalne tynki oraz materiały gruntujące. Inn
 • AiM Serwis- serwis drukarek

  Firmy wg branży, Elektronika, Komputery i internet
  Zapoznaj się z ofertą firmy AiM Serwis. w ofercie znajduje się sprzedaż, naprawa i serwis drukarek. W naszym sklepie nabyć można oprogramowania, kasy fiskalne, urządzenia biurowe, kserokopiarki i drukarki. Skorzystaj już dziś - wybierz najlepsze jakości sprzęty do swojego biura!
 • Centrum Rehabilitacji Best Care

  Medycyna i zdrowie, Lekarze, gabinety, Placówki, instytuty itp.
  Centrum Rehabilitacji Best Care istnieje już od ponad 8 lat. Posiadamy dwie siedziby w Warszawie – w dzielnicach Bemowo oraz Bielany. Oferowane usługi, wykonywane wyłączne przez magistrów fizjoterapii, to między innymi masaż leczniczy, terapia manualna, trening medyczny oraz fizykoterapia.

hoga.pl

Konferencja "Metamorfozy Architektury"


Konferencja na temat znaczeń we współczesnej architekturze odbyła się 25 października 1996, organizator - Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej; tematyka - symbole, znaczenia, przesłania i tendencje artystyczne w architekturze współczesnej; wystąpieniom i referatom towarzyszyła wystawa prac uczestników oraz studentów Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej. więcej »
Ocena:

Konferencja "Miasto Historyczne w dialogu ze Współczesnością"


Konferencja odbyła się w Ratuszu Staromiejskim w Gdańsku w dniach 18-20 listopada 1999; program, wystąpienia krajowych i zagranicznych naukowców na temat tożsamości i wizerunków różnych miast Europy, w tym Gdańska. więcej »
Ocena:

Konferencja "Modern Optics'98"


Polsko-niemiecka konferencja naukowa pod hasłem "Od fotofizyki do fotochemii" odbyła się w Juracie niedaleko Gdańska w dniach 20-26 września 1998; organizatorzy, program wystąpień naukowych i imprez towarzyszących, informacje organizacyjne, tematyka - nowoczesna optyka, spektroskopia atomowa, optyka płynów i ciał stałych, optyka kwantowa (strona w języku angielskim). więcej »
Ocena:

Konferencja "Ratujmy Karpaty"


Konferencja odbyła się 21 kwietnia 1998 roku w Tarnowie; organizatorzy - m.in. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Wojewódzkie Centrum Edukacji Ekologicznej w Tarnowie, tematyka - walory przyrodnicze i kulturowe Karpat, ochrona środowiska, projekt zorganizowania olimpiady Zakopane 2006 - zdecydowany sprzeciw. więcej »
Ocena:

Konferencja "Recyrkulacja w budowie maszyn" (X ICMR'2000)


10 Międzynarodowa Konferencja Naukowa "X ICMR'2000" odbędzie się w Bydgoszczy 23 maja 2000; organizator - Akademia Techniczno-Rolnicza w Bydgoszczy, gospodarz - Wydział Mechaniczny, a w szczególności Katedra Maszyn Spożywczych i Ochrony Środowiska; terminy, informacje organizacyjne, program, problematyka wystąpień na temat projektowania, funkcjonalności recyrkulacyjnej energii, tworzyw konstrukcyjnych, mediów technologicznych w produkcji, użytkowaniu, naprawach, przechowywaniu maszyn i urządzeń mechanicznych. więcej »
Ocena:

Konferencja "Zastosowanie Mikroprocesorów"


Konferencja "Zastosowanie Mikroprocesorów w Automatyce i Pomiarach" organizowana w dniach 9-10 października 2000 przez Przemysłowy Instytut Elektroniki przy udziale Katedry Miernictwa i Systemów Informacyjnych Politechniki w Budapeszcie oraz Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Na stronie informacje organizacyjne, tematyka - mikroprocesory, cyfrowe przetwarzanie sygnałów, zastosowanie systemów ekspertowych w automatyce i pomiarach. więcej »
Ocena:

Konferencja naukowa "Czynności zawodowe trenera"


Konferencja Naukowa "Czynności zawodowe trenera - kontrola procesu treningowego i stanu organizmu zawodnika w sportach walki" zorganizowana została dnia 28 czerwca 1997 w Zakładzie Sportów Walki Katedry Teorii Sportu i Sportów Indywidualnych AWF w Krakowie; tematyka - walki judo, Taekwon-do i zapasy oraz ich wpływ na funkcjonowanie organizmu, analiza przebiegu walk, technik, tendencji w treningu. więcej »
Ocena:

