Nowo dodane strony

 • Monitor rynku nieruchomości

  Ekonomia, Agencje nieruchomości, Informatyka dla nieruchomości
  Monitor ogłoszeń nieruchomości. Nowoczesny, korzystający z najlepszych rozwiązań, serwis nieruchomości Fliper, monitor rynku nieruchomości. Nasza wyszukiwarka nieruchomości,to oszczędność czasu, wyszukujemy najlepsze oferty spełniające wybrane kryteria. Pomagamy, zarówno osobom prywatnym zaintereso
 • beton-architektoniczny.pl

  Dom i wnętrza, Beton
  Interesuje Cię nowoczesny i elegancki design? Planujesz remont lub wykończenie nowej inwestycji i szukasz wyjątkowych koncepcji? Co powiesz na beton architektoniczny, który może być wyjątkową ozdobą przestrzeni mieszkalnej, jak i użytkowej. Firma BTB z Warszawy zajmuje się tworzeniem betonowych elem
 • Profesjonalny kurs CNC

  Firmy wg branży, Przemysł lekki
  Masz już dość swojej pracy i chciałbyś spróbować czegoś nowego? Przyjdź do Numerika na kursy CNC. Oferujemy szkolenia techniczne z zakresu pracy przy skrawarkach numerycznych. U nas możesz uzyskać certyfikat SIEMENS lub certyfikaty TÜV SÜD. Więcej informacji o naszym kursie operatora CNC dostępne je
 • Łazienka dla seniora - - LazienkaBezBarier.com.pl

  Sklepy internetowe, Dom i ogród
  W Łazienka Bez Barier kupią Państwo wszystko, co potrzeba do stworzenia toalety dla niepełnosprawnych. Oferujemy – nakładki na sedes, poręcze dla niepełnosprawnych, wanny z drzwiami oraz siedziska do wanny. Osoby starsze czy mające problem z poruszaniem się doskonale odnajdą się w produktach oferowa
 • Apartamenty w zakopanem - zakopaneapartamenty24.pl

  Turystyka i podróże, Baza noclegowa, Turystyka górska
  Komfortowe apartamenty w samym sercu Tatr dostępne są za pośrednictwem serwisu zakopaneapartamenty24.pl. Wynajem apartamentów Zakopane oferowany przez naszą firmę spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze apartamenty Zakopane nie tylko są piękne, ale również w rozsądnej cenie
 • cloud2b.pl - data center

  Komputery i internet
  Prowadzisz firmę, ale nie wiesz w jaki sposób mógłbyś wypromować ją w Internecie? Chcesz obniżyć koszty inwestycyjne? Chcesz zrealizować wyznaczone cele biznesowe? Jeśli na te pytania odpowiedziałeś twierdząco to koniecznie musisz dołączyć do grona firm, które zaufały Data Center. Dzięki temu narzęd
 • Sklep mojbut.pl posiada w asortymencie buty damskie

  Sklepy internetowe, Obuwie, Odzież
  sklep mojbut.pl jest sklepem typowym dla kobiet. W asortymencie posiada bytu damskie takie jak: Baleriny damskie Botki damskie Botki ażurowe Botki bez palców Botki na koturnie Botki na obcasie Botki na platformie Botki na szpilce Botki na słupku Botki sznurowane Botki zamszowe Emusy i śni
 • arsen24.pl

  Dom i wnętrza, Materiały wykończeniowe
  Chcesz zwiększyć komfort budowy lub zaoszczędzić wydatki związane z remontem mieszkania? Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu Arsen Sp. z o.o. Sp. k. w Sieradzu, który poleca hurtowy zakup materiałów budowlanych, wykończeniowych i narzędzi. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo. Obsługujemy zar

hoga.pl

Konsorcjum Szkół Wyższych "SYNERGIUM"


Konsorcjum Szkół Wyższych SYNERGIUM. Studia Wyższe na światowym poziomie są bliżej niż myślisz. Prestiżowe warszawskie uczelnie w Bytowie, Kościerzynie i Gdańsku. Tanie studia - najwyższa jakość. więcej »
Ocena:

Krakowska Szkoła Wyższa


Strona Krakowskiej Szkoły Wyższej im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie, która posiada status szkoły niepaństwowej. Uczelnia stwarza możliwość podjęcia studiów i przygotowania do poszukiwanych zawodów w zakresie: administracji publicznej, zarządzania, marketingu, handlu zagranicznego, integracji europejskiej, amerykanistyki, nauk o rodzinie. Na stronie znajdziesz szczegóły dotyczące organizacji studiów, kadry oraz zasad przyjęć.

