Nowo dodane strony

 • ASPOL Flagi i Kotyliony

  Firmy wg branży, Inne
  ASPOL to mieszcząca się w Sosnowcu firma, która zajmuje się produkcją flag, kotylionów, przypinek oraz gadżetów. Jej ofertę wyróżnia dbałość o detale produkowanych produktów oraz przystępne ceny. Z oferty firmy ASPOL korzystają osoby fizyczne, przedsiębiorcy oraz instytucje. Z jej szczegółami oraz i
 • inmedium.pl agencja interaktywna

  Komputery i internet, Reklama w internecie, Marketing i pokrewne
  Kompleksowa obsługa klientów z zakresu marketingu online: > kampanie Google ADS > pozycjonowanie > projektowanie stron www > copywriting > social media
 • Chainway Europe - Terminale Mobilne RFID

  Elektronika, Komputery, Sklepy internetowe
  Chainway Europe jest światowym producentem kolektorów danych oraz czytników RFID. Dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu znakowania i odczytu kodów kreskowych oraz znaczników RFID. W swojej ofercie posiada zarówno mobilne urządzenie wyposażone w czytnik kodów kreskowych 1D i 2D, jak również urz
 • inauta.pl -projektowanie stron www i inne usługi internetowe

  Komputery i internet, Usługi projektowania www, Grafika komputerowa
  Internetowy najemnik do zadań specjalnych. Projektowanie stron internetowych. Strony WWW nowoczesne, szybko ładujące się, wyróżniające się swoją budową i grafiką. Strony bardzo estetyczne, gdyż dbamy o każdy detal. Konkurencyjne ceny.
 • lawncare.pl

  Firmy wg branży, Usługi
  Jeśli chcesz, by Twój trawnik, boisko sportowe bądź pole golfowe urzekało naturalną i zdrową zielenią, skontaktuj się z firmą Lawn Care w Tenczynku. Gwarantujemy piękne i zadbane trawniki! Nasza oferta obejmuje pielęgnację trawników oraz pielęgnację trawy na boiskach sportowych, właściwe nawodnienia
 • Winsa Agencja Ślubna Kraków

  Hobby i pasje, Organizacja_ślubów_i_wesel, Suknie ślubne
  WINSA Konsultanci ślubni Kraków to zespół profesjonalych Wedding Plannerów, który sprawi, że Twój Ślub lub Wesele będzie po prostu idealne. Organizacja wesel Kraków (i Ślubów!) to nasza specjalność - niezależnie, czy marzy Ci się Wesele plenerowe Kraków, wesele pod namiotem, w tramwaju albo jakiekol
 • Deska sup - gosup.pl

  Sklepy internetowe, Sprzęt sportowo-turystyczny
  Sklep surferski GoSup to wszystko, czego potrzebujesz do Stand Up Paddle – pływania na stojąco na desce! Asortyment sklepu to między innymi: deski SUP, wiosła – pagaje, akcesoria takie jak finy, pokrowce, pompki. Również można kupić tu kamizelki asekuracyjne i ratunkowe, odzież neoprenową, buty i sk
 • BHP Prometeo - Szkolenia BHP Dla Firm

  Firmy wg branży
  Szkolenia BHP to obowiązek, który wypełniać musi każdy pracodawca. Musi szkolić pracowników, by dbać o ich bezpieczeństwo. Jednakże nie każdy pracodawca ma czas na organizację takich szkoleń. Dlatego warto skorzystać z oferty firmy BHP Prometeo. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nią odwiedza

hoga.pl

Europejska Szkoła Kształcenia Korespondencyjnego

Kategorie: 

Strona, na której znajdziesz informacje o kursach oferowanych przez ESKK, zarówno językowych, zawodowych, jak i chobbystycznych. Odwiedzając witrynę możesz także zamówić bezpłatny informator. więcej »
Ocena:

Francuska Szkoła Wizażu, Stylizacji i Charakteryzacji

Kategorie: 

Szkoła uczy na kierunkach: wizaż i stylizacja, charakteryzacja, stylizacja makijażu. Nauka w systemie 2 weekendy na miesiąc, 10 miesięcy. Po ukończeniu szkoły dyplom w języku polskim i angielskim. W programie 80% zajęć praktycznych przy wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości. Także kursy! więcej »
Ocena:

Fundacja Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości

Kategorie: 

Celem Fundacji jest wspieranie lokalnej przedsiębiorczości. Udziela ona pożyczek, prowadzi kursy i szkolenia, pomaga osobom bezrobotnym rozpocząć własną działalność gospodarczą. więcej »
Ocena:

Fundacja Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości w Koszalinie


Celem fundacji jest wspieranie lokalnej przedsiębiorczości - udzielanie pożyczek na rozpoczęcie działalności, prowadzenie kursów i szkoleń itd. Szczegóły - na stronie. więcej »
Ocena:

Gabinet kosmetyczny Salon i Elegancja Poznań - Salon kosmetyczny w Poznaniu, kursy, szkolenia kosmetyczne


Gabinet kosmetyczny Salon i Elegancja w Poznaniu oferuje kursy kosmetyczne, szkolenia z zakresu manicure, pedicure, mikrodermabrazji. więcej »
Ocena:

Instytut Kształcenia Informatycznego Kadr s.c.


Autoryzowane Centrum Szkoleń Technicznych Microsoft prowadzące szkolenia dotyczące najnowszych światowych technologiach informatycznych w ramach programu ATEC Microsoft; prezentacja dotychczasowych osiągnięć oraz aktualnej oferty kursowej i egzaminacyjnej. więcej »
Ocena:

Integracja - Szkolenia, Treningi, Poradnictwo Psychologiczne


Firma oferuje szkolenia z zakresu psychologicznych aspektów sprzedaży - techniki sprzedaży, telemarketing, sztuka komunikacji, treningi psychologiczne, asertywność. więcej »
Ocena:

Intex - Centrum Szkoleniowe

Kategorie: 

Intex organizuje kursy dla elektryków (głównie na potrzeby firm) z zakresu zastosowań mikro-sterowników typu SIEMENS SIMATIC, funkcjonowania magistral przemysłowych, europejskich standardach technicznych; przedstawienie firmy, zasad zgłoszenia. więcej »
Ocena:

Komes - KSZiA

Kategorie: 

Krakowska Szkoła Zarządzania i Administracji prowadzi za pośrednictwem Internetu kursy doskonalenia zawodowego - tematyka: prawo, zarządzanie, marketing, rachunkowość, obsługa administracyjno-biurowa, kursy przedstawicieli handlowych i asystentów menedżerów; informacje o zapisach, opłatach, programy, regulamin, bezpłatne lekcje próbne. więcej »
Ocena:

Krakowski Zespół Ekspertów


Krakowski Zespół Ekspertów świadczy usługi szkoleniowe i konsultingowe w zakresie prawa budowlanego, przygotowania budowy, pomiarów geodezyjnych, kosztorysów. Spółka współdziała z innymi ośrodkami w kraju w prowadzeniu szkoleń, kursów i porad ekspertów. więcej »
Ocena:

Kursy księgowości

Kategorie: 

Kursy z zakresu księgowości - główny księgowy, samodzielny księgowy, ... od podstaw do samodzielnego księgowego, specjalista ds. podatków więcej »
Ocena:

Kursy MSBiF

Kategorie: 

Oferta kursowa Międzynarodowej Szkoły Bankowości i Finansów obejmuje: kurs zarządców nieruchomości, członków rad nadzorczych, szkolenia dotyczące amortyzacji środków trwałych i wartości niematerialnych oraz materialnych, podatku od towarów i usług VAT, ubezpieczeń społecznych; ceny i tematyka szkoleń, karta zgłoszenia. więcej »
Ocena:

Kursy SEP

Kategorie: 

Seminarium dla osób posiadających zaświadczenia kwalifikacyjne typu "D" lub "E" w zakresie urządzeń elektrycznych, cieplnych i gazowych - udział w 5-dniowym kursie kończy się egzaminem przed Komisją Kwalifikacyjną zatwierdzoną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki; koszty, warunki uczestnictwa; terminy do uzgodnienia. więcej »
Ocena:

Kursy Telekomunikacji

Kategorie: 

Wydział Telekomunikacji i Elektrotechniki Akademii Techniczno - Rolniczej w Bydgoszczy wspólnie z Fundacją "Rozwój ATR" organizują kursy szkoleniowe w zakresie budowy sieci telekomunikacyjnych i ich eksploatacji - tematyka: światłowody, centrale, synchroniczne systemy cyfrowe SDH, pomiary i lokalizacja uszkodzeń, kable miedziane, komunikacja radiowa; informacje na temat cen i terminów kursów. więcej »
Ocena:

LENAX - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe


Firma prowadzi szkolenia zawodowe, kursy BHP i przeciwpożarowe, a także oferuje obsługę i doradztwo kadrowo-płacowe. więcej »
Ocena:

Lubelskie Centrum Edukacji Zawodowej

Kategorie: 

LCEZ jest wielofunkcyjnym ośrodkiem szkoleniowym, w którym występuje kształcenie zawodowe na różnych poziomach i o różnych cyklach kształcenia w systemie znoszącym bariery dostępu do oświaty także dla osób niepełnosprawnych; edukacja młodzieży, kształcenie ustawiczne dorosłych, system certyfikacji i standaryzacji kształcenia zawodowego. więcej »
Ocena:

Luiza Lenartowicz - Szkoła Wizażystów


Strona wizażystki i stylistki makijażu artystycznego Luizy Lenartowicz. Znajdziesz tu informacje o szkole wizażu (harmonogram, system szkoleń, program, zgłoszenia), zdjęcia z konkursów Look Model Look, relacje z polskich eliminacji do Mistrzostw Świata w Makijażu oraz informacje o autoryzowanych salonach i kosmetykach Stagecolor. Strona w językach: polskim, niemieckim i angielskim. więcej »
Ocena:

Manager


Firma organizuje kursy z zakresu prawa pracy, prawa gospodarczego, restrukturyzacji przedsiębiorstw, tematyka obejmuje też zamówienia publiczne, BHP, negocjacje handlowe, ponadto kursy dla kandydatów na członków Rad Nadzorczych (zakończone egzaminem państwowym). więcej »
Ocena:

Medioteka

Kategorie: 

Medioteka to centrum szkoleniowe przy Śląskim Centrum Pediatrii w Zabrzu dla lekarzy, pielęgniarek i studentów zainteresowanych pediatrią, a szczególnie neonatologią i intensywną terapią dziecięcą; wyposażenie, dotychczasowe osiągnięcia, realizowane programy, materiały szkoleniowe on-line. więcej »
Ocena:

Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr w Lubinie


MCKK oferuje szkolenia i kursy ogólne i specjalistyczne dla górników, kursy spawalnicze oraz BHP zakończone certyfikatem uznawanym przez MEN bądź otrzymaniem książeczki spawalniczej wydanej przez Instytut Spawalnictwa; ponadto w ofercie kursy i seminaria z zakresu marketingu, zarządzania kadrami, rachunkowości i handlu. więcej »
Ocena:

Naczelna Organizacja Techniczna

Kategorie: 

NOT w Legnicy prowadzi kursy przygotowawcze do egzaminów związanych z eksploatacją urządzeń i instalacji energetycznych i elektroenergetycznych, kursy i szkolenia - tematyka: biznes, marketing, prawo pracy, księgowość, ubezpieczenia, diagnostyka samochodowa, obsługa wind, suwnic, wciągarek, dla kandydatów do rad nadzorczych i zarządów spółek, studium doradcy podatkowego, kursy dla inżynierów i techników na uprawnienia budowlane. więcej »
Ocena:

Okręgowa Spółdzielnia Pracy Oświata


OSP prowadzi kursy pedagogiczne, BHP, zawodowe, językowe oraz dla kandydatów na kierowców i dla instruktorów nauki jazdy. więcej »
Ocena:

ONPD PARTNER - Profesjonalne Doskonalenie Nauczycieli

Kategorie: 

ONPD PARTNER jest ogólnokrajową niepubliczną placówką doskonalenia nauczycieli. Placówka prowadzi szkolenia z zakresu umiejętności kluczowych oraz wielu innych zagadnień związanych z reformą programową oświaty. więcej »
Ocena:

Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego


Firma oferuje szkolenia ogólnodostępne oraz wewnątrzzakładowe w zakresie zarządzania, marketingu, controllingu, finansów, psychologii sprzedaży, ochrony środowiska, BHP, logistyki, Business English. więcej »
Ocena:

Ośrodek Doskonalenia Kadr UW w Warszawie


Ośrodek Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Pęcicach prowadzi szkolenia dla pracowników urzędów i instytucji użyteczności publicznej, przedsiębiorstw państwowych i innych organizacji gospodarczych - tematyka obejmuje funkcjonowanie służb administracyjnych oraz elementy nauk o państwie i prawie; aktualna oferta szkoleń, prezentacja wykładowców, grup tematycznych. więcej »
Ocena:

1 2 3 4 5 6 7