Konferencja SPD-10


Konferencja odbyła się w dniach 15 - 19 czerwca 1998 r. w Zakopanem-Kościelisku; prezentacja prac na temat symulacji komputerowej procesów dynamicznych w następujących dziedzinach: elektrotechniki, elektroniki, mechaniki i innych dziedzin technicznych, a także ekologii, rolnictwa, biologii, biznesu, ekonomii, fizyki, matematyki, medycyny, logistyki itd.; organizatorzy - Oddział Warszawski PTETiS (Polskie Towarzystwo Elektrotechniki Teoretycznej i Stosowanej), Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej; komunikaty, program obrad, abstrakty z referatów, historia SPD . więcej »
Ocena:

Konferencje

Kategorie: 

Przeglądarka konferencji naukowych i konferencji biznesowych. Katalog-konferencyjny to zbiór aktualnych konferencji naukowych oraz konferencji biznesowych z całej Polski. Dla organizatorów konferencji została stworzona baza obiektów konferencyjnych oraz usług pokrewnych. Dzięki powiadamiaczowi konferencyjnemu będziesz mógł być na bieżąco informowany o aktualnych konferencjach z wybranej dziedziny. Dodawanie konferencji naukowych i konferencji biznesowych jest bezpłatne. więcej »
Ocena:

Kongres Informatyki Polskiej

Kategorie: 

Strona poświęcona organizowanemu nieregularnie Kongresowi zawiera relacje z jego kolejnych edycji, zawarty "Pakt na rzecz budowy w Polsce Społeczeństwa Informacyjnego" i jego sygnatariuszy (osoby i instytucje), skład komitetu programowego, sponsorów Kongresu. więcej »
Ocena:

Kongres Polskiego Towarzystwa Próżniowego


Kongres odbył się w Krakowie w dniach 25-30 maja 1998 (w setną rocznicę urodzin prof. Janusza Groszkowskiego) pod patronatem PAN i Przewodniczącego Komitetu Badań Naukowych; prezentacja osiągnięć krajowego środowiska naukowego w dziedzinach objętych działalnością Sekcji Polskiego Towarzystwa Próżniowego: Cienkich Warstw, Nauki o Powierzchni, Plazmowej Inżynierii Powierzchni i Sekcji Techniki Próżni. Na stronie program wystąpień, kursów technicznych, imprez towarzyszących, referenci i tematyka ich referatów. więcej »
Ocena:

Krajowe Sympozjum Telekomunikacji 1999

Kategorie: 

Sympozjum organizowane corocznie - w roku 1999 odbyło się w dniach 8-10 września na terenie Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy; tematyka - prezentacja dorobku różnych ośrodków krajowych w dziedzinie telekomunikacji, ze szczególnym uwzględnieniem oryginalnych wyników; dostępne są wygłoszone na sympozjum referaty, informacje o organizatorach i przebiegu. więcej »
Ocena:

Krajowe Sympozjum Telekomunikacji 2000

Kategorie: 

Krajowe Sympozjum Telekomunikacji jest imprezą organizowaną corocznie pod auspicjami Polskiej Akademii Nauk, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Łączności, Telekomunikacji Polskiej SA; w roku 2000 odbędzie się w dniach 6-8 września w Bydgoszczy; tematyka - prezentacja nowych osiągnięć naukowych wyższych uczelni, ośrodków badawczo-rozwojowych oraz przemysłu i eksploatacji, prezentacja nowych trendów w telekomunikacji, prezentacja urządzeń, systemów i nowych technik w telekomunikacji; regulamin, terminarz, opłaty, program, konkurs na "Najlepszą Prezentację Firmową", informacje organizacyjne i historia KST. więcej »
Ocena:

Modern Optics 2000

Kategorie: 

Polsko-niemiecka konferencja naukowa pod hasłem "Od fotofizyki do fotochemii". Na anglojęzycznej stronie ogólne informacje o zbliżającej się konferencji.
więcej »
Ocena:

MPM'2000


II Sympozjum "Modelowanie i pomiary w medycynie" odbyło się w dniach 8-12 maja 2000 w Krynicy Górskiej; organizator - Zakład Metrologii AGH w Krakowie we współpracy z Komitetem Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN; tematem była diagnostyka medyczna, celem - skonfrontowanie środowisk lekarzy i inżynierów w kwestii medycznej aparatury pomiarowej; wskazówki dla autorów referatów, informacje organizacyjne. więcej »
Ocena:

Naukowe wydarzenia medyczne


Strona informuje o mających się odbyć konferencjach, sympozjach i innych ważnych spotkaniach związanych z medycyną w Polsce i na świecie; odnośniki do witryn poświęconych tym wydarzeniom. więcej »
Ocena:

NCBS'99


Witryna poświęcona konferencji "Non-Conventional Bearing Systems", która odbyła się w roku 1999 w Zielonej Górze - tematyka: trybologia, polimery, materiały ceramiczne; nieco zdjęć, twórcze podejście do użytej angielszczyzny oraz nietuzinkowe rozwiązania edycyjne. więcej »
Ocena:

Niekonwencjonalne Systemy Elektryczne i Elektromechaniczne

Kategorie: 

Tematyka konferencji, która odbędzie się w dniach 5 - 8 września będzie obejować: przetwarzanie energii, specjalne systemy energetyczne czy nowe technologie i materiały elektryczne. Na stronach informacje o organizatorach, przebiegu imprezy oraz formularz zgłoszeniowy. więcej »
Ocena:

PTA - Oddział Gdański


Witryna przedstawia władze pomorskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Akustycznego, jego członków, członków EAA (Europejskiej Asocjacji Akustycznej) z okolic Gdańska, zawiera deklaracje członkowskie PTA i EAA, informacje o konferencjach, habilitacjach akustyków i innych wydarzeniach. więcej »
Ocena:

Trzeci Europejski Warsztat GaN


Trzeci Europejski Warsztat GaN zorganizowany przez Centrum Badań Wysokociśnieniowych Polskiej Akademii Nauk "Unipress" odbył się w Warszawie w dniach 22-24 czerwca 1998; komunikaty, program, informacje organizacyjne, przebieg - wystąpienia naukowe (fizyka, chemia, GaN, kryształy), imprezy towarzyszące (w języku angielskim). więcej »
Ocena:

V Krajowe Sympozjum Użytkowników Promieniowania Synchrotronowego


Sympozjum zostało zorganizowane przez Polskie Towarzystwo Promieniowania Synchrotronowego, Instytut Fizyki Doświadczalnej Uniwersytetu Warszawskiego oraz Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk, odbyło się w Warszawie w dniach 31 maja - 1 czerwca 1999; informacje organizacyjne, dyfrakcja rentgenowska, dyfraktometria proszkowa, dyfraktometria wysokorozdzielcza, topografia rentgenowska, rentgenowskie fale stojące, krystalografia makromolekularna, niskokątowe rozpraszanie promieni X i inne . więcej »
Ocena:

V Ogólnopolska Sesja Naukowa "Datowanie Minerałów i Skał


Tematy wygłoszonych referatów oraz lista uczestników biorących udział w konferencji. więcej »
Ocena:

V Szkoła i Sympozjum ISSRNS 2000


V Międzynarodowa Szkoła i Sympozjum poświęcone promieniowaniu synchrotronowemu odbędzie się w dniach 12-17 czerwca 2000 w Ustroniu-Jaszowcu; uczestnicy, tematy ich wystąpień, informacje organizacyjne, możliwość zgłaszania uczestnictwa, tematyka - promieniowanie i różne jego źródła, zastosowanie promieniowania synchrotronicznego (fizyka, chemia, materiałoznawstwo, biologia molekularna, biomedycyna) (strona w języku angielskim). więcej »
Ocena:

Warsztat Naukowy "PCC99"


Warsztat naukowy poświęcony przemianom fazowym oraz zjawisku konwekcji odbył się w dniach 24-26 czerwca 1999 w Warszawie; organizator - międzynarodowa organizacja naukowa AMIF; tematyka - modelowanie konwekcyjne, wykorzystanie metod numerycznych oraz modeli fizycznych, informacje organizacyjne ( w języku angielskim). więcej »
Ocena:

XXXIII Konferencja "SolMech"


XXXIII Polska Konferencja "Mechanika Ciał Stałych" odbędzie się w Zakopanem w dniach 5-9 września 2000; organizatorzy - Instytut Podstawowych Problemów Techniki, Komitet Mechaniki PAN; informacje organizacyjne, zasady i terminy zgłaszania uczestnictwa, uczestnicy i tematyka ich wystąpień oraz sesji (metody numeryczne i komputerowe, modelowanie termodynamiczne, termodynamika, ładunki zmienne i inne) (język angielski). więcej »
Ocena:

1 2 3