Nowo dodane strony

 • ASPOL Flagi i Kotyliony

  Firmy wg branży, Inne
  ASPOL to mieszcząca się w Sosnowcu firma, która zajmuje się produkcją flag, kotylionów, przypinek oraz gadżetów. Jej ofertę wyróżnia dbałość o detale produkowanych produktów oraz przystępne ceny. Z oferty firmy ASPOL korzystają osoby fizyczne, przedsiębiorcy oraz instytucje. Z jej szczegółami oraz i
 • inmedium.pl agencja interaktywna

  Komputery i internet, Reklama w internecie, Marketing i pokrewne
  Kompleksowa obsługa klientów z zakresu marketingu online: > kampanie Google ADS > pozycjonowanie > projektowanie stron www > copywriting > social media
 • Chainway Europe - Terminale Mobilne RFID

  Elektronika, Komputery, Sklepy internetowe
  Chainway Europe jest światowym producentem kolektorów danych oraz czytników RFID. Dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu znakowania i odczytu kodów kreskowych oraz znaczników RFID. W swojej ofercie posiada zarówno mobilne urządzenie wyposażone w czytnik kodów kreskowych 1D i 2D, jak również urz
 • inauta.pl -projektowanie stron www i inne usługi internetowe

  Komputery i internet, Usługi projektowania www, Grafika komputerowa
  Internetowy najemnik do zadań specjalnych. Projektowanie stron internetowych. Strony WWW nowoczesne, szybko ładujące się, wyróżniające się swoją budową i grafiką. Strony bardzo estetyczne, gdyż dbamy o każdy detal. Konkurencyjne ceny.
 • lawncare.pl

  Firmy wg branży, Usługi
  Jeśli chcesz, by Twój trawnik, boisko sportowe bądź pole golfowe urzekało naturalną i zdrową zielenią, skontaktuj się z firmą Lawn Care w Tenczynku. Gwarantujemy piękne i zadbane trawniki! Nasza oferta obejmuje pielęgnację trawników oraz pielęgnację trawy na boiskach sportowych, właściwe nawodnienia
 • Winsa Agencja Ślubna Kraków

  Hobby i pasje, Organizacja_ślubów_i_wesel, Suknie ślubne
  WINSA Konsultanci ślubni Kraków to zespół profesjonalych Wedding Plannerów, który sprawi, że Twój Ślub lub Wesele będzie po prostu idealne. Organizacja wesel Kraków (i Ślubów!) to nasza specjalność - niezależnie, czy marzy Ci się Wesele plenerowe Kraków, wesele pod namiotem, w tramwaju albo jakiekol
 • Deska sup - gosup.pl

  Sklepy internetowe, Sprzęt sportowo-turystyczny
  Sklep surferski GoSup to wszystko, czego potrzebujesz do Stand Up Paddle – pływania na stojąco na desce! Asortyment sklepu to między innymi: deski SUP, wiosła – pagaje, akcesoria takie jak finy, pokrowce, pompki. Również można kupić tu kamizelki asekuracyjne i ratunkowe, odzież neoprenową, buty i sk
 • BHP Prometeo - Szkolenia BHP Dla Firm

  Firmy wg branży
  Szkolenia BHP to obowiązek, który wypełniać musi każdy pracodawca. Musi szkolić pracowników, by dbać o ich bezpieczeństwo. Jednakże nie każdy pracodawca ma czas na organizację takich szkoleń. Dlatego warto skorzystać z oferty firmy BHP Prometeo. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nią odwiedza

hoga.pl

Ośrodek Doskonalenia Kadr w Warszawie


Prowadzony przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich ośrodek prezentuje swą ofertę kursów zawodowych w zakresie produktywności przedsiębiorstw, technologii, BHP, innowacyjności, także konferencje, seminaria i kongresy. więcej »
Ocena:

Ośrodek Kształacenia Zawodowego nr 4 w Gdańsku ::: Strona główna -- ZDZ Gdańsk


Ośrodek kształcenia zawodowego nr 4 w Gdańsku. Ośrodek prowadzi szkolenia umożliwiające uzyskanie nowego zawodu, kursy podnoszące kwalifikacje (czeladnik, mistrz), kursy BHP (podstawowe, okresowe, referentów), kursy minimum sanitarnego.
więcej »
Ocena:

Ośrodek Kształcenia i Promocji "TELEGPOL" Sp. z o. o.


Ośrodek umożliwia doskonalenie w zawodzie, przekwalifikowanie oraz przystosowanie do zawodu. Zapewniamy obsługę w dziedzinie prawa pracy, bhp i ppoż. Kursy: zamówienia publiczne, inwentaryzacja, retoryka, psychologia i inne. więcej »
Ocena:

Ośrodek Kształcenia Zawodowego "Faktor" w Olsztynie

Kategorie: 

Głównym celem działalności Ośrodka jest kształcenie zawodowe dorosłych, przekwalifikowywanie bezrobotnych, podnoszenie kwalifikacji zawodowych, integracja społeczno-zawodowa oraz pomoc w rozwoju kariery. Na stronie znajdziesz m.in. listę kursów oraz formularz zgłoszenia on-line. więcej »
Ocena:

OTREK

Kategorie: 

Centrum Kształcenia Menedżerów i Konsultingu prowadzi szkolenia studialne, kilkudniowe, podyplomowe, bieżące i na zamówienie - tematyka: finanse, marketing, zarządzanie personelem, obsługa klienta, logistyka, controlling, prawo pracy, kreatywność, ochrona danych osobowych, kurs dla kandydatów do rad nadzorczych i zarządów spółek i inne; opisy, terminy i ceny poszczególnych kursów, prezentacja dotychczasowych klientów, oferty doradztwa uzupełniającego szkolenia. więcej »
Ocena:

Peter Pan - Ośrodek Kursów Modułowych


Ośrodek prowadzi w systemie modułowym (dobór zestawu kursowego przez uczestników wg potrzeb) kursy komputerowe (obsługa, grafika, biuro, programowanie, sieci, Internet), kursy księgowości (też podatki, prawo pracy, komputerowe prowadzenie), kursy marketingu i aranżacji wnętrz, inne kursy (m.in. rysunek techniczny, asertywność, obsługa urządzeń biurowych, twórcze myślenie); omówienie tematyki, ceny, przebieg. więcej »
Ocena:

Pomorskie Centrum Szkoleniowe

Kategorie: 

Największa pomorska firma szkoleniowa specjalizująca się w organizowaniu kursów i szkoleń dla kadry administracyjnej. Na stronie znajdują się między innymi: szczegółowa oferta kursów, publikacje oraz programy promowane przez firmę. więcej »
Ocena:

Poradnia pedagogiczno - psychologiczna, psychoterapia DIALOG w Warszawie


Usługi psychologiczne, psychoterapeutyczne i pedagogiczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych - pedagog, psycholog, psychoterapeuta, logopeda, ADHD, terapia sensoryczna, reedukacja, doradztwo zawodowe, grupy wsparcia, badania diagnostyczne. więcej »
Ocena:

Prominet - szkolenia księgowości komputerowej we Wrocławiu

Kategorie: 

Prominet Wrocław - doskonalenie kwalifikacji zawodowych pracowników. Szkolenia księgowe, kadrowo-płacowe i komputerowe. więcej »
Ocena:

PW Inernauka


Firma szkoleniowa, prowadząca szkoły policealne oraz wszelkiego rodzaju szkolenia i kursy, posiadająca ośrodek wypoczynkowo-konferencyjny nad jeziorem w województwie lubuskim. Na stronie poznasz szczegółową ofertę firmy. więcej »
Ocena:

Regionalny Ośrodek Kształcenia Kadr

Kategorie: 

Ośrodek działający przy Izbie Skarbowej we Wrocławiu organizuje kursy, seminaria oraz szkolenia jednodniowe ogólnodostępne i dla pracowników aparatu skarbowego - tematyka: podatki, finanse, kontrola skarbowa, komunikacja, rachunkowość; także podyplomowe studia przy współpracy Uniwersytetu Wrocławskiego; terminy szkoleń, sprzedaż książek i wydawnictw o tematyce podatkowej, finansowej i ubezpieczeń społecznych . więcej »
Ocena:

Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego


Zespół Szkół Rolniczych im. Jana Pawła II w Radoczy kształci w zakresie rolnictwa, żywienia i agrobiznesu zarówno młodzież, jak i dorosłych w systemie edukacji ustawicznej. więcej »
Ocena:

Rotex

Kategorie: 

Firma prowadzi kursy na agenta celnego; posiada szkoły policealne w kilku polskich miastach kształcące w zakresie obsługi spedycyjnej i celnej (niektóre dodatkowo biznesu, marketingu i zarządzania); dostępny formularz umożliwiający zamówienie dodatkowych informacji. więcej »
Ocena:

Seka Nadzór-Szkolenie-Doradztwo


Prowadzona przez firmę działalność szkoleniowa obejmuje głównie zagadnienia prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz bezpieczeństwa i higieny pracy i jest realizowana najczęściej w formie kursów i seminariów; także nadzór BHP, doradztwo prawne, sprzedaż sprzętu przeciwpożarowego oraz wykonywanie innych prac z zakresu BHP i PPOŻ. więcej »
Ocena:

SoftWare - konferencje i wydawnictwa


Firma jest wydawcą czasopism branży komputerowej (SoftWare2.0 i LinuxPlus) oraz organizatorem konferencji teleinformatycznych. Na stronie dostępne są opisy zawartości ostatnich numerów magazynów (również CDRom), przegląd archiwaliów, zwiastuny kolejnych wydań i plan wydawniczy na bieżący rok. Jeżeli natomiast jesteś zainteresowany udziałem w konferencji, możesz on-line zarezerwować sobie miejsce, zamówić materiały wprowadzające w temat oraz przejrzeć plan konferencji na najbliższe pół roku. więcej »
Ocena:

START CNC - kursy i szkolenia CNC

Kategorie: 

Firma Start CNC organizuje szkolenia z obsługi i programowania obrabiarek sterowanych numerycznie. Nie jest przy tym typowym centrum edukacyjnym, których wiele na naszym rynku i które kształcą praktycznie w każdym zawodzie – od fryzjera po spawacza. Start CNC to wąsko wyspecjalizowana firma szkoleniowa skupiająca się na tematyce związanej wyłącznie z branżą CNC. więcej »
Ocena:

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce - Oddział Częstochowski

Kategorie: 

W ofercie Stowarzyszenia znajduje się organizowanie kursów, seminariów i konferencji związanych z branżą. Na stronie umieszczone są dokładne informacje dotyczące oferowanych przez Stowarzyszenie usług. więcej »
Ocena:

Studio Kulinarne Gales

Kategorie: 

Leszek Gryka i szefowie kuchni z poznańskich hoteli i restauracji zapraszają kucharzy i personel pomocniczy na szkolenia kulinarne. Studio udziela także porad i prowadzi doradztwo z zakresu gastronomii. Szczegóły - na stronie. więcej »
Ocena:

Szkolenia - Serwis Kadry


Serwis umożliwiający odszukanie interesującego szkolenia wg kryterium położenia i zasięgu geograficznego, typu, terminu, adresatów oraz tematyki - informatyka, języki, marketing, reklama, prawo, rachunkowość, finanse, sprzedaż, umiejętności osobiste, zarządzanie, doskonalenie zawodu. więcej »
Ocena:

Szkolenia Quality Progress

Kategorie: 

QP prowadzi szkolenia zamknięte w przedsiębiorstwach, jak również szkolenia otwarte w zakresach tematycznych: zapewnienie jakości w oparciu o międzynarodowe normy ISO serii 9000, normy ISO 9000:Y2K, zapewnienie jakości w oparciu o wymagania QS-9000 i VDA 6.1, zapewnienie jakości AS9000 dla dostawców dla przemysłu lotniczego, zarządzanie środowiskowe w oparciu o międzynarodowe normy ISO serii 14000, zarządzanie bezpieczeństwem pracy w oparciu o wymagania BS 8800; przebieg i tematyka szkoleń. więcej »
Ocena:

Szkolenia unijne efs - szkolenia 24

Kategorie: 

Nie rozwijając się, cofamy się. Znasz tę prawdę? Wykorzystaj ją na swoją korzyść! Wybierz efektywne szkolenia. Skorzystaj z bogatej oferty katalogów. U nas baza kursów, w której znajdziesz to, czego szukasz. więcej »
Ocena:

Vademecum - szkolenia


Firma zajmuje się profesjonalnym organizowaniem seminariów, szkoleń i kursów (wyjazdowych) z różnych dziedzin prawa gospodarczego (celne, dewizowe, podatkowe, pracy) oraz organizacją treningów i warsztatów psychologicznych; prowadzi też doradztwo w zakresie ustawy o zamówieniach publicznych. więcej »
Ocena:

VCA Polska


Dzięki podstawowemu kursowi bezpieczeństwa VCA prowadzonemu przez VCApolska.pl zdobędą Państwo szybko i w prosty oraz wiarygodny sposób certyfikat VCA. Po gruntownym zapoznaniu się z jego treścią mogą Państwo przystąpić do odpowiedniego egzaminu VCA w Polsce. więcej »
Ocena:

Wapol - Zachodnie Centrum Przedsiębiorczości

Kategorie: 

Firma edukacyjna prowadząca studium ekonomii, administracji, psychologii, turystyki i hotelarstwa, menedżerskie, także kursy - pracownik ochrony, agent celny, zarządca nieruchomości, pośrednik w obrocie nieruchomościami; tematyka, warunki przyjęć, kadra, ceny, terminy. więcej »
Ocena:

WCDNiKP w Łodzi


Strona opisuje realizowane dotychczas i obecnie projekty edukacyjne dla nauczycieli - tematyka: informatyka w nauczaniu, ewaluacja, ekonomia, przedmioty techniczno-zawodowe, BHP, edukacja multimedialna; aktualne wydarzenia - konferencje, seminaria itp., prezentacja on-line zrealizowanych na kursach nauczycielskich prac. więcej »
Ocena:

1 2 3 4 5 6 7