Nowo dodane strony

 • ASPOL Flagi i Kotyliony

  Firmy wg branży, Inne
  ASPOL to mieszcząca się w Sosnowcu firma, która zajmuje się produkcją flag, kotylionów, przypinek oraz gadżetów. Jej ofertę wyróżnia dbałość o detale produkowanych produktów oraz przystępne ceny. Z oferty firmy ASPOL korzystają osoby fizyczne, przedsiębiorcy oraz instytucje. Z jej szczegółami oraz i
 • inmedium.pl agencja interaktywna

  Komputery i internet, Reklama w internecie, Marketing i pokrewne
  Kompleksowa obsługa klientów z zakresu marketingu online: > kampanie Google ADS > pozycjonowanie > projektowanie stron www > copywriting > social media
 • Chainway Europe - Terminale Mobilne RFID

  Elektronika, Komputery, Sklepy internetowe
  Chainway Europe jest światowym producentem kolektorów danych oraz czytników RFID. Dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu znakowania i odczytu kodów kreskowych oraz znaczników RFID. W swojej ofercie posiada zarówno mobilne urządzenie wyposażone w czytnik kodów kreskowych 1D i 2D, jak również urz
 • inauta.pl -projektowanie stron www i inne usługi internetowe

  Komputery i internet, Usługi projektowania www, Grafika komputerowa
  Internetowy najemnik do zadań specjalnych. Projektowanie stron internetowych. Strony WWW nowoczesne, szybko ładujące się, wyróżniające się swoją budową i grafiką. Strony bardzo estetyczne, gdyż dbamy o każdy detal. Konkurencyjne ceny.
 • lawncare.pl

  Firmy wg branży, Usługi
  Jeśli chcesz, by Twój trawnik, boisko sportowe bądź pole golfowe urzekało naturalną i zdrową zielenią, skontaktuj się z firmą Lawn Care w Tenczynku. Gwarantujemy piękne i zadbane trawniki! Nasza oferta obejmuje pielęgnację trawników oraz pielęgnację trawy na boiskach sportowych, właściwe nawodnienia
 • Winsa Agencja Ślubna Kraków

  Hobby i pasje, Organizacja_ślubów_i_wesel, Suknie ślubne
  WINSA Konsultanci ślubni Kraków to zespół profesjonalych Wedding Plannerów, który sprawi, że Twój Ślub lub Wesele będzie po prostu idealne. Organizacja wesel Kraków (i Ślubów!) to nasza specjalność - niezależnie, czy marzy Ci się Wesele plenerowe Kraków, wesele pod namiotem, w tramwaju albo jakiekol
 • Deska sup - gosup.pl

  Sklepy internetowe, Sprzęt sportowo-turystyczny
  Sklep surferski GoSup to wszystko, czego potrzebujesz do Stand Up Paddle – pływania na stojąco na desce! Asortyment sklepu to między innymi: deski SUP, wiosła – pagaje, akcesoria takie jak finy, pokrowce, pompki. Również można kupić tu kamizelki asekuracyjne i ratunkowe, odzież neoprenową, buty i sk
 • BHP Prometeo - Szkolenia BHP Dla Firm

  Firmy wg branży
  Szkolenia BHP to obowiązek, który wypełniać musi każdy pracodawca. Musi szkolić pracowników, by dbać o ich bezpieczeństwo. Jednakże nie każdy pracodawca ma czas na organizację takich szkoleń. Dlatego warto skorzystać z oferty firmy BHP Prometeo. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nią odwiedza

hoga.pl

DODOway - Centrum Szkoleń Interaktywnych


DODOway prowadzi doradztwo, szkolenia i kursy dla firm. Szkolenia: pedagogiczne, psychologiczne, finanse i bankowość, marketing, bezpieczeństwo, massmedia i reklama, informatyka. Ponadto: szkolenia specjalistyczne, edukacyjne, biznesowe, handlowe i medialne. Szkolenia są prowadzone w dużych i małych grupach. więcej »
Ocena:

Economic & Financial Feasibility Expertise, Consulting & Training "Efffect"


Strona firmy doradczej i szkoleniowej. Poza jej ofertą znajdziesz tutaj wiele informacji na temat doradztwa, szkoleń i analizy finansowej, a także zawsze aktualne wskaźniki finansowe dla branż przemysłowych gospodarki polskiej wg EKD, forum dyskusyjne oraz wyszukiwakę przeszukującą zasoby serwisu. więcej »
Ocena:

Edukacja Regionalna w Hołownie

Kategorie: 

