Nowo dodane strony

 • www.ombgroup.pl

  Firmy wg branży, Maszyny specjalistyczne
  Sprzedaż hurtowa i detaliczna urządzeń prasowalniczych, szeroki wybór wytwornic pary, stoły prasowalnicze, toppery i prasy do formowania odzieży to zaledwie część bogatej oferty firmy OMB GROUP Sp. z o.o. z Łodzi. Od wielu lat zaopatrujemy branżę tekstylną w wysokiej klasy urządzenia marek tj. Comel
 • www.darodruk.pl

  Firmy wg branży, Urządzenia
  DARO-DRUK Dariusz Wójcik z Wrocławia oferuje sprzedaż wysokiej jakości urządzeń drukujących oraz materiałów eksploatacyjnych, a naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. Zapewniamy profesjonalną obsługę - konsultacje oraz fachową pomoc techniczną, także tę posprzedażo
 • www.notariuszszczecin.com.pl

  Prawo i podatki, Notariusze
  Akty notarialne, zeznanie, przechowywanie dokumentów, pieniędzy i/lub papierów wartościowych oferuje notariusz Aleksandra Buchaniewicz-Rydyńska, która w Szczecinie świadczy profesjonalne usługi notarialne w ramach Kancelarii Notarialnej Notariusz Aleksandry Buchaniewicz-Rydyńskiej. Jako osoba zaufan
 • www.intercar.zgorzelec.pl

  Motoryzacja i transport, Motoryzacja
  Zakup aut nowych i używanych w promocyjnych cenach, serwis oraz części, w tym również serwis klimatyzacji to zakres oferty, jaką dysponuje INTER-CAR w Zgorzelcu. Na rynku usług motoryzacyjnych działamy cały czas od lat 80, dziś oferując swoje usługi w zakresie kilku jednostek, gdzie obsługujemy samo
 • www.solidlink.pl

  Firmy wg branży, Dystrybutorzy
  Dystrybucją podzespołów i urządzeń automatyki przemysłowej zajmuje się firma SOLID LINK Sp. z o.o. z Wrocławia, która na rynku funkcjonuje od 1996 r. Specjalizujemy się w dystrybucji przekaźników półprzewodnikowych, a w swojej ofercie dysponujemy wielu producentów polskich i zagranicznych. Obsługuje
 • www.adbreklama.pl

  Firmy wg branży, Reklama
  Produkcją liter 3D, wydruków wielkoformatowych, a ponadto szyldów, witryn i rollup’ów, od lat zajmuje się ADB REKLAMA w Ożarowie Mazowieckim. Specjalizujemy się w tworzeniu wizerunku reklamowego, realizując kompleksową obsługę zarówno klientów indywidualnych, firm, jak i instytucji. W naszej ofercie
 • Megascena.pl - Światło, Dźwięk, Technologia, Emocje!

  Sklepy internetowe
  Sklep muzyczny megascena.pl zaopatruje jednostki prywatne i państwowe w sprzęt sceniczny, estradowy i studyjny. W ofercie znajdziecie oświetlenie sceniczne, nagłośnienie, podesty i konstrukcje sceniczne, ukulele i inne instrumenty, sztuczne rośliny i wiele więcej. Jesteśmy bezpośrednim i oficjaln
 • www.hydrasklad.pl

  Firmy wg branży, Technika grzewcza
  HYDRASKŁAD - GRUPA SBS Czesław Wójcicki w Sieradzu w ciągu 20 lat swojej działalności firma wyspecjalizowała się w technice grzewczej i sanitarnej, gwarantując kompletne systemy wodociągowe, kanalizacyjne oraz rozbudowany asortyment techniki grzewczej z uwzględnieniem zasad ekologii. W naszej oferci

hoga.pl

Usługi prawnicze - kancelaria.michalskapolkowska.pl


Nazywam się Marzenia Michalska – Polkowska i jestem doświadczonym radcą prawnym opiekującym się klientami w Warszawie lub w całym kraju (na życzenie). W mojej kancelarii nawiązujecie Państwo kontakt od razu z osobą, która poprowadzi sprawę od początku do końca, bezbłędnie. Stawiam na bezpłatne porady wstępne, abyście mogli przekonać się Państwo do jakości świadczonych przez kancelarię prawną usług. więcej »
Ocena:

Kancelaria adwokacka Białystok - bialystok-adwokat.pl


Usługi kancelarii adwokackiej obsługującej klientów biznesowych i indywidualnych w Białymstoku. Korzystacie Państwo z doświadczonej adwokat Justyny Targońskiej – Reduty, która posługuje się biegle językiem angielskim oraz niemieckim. Kancelaria wyprowadza Państwa z problemów prawa spadkowego, rodzinnego, prawa karnego czy gospodarczego. Do adwokata zgłaszają się również Polacy mieszkający poza granicami. więcej »
Ocena:

Radca prawny Marta Mackiewicz - kmm-law.pl


Usługi kancelarii prawnej, która funkcjonuje od 2010 roku w Warszawie. Kancelaria rozwiązuje problemy prawne przedsiębiorstw z rynku krajowego oraz międzynarodowego. Obsługujemy najbardziej skomplikowane zlecenia prawne na terenie całej Polski. Rozumiemy, np. specyfikę przejęć, zamówień publicznych, działalności bankowej czy ubezpieczeniowej. Wiemy, jakie oczekiwania mają klienci biznesowi. więcej »
Ocena:

Kancelaria adwokacka sprawy karne - sprawy-karne.warszawa.pl


Nasza kancelaria prawna posiada w swoich szeregach doświadczonych prawników, którzy potrafią pomóc z wielu dziedzin prawa. Jednak naszą specjalizacją jest prawo karne. Dzięki bardzo dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić zadowolenie nawet bardzo wymagającym klientom. Zajmujemy się pomocą zarówno na etapach przed wszczęciem postępowania, ale także w przypadku reprezentacji naszych klientów przed sądem. Zapraszamy. więcej »
Ocena:

Radcy prawni we Wrocławiu


JG Legal to kancelaria prawna obsługująca klientów na poziomie ogólnokrajowym. Korzystacie Państwo z doświadczonego radcy prawnego, który rozumie specyfikę prawa upadłościowego, prawa pracy czy prawa gospodarczego. Rozliczenia z kancelarią prawną odbywają się na elastycznych warunkach uzależnionych od stopnia skomplikowania sprawy. Możecie też Państwo skonsultować się z kancelarią przez panel multimedialny. więcej »
Ocena:

Upadłość Konsumencka

Kategorie: 

Blog prawniczy o prawie upadłościowym i restrukturyzacji, czyli o tym jak pokonać swoje długi nawet wtedy, kiedy nie posiadasz oszczędności. A z drugiej strony blog o tym, w jaki sposób mądrze oszczędzać aby nie popaść w spiralę długów. Radca prawny Paulina Szwarc-Ślaski w przystępny sposób wyjaśnia w jaki sposób nowe przepisy prawa upadłościowego stosowane są w praktyce sądów upadłościowych. więcej »
Ocena:

Rejtana 67 / 506

Kategorie: 

Kancelaria prawna Temida ma swoje biura w Rzeszowie oraz Tarnobrzegu. Nasi adwokaci i aplikanci adwokaccy zajmują się między innymi udzielaniem ustnych rad prawnych, tworzeniem pism procesowych i tworzeniem opinii prawnych. Działamy w dziedzinie prawa gospodarczego, karnego, rodzinnego oraz cywilnego. Reprezentujemy naszych Klientów przed sądami, urzędami i innymi organami. Udzielamy porad prawnych nie tylko w naszych biurach, ale również za pośrednictwem Internetu. więcej »
Ocena:

Prawnik sprawy karne we Wrocławiu


Rozwiązujemy problemy karne klientów. Nasza kancelaria adwokacka funkcjonuje we Wrocławiu. Bierzemy udział w sprawach, gdzie występuje jazda samochodem pod wpływem narkotyków, alkoholu czy środków odurzających. Zapewniamy też skuteczną obronę, jeżeli spowodowaliście Państwo wypadek samochodowy w stanie nietrzeźwości. Posiadamy duże doświadczenie i potwierdzone osiągnięcia. więcej »
Ocena:

Odszkodowania - kancelaria adwokacka z Warszawy


Kancelaria adwokata Roberta Ofiara świadczy usługi z zakresu spraw odszkodowawczych oraz rodzinnych. Zespół kancelarii udziela porad prawnych i zajmuje się prowadzeniem spraw o: odszkodowanie za wypadek komunikacyjny, odszkodowanie za błąd lekarski, odszkodowanie za wypadek przy pracy, zadośćuczynienie za śmierć, odszkodowanie za wypadek w rolnictwie i inne.
Adwokat Robert Ofiara udzielił licznych wywiadów dla radia, prasy i telewizji z zakresu odszkodowań, a także spraw rodzinnych. więcej »
Ocena:

Prawnik z Lublina - rm-kancelaria.pl


Jeżeli szukasz kancelarii, która będzie w stanie zapewnić ci profesjonalne doradztwo w sprawach cywilnych, gospodarczych i innych to warto byś się skontaktował z Kancelarią Radcy Prawnego Rafała Myć, która zlokalizowana jest w Lublinie. Z racji iż od wielu lat zajmujemy się doradztwem z zakresu prawa, jesteśmy w stanie pomóc każdemu. Dla nas nie ma znaczenia czy twoje problemy dotyczą spraw codziennych, czy też zawodowych. Pomożemy ci je rozwiązać tak byś mógł spać spokojnie. więcej »
Ocena:

Kancelaria Adwokacka Przemysław Czaicki


Nasza kancelaria adwokacka świadczy kompleksowe usługi z zakresu prawa. Jeżeli więc potrzebujesz pomocy prawnej śmiało można się z nami kontaktować. W naszych szeregach pracują doświadczeni adwokaci, którzy do każdej sprawy i każdego problemu podchodzą indywidualnie, dzięki czemu zawsze pomoc jaką oferujemy jest najlepsza. Wejdźcie na naszą stronę internetową i dokładnie zapoznajcie się z nasza ofertą. więcej »
Ocena:

Adwokat Monika Czarnecka

Kategorie: 

Blog prawniczy adwokat Moniki Czarneckiej więcej »
Ocena:

Kancelaria Adwokacko-Radcowska Dorota i Wojciech Pieróg


Kancelaria świadczy szybką i wszechstronną pomoc prawną osobom fizycznym i firmom w rozwiązywaniu ich spraw.
Specjalizujemy się w obronach w sprawach karnych,sporach cywilnych,prawie nieruchomości. więcej »
Ocena:

G&K - adwokat Kraków


Krakowska Kancelaria Radców Prawnych GK specjalizuje się w zagadnieniach prawa spółek handlowych, prawa administracyjnego, prawa pracy, czy też prawa gospodarczego, rodzinnego i cywilnego. Swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm i instytucji. Dla osób o ciężkim statusie materialnym kancelaria oferuje usługi pro bono. więcej »
Ocena:

kancelariaolsztyn.com

Kategorie: 

Chcielibyśmy zachęcić do zapoznania się z ofertą olsztyńskiej kancelarii adwokackiej, która każdego dnia pokazuje swoje profesjonalne podejście do klientów i prawa. Jeżeli zatem ktoś szuka adwokata w Olsztynie - np. jest zainteresowany rozwodem, alimentami, odszkodowaniem, zachowkiem czy równie dobrze prawem gospodarczym, to jak najbardziej powinien niezwłocznie zajrzeć na stronę internetową właśnie tej kancelarii adwokackiej. więcej »
Ocena:

Adwokat Olsztyn - kpolsztyn.pl

Kategorie: 

Ciesząca się licznymi pozytywnymi rekomendacjami na temat swojej działalności kancelaria Radców Prawnych Korwek – Parkasiewicz stacjonuje w mieście Olsztyn. Jest to nowoczesna firma prawnicza zapewniająca wszystkim swoim klientom bezpieczeństwo prawne oraz efektywną ochronę interesów. Doświadczenie zawodowe osiągnięte po wielu latach funkcjonowania kancelarii, pozwoliło na stworzenie nowoczesnego modelu współpracy z klientami. więcej »
Ocena:

Sprawy rodzinne - roman-adwokat.pl

Kategorie: 

Z oferty, jaką przygotowała Kancelaria Adwokacka Zbigniewa Romana mieszcząca się w Warszawie mogą już teraz skorzystać osoby fizyczne, jak i podmioty gospodarcze o dowolnym profilu działalności. Prawnicy pracujący w tej kancelarii posiadają kwalifikacje niezbędne do obsługi dziedzin prawa, w których się specjalizują. Kancelaria działa w obrębie prawa cywilnego, karnego, rodzinnego. Więcej na stronie internetowej. więcej »
Ocena:

Adwokaci Łódź - Grawalex


Ludzie poszukujący doskonałej klasy usług prawnych, zapraszamy do przeglądnięcia propozycji zaprezentowanej przez Kancelarię Prawną GrawaLex, która zlokalizowana jest w Łodzi. Kooperacja z licznymi fachowcami z zakresu prawa umożliwia nam zagwarantowanie kompleksowej obsługi każdemu klientowi. Personalnie traktujemy każde zlecenie, gwarantując kontrahentom maksymalną koncentrację na zamierzonym efekcie. więcej »
Ocena:

Radca Prawny Przystalska & Pyrdek

Kategorie: 

Nasza Kancelaria Adwokacka z Opola to przede wszystkim doświadczeni radcy prawni i skuteczni adwokaci. Charakteryzujemy się tym, że do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach prawa. Praca dla nas jest wielką pasją, w której się spełniamy, a przy okazji pomagamy ludziom. Zachęcamy do kontaktu! więcej »
Ocena:

Kancelaria adwokacka Libero - obsługa firm

Kategorie: 

W naszej kancelarii prawnej zapewniamy naszym klientom szeroki zakresu usług z różnych dziedzin prawa. Posiadamy doświadczenie na rynku usług prawnych oraz zespół adwokatów z wieloletnim stażem, co pozwala nam zapewnić naszym klientom obsługę indywidualnie dopasowanych do oczekiwań naszych klientów oraz konkretnej prawy. Jednocześnie w naszej kancelarii prawnej zajmujemy się zarówno obsługą firma jak też klientów indywidualnych. więcej »
Ocena:

Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Gręda - Łódź


Kancelaria Adwokacka adw. Anna Gręda zajmuje się sprawami z wielu dziedzin prawa; m.in. odszkodowaniami, rozwodami, obsługą prawną przedsiębiorców i innymi, gwarantując odpowiedzialne, rzetelne i indywidualne podejście do każdego Klienta.
Kancelaria adwokacka znajduje się przy ul. Elektronowej 8 w Łodzi przy osiedlu Retkinia.
Adwokat Anna Gręda świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i klientów korporacyjnych. więcej »
Ocena:

CISEK PAWEŁ adwokaci Łańcut

Kategorie: 

W miejscowości Łańcut działa Kancelaria Adwokacka. Prowadzona przez mecenasa Pawła Ciska. Świadczy pełną obsługę prawną firm i osób prywatnych, zamieszkałych w Łańcucie oraz w okolicach. Klienci mogą skorzystać z pomocy prawnika z zakresu prawa cywilnego, karnego oraz gospodarczego. Kancelaria specjalizuje w sprawach zwłaszcza z prawa rodzinnego, w tym w sprawach o podział majątku dorobkowego małżeńskiego oraz przy ustalaniu władzy rodzicielskiej czy ustalaniu kontaktów rodzica z dzieckiem. więcej »
Ocena:

Kancelaria Kalisz - Prawnik Radosław Gąsior


Kaliska kancelaria utworzona została przez Radosława Gąsiora. Jednym z atutów Kancelarii jest bogate i długoletnie doświadczenie założyciela jak i prawników z nią współpracujących. Jesteśmy w stanie podołać każdej sprawie z zachowaniem wymaganego profesjonalizmu. więcej »
Ocena:

Adwokat Legnica rozwód


Zapewniamy naszym klientom zarówno indywidualnym oraz firmowym profesjonalne usługi prawne, które realizujemy z szerokiego zakresu dziedzin prawnych. Naszym klientom możemy zapewnić usługi, które wykonywane są przez zespół doświadczonych prawników, co pozwala nam zapewnić naszym klientom kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizowania usług. Zapewniamy miedzy innymi usługi dotyczące wydawania opinii, informacji prawnych, sporządzania umów. więcej »
Ocena:

Prawnik

Kategorie: 

Profilem działalności kancelarii adwokackiej Jacka Kozłowskiego jest świadczenie merytorycznych i kompleksowych usług prawnych. Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje pozwalające na udzielanie pomocy w zakresie prawa cywilnego, czy też karnego. Swoją ofertę kancelaria adwokacka z Torunia kieruje również do podmiotów gospodarczych w zakresie między innymi bieżącego doradztwa. więcej »
Ocena: