Nowo dodane strony

 • Casp System Sp. z o.o. - Automatyka przemysłowa

  Firmy wg branży, Sklepy internetowe, Elektronika
  Szukasz produktów związanych z automatyką przemysłową, badaniami nieniszczącymi, aparaturą badawczą oraz skanami 3D? Doskonale się składa! Automatyka24 oferuje szeroki wybór urządzeń oraz narzędzi niezbędnych w przemyśle i pomiarach. Wśród nich znajdziecie: Manometry, Czujniki, Enkodery, Przetwornik
 • Rowery - trekking24.pl

  Sklepy internetowe, Sprzęt sportowo-turystyczny
  Od ponad dwudziestu lat doradzamy klientom z całego kraju w wyborze rowerów dla całej rodziny. W naszym katalogu wyróżniają się rowery Romet i Kross, w tym modele górskie, szosowe, dziecięce. Dzięki nam dopasujecie Państwo oryginalne oświetlenie na rower, dzwonki i wiele dodatkowych akcesoriów umila
 • Kamień dekoracyjny | UNICO Wnętrze

  Firmy wg branży, Materiały wykończeniowe, Budownictwo
  Chciałbyś wykonać remont mieszkania i szukasz odpowiedniego biura projektowego? Wejdź na stronę intranetową firmy Unico Wnętrze i zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty. Proponujemy wykonanie praktycznych i unikalnych projektów wnętrz. Zajmujemy się również sprzedażą wysokiej jakości materiałów w
 • Reklama laserowa na budynkach - laserprofi.pl

  Firmy wg branży, Reklama
  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy obecni na rynku już od długiego czasu, a co za tym idzie posiadamy spore doświadczenie w tym zakresie. Jesteśmy w stanie zaproponować Tobie między innymi: mapping laserowy, reklama laserowa na budynkach, pokaz laserowy na weselu, pokazy laserowe o
 • Posadzki-Maszynowe.pl

  Firmy wg branży
  Wylewka podłogowa może stanowić wyzwanie do jej samodzielnego położenia. Dlatego zostaw to zadanie specjalistom. Firma ATP Posadzki Maszynowe ma wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Zajmuje się przede wszystkim w betonowych wylewkach, przy użyciu profesjonalnego sprzętu jakim jest Mixokręt
 • Zarobkowy Ninja

  Komputery i internet, Zarabianie w internecie
  Na blogu Zarobkowy Ninja oferujemy sprawdzone informacje dotyczące sposobów zarabiania przez internet. Dzięki naszemu doświadczeniu poznaliśmy wiele praktycznych rozwiązań, które pomogą Ci osiągnąć jak najlepsze wyniki, niezależnie od tego czy chcesz tylko podreperować swój domowy budżet, czy zacząć
 • Hurtownia rajstop i bielizny damskiej online

  Firmy wg branży, Bielizna
  Marbet jest sklepem internetowym oferującym szeroki wybór bielizny i rajstop. Już od prawie 30 lat dystrybuuje produkty wiodących marek, takich jak Gatta, Ava, Brubeck, Gabriella, Gaia, Eldar, Babell, Rebeka, Skarpol, Wolbar, Kinga, Steven i wielu innych. Na bazie doświadczeń firma stworzyła własną
 • Formatfilm.pl

  Inne
  Skuteczność spotu jest znacznie wyższa niż w przypadku jakiejkolwiek innej reklamy, a następnie jest odbierana wyłącznie przed grupą docelową. Tworzenie filmu korporacyjnego odbywa się na potrzeby konferencji, spotkań i wielu innych wydarzeń. Filmy reklamowe przeznaczone są dla odbiorców w firmie i

hoga.pl

Konsorcjum Szkół Wyższych "SYNERGIUM"


Konsorcjum Szkół Wyższych SYNERGIUM. Studia Wyższe na światowym poziomie są bliżej niż myślisz. Prestiżowe warszawskie uczelnie w Bytowie, Kościerzynie i Gdańsku. Tanie studia - najwyższa jakość. więcej »
Ocena:

Krakowska Szkoła Wyższa


Strona Krakowskiej Szkoły Wyższej im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie, która posiada status szkoły niepaństwowej. Uczelnia stwarza możliwość podjęcia studiów i przygotowania do poszukiwanych zawodów w zakresie: administracji publicznej, zarządzania, marketingu, handlu zagranicznego, integracji europejskiej, amerykanistyki, nauk o rodzinie. Na stronie znajdziesz szczegóły dotyczące organizacji studiów, kadry oraz zasad przyjęć.

więcej »
Ocena:

Lista dyskusyjna NKL-u

Kategorie: 

Lista dyskusyjna Naukowego Koła Logistyki na temat jego działalności. Koło informuje na niej o spotkaniach, konferencjach z zakresu logistyki, oraz tematach pokrewnych. więcej »
Ocena:

Małopolska Szkoła Administracji Publicznej AE w Krakowie


Prezentacja uczelni prowadzącej podyplomowe studia międzynarodowe na kierunku Zarządzanie w Administracji Publicznej; strona przedstawia działalność wydawniczą, organizowane seminaria i konferencje, projekty i wdrożenia z zakresu monitoringu i doradztwa, współpraca międzynarodowa. więcej »
Ocena:

Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie


Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie posiada status niepaństwowej uczelni. Na stronach zapoznasz się z ofertą edukacyjną szkoły, kierunkami studiów, programem nauczania oraz akademickimi aktualnościami. więcej »
Ocena:

Marketing On-line - Studenckie Centrum Marketingu

Kategorie: 

Witryna przeznaczona dla studiujących zagadnienia marketingu - zawiera udostępnione prace i materiały na ten temat, katalog marketingowych zasobów Internetu (odnośniki). więcej »
Ocena:

Mila College


Witryna Policealnego Studium Informatycznego i Zawodowego; oferta studiów stacjonarnych i eksternistycznych na kierunkach: Informatyka, Ekonomika i organizacja biznesu, Organizacja przetwarzania danych, Finanse i rachunkowość, Turystyka i rekreacja; zasady rekrutacji, referencje szkoły, oferowane staże zawodowe. więcej »
Ocena:

Organizacja i Kierowanie, Ekonomika i Organizacja Przedsiębiorstwa


Kwartalnik i miesięcznik PAN poruszające zagadnienia ekonomiczne. Szczegóły na stronie. więcej »
Ocena:

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie.

Kategorie: 

Oficjalna witryna uczelni z Konina. Na stronie możesz zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły, historią szkoły, zasadami rekrutacji oraz informacjami dotyczącymi spraw studenckich. więcej »
Ocena:

PETRUS - ZARZĄDZANIE, JAKOŚĆ, LOGISTYKA


Serwis jest w całości poświęcony tematyce związanej z zarządzaniem. Znajdziesz tutaj mnóstwo materiałów z wielu dziedzin związanych z funkcjonowaniem i organizacją firm. Na stronie dostępny jest katalog stron oraz specjalny system wyszukiwawczy. Istnieje możliwośc publikacji własnych prac dotyczących zarządzania jakością i logistyką. więcej »
Ocena:

Pierwszy polski serwis controllingowy dla menedżerów


Columb-Controlling przeznaczony jest przede wszystkim dla menedżerów i kadry kierowniczej przedsiębiorstw, osób biorących udział w podejmowaniu decyzji w przedsiębiorstwie oraz wszystkich tych, którzy interesują się controllingiem. Na stronach są dostępne informacje dotyczące teorii i praktyki controllingu, wywiady, artykuły, słowniczek, praktyczne wskazówki, case studies oraz prezentacje rozwiązań informatycznych wspierających controlling. więcej »
Ocena:

Profesjonalna Szkoła Biznesu w Krakowie


Strona prywatnego podmiotu edukacyjnego kształcącego na kierunku Zarządzanie i marketing w specjalnościach: business manager, art manager - impresario, twórca reklamy, manager turystyki, business administration, finanse i rachunkowość; w ramach studiów licencjackich zajęcia w “Firmie Symulacyjnej”, w której studenci mogą połączyć wiedzę teoretyczną z praktyką; ponadto oferta studiów zaocznych, eksternistycznych, podyplomowych, informacje dla kandydatów, działalność szkoleniowa Centrum Doradztwa "Manager", wydawnictwa PSB. więcej »
Ocena:

Prywatna Wyższa Szkoła Biznesu i Administracji w Warszawie


Strona niepublicznej uczelni przedstawia jej strukturę (Wydziały: Businessu i Administracji Gospodarczej, Strategii Finansowych i Inwestycyjnych, Administracji Państwowej i Studiów Europejskich, Nowoczesnej Dyplomacji i Służb Zagranicznych, Nauk Komputerowych), przebieg studiów magisterskich dziennych i zaocznych, kadrę naukową. więcej »
Ocena:

Przedsiębiorczość i Innowacje


Strona Koła Naukowego Przedsiębiorczości i Innowacji przy Akademii Ekonomicznej w Krakowie - informacje, forum, ustawy i kilka programików do ściągnięcia. więcej »
Ocena:

Studenckie Koło Naukowe Bankowości przy AE w Poznaniu


Witryna przedstawia organizowany corocznie przez SKNB Miesiąc Bankowości (przy współudziale Studenckiego Koła Naukowego Marketingu) - spotkania, dyskusje, odczyty. więcej »
Ocena:

Studenckie Koło Naukowe Finansów i Bankowości Uniwersytetu Łódzkiego


Strona prezentuje przedmiot zainteresowania Koła (pieniądz, polityka monetarna, e-banking, e-commerce, plastikowy pieniądz"), organizowane w związku z tym konferencje i seminaria, projekty związane z konsultingiem i zarządzaniem finansami. więcej »
Ocena:

Studenckie Koło Naukowe Gospodarki i Kultury Japońskiej SGH

Kategorie: 

Strona Koła Naukowego przedstawia jego historię, bieżącą działalność i osiągnięcia: badanie funkcjonowania na rynku polskim spółek z udziałem japońskim, udział w Dniach Kultury i Gospodarki Japońskiej, uczestnictwo w konferencjach, szkoleniach i seminariach o zasięgu uczelnianym, krajowym i międzynarodowym, publikacje, zainstalowanie japońskiego edytora tekstów (Japanese Word Processor) w uczelnianej sieci komputerowej. Strona prezentuje władze i członków Koła. więcej »
Ocena:

Studia podyplomowe w SGH


Szkoła Główna Handlowa prowadzi jedno- i dwusemestralne pomagisterskie i policencjackie studia podyplomowe o szerokim zakresie specjalizacji w obszarze wiedzy ekonomicznej i zarządzania. Są one prowadzone w języku polskim i adresowane są do absolwentów różnych typów uczelni wyższych. Na stronie znajdziesz informacje na temat organizacji studiów, warunkw przyjęć oraz danych teleadresowych. więcej »
Ocena:

Studium Doktoranckie przy Kolegium Zarządzania i Finansów SGH

Kategorie: 

Prezentacja kierownictwa, zasad naboru na 3 - letnie zaoczne Studium, informacje o czesnym, prowadzonych zajęciach (ekonomia, zarządzanie, metodyka pisania pracy naukowej). więcej »
Ocena:

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej


Witryna mieszana (polski + angielski) przedstawia szkołę prowadzącą międzynarodowe studia podyplomowe w zakresie organizacji i zarządzania; historia powstania, zasady naboru studentów, programy studiów MBA. więcej »
Ocena:

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Kategorie: 

Witryna uczelni kształcącej w zakresie nauk ekonomicznych i społecznych (kierunki: Ekonomia, Finanse i Bankowość, Metody Ilościowe i Systemy Informacyjne, Zarządzanie i Marketing, Gospodarka Publiczna, Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne); zawiera aktualności, strukturę organizacyjną (Kolegia: Analiz Ekonomicznych, Ekonomiczno-Społeczne, Gospodarki Światowej, Nauk o Przedsiębiorstwie, Zarządzania i Finansów), zasady przyjęć na studia, plany zajęć, omawia historię, władze i kadrę naukową Szkoły, studia na Podyplomowym Studium Bankowości. więcej »
Ocena:

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku


Witryna niepaństwowej szkoły wyższej - historia, zasady naboru studentów na wydziały: Informatyka, Administracja, Pedagogika, Politologia, Zarządzanie na studia stacjonarne, zaoczne, wieczorowe; zaplecze dydaktyczne. więcej »
Ocena:

Szkoła Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego


Strona Szkoły Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego w Chorzowie. Szkoła ukierunkowana jest szczególnie na zarządzanie zasobami ludzkimi. Na stronie są zamieszczone informacje dotyczące kierunków studiów, aktualności oraz zasad rekrutacji. więcej »
Ocena:

Śląska Międzynarodowa Szkoła Handlowa

Kategorie: 

Strona ŚMSH - zawiera informacje o historii i bieżącym funkcjonowaniu uczelni, studiach dziennych i podyplomowych, przedmiotach, egzaminach, turnieju Challenge Management. więcej »
Ocena:

Śląska Wyższa Szkoła Zarządzania w Katowicach


Śląska Wyższa Szkoła Zarządzania w Katowicach jest pierwszą niepaństwową szkołą wyższą w województwie śląskim. Powstała ona z inicjatywy Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach. Na stronie znajdziesz informacje na temat organizacji studiów, zasad przyjęć, kierunków studiów oraz życia studenckiego. więcej »
Ocena:

1 2 3 4 5 6