więcej »
Ocena:

Lista dyskusyjna NKL-u

Kategorie: 

Lista dyskusyjna Naukowego Koła Logistyki na temat jego działalności. Koło informuje na niej o spotkaniach, konferencjach z zakresu logistyki, oraz tematach pokrewnych. więcej »
Ocena:

Małopolska Szkoła Administracji Publicznej AE w Krakowie


Prezentacja uczelni prowadzącej podyplomowe studia międzynarodowe na kierunku Zarządzanie w Administracji Publicznej; strona przedstawia działalność wydawniczą, organizowane seminaria i konferencje, projekty i wdrożenia z zakresu monitoringu i doradztwa, współpraca międzynarodowa. więcej »
Ocena:

Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie


Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie posiada status niepaństwowej uczelni. Na stronach zapoznasz się z ofertą edukacyjną szkoły, kierunkami studiów, programem nauczania oraz akademickimi aktualnościami. więcej »
Ocena:

Marketing On-line - Studenckie Centrum Marketingu

Kategorie: 

Witryna przeznaczona dla studiujących zagadnienia marketingu - zawiera udostępnione prace i materiały na ten temat, katalog marketingowych zasobów Internetu (odnośniki). więcej »
Ocena:

Mila College


Witryna Policealnego Studium Informatycznego i Zawodowego; oferta studiów stacjonarnych i eksternistycznych na kierunkach: Informatyka, Ekonomika i organizacja biznesu, Organizacja przetwarzania danych, Finanse i rachunkowość, Turystyka i rekreacja; zasady rekrutacji, referencje szkoły, oferowane staże zawodowe. więcej »
Ocena:

Organizacja i Kierowanie, Ekonomika i Organizacja Przedsiębiorstwa


Kwartalnik i miesięcznik PAN poruszające zagadnienia ekonomiczne. Szczegóły na stronie. więcej »
Ocena:

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie.

Kategorie: 

Oficjalna witryna uczelni z Konina. Na stronie możesz zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły, historią szkoły, zasadami rekrutacji oraz informacjami dotyczącymi spraw studenckich. więcej »
Ocena:

PETRUS - ZARZĄDZANIE, JAKOŚĆ, LOGISTYKA


Serwis jest w całości poświęcony tematyce związanej z zarządzaniem. Znajdziesz tutaj mnóstwo materiałów z wielu dziedzin związanych z funkcjonowaniem i organizacją firm. Na stronie dostępny jest katalog stron oraz specjalny system wyszukiwawczy. Istnieje możliwośc publikacji własnych prac dotyczących zarządzania jakością i logistyką. więcej »
Ocena:

Pierwszy polski serwis controllingowy dla menedżerów


Columb-Controlling przeznaczony jest przede wszystkim dla menedżerów i kadry kierowniczej przedsiębiorstw, osób biorących udział w podejmowaniu decyzji w przedsiębiorstwie oraz wszystkich tych, którzy interesują się controllingiem. Na stronach są dostępne informacje dotyczące teorii i praktyki controllingu, wywiady, artykuły, słowniczek, praktyczne wskazówki, case studies oraz prezentacje rozwiązań informatycznych wspierających controlling. więcej »
Ocena:

Profesjonalna Szkoła Biznesu w Krakowie


Strona prywatnego podmiotu edukacyjnego kształcącego na kierunku Zarządzanie i marketing w specjalnościach: business manager, art manager - impresario, twórca reklamy, manager turystyki, business administration, finanse i rachunkowość; w ramach studiów licencjackich zajęcia w “Firmie Symulacyjnej”, w której studenci mogą połączyć wiedzę teoretyczną z praktyką; ponadto oferta studiów zaocznych, eksternistycznych, podyplomowych, informacje dla kandydatów, działalność szkoleniowa Centrum Doradztwa "Manager", wydawnictwa PSB. więcej »
Ocena:

Prywatna Wyższa Szkoła Biznesu i Administracji w Warszawie


Strona niepublicznej uczelni przedstawia jej strukturę (Wydziały: Businessu i Administracji Gospodarczej, Strategii Finansowych i Inwestycyjnych, Administracji Państwowej i Studiów Europejskich, Nowoczesnej Dyplomacji i Służb Zagranicznych, Nauk Komputerowych), przebieg studiów magisterskich dziennych i zaocznych, kadrę naukową. więcej »
Ocena:

Przedsiębiorczość i Innowacje


Strona Koła Naukowego Przedsiębiorczości i Innowacji przy Akademii Ekonomicznej w Krakowie - informacje, forum, ustawy i kilka programików do ściągnięcia. więcej »
Ocena:

Studenckie Koło Naukowe Bankowości przy AE w Poznaniu


Witryna przedstawia organizowany corocznie przez SKNB Miesiąc Bankowości (przy współudziale Studenckiego Koła Naukowego Marketingu) - spotkania, dyskusje, odczyty. więcej »
Ocena:

Studenckie Koło Naukowe Finansów i Bankowości Uniwersytetu Łódzkiego


Strona prezentuje przedmiot zainteresowania Koła (pieniądz, polityka monetarna, e-banking, e-commerce, plastikowy pieniądz"), organizowane w związku z tym konferencje i seminaria, projekty związane z konsultingiem i zarządzaniem finansami. więcej »
Ocena:

Studenckie Koło Naukowe Gospodarki i Kultury Japońskiej SGH

Kategorie: 

Strona Koła Naukowego przedstawia jego historię, bieżącą działalność i osiągnięcia: badanie funkcjonowania na rynku polskim spółek z udziałem japońskim, udział w Dniach Kultury i Gospodarki Japońskiej, uczestnictwo w konferencjach, szkoleniach i seminariach o zasięgu uczelnianym, krajowym i międzynarodowym, publikacje, zainstalowanie japońskiego edytora tekstów (Japanese Word Processor) w uczelnianej sieci komputerowej. Strona prezentuje władze i członków Koła. więcej »
Ocena:

Studia podyplomowe w SGH


Szkoła Główna Handlowa prowadzi jedno- i dwusemestralne pomagisterskie i policencjackie studia podyplomowe o szerokim zakresie specjalizacji w obszarze wiedzy ekonomicznej i zarządzania. Są one prowadzone w języku polskim i adresowane są do absolwentów różnych typów uczelni wyższych. Na stronie znajdziesz informacje na temat organizacji studiów, warunkw przyjęć oraz danych teleadresowych. więcej »
Ocena:

Studium Doktoranckie przy Kolegium Zarządzania i Finansów SGH

Kategorie: 

Prezentacja kierownictwa, zasad naboru na 3 - letnie zaoczne Studium, informacje o czesnym, prowadzonych zajęciach (ekonomia, zarządzanie, metodyka pisania pracy naukowej). więcej »
Ocena:

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej


Witryna mieszana (polski + angielski) przedstawia szkołę prowadzącą międzynarodowe studia podyplomowe w zakresie organizacji i zarządzania; historia powstania, zasady naboru studentów, programy studiów MBA. więcej »
Ocena:

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Kategorie: 

Witryna uczelni kształcącej w zakresie nauk ekonomicznych i społecznych (kierunki: Ekonomia, Finanse i Bankowość, Metody Ilościowe i Systemy Informacyjne, Zarządzanie i Marketing, Gospodarka Publiczna, Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne); zawiera aktualności, strukturę organizacyjną (Kolegia: Analiz Ekonomicznych, Ekonomiczno-Społeczne, Gospodarki Światowej, Nauk o Przedsiębiorstwie, Zarządzania i Finansów), zasady przyjęć na studia, plany zajęć, omawia historię, władze i kadrę naukową Szkoły, studia na Podyplomowym Studium Bankowości. więcej »
Ocena:

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku


Witryna niepaństwowej szkoły wyższej - historia, zasady naboru studentów na wydziały: Informatyka, Administracja, Pedagogika, Politologia, Zarządzanie na studia stacjonarne, zaoczne, wieczorowe; zaplecze dydaktyczne. więcej »
Ocena:

Szkoła Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego


Strona Szkoły Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego w Chorzowie. Szkoła ukierunkowana jest szczególnie na zarządzanie zasobami ludzkimi. Na stronie są zamieszczone informacje dotyczące kierunków studiów, aktualności oraz zasad rekrutacji. więcej »
Ocena:

Śląska Międzynarodowa Szkoła Handlowa

Kategorie: 

Strona ŚMSH - zawiera informacje o historii i bieżącym funkcjonowaniu uczelni, studiach dziennych i podyplomowych, przedmiotach, egzaminach, turnieju Challenge Management. więcej »
Ocena:

Śląska Wyższa Szkoła Zarządzania w Katowicach


Śląska Wyższa Szkoła Zarządzania w Katowicach jest pierwszą niepaństwową szkołą wyższą w województwie śląskim. Powstała ona z inicjatywy Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach. Na stronie znajdziesz informacje na temat organizacji studiów, zasad przyjęć, kierunków studiów oraz życia studenckiego. więcej »
Ocena:

1 2 3 4 5 6