Nowo dodane strony

 • www.agrojd.com

  Firmy wg branży
  Sklep Agrozakupy Norbert Dolniak AgroJD.com w Dominowie oferuje części do ciągników - łącznie przeszło 2000 produktów, jakie stanowią części zamienne i oryginalne do ciągników John Deere. Zachęcam do korzystania z katalogu jak i również wyszukiwania produktów w naszej wyszukiwarce. Jesteśmy sklepem
 • https://espo.com.pl/

  Komputery i internet
  Każdy używa codziennie różnego rodzaju sprzęt marki Apple. Jest to bardzo znana firma o dosyć wysokiej pozycji na rynku, dzięki czemu z jej urządzeń korzysta bardzo wiele osób. Nikt nie wyobraża sobie życia bez iphone’a tym bardziej, że znacznie ułatwia on życie w bardzo wielu kwestiach. Dość często
 • www.dieselserwisjaslanek.pl

  Motoryzacja i transport, Motoryzacja
  Regenerację, testowanie i czyszczenie oraz uszczelnianie układów paliwowych silników Diesla oferuje firma DIESEL SERWIS JAŚLANEK w Bestwinie. Naprawiamy pompowtryskiwacze BOSCH, DELPHI z samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych oraz maszyn budowlanych. Świadczymy usługi również w zakresi
 • Panie Misiu - Profesjonalne Strony Internetowe

  Komputery i internet, Marketing i pokrewne, Internet
  Panie Misiu to przede wszystkim profesjonalne projektowanie graficzne dostosowane do potrzeb Twojej firmy. Chętnie doradzimy i pomożemy Ci stworzyć Twój unikalny wizerunek w sieci, tak aby Twoja firma była postrzegana jako profesjonalna i godna zaufania. Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych
 • Frankwoicze pozew - zyciebezkredytu.pl

  Ekonomia, Pośrednictwo kredytowe, Finanse
  Masz kredyt we frankach i nie wiesz co dalej? Szukasz specjalistycznej pomocy? Zajrzyj na naszą stronę internetową. Znajdziesz tam pomoc, której szukasz. Na co dzień zajmujemy się pomocą frankowiczom – pomagamy w odfrankowaniu kredytu i unieważnieniu umowy frankowej. Skontaktuj się z nami i dołącz d
 • area69.pl

  Sklepy internetowe
  Artykuły erotyczne, które przydatne są w każdym związku to nie tylko bielizna erotyczna czy popularne w ostatnim czasie wibratory. To także wiele więcej – odpowiednie prezerwatywy, lubrykanty, a także ciekawe akcesoria, które po prostu wprawiają partnerów w większe podniecenie. Area69 – sex shop onl
 • Trycholog Gdynia

  Firmy wg branży
  Gabinet Trychologiczny Your Hair oferuje badania oraz zabiegi trychologiczne dla klientów posiadających problemy skóry głowy. Gabinet zlokalizowany jest w Gdyni, a oddział istnieje również w Gdańsku, oferta jest zatem kierowana do wszystkich mieszkańców Trójmiasta oraz okolic. Na konsultacji przepro
 • Odlotowe Busy Polska Niemcy Holandia

  Firmy wg branży
  Chcesz pojechać do Niemiec tanio i bezpiecznie? Zapraszamy Cię, zatem do zapoznania się z informacjami na temat firmy Odlotowe Busy oraz do przejrzenia jej oferty, która udostępniona jest na stronie internetowej. Dzięki temu możesz znaleźć informację, kiedy dane busy wyruszają i z jakich miejscowośc

hoga.pl

Edukacja CAD/CAM


Strona poświęcona edukacji w programach CAD/CAM i programowaniu obrabiarek sterowanych numerycznie w Rybnickim Centrum Edukacji Zawodowej. więcej »
Ocena:

EFEKT - szkolenia z zakresu prawa i nie tylko...


Oferta firmy przeprowadzającej profesjonalne zajęcia szkoleniowe i doradcze, na których poruszane są zagadnienia z zakresu prawa, marketingu, ekonomii, bhp. Szkolenia przeznaczone są dla firm i osób fizycznych i mogą odbywać się na terenie całej Polski. Ukończenie większości z tych szkoleń daje konkretny zawód: inspektora bhp, kosztorysanta, pośrednika nieruchomości itp. Więcej szczegółów - na stronie. więcej »
Ocena:

Europejska Szkoła Kształcenia Korespondencyjnego

Kategorie: 

Strona, na której znajdziesz informacje o kursach oferowanych przez ESKK, zarówno językowych, zawodowych, jak i chobbystycznych. Odwiedzając witrynę możesz także zamówić bezpłatny informator. więcej »
Ocena:

Francuska Szkoła Wizażu, Stylizacji i Charakteryzacji

Kategorie: 

Szkoła uczy na kierunkach: wizaż i stylizacja, charakteryzacja, stylizacja makijażu. Nauka w systemie 2 weekendy na miesiąc, 10 miesięcy. Po ukończeniu szkoły dyplom w języku polskim i angielskim. W programie 80% zajęć praktycznych przy wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości. Także kursy! więcej »
Ocena:

Fundacja Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości

Kategorie: 

Celem Fundacji jest wspieranie lokalnej przedsiębiorczości. Udziela ona pożyczek, prowadzi kursy i szkolenia, pomaga osobom bezrobotnym rozpocząć własną działalność gospodarczą. więcej »
Ocena:

Fundacja Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości w Koszalinie


Celem fundacji jest wspieranie lokalnej przedsiębiorczości - udzielanie pożyczek na rozpoczęcie działalności, prowadzenie kursów i szkoleń itd. Szczegóły - na stronie. więcej »
Ocena:

Gabinet kosmetyczny Salon i Elegancja Poznań - Salon kosmetyczny w Poznaniu, kursy, szkolenia kosmetyczne


Gabinet kosmetyczny Salon i Elegancja w Poznaniu oferuje kursy kosmetyczne, szkolenia z zakresu manicure, pedicure, mikrodermabrazji. więcej »
Ocena:

Instytut Kształcenia Informatycznego Kadr s.c.


Autoryzowane Centrum Szkoleń Technicznych Microsoft prowadzące szkolenia dotyczące najnowszych światowych technologiach informatycznych w ramach programu ATEC Microsoft; prezentacja dotychczasowych osiągnięć oraz aktualnej oferty kursowej i egzaminacyjnej. więcej »
Ocena:

Integracja - Szkolenia, Treningi, Poradnictwo Psychologiczne


Firma oferuje szkolenia z zakresu psychologicznych aspektów sprzedaży - techniki sprzedaży, telemarketing, sztuka komunikacji, treningi psychologiczne, asertywność. więcej »
Ocena:

Intex - Centrum Szkoleniowe

Kategorie: 

Intex organizuje kursy dla elektryków (głównie na potrzeby firm) z zakresu zastosowań mikro-sterowników typu SIEMENS SIMATIC, funkcjonowania magistral przemysłowych, europejskich standardach technicznych; przedstawienie firmy, zasad zgłoszenia. więcej »
Ocena:

Komes - KSZiA

Kategorie: 

Krakowska Szkoła Zarządzania i Administracji prowadzi za pośrednictwem Internetu kursy doskonalenia zawodowego - tematyka: prawo, zarządzanie, marketing, rachunkowość, obsługa administracyjno-biurowa, kursy przedstawicieli handlowych i asystentów menedżerów; informacje o zapisach, opłatach, programy, regulamin, bezpłatne lekcje próbne. więcej »
Ocena:

Krakowski Zespół Ekspertów


Krakowski Zespół Ekspertów świadczy usługi szkoleniowe i konsultingowe w zakresie prawa budowlanego, przygotowania budowy, pomiarów geodezyjnych, kosztorysów. Spółka współdziała z innymi ośrodkami w kraju w prowadzeniu szkoleń, kursów i porad ekspertów. więcej »
Ocena:

Kursy księgowości

Kategorie: 

Kursy z zakresu księgowości - główny księgowy, samodzielny księgowy, ... od podstaw do samodzielnego księgowego, specjalista ds. podatków więcej »
Ocena:

Kursy MSBiF

Kategorie: 

Oferta kursowa Międzynarodowej Szkoły Bankowości i Finansów obejmuje: kurs zarządców nieruchomości, członków rad nadzorczych, szkolenia dotyczące amortyzacji środków trwałych i wartości niematerialnych oraz materialnych, podatku od towarów i usług VAT, ubezpieczeń społecznych; ceny i tematyka szkoleń, karta zgłoszenia. więcej »
Ocena:

Kursy SEP

Kategorie: 

Seminarium dla osób posiadających zaświadczenia kwalifikacyjne typu "D" lub "E" w zakresie urządzeń elektrycznych, cieplnych i gazowych - udział w 5-dniowym kursie kończy się egzaminem przed Komisją Kwalifikacyjną zatwierdzoną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki; koszty, warunki uczestnictwa; terminy do uzgodnienia. więcej »
Ocena:

Kursy Telekomunikacji

Kategorie: 

Wydział Telekomunikacji i Elektrotechniki Akademii Techniczno - Rolniczej w Bydgoszczy wspólnie z Fundacją "Rozwój ATR" organizują kursy szkoleniowe w zakresie budowy sieci telekomunikacyjnych i ich eksploatacji - tematyka: światłowody, centrale, synchroniczne systemy cyfrowe SDH, pomiary i lokalizacja uszkodzeń, kable miedziane, komunikacja radiowa; informacje na temat cen i terminów kursów. więcej »
Ocena:

LENAX - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe


Firma prowadzi szkolenia zawodowe, kursy BHP i przeciwpożarowe, a także oferuje obsługę i doradztwo kadrowo-płacowe. więcej »
Ocena:

Lubelskie Centrum Edukacji Zawodowej

Kategorie: 

LCEZ jest wielofunkcyjnym ośrodkiem szkoleniowym, w którym występuje kształcenie zawodowe na różnych poziomach i o różnych cyklach kształcenia w systemie znoszącym bariery dostępu do oświaty także dla osób niepełnosprawnych; edukacja młodzieży, kształcenie ustawiczne dorosłych, system certyfikacji i standaryzacji kształcenia zawodowego. więcej »
Ocena:

Luiza Lenartowicz - Szkoła Wizażystów


Strona wizażystki i stylistki makijażu artystycznego Luizy Lenartowicz. Znajdziesz tu informacje o szkole wizażu (harmonogram, system szkoleń, program, zgłoszenia), zdjęcia z konkursów Look Model Look, relacje z polskich eliminacji do Mistrzostw Świata w Makijażu oraz informacje o autoryzowanych salonach i kosmetykach Stagecolor. Strona w językach: polskim, niemieckim i angielskim. więcej »
Ocena:

Manager


Firma organizuje kursy z zakresu prawa pracy, prawa gospodarczego, restrukturyzacji przedsiębiorstw, tematyka obejmuje też zamówienia publiczne, BHP, negocjacje handlowe, ponadto kursy dla kandydatów na członków Rad Nadzorczych (zakończone egzaminem państwowym). więcej »
Ocena:

Medioteka

Kategorie: 

Medioteka to centrum szkoleniowe przy Śląskim Centrum Pediatrii w Zabrzu dla lekarzy, pielęgniarek i studentów zainteresowanych pediatrią, a szczególnie neonatologią i intensywną terapią dziecięcą; wyposażenie, dotychczasowe osiągnięcia, realizowane programy, materiały szkoleniowe on-line. więcej »
Ocena:

Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr w Lubinie


MCKK oferuje szkolenia i kursy ogólne i specjalistyczne dla górników, kursy spawalnicze oraz BHP zakończone certyfikatem uznawanym przez MEN bądź otrzymaniem książeczki spawalniczej wydanej przez Instytut Spawalnictwa; ponadto w ofercie kursy i seminaria z zakresu marketingu, zarządzania kadrami, rachunkowości i handlu. więcej »
Ocena:

Naczelna Organizacja Techniczna

Kategorie: 

NOT w Legnicy prowadzi kursy przygotowawcze do egzaminów związanych z eksploatacją urządzeń i instalacji energetycznych i elektroenergetycznych, kursy i szkolenia - tematyka: biznes, marketing, prawo pracy, księgowość, ubezpieczenia, diagnostyka samochodowa, obsługa wind, suwnic, wciągarek, dla kandydatów do rad nadzorczych i zarządów spółek, studium doradcy podatkowego, kursy dla inżynierów i techników na uprawnienia budowlane. więcej »
Ocena:

Okręgowa Spółdzielnia Pracy Oświata


OSP prowadzi kursy pedagogiczne, BHP, zawodowe, językowe oraz dla kandydatów na kierowców i dla instruktorów nauki jazdy. więcej »
Ocena:

ONPD PARTNER - Profesjonalne Doskonalenie Nauczycieli

Kategorie: 

ONPD PARTNER jest ogólnokrajową niepubliczną placówką doskonalenia nauczycieli. Placówka prowadzi szkolenia z zakresu umiejętności kluczowych oraz wielu innych zagadnień związanych z reformą programową oświaty. więcej »
Ocena:

1 2 3 4 5 6 7