Nowo dodane strony

 • area69.pl

  Sklepy internetowe
  Artykuły erotyczne, które przydatne są w każdym związku to nie tylko bielizna erotyczna czy popularne w ostatnim czasie wibratory. To także wiele więcej – odpowiednie prezerwatywy, lubrykanty, a także ciekawe akcesoria, które po prostu wprawiają partnerów w większe podniecenie. Area69 – sex shop onl
 • Trycholog Gdynia

  Firmy wg branży
  Gabinet Trychologiczny Your Hair oferuje badania oraz zabiegi trychologiczne dla klientów posiadających problemy skóry głowy. Gabinet zlokalizowany jest w Gdyni, a oddział istnieje również w Gdańsku, oferta jest zatem kierowana do wszystkich mieszkańców Trójmiasta oraz okolic. Na konsultacji przepro
 • Odlotowe Busy Polska Niemcy Holandia

  Firmy wg branży
  Chcesz pojechać do Niemiec tanio i bezpiecznie? Zapraszamy Cię, zatem do zapoznania się z informacjami na temat firmy Odlotowe Busy oraz do przejrzenia jej oferty, która udostępniona jest na stronie internetowej. Dzięki temu możesz znaleźć informację, kiedy dane busy wyruszają i z jakich miejscowośc
 • Systemy informacji miejskiej, znaki drogowe i drogowskazy

  Inne, Drogi publiczne, Nietypowe formy reklamy
  Strona poświęcona tematyce oznakowania przestrzeni publicznej, w szczególności systemom informacji miejskiej i turystycznej. Oznakowanie budynków - tabliczki adresowe, szyldy. Oznakowanie dojścia i dojazdu do obiektów. Oznakowanie zabytków i obiektów turystycznych. Drogowskazy i znaki drogowe. Podst
 • Drobiarstwo.eu - Ferma kur

  Firmy wg branży, Hodowla, Opolskie
  Jesteśmy firmą prowadzoną rodzinnie, aktywną już od 1976 roku. Jaja ściółkowe są dostępne w fermie Wierzbno. Nasza firma działa solidnie, w pełni dbając o higienę oraz najlepszą klasę jaj, przetworów jaj oraz mięsa kurzego. Nasza masa jajeczna służy do przygotowania doskonałych makaronów oraz wypiek
 • www.vento.com.pl

  Firmy wg branży
  Pompy do olejów wysokotemperaturowych, chłodziwa oraz opryskiwacze, a także różnego rodzaju pojemniki na olej to asortyment P.H.U. Vento w Krakowie. Nasza oferta obejmuje działalność związaną z węzłem łożyskowym, systemami smarowania oraz łożyskami i prowadnicami liniowymi. Naszymi partnerami są wio
 • Produkcja powebanków reklamowych

  Sklepy internetowe
  Nasze gadżety promocyjne takie jak powerbanki z nadrukiem logo wyróżniają się ekskluzywnym charakterem, dzięki czemu przyciągają uwagę i zainteresowanie potencjalnych klientów. Możesz wybierać spośród oryginalnych produktów. Nasze unikalne propozycje zdobyły uznanie wielu największych marek. Odwiedź
 • www.lumitec.net.pl oświetlenie biur Kraków

  Firmy wg branży, Usługi
  Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę LUMITEC, która umiejscowiona jest w Krakowie. Zajmujemy się projektowaniem oraz sprzedażą oświetlenia. Nasze produkty znajdują zastosowanie w aranżacji wnętrz domów oraz biur, a także w obiektach przemysłowych. W naszym obszernym asortymencie odszukaj

hoga.pl

Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego


Firma oferuje szkolenia ogólnodostępne oraz wewnątrzzakładowe w zakresie zarządzania, marketingu, controllingu, finansów, psychologii sprzedaży, ochrony środowiska, BHP, logistyki, Business English. więcej »
Ocena:

Ośrodek Doskonalenia Kadr UW w Warszawie


Ośrodek Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Pęcicach prowadzi szkolenia dla pracowników urzędów i instytucji użyteczności publicznej, przedsiębiorstw państwowych i innych organizacji gospodarczych - tematyka obejmuje funkcjonowanie służb administracyjnych oraz elementy nauk o państwie i prawie; aktualna oferta szkoleń, prezentacja wykładowców, grup tematycznych. więcej »
Ocena:

Ośrodek Doskonalenia Kadr w Warszawie


Prowadzony przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich ośrodek prezentuje swą ofertę kursów zawodowych w zakresie produktywności przedsiębiorstw, technologii, BHP, innowacyjności, także konferencje, seminaria i kongresy. więcej »
Ocena:

Ośrodek Kształacenia Zawodowego nr 4 w Gdańsku ::: Strona główna -- ZDZ Gdańsk


Ośrodek kształcenia zawodowego nr 4 w Gdańsku. Ośrodek prowadzi szkolenia umożliwiające uzyskanie nowego zawodu, kursy podnoszące kwalifikacje (czeladnik, mistrz), kursy BHP (podstawowe, okresowe, referentów), kursy minimum sanitarnego.
więcej »
Ocena:

Ośrodek Kształcenia i Promocji "TELEGPOL" Sp. z o. o.