Wszystkich zainteresowanych edukacją regionalną, ginącymi zawodami Lubelszczyzny, oraz kultura, tradycjami i obrzędami charakterystycznymi dla tego regionu serdecznie zapraszam do Ośrodka Edukacji Regionalnej im. Janusza Bilkiewicza w Hołownie (gmina Podedwórze). Ośrodek jest fantastycznym "żywym muzeum" gdzie turyści biorą czynny udział w ścieżkach edukacyjnych. więcej »
Ocena:

Firma HTM Biuro Usług Informatycznych


Firma przeprowadza kursy dla nauczycieli informatyki, szkolenia firm, zakładów, rad pedagogicznych oraz osób prywatnych z zakresu rożnej problematyki dotyczącej m.in. internetu. Na stronach szczegółowe dane o projektach oraz kontakt. więcej »
Ocena:

GREŃ Communication

Kategorie: 

Greń Communication jest polską firmą doradczą i szkoleniową pracującą dla firm dynamicznych, czyli takich, których strategia obejmuje szczególnie silny rozwój umiejętności pracowników. Działają w obszarze zarządzania, sprzedaży, obsługi klienta jak i innych występujących w przedsiębiorstwach funkcji. n atsronie masz okazje poznać bliżej ofertę firmy. więcej »
Ocena:

Heisller - Centrum Szkoleń Interaktywnych


Firma prowadzi doradztwo, szkolenia i kursy dla firm. Szkolenia: pedagogiczne, psychologiczne, finanse i bankowość, marketing, bezpieczeństwo, masmedia i reklama, informatyka. Ponadto: szkolenia specjalistyczne, edukacyjne, biznesowe, handlowe i medialne. Szkolenia prowadzone są w dużych i małych grupach. więcej »
Ocena:

Jump - Szkolenia dla menedżerów i rozwój pracowników


Firma Jump oferuje szereg szkoleń dla kadry menedżerskiej z zakresu zarządzania zmianą, efektywnych prezentacji, spotkań oraz coachingu. Prowadzimy szkolenia dla pracowników firm farmaceutycznych więcej »
Ocena:

Katalog Szkoleń: szkolenia, kursy, seminaria

Kategorie: 

Centrum wymiany informacji o szkoleniach, kursach, seminariach i ośrodkach szkoleniowych. więcej »
Ocena:

KONTRAKT

Kategorie: 

Firma szkoleniowa "Kontrakt" prowadzi szkolenia handlowe dla szefów i trenerów w zakresach: negocjacje handlowe, coaching, motywacja, asertywność, psychologia szefa. Na stronie poznasz szczegółowe informacje dotyczące oferty firmy. więcej »
Ocena:

Kursy gimnazjalne - CKU Pitagoras

Kategorie: 

Kursy gimnazjalne CKU Pitagoras to skuteczne kursy przygotowawcze do egzaminu gimnazjalnego. Uczymy rozwiązywania testów gimnazjalnych, pisania wypracowań, rozprawek. Prowadzimy Poradnictwo Zawodowe. więcej »
Ocena:

Kursy maturalne - CKU Pitagoras

Kategorie: 

Kursy Maturalne CKU Pitagoras to skuteczne kursy przygotowujące do matury z przedmiotów: polski, matematyka, historia, biologia, geografia, WOS, angielski, niemiecki. Prowadzimy Poradnictwo Zawodowe. więcej »
Ocena:

Magiczne Miejsce Szklary

Kategorie: 

Witryna prezentuje ośrodek szkoleniowy w Szklarach, który będzie służył wypoczynkowi, rozwojowi osobistemu, zdobywaniu i rozwijaniu nowych umiejętności. Na stronie możesz zapoznać się z ofertą szkoleniową placówki oraz zasadmi uczestnictwa. więcej »
Ocena:

Ośrodek Doskonalenia Kadr SW w Sulejowie

Kategorie: 

Ośrodek Doskonalenia Kadr Służby Więziennej w sosnowych lasach Sulejowskiego Parku Krajobrazowego prezentuje swą lokalizację, wyposażenie, dostępne atrakcje i rozrywki, ofertę organizacji zielonych szkół, szkoleń, konferencji i bankietów. więcej »
Ocena:

Ośrodek Doskonalenia Kadr UW w Warszawie


Ośrodek Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Pęcicach prowadzi szkolenia dla pracowników urzędów i instytucji użyteczności publicznej, przedsiębiorstw państwowych i innych organizacji gospodarczych - tematyka obejmuje funkcjonowanie służb administracyjnych oraz elementy nauk o państwie i prawie; aktualna oferta szkoleń, prezentacja wykładowców, grup tematycznych. więcej »
Ocena:

Ośrodek Doskonalenia Kadr UW w Warszawie

Kategorie: 

Ośrodek Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Pęcicach prowadzi szkolenia dla pracowników urzędów i instytucji użyteczności publicznej, przedsiębiorstw państwowych i innych organizacji gospodarczych - tematyka obejmuje funkcjonowanie służb administracyjnych oraz elementy nauk o państwie i prawie; aktualna oferta szkoleń, prezentacja wykładowców, grup tematycznych. więcej »
Ocena:

Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Funkcjonariuszy Celnych

Kategorie: 

OKiDFC w Otwocku nad Świdrem dysponuje bazą szkoleniowo-rekreacyjną przeznaczoną na szkolenia dla służb celnych, a także (w związku z tendencją do tworzenia małych grup do specjalistycznych kursów dla celników) udostępnianą osobom spoza środowiska; prezentacja zaplecza noclegowego, rekreacyjnego i dydaktycznego. więcej »
Ocena:

Ośrodek Kształcenia i Promocji "TELEGPOL" Sp. z o. o.


Ośrodek umożliwia doskonalenie w zawodzie, przekwalifikowanie oraz przystosowanie do zawodu. Zapewniamy obsługę w dziedzinie prawa pracy, bhp i ppoż. Kursy: zamówienia publiczne, inwentaryzacja, retoryka, psychologia i inne. więcej »
Ocena:

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy Kormoran


Kormoran to ośrodek atrakcyjny dla wędkarzy, grzybiarzy, żeglarzy i myśliwych oraz dla każdego, kto szuka wypoczynku na świeżym powietrzu wśród wspaniałych kaszubskich lasów nad czystą wodą, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Ośrodek organizuje sympozja, konferencje, szkolenia, bankiety i przyjęcia. Zapoznaj się z ofertą oraz cennikiem. więcej »
Ocena:

Ośrodek Usług Pedagogicznych i Socjalnych Filia Katowice

Kategorie: 

Strona OUPiS-u w Katowicach, który specjalizuje się w organizacji wielu form kształcenia, dokształcania, seminariów i kursów. Na stronie każdy nauczyciel znajdzie dla siebie wiele cennych porad. więcej »
Ocena:

Partner

Kategorie: 

Na stronie przedstawia się Ośrodek Doskonalenia i Kształcenia Ustawicznego. Wejdź, a dowiesz się więcej o programie "Małe dziecko". więcej »
Ocena:

Pensjonat "Lider" w Szklarskiej Porębie


Zafunduj sobie wspaniały wypoczynek w górach. Zajrzyj na stronę pensjonatu w Szklarskiej Porębie i zapoznaj się z ofertą noclegów oraz imprez. Znajduje się tutaj salka wykładowa przystosowana do prowadzenia szkoleń i konferencji, bezpłatna dla gości kawiarenka internetowa, drink bar, sauna , bilard i siłownia. więcej »
Ocena:

Pomorskie Centrum Szkoleniowe

Kategorie: 

Największa pomorska firma szkoleniowa specjalizująca się w organizowaniu kursów i szkoleń dla kadry administracyjnej. Na stronie znajdują się między innymi: szczegółowa oferta kursów, publikacje oraz programy promowane przez firmę. więcej »
Ocena:

PTE - Zakład Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o.


Witryna internetowa firmy, która oferuje szkolenia i doradztwo z zakresu dziedziny ekonomii. Na stronie możesz znaleźć historię działalności i misję firmy, aktualne oferty i tematy szkoleniowe. więcej »
Ocena:

SIMP - Oddział w Rzeszowie


Rzeszowski Oddział Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich prezentuje swe władze oraz prowadzone szkolenia i egzaminy - metrologia i kontrola jakości, legalizacja narzędzi do pomiarów długości i kąta, statystyczne sterowanie procesu - wdrażanie systemów SPC, SOC, przygotowanie do egzaminów energetycznych "E", "D", "K", egzaminy energetyczne "E", kursy BHP; celem Stowarzyszenia jest krzewienie nauki, techniki oraz propagowanie kultury i dobrych obyczajów, a także tworzenie forum wymiany informacji w zakresie nauki i techniki oraz zagadnień gospodarczych i społecznych; strona informuje o prowadzonych sekcjach i programach. więcej »
Ocena:

Skuteczne i ciekawe szkolenia w przystępnej cenie

Kategorie: 

Profesjonalne szkolenia w zakresie: asertywności, zarządzania emocjami i stresu, motywowania zespołu, zarządzania czasem, negocjacji, windykacji, skuteczności osobistej, komunikacji interpersonalnej, wystąpień publicznych i autoprezentacji, sprzedaży, obsługi klienta z wykorzystaniem technik NLP. Współpracuje z nami ponad 400 firm i możemy poszczycić się rekomendacjami wielu znaczących klientów.
więcej »
Ocena:

1 2 3 4