Nowo dodane strony

 • Dufał usuwanie wgnieceń

  Motoryzacja i transport, Akcesoria, Śląskie
  Najlepszy warsztat blacharski na Śląsku - DUFAŁ! Sprawdź osobiście. Zajmujemy się usuwaniem wgnieceń na karoserii. W sposób nowatorski. Wykorzystujemy niemieckie doświadczenie profesjonalistów. Jeżeli nie chcesz ponosić kosztów lakierowania samochodu - metoda jaką stosujemy jest warta Twojej uwagi.
 • Skrzynie.eu Sp. z o.o.

  Motoryzacja i transport, Części zamienne, Śląskie
  Skrzynie.eu to profesjonalna firma z 25 letnim doświadczeniem w branży. Naprawiamy, regenerujemy, sprzedajemy manualne oraz automatyczne skrzynie biegów oraz silniki samochodowe. W naszym asortymencie Tylko u nas do 50 km transport gratis! Sprawdź naszą ofertę na stronie www. Masz pytania napisz lu
 • Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka

  Dom i wnętrza, Śląskie, Wyposażenie wnętrz
  Salon Wyposażenie łazienek działa na rynku ponad dekadę. Nasze doświadczenie, lata praktyki i szerokie spojrzenie pozwala obsługiwać klientów w sposób profesjonalny, sprawny i efektywny. Chętnie doradzimy, pomożemy, wybierzemy produkty, których właśnie potrzebujesz. Na naszej stronie www wykonasz pr
 • FUH Rafcom Rafał Poznański - Poldruk

  Regionalne, Elektronika, Komputery i internet
  Twoja drukarka się zepsuła? Skończył Ci się toner, a potrzebujesz coś pilnie wydrukować? Koniecznie skorzystaj z oferty firmy Rafcom! Szybkość działania, precyzja i profesjonalne doradztwo w czasie zakupu to ich zdecydowane atuty. Specjaliści pomogą zdiagnozować Twoje urządzenie lub dobiorą odpowied
 • FUH Rafcom Rafał Poznański

  Regionalne, Nauka i technika, Komputery i internet
  Zalał Ci się komputer? Musisz wymienić klawiaturę w laptopie, bo nie jesteś w stanie z niej korzystać? Koniecznie skorzystaj z oferty serwis laptopów poldruk! Specjalizujemy się w naprawie laptopów, tabletów oraz smartfonów. Zapewniamy serwisowanie sprzętu zalanego, porysowanego, pękniętego oraz zaw
 • Effectiva Szkoła Języków Obcych

  Oświata i edukacja
  Szkoła językowa Effectiva mająca swoją siedzibę w Katowicach to świetne miejsce do nauki języków obcych. Profesjonalne podejście i dbałość o szczegóły w nauce to ich znaki rozpoznawalne. Dodatkowym atutem jest możliwość nauki indywidualnej zarówno stacjonarnie, jak i online. Dodatkowo grupy na zaję
 • ProEdukacja

  Oświata i edukacja, Języki obce, Regionalne
  Zaświadczenia i legitymacje wydawane bezpłatnie, pomoc w organizacji miejsca praktyki, możliwość podjęcia nauki bez wykształcenia średniego, to tylko kilka z wielu korzyści zaproponowanych przez proedukację edu w Katowicach. Posiadamy ciekawe kierunki studiów, liczne dofinansowane szkolenia oraz kur
 • Fotofascynacja - Mariola Biskupek

  Kultura i sztuka, Fotografowanie - usługi, Śląskie
  Sesje noworodkowe, dziecięce, ciążowe, rodzinne - to wszystko w jednym miejscu w FotoFascynacji. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępną na naszej stronie www. Uchwyć najcenniejsze chwile swojego życia. Kreatywność, dbałość o szczegóły oraz profesjonalne wykonanie niebanalnych zdjęć to

hoga.pl

Dobrestudium - kursy masażu i kosmetyczne


Przedsiębiorstwo Pro-Activ oferuje przeróżne kursy zawodowe i szkolenia doszkalające na przeróżnych poziomach trudności. Pro-Activ kształci profesjonalistów najlepszej klasy na preferencje i oczekiwania rynku krajowego oraz europejskiego. Wybierz specjalistyczne kursy w Pro-Activ albowiem firma ma już ponad 15-letnie doświadczenie w szkolnictwie, posiada naprawdę dużo certyfikatów jakie potwierdzają umiejętności i posiada wysokiej klasy szkoleniowców, którzy przekażą Ci pełną zdobytą wiedzę. więcej »
Ocena:

KANN Szkolenia z obsługi maszyn drogowych


W 1988 r. zaczęło swoją działalność Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne KANN® Sp. z o.o. pierwotnie zajmujące się zagadnieniami związanymi z eksploatacją i naprawami dźwignic, robotami ziemnymi, a także drobnymi robotami budowlanymi. W kilka lat później, w 1993 r. przedsiębiorstwo powołało Prywatny Ośrodek Szkolenia Zawodowego. Aktualnie przedsiębiorstwo specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z dziedziny obsługi maszyn budowlanych i drogowych. więcej »
Ocena:

Portal stomatologiczny: Dentalmentor.pl


Dental Mentor jest platformą edukacyjną dla stomatologów. 18 godzin szkoleń umożliwia zdobycie 108 punktów edukacyjnych w czterech kategoriach, takich jak: endodoncja, stomatologia zachowawcza i estetyka, chirurgia z implantologią, oraz protetyka. więcej »
Ocena:

Szkolenia okresowe BHP


Centrum Kształcenia Kadr w Teresinie to ośrodek szkoleniowy, w którym organizowane są szkolenia z zakresu BHP, szkolenia służb BHP, kursy pedagogiczne oraz ratownictwa medycznego.
Szkolenia okresowe kierowane są do wszystkich kierowników i przedsiębiorców, którzy w swoich obowiązkach mają za zadanie kierować podwładnymi. Szkolenie odbywają się w formie codziennych zajęć. Cena za szkolenie zawiera także nocleg oraz pełne wyżywienie. Szkolenia są również organizowane w miejscowościach turystycznyc więcej »
Ocena:

Szkolenia Katowice


PRESTIGE Europejskie Centrum Kształcenia to wiodący organizator kursów a także konferencji na rzecz firm. Różnorodna znajomość wielu branż zdobyta przez naszą firmę umożliwia przekazywanie wiedzy przez najbardziej szanowanych autorytetów i wykładowców. Zapewniamy zdobycie najefektywniejszych praktyk. Naszą misją jest wspieranie rozwoju i powiększanie zysków firm przez zespołowe tworzenie niezbędnych do ich zdobycia celów. więcej »
Ocena:

Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów MSBiS


MSBiS jest pierwszą i do dziś jedyną siecią stacjonarnych szkół barmańskich w Polsce oraz największą (pod względem liczby absolwentów i powierzchni) w Europie. Z powodzeniem działa od 2002 r. W ofercie szkolenia i kursy barmańskie, kelnerskie, sommelierskie, barista, flair, miksologia molekularna i wiele innych. Celem prowadzonych szkoleń jest dostarczanie na rynek pracy profesjonalnych pracowników sektora usług gastronomicznych, którzy będą kształtowali kulturę spożywania alkoholu w Polsce. więcej »
Ocena:

Szkoły policealne w Katowicach - CKM


Centrum Kształcenia Menedżerów w Katowicach to jednostka edukacyjna, która w ofercie posiada kursy i szkolenia zawodowe oraz szkoły policealne jednoroczne - możliwość uzyskania tytułu specjalisty oraz szkoły dwuletnie, o uprawnieniach szkoły publicznej - możliwość uzyskania tytułu zawodowego technika. Atuty szkoły to: wykwalifikowana kadra pedagogiczna, atrakcyjne zajęcia w siedzibie szkoły, bezpłatne materiały szkoleniowe, liczne promocje, miła atmosfera orz indywidualne podejście do Słuchacza. więcej »
Ocena:

Kursy kosmetryczne Warszawa


Profesjonalne kursy kosmetyczne w renomoannej szkole NEW NAILS. W bogatej ofercie szkoeń kosmetycznych znajdzesz kursy stylizacji paznokci , kurs makijażu dla każdej kobiety, kursy wizażu I, II stopnia, kursy przedłużania rzęs, kursy depilacji woskiem, kursy henny brwi i rzęs, kursy manicure pedicure. oferujemy bogato wyposarzone sale kosmetyczne z indywidualnymi stanowiskami pracy, markowe kosmetyki NEW NAILS, profesjonalne przygotowanie do zawodu kosmetyczki. więcej »
Ocena:

4J Sp. z o. o. - Szkolenia i doradztwo


Firma organizuje kursy otwarte oraz na zamówienie z tematyki: zarządzanie zasobami ludzkimi, marketing, zarządzanie produkcją, controlling, finanse, zarządzanie jakością itp; prezentacja kadry, dotychczasowych klientów, cennika kursów, kalendarium; ponadto 4J prowadzi działalność doradczą. więcej »
Ocena:

Adam Marketing s.c.


Spółka zajmuje się wszystkimi sprawami pracowniczymi a także sprawami z zakresu ubezpieczeń społecznych. Na stronie zamieszczono ofertę zawierającą m.in. przygotowanie kadrowe, różnego typu szkolenia i outsourcing kadrowy oraz cennik. więcej »
Ocena:

Adviser

Kategorie: 

Strona firmy prowadzącej kursy zawodowe w trzech dziedzinach: księgowość, agent celny oraz spedytor międzynarodowy. Znajdziesz na niej ofertę, cennik oraz dane kontaktowe. więcej »
Ocena:

Agencja Ochrony "Garda"


Przedmiotem działalności firmy są kompleksowe usługi ochrony obiektów, konwojowania wartości pieniężnych i przedmiotów wartościowych. W 2001 roku agencja uruchomiła nabór do policealnego studium o nazwie Centrum Doskonalenia Kadr "GARDA" Policealne Studium Ochrony Osób i Mienia. Absolwent otrzymuje świadectwo z tytułem - technik ochrony fizycznej osób i mienia. Świadectwo pozwala na ubieganie się o licencję I lub II stopnia bez konieczności zdawania egzaminu w Komendzie Wojewódzkiej Policji. Zajrzyj na stronę, aby poznać szczegółowe informacje o ofercie firmy i jej policealnym studium. więcej »
Ocena:

Agencja PIAST - Europa

Kategorie: 

Agencja oferuje pakiet edukacyjny "Polska na Jednolitym Rynku Unii Europejskiej" obejmujący zagadnienia związane z zarządzaniem w kontekście integracji europejskiej, warsztaty edukacyjne dla menedżerów, akwizytorów, straży przemysłowej, doradztwo. więcej »
Ocena:

Akademia Telemarketingu


Strona Akademii prowadzącej szkolenia w zakresie posługiwania się telefonem w sprzedaży, promocji i obsłudze klienta - oferta kursowa dla kadry kierowniczej, telesprzedawców, recepcjonistów, agentów, pracowników działów obsługi klienta. więcej »
Ocena:

Akademie Kształcenia Zawodowego

Kategorie: 

Wspólny serwis internetowy Akademii Kształcenia Zawodowego działających w 13 miastach północnej części Polski (Szczecin, Słupsk, Gdańsk i Olsztyn, Świdwin, Ełk, Elbląg, Bydgoszcz, Piła, Toruń, Starogard Gdański, Koszalin, Grudziądz); oferta wielorakich kursów zawodowych dla osób z różnym poziomem wykształcenia, ponadto seminaria, konferencje, szkolenia, wakacyjne kursy dla dzieci. więcej »
Ocena:

Almat - Ośrodek Kształcenia


Doradztwo z zakresu BHP, PPOŻ., ochrony środowiska. Szkolenia dla firm, pracowników, pracodawców. Prowadzenie dokumentacji, ocena ryzyka zawodowego, instrukcje, regulaminy pracy, szkolenia i instruktaże BHP. więcej »
Ocena:

Anvix

Kategorie: 

Anvix jest jednoosobową spółką i prowadzi szkolenia ekonomiczno - prawne dla firm głównie w ośrodkach wczasowo - szkoleniowych Zakopanego, gdzie oprócz merytorycznych zajęć (negocjacje, zarządzanie, inwestycje budowlane, kosztorysowanie, zarządzanie kadrami, zarządzanie nieruchomościami) organizowane są imprezy towarzyszące (przejażdżki dorożkami konnymi, wycieczki po okolicy Zakopanego, spotkanie z folklorem góralskim itp.); prezentacja wykładowców i dotychczasowych klientów. więcej »
Ocena:

Archon - Centrum Szkoleniowo-Edukacyjne


Archon: szkolenia językowe (język angielski, niemiecki, francuski, hiszpański), szkolenia informatyczne (Microsoft Office, Linux, Oracle, PHP, Java), kursy zawodowe. Programy szkoleniowe dofinansowane ze środków EFS. więcej »
Ocena:

ART - Jak zdać egzamin?

Kategorie: 

Strona zawiera informacje umożliwiające przystąpienie do egzaminu przed Komisją Egzaminacyjną dla Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych - sprawy organizacyjne, zakres tematów (ubezpieczenia, zarządzanie ryzykiem, prawo cywilne i gospodarcze, etyka brokera), przykładowe pytania, przebieg egzaminu. więcej »
Ocena:

Aspro - Agencja Szkoleń i Promocji

Kategorie: 

Firma organizuje szkolenia dla przedsiębiorstw w zakresie tematycznym obejmującym: nagocjacje, zarządzanie nieruchomościami, zarządzanie ludźmi, ochronę środowiska, kosztorysowanie, prawo gospodarcze, prawo budowlane; strona zawiera prezentację wykładowców i dotychczasowych klientów . więcej »
Ocena:

Attestor


Szkolenia, kursy zawodowe, doradztwo personalne i zawodowe. Oferty i pośrednictwo pracy, konsulting. Obsługa informatyczna, prasowa i poligraficzna. Organizacja imprez biznesowych. Szczegóły - na stronie. więcej »
Ocena:

Audyty energetyczne

Kategorie: 

Katedra Klimatyzacji i Ciepłownictwa Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej organizuje kursy audytorów energetycznych; audyt energetyczny jest niezbędnym warunkiem otrzymania kredytu na modernizację budynków oraz premii termomodernizacyjnej w wysokości 25% kwoty kredytu wraz z odsetkami; strona zawiera listę uczestników kursu i listę audytorów energetycznych. więcej »
Ocena:

AVENHANSEN Sp. z o.o.


AVENHANSEN to firma szkoleniowa. Firma prowadzi szkolenia otwarte i zamknięte na terenie całej Polski. Wszyscy pracownicy mają wieloletnie doświadczenia w branży szkoleniowej. Szkolenia dają szansę otrzymania prestiżowych certyfikatów, cenionych wśród pracodawców i potencjalnych partnerów biznesowych. Celem firmy jest zaoferowanie szkoleń, które pozwolą nabyć praktyczne umiejętności. więcej »
Ocena:

Bar & Action

Kategorie: 

Pilska Szkoła Barmanów FLAIR zaprasza na kursy barmańskie III, II i I stopnia. więcej »
Ocena:

BIB - Bezpieczeństwo Informacji Biznesowych


BIB Sp. z o.o. wykonuje usługi systemowe na rzecz firm zainteresowanych podniesieniem poziomu swego bezpieczeństwa oraz dostosowaniem do wymogów ustawy o ochronie informacji niejawnych (w tym również organizowanie szkoleń z tematyki bezpieczeństwa informacji). więcej »
Ocena:

1 2 3 4 5 6 7