Ośrodek umożliwia doskonalenie w zawodzie, przekwalifikowanie oraz przystosowanie do zawodu. Zapewniamy obsługę w dziedzinie prawa pracy, bhp i ppoż. Kursy: zamówienia publiczne, inwentaryzacja, retoryka, psychologia i inne. więcej »
Ocena:

Ośrodek Kształcenia Zawodowego "Faktor" w Olsztynie

Kategorie: 

Głównym celem działalności Ośrodka jest kształcenie zawodowe dorosłych, przekwalifikowywanie bezrobotnych, podnoszenie kwalifikacji zawodowych, integracja społeczno-zawodowa oraz pomoc w rozwoju kariery. Na stronie znajdziesz m.in. listę kursów oraz formularz zgłoszenia on-line. więcej »
Ocena:

OTREK

Kategorie: 

Centrum Kształcenia Menedżerów i Konsultingu prowadzi szkolenia studialne, kilkudniowe, podyplomowe, bieżące i na zamówienie - tematyka: finanse, marketing, zarządzanie personelem, obsługa klienta, logistyka, controlling, prawo pracy, kreatywność, ochrona danych osobowych, kurs dla kandydatów do rad nadzorczych i zarządów spółek i inne; opisy, terminy i ceny poszczególnych kursów, prezentacja dotychczasowych klientów, oferty doradztwa uzupełniającego szkolenia. więcej »
Ocena:

Peter Pan - Ośrodek Kursów Modułowych


Ośrodek prowadzi w systemie modułowym (dobór zestawu kursowego przez uczestników wg potrzeb) kursy komputerowe (obsługa, grafika, biuro, programowanie, sieci, Internet), kursy księgowości (też podatki, prawo pracy, komputerowe prowadzenie), kursy marketingu i aranżacji wnętrz, inne kursy (m.in. rysunek techniczny, asertywność, obsługa urządzeń biurowych, twórcze myślenie); omówienie tematyki, ceny, przebieg. więcej »
Ocena:

Pomorskie Centrum Szkoleniowe

Kategorie: 

Największa pomorska firma szkoleniowa specjalizująca się w organizowaniu kursów i szkoleń dla kadry administracyjnej. Na stronie znajdują się między innymi: szczegółowa oferta kursów, publikacje oraz programy promowane przez firmę. więcej »
Ocena:

Poradnia pedagogiczno - psychologiczna, psychoterapia DIALOG w Warszawie


Usługi psychologiczne, psychoterapeutyczne i pedagogiczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych - pedagog, psycholog, psychoterapeuta, logopeda, ADHD, terapia sensoryczna, reedukacja, doradztwo zawodowe, grupy wsparcia, badania diagnostyczne. więcej »
Ocena:

Prominet - szkolenia księgowości komputerowej we Wrocławiu

Kategorie: 

Prominet Wrocław - doskonalenie kwalifikacji zawodowych pracowników. Szkolenia księgowe, kadrowo-płacowe i komputerowe. więcej »
Ocena:

PW Inernauka


Firma szkoleniowa, prowadząca szkoły policealne oraz wszelkiego rodzaju szkolenia i kursy, posiadająca ośrodek wypoczynkowo-konferencyjny nad jeziorem w województwie lubuskim. Na stronie poznasz szczegółową ofertę firmy. więcej »
Ocena:

Regionalny Ośrodek Kształcenia Kadr

Kategorie: 

Ośrodek działający przy Izbie Skarbowej we Wrocławiu organizuje kursy, seminaria oraz szkolenia jednodniowe ogólnodostępne i dla pracowników aparatu skarbowego - tematyka: podatki, finanse, kontrola skarbowa, komunikacja, rachunkowość; także podyplomowe studia przy współpracy Uniwersytetu Wrocławskiego; terminy szkoleń, sprzedaż książek i wydawnictw o tematyce podatkowej, finansowej i ubezpieczeń społecznych . więcej »
Ocena:

Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego


Zespół Szkół Rolniczych im. Jana Pawła II w Radoczy kształci w zakresie rolnictwa, żywienia i agrobiznesu zarówno młodzież, jak i dorosłych w systemie edukacji ustawicznej. więcej »
Ocena:

Rotex

Kategorie: 

Firma prowadzi kursy na agenta celnego; posiada szkoły policealne w kilku polskich miastach kształcące w zakresie obsługi spedycyjnej i celnej (niektóre dodatkowo biznesu, marketingu i zarządzania); dostępny formularz umożliwiający zamówienie dodatkowych informacji. więcej »
Ocena:

Seka Nadzór-Szkolenie-Doradztwo


Prowadzona przez firmę działalność szkoleniowa obejmuje głównie zagadnienia prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz bezpieczeństwa i higieny pracy i jest realizowana najczęściej w formie kursów i seminariów; także nadzór BHP, doradztwo prawne, sprzedaż sprzętu przeciwpożarowego oraz wykonywanie innych prac z zakresu BHP i PPOŻ. więcej »
Ocena:

SoftWare - konferencje i wydawnictwa


Firma jest wydawcą czasopism branży komputerowej (SoftWare2.0 i LinuxPlus) oraz organizatorem konferencji teleinformatycznych. Na stronie dostępne są opisy zawartości ostatnich numerów magazynów (również CDRom), przegląd archiwaliów, zwiastuny kolejnych wydań i plan wydawniczy na bieżący rok. Jeżeli natomiast jesteś zainteresowany udziałem w konferencji, możesz on-line zarezerwować sobie miejsce, zamówić materiały wprowadzające w temat oraz przejrzeć plan konferencji na najbliższe pół roku. więcej »
Ocena:

START CNC - kursy i szkolenia CNC

Kategorie: 

Firma Start CNC organizuje szkolenia z obsługi i programowania obrabiarek sterowanych numerycznie. Nie jest przy tym typowym centrum edukacyjnym, których wiele na naszym rynku i które kształcą praktycznie w każdym zawodzie – od fryzjera po spawacza. Start CNC to wąsko wyspecjalizowana firma szkoleniowa skupiająca się na tematyce związanej wyłącznie z branżą CNC. więcej »
Ocena:

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce - Oddział Częstochowski

Kategorie: 

W ofercie Stowarzyszenia znajduje się organizowanie kursów, seminariów i konferencji związanych z branżą. Na stronie umieszczone są dokładne informacje dotyczące oferowanych przez Stowarzyszenie usług. więcej »
Ocena:

Studio Kulinarne Gales

Kategorie: 

Leszek Gryka i szefowie kuchni z poznańskich hoteli i restauracji zapraszają kucharzy i personel pomocniczy na szkolenia kulinarne. Studio udziela także porad i prowadzi doradztwo z zakresu gastronomii. Szczegóły - na stronie. więcej »
Ocena:

Szkolenia - Serwis Kadry


Serwis umożliwiający odszukanie interesującego szkolenia wg kryterium położenia i zasięgu geograficznego, typu, terminu, adresatów oraz tematyki - informatyka, języki, marketing, reklama, prawo, rachunkowość, finanse, sprzedaż, umiejętności osobiste, zarządzanie, doskonalenie zawodu. więcej »
Ocena:

Szkolenia Quality Progress

Kategorie: 

QP prowadzi szkolenia zamknięte w przedsiębiorstwach, jak również szkolenia otwarte w zakresach tematycznych: zapewnienie jakości w oparciu o międzynarodowe normy ISO serii 9000, normy ISO 9000:Y2K, zapewnienie jakości w oparciu o wymagania QS-9000 i VDA 6.1, zapewnienie jakości AS9000 dla dostawców dla przemysłu lotniczego, zarządzanie środowiskowe w oparciu o międzynarodowe normy ISO serii 14000, zarządzanie bezpieczeństwem pracy w oparciu o wymagania BS 8800; przebieg i tematyka szkoleń. więcej »
Ocena:

Szkolenia unijne efs - szkolenia 24

Kategorie: 

Nie rozwijając się, cofamy się. Znasz tę prawdę? Wykorzystaj ją na swoją korzyść! Wybierz efektywne szkolenia. Skorzystaj z bogatej oferty katalogów. U nas baza kursów, w której znajdziesz to, czego szukasz. więcej »
Ocena:

Vademecum - szkolenia


Firma zajmuje się profesjonalnym organizowaniem seminariów, szkoleń i kursów (wyjazdowych) z różnych dziedzin prawa gospodarczego (celne, dewizowe, podatkowe, pracy) oraz organizacją treningów i warsztatów psychologicznych; prowadzi też doradztwo w zakresie ustawy o zamówieniach publicznych. więcej »
Ocena:

VCA Polska


Dzięki podstawowemu kursowi bezpieczeństwa VCA prowadzonemu przez VCApolska.pl zdobędą Państwo szybko i w prosty oraz wiarygodny sposób certyfikat VCA. Po gruntownym zapoznaniu się z jego treścią mogą Państwo przystąpić do odpowiedniego egzaminu VCA w Polsce. więcej »
Ocena:

1 2 3 4 5 6 7