Nowo dodane strony

 • torys.eu materiały montażowe do okien Lublin

  Firmy wg branży, Usługi
  Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy TORYS. Nasza siedziba znajduje się w Lublinie a działamy już od 1995 roku. Zajmujemy się sprzedażą artykułów do montażu i produkcji okien oraz drzwi a z naszych usług skorzystało już wielu klientów krajowych jak również zagranicznych. Oferuje
 • Kurier Czechy

  Motoryzacja i transport, Transport, Firmy wg branży
  Zajmujemy się transportem przesyłek paczkowych i paletowych na terenie Czech oraz Polski. Świadczymy usługi kurierskie i przewozowe na klientów indywidualnych, firm oraz sklepów internetowych.
 • Wyposażenie łazienek - smartlazienka.pl

  Dom i wnętrza, Aranżacja wnętrz
  Jeżeli planujecie remont łazienki to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. Znajdziecie u nas różne akcesoria łazienkowe takie jak baterie, prysznice czy też wanny i syfony. W ofercie naszego sklepu również meble łazienkowe. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin
 • Spino - Wyszukiwarka Towarów i Usług

  Firmy wg branży
  Spino jest innowacyjnym projektem zrzeszającym oferentów i odbiorców rozmaitych zasobów i usług. Platforma umożliwia zamieszczanie informacji na temat m.in. wolnych mocy przerobowych, usług naprawczych, parku maszynowego, towarów, konstrukcji stalowych i maszyn z branży produkcyjnej i przemysłowej.
 • Joga Wrocław - Abhaya.pl

  Sport
  Kursy jogi umożliwiają pracę z umysłem poprzez ćwiczenia ciała. Joga Wrocław jest dla wszystkich, którzy poszukują wewnętrznej stabilności, równowagi i siły z nich płynącej. Joga we Wrocławiu to praktyka według przekazu B.K.S Iyengara, która jest jedną z najbardziej popularnych i uznanych metod jogi
 • Fabryka Armatur JAFAR

  Firmy wg branży
  Jasielska Fabryka Armatury JAFAR oferuje szeroki zakres artykułów wykonanych z żeliwa i metali kolorowych. Produkty te znajdują zastosowanie w branży wodociągowej, gazowej oraz przemyśle. Firma posiada własną odlewnię oraz dwie hale produkcyjne zlokalizowane w Jaśle oraz Przysiekach na Podkarpaciu,
 • Radca prawny Częstochowa

  Prawo i podatki, Radcy prawni, Adwokaci
  Kancelaria radców prawnych "Obrusznik i wspólnicy" prowadzi czynności przede wszystkim na terenie Śląska. Główna siedziba kancelarii mieści się w Częstochowie. Zespół specjalistów z kancelarii to radcy prawni oraz prawnicy z doświadczeniem w rozwiązywaniu nawet bardzo złożonych problemów prawnych.
 • Kalendarze trójdzielne z Poznania

  Firmy wg branży
  Wiele osób rezygnuje z kupna kalendarza książkowego na rzecz kalendarza w telefonie. Jednakże nie zawsze jest to dobry wybór, bo elektronika często zawodzi i możemy stracić wszystkie ważne dla nas terminy. Punkt Kalendarzy oferuje mnóstwo tanich kalendarzy trójdzielnych i książkowych, w których może

hoga.pl

MOBILE DEUTSCHE SCHULE


Szkoła języka niemieckiego - Mobile Deutsche Schule jest przedstawicielem międzynarodowej sieci szkół językowych Tandem. Szkoła prowadzi ogólne kursy na wszystkich poziomach dla dorosłych, dzieci, firm i instytucji
kursy specjalistyczne i zawodowe, kursy przygotowujące do egzaminów maturalnych, ZD, ZMP, KDS oraz kursy dokształcające dla nauczycieli. więcej »
Ocena:

Nauczanie Zintegrowane


Nauczanie zintegrowane, awans zawodowy nauczyciela, referaty, pedagogizacja rodziców, scenariusze zajęć i inne materiały - oto co znajdziesz na stronie Doroty Dragon. więcej »
Ocena:

Nauczycielskie Publikacje Edukacyjne


Awans zawodowy nauczyciela, publikacje nauczycieli, materiały dydaktyczne, publicystyka oświatowa. więcej »
Ocena:

OEIiZK w Warszawie


Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów prowadzi szkolenia komputerowe na potrzeby szkolnictwa i gmin - kwalifikacyjne dla nauczycieli informatyki, warsztaty przedmiotowo-metodyczne dla nauczycieli, kursy finansowane przez MEN; prezentacja tematyki, terminów szkoleń, zasad uczestnictwa, konkursy informatyczne dla uczniów, informacje o programie "Plan lekcji" dla Windows. więcej »
Ocena:

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Gdańsku


Oficjalna strona Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku. Można zapoznać się z najnowszymi aktualnościami edukacyjnymi, egzaminami, strukturą instytucji oraz materiałami pedagogicznymi. więcej »
Ocena:

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie


Oficjalna witryna Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie. Strona zawiera najświeższe informacje dotyczące pedagogiki, dydaktyki, metodyki naucznia, planów MEN oraz organizowanych szkoleń i egzaminów. Dostępne są także fachowe porady dla nauczycieli oraz specjalistyczne artykuły. więcej »
Ocena:

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łodzi


Oficjalna strona Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi zawiera przede wszystkim informacje dotyczące typów egzaminów, warunków egzaminowania oraz egzaminatorów. Można zapoznać się również z problemem dyslekcji itp. więcej »
Ocena:

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu


Oficjalna strona Komisji Egzaminacyjnej we Wrocławiu prezentuje informacje z zakresu edukacji i pedagogiki. Można zapoznać się z aktualnościami, egzaminami, egzaminatorami, organizowanymi warsztatami oraz licznymi materiałami i publikacjami. więcej »
Ocena:

ONPD PARTNER - Profesjonalne Doskonalenie Nauczycieli

Kategorie: 

ONPD PARTNER jest ogólnokrajową niepubliczną placówką doskonalenia nauczycieli. Placówka prowadzi szkolenia z zakresu umiejętności kluczowych oraz wielu innych zagadnień związanych z reformą programową oświaty. więcej »
Ocena:

OSI Computrain


Ogólnopolska Szkoła Informatyczna to rekomendowany przez MEN autoryzowany ośrodek szkoleń Microsoft organizujący kursy komputerowe dla nauczycieli i dyrektorów szkół (podstawy obsługi, Internet), także program kursowy dla nauczycieli i uczniów gimnazjum, opiekunów pracowni internetowych (Internet w dydaktyce - wariant A, B, C, D), program "Internet w każdej gminie"; Klub Nauczyciela - możliwość korzystania ze specjalnych usług i zasobów Internetowych zarezerwowanych tylko dla słuchaczy OSI (poczta elektroniczna, prywatne strony www, forum dyskusyjne, baza danych absolwentów). więcej »
Ocena:

Podyplomowe studia


Uczestnik studiów wybiera jeden z dwóch kierunków - studia kwalifikacyjne w zakresie matematyki lub zastosowanie technologii informacyjnej w nauczaniu tego przedmiotu. Na stronach znajduje się rozkład przedmiotów oraz ich dokładne treści programowe. więcej »
Ocena:

Publikacje


Strona zawiera refleksje i przemyślenia na tematy nauczania oraz prace nauczycieli publikowane w ramach awansu zawodowego. więcej »
Ocena:

Regionalizm w kształceniu zintegrowanym - program autorski


Strona zawiera informacje oraz wyjątki z programu autorskiego "Regionalizm w kształceniu zintegrowanym". Znajdują się tu przykładowe propozycje realizowania kształcenia zintegrowanego oraz dokumentacja przeprowadzonych zajęć. Plus informacje o autorce, jej pracy i szkole. więcej »
Ocena:

Regionalna Sekcja Oświaty NSZZ "Solidarność" w Kielcach


Serwis nauczycielskiej "Solidarności" Regionu Świętokrzyskiego, zawierający: akty prawne, aktualności oświatowe, informacje na temat awansu zawodowego, działności nauczycieli i pracowników oświaty należących do NSZZ "Solidarność". więcej »
Ocena:

Serwis edukacyjny EDU-JR

Kategorie: 

Serwis EDU-JR zawiera plany rozwoju zawodowego, przedmiotowe systemy oceniania, programy nauczania oraz propozycje konkursów, a wszystko to przeznaczone jest dla nauczycieli. więcej »
Ocena:

Stowarzyszenie "KISS"


Stowarzyszenie Komputer i Sprawy Szkoły "KISS" to organizacja przede wszystkim nauczycieli, dyrektorów placówek oświatowych i uczniów. Organizacja ma na celu promowanie nowoczesnych technik nauczania, wykorzystywania komputerów w dydaktyce itp. Na stronie są zamieszczone aktualności stowarzyszenia, artykuły i porady. więcej »
Ocena:

Strategie nauczania: metody aktywizujące

Kategorie: 

Na stronie znajdziesz opracowanie tytułowego zagadnienia, przygotowane na wewnątrzszkolne doskonalenie nauczycieli. więcej »
Ocena:

Strona Danuty Zaremby


Prywatna strona pedagoga zajmującego się nauką matematyki. Na stronie dużo informacji dotyczących metodyki nauczania matematyki, wiele artykułów, opinii oraz publikacji autorki. więcej »
Ocena:

Strona dla nauczycieli i nie tylko

Kategorie: 

Strona Beaty i Dariusza Horodeckich zawiera materiały przydatne dla nauczycieli i nie tylko. Znajdziesz tutaj zadania z chemii i geografii na nową maturę, referaty oraz artykuły dotyczące metodyki nauczania. więcej »
Ocena:

Strona domowa Magdaleny Ławniczak


Magdalena Ławniczak, nauczycielka pracująca z najmłodszymi dziećmi, zamieściła na swojej stronie materiały związane z wykonywaną pracą oraz informacje o swoim prywatnym życiu. Znajdziesz tu więc m.in.: konspekty, artykuły, scenariusze uroczystości, opis pracy w Przedszkolu Nr 1 w Gostyniu, zdjęcia rodziny, hobby itp. więcej »
Ocena:

Strona Łucji Krysiewicz


Strona zawiera multimedialą prezentację "Zasady zdrowego żywienia" - pomoc do nauki techniki w Szkole Podstawowej, ścieżki edukacyjne w klasie V i VI, nauczycielski system oceniania oraz program-konkurs edukacyjny poświęcony bezpieczeństwu uczniów. więcej »
Ocena:

Strona nauczyciela wychowania przedszkolnego


Strona adresowana do nauczycieli wychowania przedszkolnego. Zawiera materiały dla nauczycieli - scenariusze zajęć, karty obserwacji. Są też informacje o autorce, przedszkolu w którym uczy, wychowankach oraz zdjęcia. więcej »
Ocena:

Strona poświęcona awansowi zawodowemu nauczycieli


Poświęcona awansowi zawodowemu nauczycieli strona Danuty Sowińskiej - nauczyciela nauczania zintegrowanego. Znaleźć na niej można parę przydatnych dokumentów. więcej »
Ocena:

Studium Doskonalenia Menedżerów Oświaty

Kategorie: 

Studium prezentuje swą ofertę kursową przeznaczoną dla dyrektorów placówek oświatowych i kandydatów, pracowników nadzoru pedagogicznego, pracowników starostw powiatowych i innych zainteresowanych; prezentacja kadry, gości Studium. więcej »
Ocena:

Szkolenia handlowe - Centrum Efektywności


Szkolenia dla sprzedawców, handlowców, przedstawicieli handlowych, sprzedawców w sklepie, szkolenia z technik sprzedaży i negocjacji handlowych, szkolenia zewnętrzne dla firm, doskonalenie skuteczności handlowców. więcej »
Ocena:

1 2 3 4