Nowo dodane strony

 • Świetny blog bukmacherski

  Sport, Zakłady bukmacherskie, Serwisy informacyjne
  Odważnie pisany i prowadzony blog na temat zakładów bukmacherskich. Na tym blogu możemy znaleźć wiele informacji oraz nowości związanych z tematyką zakładów bukmacherskich. Warto jest odwiedzić tego bloga z powodu rzetelności informacji oraz staranności, z jaką przygotowywane są artykuły. Dodatkowo
 • Blog o zakładach sportowych

  Sport, Zakłady bukmacherskie, Serwisy informacyjne
  Witryna internetowa opisująca legalne firmy bukmacherskie oraz wszystko co jest związane z polską bukmacherką. Jakość każdego wpisu pod kątem wiedzy bukmacherskiej jest zadziwiająca. Artykuły o bonusach bukmacherskich oraz nowych taktykach typowania są zawsze bardzo szybko dostępne na tym blogu, w p
 • Polska witryna o zakładach sportowych

  Sport, Zakłady bukmacherskie, Serwisy informacyjne
  Polska strona na internecie o zakładach sportowych. Przygotowana przez ludzi z wiedzą na temat typów sportowych - z myślą o początkujących graczach zakładów bukmacherskich – znaleźć na niej możemy najnowsze taktyki oraz porady na temat bukmacherki. Niemalże codzienne publikacje są dobrym przykładem
 • Witryna o zakładach sportowych

  Sport, Zakłady bukmacherskie, Serwisy informacyjne
  Witryna internetowa o zakładach sportowych z Polskimi korzeniami. Możemy na niej znaleźć ciekawe artykuły o taktykach typowania zakładów bukmacherskich oraz opisy najnowszych bonusów oferowanych przez legalnych, Polskich bukmacherów.
 • mikud.pl

  Firmy wg branży, Urządzenia
  Jest nam niezwykle miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy M.I.K.U.D. z Gliwic. Od 2015 roku zajmujemy się montażem, demontażem i konserwacją urządzeń dźwignicowych a swoje usługi świadczymy na terenie województwa śląskiego. Można nam powierzyć montaż techniczny, montaż instalacji zasilających, we
 • Noclegi Villa Viva Ciechocinek

  Turystyka i podróże, Inne, Baza noclegowa
  Villa Niva pensjonat Ciechocinek położony jest w okolicy słynnej tężni, gdzie wiele osób przyjeżdża w celu zregenerowania swoich sił. Oferta pozwala na wypoczynek w Ciechocinku zarówno dla osób indywidualnych, jak i grup, w tym także dla rodzin. Pensjonat oferuje masaże lecznicze oraz kąpiele solank
 • Gabinet ginekologiczny Lublin

  Medycyna i zdrowie, Ginekologia i położnictwo
  Lekarze specjaliści prof. dr hab. Anna Kwaśniewska oraz dr hab. n. med Wojciech Kwaśniewski zapraszają do nowoczesnego gabinetu ginekologiczno-położniczego. Doświadczeni praktycy oferują profesjonalną pomoc i opiekę w zakresie ginekologii i położnictwa. W obszarze ich działań znajduje się monitorowa
 • Agencja interaktywna IN

  Komputery i internet
  Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie promocji firmy w wyszukiwarce, zarówno tej mobilnej, jak i stacjonarnej. Sprawimy, że Państwa strona będzie dobrze widoczna. Na swoim koncie posiadamy setki zrealizowanych projektów. Jesteśmy skuteczni i precyzyjni, potrafimy wyciągać wnioski. Pracujemy w zg

hoga.pl

iVersio

Kategorie: 

Oferta tłumaczeń w zakresie wielu języków wschodnich (m.in. rosyjski, białoruski, ukraiński) i zachodnich. Plus wywiadownia gospodarcza w zakresie Rynków Wschodnich oraz oferta tworzenia i tłumaczenia wielojęzycznych stron www. Szczegóły - na stronie. więcej »
Ocena:

Jacek Gurgul - tłumaczenia z języka polskiego i włoskiego

Kategorie: 

Na stronie znajdziesz ofertę tłumaczeń z języka polskiego i włoskiego oraz informacje o autorze. więcej »
Ocena:

Japoński, angielski...

Kategorie: 

Na stronei znajdziesz ofertę korepetycji, tłumaczeń i nauczania języków japońskiego i angielskiego. więcej »
Ocena:

Jazz Translation - tłumaczenia pisemne, ustne, przysięgłe


Tłumaczenia pisemne, tłumaczenia ustne oraz tłumaczenia przysięgłe oferowane przez Jazz Translation są unikalne pod względem bezbłędności i znajomości istotnych zagadnień z wielu branż - zapewnia firma podejmująca się wykonania tłumaczeń specjalistycznych o różnym stopniu trudności we wszystkich językach europejskich, często z bardzo napiętym terminem reazlizacji. więcej »
Ocena:

Język angielski - korepetycje i tłumaczenia

Kategorie: 

Korepetycje z języka angielskiego - wszystkie poziomy zaawansowania, tłumaczenia. więcej »
Ocena:

Język angielski - wypracowania, tłumaczenia

Kategorie: 

Masz problem z wypracowaniem z języka angielskiego? Tutaj znajdziesz ofertę pomocy w jego napisaniu... więcej »
Ocena:

Język francuski

Kategorie: 

Oferta tłumaczeń i korepetycji z języka francuskiego. więcej »
Ocena:

Język niemiecki

Kategorie: 

Na stronie oferta korepetycji i tłumaczeń z języka niemieckiego. więcej »
Ocena:

Język Niemiecki

Kategorie: 

Na stronie znajdziesz ofertę korepetycji i tłumaczeń z języka niemieckiego. więcej »
Ocena:

Joanna Janczyk

Kategorie: 

Tłumacz tekstów technicznych z zakresu inżynierii chemicznej, procesowej oraz ochrony środowiska. więcej »
Ocena:

Jumper International AB

Kategorie: 

Firma oferuje usługi tłumaczenia, usługi sekretarskie, oraz tłumaczenia przysięgłe. Specjalizacja w języku szwedzkim. więcej »
Ocena:

Kalinka - Centrum Kształcenia Języka Rosyjskiego


Kalinka - szkoła języka rosyjskiego: kurs języka rosyjskiego, rosyjski w biznesie. Kursy i szkolenia prowadzone są przez rodowitych rosyjskich lektorów. Wysoki poziom usług.
więcej »
Ocena:

Karl-Alexander Pastuschinski

Kategorie: 

Tłumacz przysięgły, symultaniczny, konferencyjny (języka niemieckiego). więcej »
Ocena:

Klinika Słowa

Kategorie: 

Tłumaczenia z angielskiego, włoskiego i polskiego oraz redagowanie i korekta polskojęzycznych tekstów przeznaczonych do publikacji w mediach tradycyjnych i elektronicznych. więcej »
Ocena:

KMM - Tłumaczenia angielski polski francuski

Kategorie: 

Tłumaczenia pisemne, konsekutywne i symultaniczne. Prawo, finanse, zarządzanie, samorządy, EU, aplikacje grantowe. więcej »
Ocena:

Komputekst

Kategorie: 

Firma wykonuje tłumaczenia ustne, pisemne i przysięgłe z zakresu: ekonomii, prawa, techniki. więcej »
Ocena:

Konrad Pawłowski tłumaczenia

Kategorie: 

Dyplomowany tłumacz jęz. angielskiego. Tłumaczenia specjalistyczne (ekonomia, finanse, prawo, rachunkowość). Tłumaczenie książek z dziedziny zarządzania. więcej »
Ocena:

Korepetycje

Kategorie: 

Studentka US z Gorzowa udziela korepetycji z języka niemieckiego, pisze wypracowania, tłumaczy teksty, listy itp. Posiada wieloletnie doświadczenie oraz zagraniczną praktykę. Więcej szczegółów - na stronie. więcej »
Ocena:

Korepetycje i przepisywanie prac


Jeżeli potrzebujesz pomocy w języku angielskim lub niemieckim to jest strona dla ciebie. Zajrzyj tu także jeśli szukasz tłumacza języka angielskiego, osoby przepisującej prace na komputerze lub kogoś, kto zaprojektuje stronę www. więcej »
Ocena:

Korepetycje z języka angielskiego

Kategorie: 

Student anglistyki oferuje korepetycje z języka angielskiego we Wrocławiu i okolicach. Jeśli jesteś zainteresowany - zajrzyj na stronę. więcej »
Ocena:

Korepetycje.com

Kategorie: 

Oferta pisania prac po angielsku dla studentów studiujacych w Stanach i w Kanadzie oraz tłumaczeń polsko-angielskich. więcej »
Ocena:

Lang LTC


Firma oferuje kompleksowe szkolenia językowe dla przedsiębiorstw, kursy wyjazdowe w Polsce i Anglii, przygotowuje do egzaminów Londyńskiej Izby Handlowo-Przemysłowej LCCI - English for Business (EFB) oraz Spoken English for Industry and Commerce (SEFIC). Szkoła prowadzi także obsługę tłumaczeniową. więcej »
Ocena:

Lemon School - szkoła językowa, biuro tłumaczeń językowych

Kategorie: 

Uczymy angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, polskiego - obcokrajowców. Wykonujemy: tłumaczenia pisemne z języka obcego na polski i z polskiego na język obcy (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, ukraiński, czeski, holenderski). Wykonujemy: tłumaczenia pisemne z języka obcego na polski i z polskiego na język obcy. więcej »
Ocena:

Leonard Garczyński

Kategorie: 

Oferuje tłumaczenia techniczne i ekonomiczne. J. Angielski. więcej »
Ocena:

Level - Centrum Szkoleń Językowych


Szkolenia językowe dla firm, instytucji i klientów indywidualnych w zakresie języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, polskiego dla cudzoziemców oraz innych języków obcych. Plus tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe, szkolenia językowe o tematyce UE. Szczegóły - na stronie. więcej »
Ocena: