Nowo dodane strony

 • migas-door.pl

  Firmy wg branży, Bramy, garaże, ogrodzenia
  Produkcją bram dwuskrzydłowych, harmonijkowych, garażowych, przemysłowych, podwieszanych, przesuwnych, segmentowych i ogrodzeniowych zajmuje się firma MIGAS-DOOR z Krakowa. Działamy w branży od ponad 20 lat a z nasze produkty montujemy w domach prywatnych, obiektach sportowo-rekreacyjnych i przemysł
 • Baza firm - wiele ofert w jednym miejscu

  Firmy wg branży, Inne
  zapoznaj się z naszą bazą firm. Tylko u nas znajdziesz ciekawe informacje z życia codziennego. Poznasz również firmy, które świadczą usługi na najwyższym poziomie. Jeśli szukasz odpowiedniej firmy dla siebie, to koniecznie zapoznaj się z nasza bazą firm.
 • maxkat.pl

  Firmy wg branży, Usługi
  Skup katalizatorów samochodowych prowadzi firma Maxkat w Przemyślu. Poznaj naszą ofertę! Bezpłatnie wycenimy towar na miejscu, a przy transakcji od 50 sztuk dojeżdżamy pod wskazany adres, aby osobiście odebrać towar. Mamy odpowiedni sprzęt, który umożliwia nam wiarygodnie i uczciwie wycenić towar. J
 • macpol.eu

  Firmy wg branży, Owoce i warzywa
  Szukasz sprawdzonego i rzetelnego dostawcy warzyw na terenie Wielkopolski? Zależy Ci na najwyższej jakości produktów pochodzących od lokalnych rolników? Bardzo dobrze trafiłeś! Hurtownia MacPol z Gołuchowa w województwie wielkopolskim to profesjonalny hurtownik współpracujący z odbiorcami indywidual
 • Otwórz Biznes - Blog dla przedsiębiorców i nie tylko

  Ekonomia, Firmy wg branży, Ekonomia i zarządzanie
  Nasz blog powstał aby pomóc państwu pogłębić wiedzę dotyczącą zakładania oraz prowadzenia działalności. Poruszamy na nim kwestie zarządzania, otwierania, prowadzenia i rozwijania firmy. Podpowiadamy jak załatwić różne z tym związane kwestie. Znajdą tu państwo wiedzę która może być przydatna na każdy
 • kawka.pl

  Firmy wg branży, Okna, drzwi, Budownictwo
  Szeroki wybór stolarki okiennej i drzwiowej oferuje firma produkcyjna Pawła Kawki w Trzemesznie - Okna i Drzwi. Oferujemy energooszczędne okna, najwyższej jakości, dopasowane designem oraz kolorystyką do innych elementów stolarki otworowej. Nasze systemy drzwiowe, dostępne w różnych wersjach, oferuj
 • eatfit-dietetyk.pl

  Medycyna i zdrowie, Lekarze, gabinety
  Szukasz profesjonalnej poradni dietetycznej w Warszawie? Zależy Ci na najwyższej jakości świadczonych usług, indywidualnym podejściu i uzyskaniu wyczerpujących wskazówek? Doskonale trafiłeś! Poradnia Eat Fit to miejsce, do którego zgłaszają się pacjenci pragnący uzyskać informacje o najlepszym jadło
 • Furmanek- Biuro Rachunkowe Warszawa

  Prawo i podatki, Biura_rachunkowe, Regionalne
  Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym, którego specjalnością są usługi księgowe i rachunkowe dla firm jednoosobowych osób fizycznych, jak i firm handlowych. Pomożemy w prowadzeniu ksiąg handlowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczeniu ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, r

hoga.pl

Podyplomowe Studium Komputerowego Wspomagania Prac Inżynierskich

Kategorie: 

Celem studium jest rozszerzenie i ugruntowanie wiedzy teoretycznej i praktycznej z dziedziny komputerowego wspomagania prac inżynierskich. Studium jest prowdzone na Wydziale Mechanicznym Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy. więcej »
Ocena:

Polsko-Niemiecki Program MBA


Serwis informacyjny Polsko-Niemieckiego Programu MBA realizowanego od 1995 roku przez Akademię Ekonomiczną w Poznaniu i ESCP-EAP w Berlinie. Osobne sekcje dla słuchaczy i osób zainteresowanych udziałem - zasady naboru, odpłatność, terminy, programy zajęć, aktualności, pracownicy, kontakt. więcej »
Ocena:

Profesjonalna Szkoła Biznesu w Krakowie


Strona prywatnego podmiotu edukacyjnego kształcącego na kierunku Zarządzanie i marketing w specjalnościach: business manager, art manager - impresario, twórca reklamy, manager turystyki, business administration, finanse i rachunkowość; w ramach studiów licencjackich zajęcia w “Firmie Symulacyjnej”, w której studenci mogą połączyć wiedzę teoretyczną z praktyką; ponadto oferta studiów zaocznych, eksternistycznych, podyplomowych, informacje dla kandydatów, działalność szkoleniowa Centrum Doradztwa "Manager", wydawnictwa PSB. więcej »
Ocena:

Psychologia Biznesu


Studia Podyplomowe dla Menedżerów. Na stronie m.in.: program, rozkład zajęć, wykładowcy i szereg innych materiałów. więcej »
Ocena:

Studia podyplomowe - Zarządzanie jakością i środowiskiem w transporcie


Studia podyplomowe prowadzone przez Politechnikę Śląską. Na stronie znajdziesz informacje na temat studiów i czesnego. więcej »
Ocena:

Studia Podyplomowe Informatyki dla Nauczycieli


Strona Prezentuję ofertę informatycznych studiów podyplomowych dla nzuczycieli organizowanych przez Politechnikę Warszawską. Głównym celem działalności Studium jest przygotowanie kadry specjalistów do prowadzenia zajęć dydaktycznych w szkołach średnich zwłaszcza w technikach, liceach technicznych i gimnazjach. więcej »
Ocena:

Studia podyplomowe Instytutu Socjologii UJ


Jeśli jesteś magistrem socjologii lub jej pokrewnych kierunków, możesz zapisać się na podyplomowe studia z zakresu tej problematyki, a po szczegółowe informacje sięgnij na stronę. więcej »
Ocena:

Studia Podyplomowe na AGH w Krakowie

Kategorie: 

Na stronie została zamieszczona tegoroczna oferta studiów podyplomowych organizowanych na Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie. więcej »
Ocena:

Studia Podyplomowe na Wydziale Fizyki i Modelowania Komputerowego


Znajdziesz tutaj informacje dotyczące studiów podyplomowych na WFiMK na Politechnice Krakowskej. Oferta dotyczy następujących kierunków: informatyka w szkole, matematyka oraz grafika komputerowa. więcej »
Ocena:

Studia podyplomowe Toruń

Kategorie: 

SKK to znana i ceniona placówka na rynku edukacyjnym. O wysokim poziomie szkoły świadczy m.in. pozytywne przejście kontroli Kuratorium Oświaty oraz Urzędu Miasta. Jeśli oczekujesz profesjonalizmu, efektywności i przyjaznej atmosfery dołącz do naszego grona. więcej »
Ocena:

Studia Podyplomowe w Akademii Ekonomicznej w Poznaniu


Celem programu MBA jest wykształcenie wszechstronnie przygotowanych managerów. Program ten oferuje zdobycie szerokiej wiedzy w dziedzinie zarządzania i ekonomii. Tutaj dowiesz się wszystkiego o przedmiotach, wykładowcach oraz wszelkich formalnościach. więcej »
Ocena:

Studia podyplomowe w SGH


Szkoła Główna Handlowa prowadzi jedno- i dwusemestralne pomagisterskie i policencjackie studia podyplomowe o szerokim zakresie specjalizacji w obszarze wiedzy ekonomicznej i zarządzania. Są one prowadzone w języku polskim i adresowane są do absolwentów różnych typów uczelni wyższych. Na stronie znajdziesz informacje na temat organizacji studiów, warunkw przyjęć oraz danych teleadresowych. więcej »
Ocena:

Studia Podyplomowe Wydziału Nauczycielskiego

Kategorie: 

Na stronie znajduje się szczegółowa oferta studiów podyplomowych na Wydziale Nauczycielskim Politechniki Radomskiej. więcej »
Ocena:

Studia podyplomowe Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży

Kategorie: 

Tutaj możesz podjąć podyplomowe studia na takich kierunkach, po ukończeniu których nabywasz kompetencje do prowadzenia zajęć ze sztuki w szkole podstawowej i gimnazjum czy prowadzenia ścieżek edukacyjnych.
Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem studiów, zajrzyj po szczegółowe informacje. więcej »
Ocena:

Studium podyplomowe - PW ITM


Studium Podyplomowe w ramach Instytutu Technologii Maszyn Politechniki Warszawskiej. Konstrukcje, technologie wytwarzania, obsługa i programowanie obrabiarek CNC, BHP, CAD/CAM, dobór narzędzi i parametrów - to zasadnicze treści tematyczne zajęć. więcej »
Ocena:

Studium Podyplomowe ISO - Politechnika Krakowska


Witryna prezentuje ofertę studim podyplomowego działającego przy Politechnice Krakowskiej. Studium umożliwia zdobycie kwalifikacji z zakresu norm ISO 14000 (Zarządzanie Środowiskowe ISO - 14000) oraz norm 9000 (Międzynarodowy System Zapewnienia Jakości w Zakładach Przemysłowych - ISO 9000). więcej »
Ocena:

Szkoła Bankowa w Sandomierzu


Strona prezentuje instytucję edukacyjną, której głównym celem jest świadczenie usług w zakresie profesjonalnego kształcenia i doskonalenia specjalistów, głównie w dziedzinie bankowości. Na stronie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące oferty edukacyjnej, warunków rekrutacji oraz aktualności szkolne. więcej »
Ocena:

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej


Witryna mieszana (polski + angielski) przedstawia szkołę prowadzącą międzynarodowe studia podyplomowe w zakresie organizacji i zarządzania; historia powstania, zasady naboru studentów, programy studiów MBA. więcej »
Ocena:

Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Krakowie


SPZ należy do organizacyjnie i finansowo wydzielonych jednostek Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Szkoła prowadzi i organizuje działalność dydaktyczną, badawczą i doradczą, obejmującą istotne zagadnienia życia gospodarczego. Szkoła prowadzi kursy MBA oraz studia podyplomowe. więcej »
Ocena:

Szkoła Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego


Strona Szkoły Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego w Chorzowie. Szkoła ukierunkowana jest szczególnie na zarządzanie zasobami ludzkimi. Na stronie są zamieszczone informacje dotyczące kierunków studiów, aktualności oraz zasad rekrutacji. więcej »
Ocena:

Uniwersytet Europejski Viadrina - Master of Business Administration Program MBA


Program studiów MBA "Management for Central and Eastern Europe" to angielskojęzyczne studium MBA kierowane przede wszystkim do osób pracujących, jak i prowadzących własne firmy, które odczuwają niedobór wiedzy ekonomicznej. Program jest akredytowany przez Polskie Stowarzyszenie Edukacji Menedżerskiej (SEM) FORUM, jak i niemiecką Foundation for International Business Administration Accreditation (FIBAA). więcej »
Ocena:

Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy w Katowicach


Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy Sp. z o.o. prowadzi działalność edukacyjną i szkoleniową w 19 oddziałach na terenie południowej Polski. Oferuje zarówno możliwość zdobycia nowych umiejętności jak i podniesienia posiadanych już kwalifikacji. Do wyboru pozostaje 57 form dokształcania w postaci kursów i szkoleń, a także Liceum Ekonomicznego, Liceum Ogólnokształcącego, Podyplomowego Studium Rzeczoznawcy Majątkowego oraz Policealnego Studium BHP. więcej »
Ocena:

Wydział Elektrotechniki Automatyki Informatyki i Elektroniki - AGH Kraków


Oficjalna strona WEAIiE Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Możesz zapoznać się z historią powstania wydziału, jego pracownikami, programem nauczania, kierunkami kształcenia, działającymi kołami naukowymi oraz wydziałowymi aktualnościami. więcej »
Ocena:

Wydział Fizyki i Techniki Jądrowej - AGH Kraków

Kategorie: 

Witryna prezentuje WFiTJ na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Na stronie są zamieszczone między innymi: historia powstania wydziału, jego struktura, specjalności, program nauczania oraz zasady rekrutacji studentów.
Można również zapoznać się z działalnością naukową pracowników, współpracą z innymi placówkami oraz materiałami dydaktycznymi. więcej »
Ocena:

Wydział Zarządzania AGH w Krakowie


Oficjalna strona Wydziału Zarządzania na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Na stronie zamieszczono informacje na temat struktury wydziału, jego pracowników, działalności naukowej, ofertę edukacyjną oraz zasady rekrutacji na studia. Można także skorzystać z zamieszczonych materiałów dydaktycznych dotyczących marketingu i zarządzania. więcej »
Ocena:

1 2 3