Nowo dodane strony

 • Moja Fuerteventura

  Turystyka i podróże, Serwisy turystyczne, Hiszpania
  Nasza strona powstała z inspiracji wyspą Fuerteventurą. Należy do archipelagu wysp kanaryjskich należących administracyjnie do Hiszpanii. Na stronie opisujemy najciekawsze miejsca i kurorty. Nie zabraknie praktycznych porad dla wszystkich planujących tam swoje wakacje. Wszystko staraliśmy się wzboga
 • szukam-dawcy-spermy

  Inne, Ciąża, Kobiety
  Zapraszamy na portal www.szukam-dawcy-spermy.pl . Serwis www kierowany do dawców nasienia i wszystkich kobiet i par, które z powodu braku męskiego partnera albo niedoskonałości jego nasienia, nie mogą posiadać potomstwa. Na naszym serwisie ogłaszają się Panie poszukujące dawców nasienia i Panowie da
 • http://www.chata-id.pl

  Firmy wg branży, Dom i wnętrza
  CHATA ID to profesjonalne i kompleksowe studio projektowe w Warszawie, zajmujące się planowaniem wystroju obiektów o różnorodnym przeznaczeniu. Ofertę kierujemy zarówno do odbiorców prywatnych, jak i zleceniodawców prowadzących własną działalność. Możemy stworzyć zatem nie tylko projekt mieszkania,
 • Styl Auto Serwis

  Firmy wg branży, Naprawa i diagnostyka, Motoryzacja i transport
  Styl Auto serwis to wrocławski serwis samochodowy, który oferuje klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Firma posiada nowocześnie wyposażony warsztat oraz przygotowaną i wyspecjalizowana kadrę. Firma oferuje usługi z zakresu: diagnostyki i przeglądu, naprawy podzespołów, serwis układów zawies
 • Dozowniki do mydła - higienagpt.pl

  Firmy wg branży, Utrzymanie czystości, Artykuły biurowe
  W ramach oferty naszej firmy GPT zapewniamy naszym klientom firmowym szeroki asortyment najwyższej jakości wyrobów do utrzymania czystości. W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić regularne zaopatrywanie sanitariatów publicznych, zakładów przemysłowych. Nasze wyroby kierowane są również do klient
 • Worki do odkurzacza - SwiatWorkow.pl

  Firmy wg branży, Filtry, AGD
  Jeżeli jesteś zainteresowany workami do odkurzacza, po prostu powinieneś odwiedzić sklep internetowy Swiatworkow.pl. Trzeba przyznać w jednoznaczny sposób, iż dzięki wyszukiwarce worków, dopasowywaniu ich do poszczególnych modeli, nie będzie takiej opcji, w której nie będziesz w stanie natrafić na w
 • Auto24help.pl/uslugi/pomoc-drogowa-lodz/

  Motoryzacja i transport, Pomoc drogowa
  Wypadki drogowe i kolizje mogą spotkać każdego z nas, dlatego nasz warsztat samochodowy jest wyspecjalizowany w świadczeniu usług związanych z nagłymi sytuacjami. Po pierwsze oferujemy usługi pomocy drogowej i holowania pojazdów, zajmujemy się także blacharstwem i lakiernictwem. Możesz też liczyć na
 • Agnieszka Kręblewska - psychoterapia dynamiczna Kraków

  Medycyna i zdrowie, Psychiatria i psychologia
  Nazywam się Agnieszka Kręblewska i jestem krakowskim psychologiem. Zapewniam nie tylko konsultacje psychologiczne, ale również indywidualną psychoterapię. Dokładnie poznaję problemy pacjenta. Mam kierunkowe wykształcenie oraz potwierdzone osiągnięcia. Towarzyszę na drodze do odkrywania sensu życia i

hoga.pl

Kancelaria Witkowska i Partnerzy


Szukacie Państwo pomocy prawnej w zakresie prawa gospodarczego i konsumenckiego? Kancelaria Witkowska i Partnerzy, która działa w Warszawie, jest odpowiednim wyborem. Umowy handlowe, prawo żywnościowe, bezpieczeństwo i wymogi dotyczące produktów, prawo konkurencji, doradztwo podatkowe, przekształcenia i przejęcia, zakładanie oraz likwidacja działalności gospodarczej, etc. - nie stanowią dla nas tajemnicy. więcej »
Ocena:

Kancelaria adwokacka


Nasza firma to kancelaria adwokacka z Katowic, która zajmuje się sprawami karnymi, cywilnymi oraz rodzinnymi. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w kraju, którzy pracę adwokata traktują z pasją. Możemy się pochwalić sporym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców Katowic, ale całego Śląska. Zapraszamy na KancelariaWojtalik.pl po więcej informacji. więcej »
Ocena:

Kancelaria Adwokacka Adrian Nowicki- Częstochowa


Adwokat Adrian Nowicki z Częstochowy zajmuje się prawem cywilnym, karnym i rodzinnym. Kancelaria Adwokacka Adriana Nowickiego z Częstochowy posiada doświadczenie zarówno w sprawach pozasądowych jak i w reprezentacji swoich Klientów przed sądami powszechnymi.
więcej »
Ocena:

Radca Prawny Zawiercie Arleta Dub-Brych


Kancelaria Radcy Prawnego świadczy usługi prawne skierowane do klientów indywidualnych, firm oraz organów administracji. W ramach obsługi udzielamy porad prawnych, konsultacji, sporządzamy opinie, pisma procesowe, projekty umów, akty prawne, a także reprezentujemy klientów przed sądami i urzędami. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu sporów o zasiedzenie nieruchomości oraz z zakresu prawa pracy. więcej »
Ocena:

Pomoc prawna - pielin-sawczyn.pl


Kancelaria Pielin&Sawczyn to doświadczeni i skuteczni adwokaci, którzy od 12 lat specjalizują się w rozwiązywaniu najtrudniejszych problemów prawnych. Świadczymy profesjonalne i konkurencyjne cenowo usługi prawne dla polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych, instytucji finansowych, a także organów administracji publicznej. więcej »
Ocena:

ARKADIUSZ WRÓBLEWSKI adwokat w łodzi

Kategorie: 

Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Wróblewski, mieszcząca się w Łodzi realizuje sprawy z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, gospodarczego i prawa transportowego. Pomaga i doradza klientom z województwa łódzkiego. Obsługuje, zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne. Firmy reprezentuje przed sądami oraz instytucjami. Przygotowuje dokumenty, niezbędne przy prowadzeniu ewidencji oraz rejestrów. Pomaga oraz doradza prawnie również klientom indywidualnym. więcej »
Ocena:

Kancelaria Kamil Koźliński - rozwody Bydgoszcz


Nasza oferta to profesjonalna pomoc prawna. Tworzymy niewielki zespół radców prawnych, dla których dobre imię klienta i korzystne rozwiązanie każdej sprawy stanowi fundament codziennej pracy. Obsługujemy osoby prywatne i podmioty gospodarcze. Udzielamy porad prawnych, reprezentujemy przed sądami, dochodzimy roszczeń odszkodowawczych, zajmujemy się odzyskiwaniem należności, prowadzimy sprawy cywilne, rodzinne, spadkowe i wiele innych. więcej »
Ocena:

Dobry adwokat Gliwice - sosnowskiiwspolnicy.pl


W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalną i kompleksową obsługę prawną. Kancelaria Sosnowski i Wspólnicy działa na terenie Katowic, Gliwic, Zabrza oraz Warszawy. Skutecznie pomagamy naszym klientom a pozwala nam na to wieloletnie doświadczenie, wysokie wykształcenie i stale podnoszone kwalifikacje. W ofercie możliwość skorzystania z jednorazowych porad prawnych, stała obsługa prawna dla firm oraz pełne prowadzenie danej sprawy. więcej »
Ocena:

Adwokat Warszawa - szybki-rozwod.info


Nasza kancelaria prawna działa na terenie Warszawy zapewniając obsługę prawną dla naszych klientów na terenie całego kraju. W ramach oferty naszej kancelarii zapewniamy kompleksowe prowadzenia spraw z zakresu takich dziedzin prawnych jak prawo rodzinne. W naszej firmie zapewniamy prowadzenie spraw między innymi dotyczących rozwodów, podziału majątku, czy alimentów. Zapewniamy również pomoc przy mediacjach. więcej »
Ocena:

Adwokat Berendowcz


berendowicz & berendowicz Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksowo pomoc prawną w zakresie spraw gospodarczych, cywilnych, administracyjnych, karnych i rodzinnych a ponadto reprezentuje Klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i organami administracji publicznej we wszystkich instancjach. więcej »
Ocena:

Usługi prawnicze - kancelaria.michalskapolkowska.pl


Nazywam się Marzenia Michalska – Polkowska i jestem doświadczonym radcą prawnym opiekującym się klientami w Warszawie lub w całym kraju (na życzenie). W mojej kancelarii nawiązujecie Państwo kontakt od razu z osobą, która poprowadzi sprawę od początku do końca, bezbłędnie. Stawiam na bezpłatne porady wstępne, abyście mogli przekonać się Państwo do jakości świadczonych przez kancelarię prawną usług. więcej »
Ocena:

Kancelaria adwokacka Białystok - bialystok-adwokat.pl


Usługi kancelarii adwokackiej obsługującej klientów biznesowych i indywidualnych w Białymstoku. Korzystacie Państwo z doświadczonej adwokat Justyny Targońskiej – Reduty, która posługuje się biegle językiem angielskim oraz niemieckim. Kancelaria wyprowadza Państwa z problemów prawa spadkowego, rodzinnego, prawa karnego czy gospodarczego. Do adwokata zgłaszają się również Polacy mieszkający poza granicami. więcej »
Ocena:

Radca prawny Marta Mackiewicz - kmm-law.pl


Usługi kancelarii prawnej, która funkcjonuje od 2010 roku w Warszawie. Kancelaria rozwiązuje problemy prawne przedsiębiorstw z rynku krajowego oraz międzynarodowego. Obsługujemy najbardziej skomplikowane zlecenia prawne na terenie całej Polski. Rozumiemy, np. specyfikę przejęć, zamówień publicznych, działalności bankowej czy ubezpieczeniowej. Wiemy, jakie oczekiwania mają klienci biznesowi. więcej »
Ocena:

Kancelaria adwokacka sprawy karne - sprawy-karne.warszawa.pl


Nasza kancelaria prawna posiada w swoich szeregach doświadczonych prawników, którzy potrafią pomóc z wielu dziedzin prawa. Jednak naszą specjalizacją jest prawo karne. Dzięki bardzo dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić zadowolenie nawet bardzo wymagającym klientom. Zajmujemy się pomocą zarówno na etapach przed wszczęciem postępowania, ale także w przypadku reprezentacji naszych klientów przed sądem. Zapraszamy. więcej »
Ocena:

Radcy prawni we Wrocławiu


JG Legal to kancelaria prawna obsługująca klientów na poziomie ogólnokrajowym. Korzystacie Państwo z doświadczonego radcy prawnego, który rozumie specyfikę prawa upadłościowego, prawa pracy czy prawa gospodarczego. Rozliczenia z kancelarią prawną odbywają się na elastycznych warunkach uzależnionych od stopnia skomplikowania sprawy. Możecie też Państwo skonsultować się z kancelarią przez panel multimedialny. więcej »
Ocena:

Upadłość Konsumencka

Kategorie: 

Blog prawniczy o prawie upadłościowym i restrukturyzacji, czyli o tym jak pokonać swoje długi nawet wtedy, kiedy nie posiadasz oszczędności. A z drugiej strony blog o tym, w jaki sposób mądrze oszczędzać aby nie popaść w spiralę długów. Radca prawny Paulina Szwarc-Ślaski w przystępny sposób wyjaśnia w jaki sposób nowe przepisy prawa upadłościowego stosowane są w praktyce sądów upadłościowych. więcej »
Ocena:

Rejtana 67 / 506

Kategorie: 

Kancelaria prawna Temida ma swoje biura w Rzeszowie oraz Tarnobrzegu. Nasi adwokaci i aplikanci adwokaccy zajmują się między innymi udzielaniem ustnych rad prawnych, tworzeniem pism procesowych i tworzeniem opinii prawnych. Działamy w dziedzinie prawa gospodarczego, karnego, rodzinnego oraz cywilnego. Reprezentujemy naszych Klientów przed sądami, urzędami i innymi organami. Udzielamy porad prawnych nie tylko w naszych biurach, ale również za pośrednictwem Internetu. więcej »
Ocena:

Prawnik sprawy karne we Wrocławiu


Rozwiązujemy problemy karne klientów. Nasza kancelaria adwokacka funkcjonuje we Wrocławiu. Bierzemy udział w sprawach, gdzie występuje jazda samochodem pod wpływem narkotyków, alkoholu czy środków odurzających. Zapewniamy też skuteczną obronę, jeżeli spowodowaliście Państwo wypadek samochodowy w stanie nietrzeźwości. Posiadamy duże doświadczenie i potwierdzone osiągnięcia. więcej »
Ocena:

Odszkodowania - kancelaria adwokacka z Warszawy


Kancelaria adwokata Roberta Ofiara świadczy usługi z zakresu spraw odszkodowawczych oraz rodzinnych. Zespół kancelarii udziela porad prawnych i zajmuje się prowadzeniem spraw o: odszkodowanie za wypadek komunikacyjny, odszkodowanie za błąd lekarski, odszkodowanie za wypadek przy pracy, zadośćuczynienie za śmierć, odszkodowanie za wypadek w rolnictwie i inne.
Adwokat Robert Ofiara udzielił licznych wywiadów dla radia, prasy i telewizji z zakresu odszkodowań, a także spraw rodzinnych. więcej »
Ocena:

Prawnik z Lublina - rm-kancelaria.pl


Jeżeli szukasz kancelarii, która będzie w stanie zapewnić ci profesjonalne doradztwo w sprawach cywilnych, gospodarczych i innych to warto byś się skontaktował z Kancelarią Radcy Prawnego Rafała Myć, która zlokalizowana jest w Lublinie. Z racji iż od wielu lat zajmujemy się doradztwem z zakresu prawa, jesteśmy w stanie pomóc każdemu. Dla nas nie ma znaczenia czy twoje problemy dotyczą spraw codziennych, czy też zawodowych. Pomożemy ci je rozwiązać tak byś mógł spać spokojnie. więcej »
Ocena:

Kancelaria Adwokacka Przemysław Czaicki


Nasza kancelaria adwokacka świadczy kompleksowe usługi z zakresu prawa. Jeżeli więc potrzebujesz pomocy prawnej śmiało można się z nami kontaktować. W naszych szeregach pracują doświadczeni adwokaci, którzy do każdej sprawy i każdego problemu podchodzą indywidualnie, dzięki czemu zawsze pomoc jaką oferujemy jest najlepsza. Wejdźcie na naszą stronę internetową i dokładnie zapoznajcie się z nasza ofertą. więcej »
Ocena:

Adwokat Monika Czarnecka

Kategorie: 

Blog prawniczy adwokat Moniki Czarneckiej więcej »
Ocena:

Kancelaria Adwokacko-Radcowska Dorota i Wojciech Pieróg


Kancelaria świadczy szybką i wszechstronną pomoc prawną osobom fizycznym i firmom w rozwiązywaniu ich spraw.
Specjalizujemy się w obronach w sprawach karnych,sporach cywilnych,prawie nieruchomości. więcej »
Ocena:

G&K - adwokat Kraków


Krakowska Kancelaria Radców Prawnych GK specjalizuje się w zagadnieniach prawa spółek handlowych, prawa administracyjnego, prawa pracy, czy też prawa gospodarczego, rodzinnego i cywilnego. Swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm i instytucji. Dla osób o ciężkim statusie materialnym kancelaria oferuje usługi pro bono. więcej »
Ocena:

kancelariaolsztyn.com

Kategorie: 

Chcielibyśmy zachęcić do zapoznania się z ofertą olsztyńskiej kancelarii adwokackiej, która każdego dnia pokazuje swoje profesjonalne podejście do klientów i prawa. Jeżeli zatem ktoś szuka adwokata w Olsztynie - np. jest zainteresowany rozwodem, alimentami, odszkodowaniem, zachowkiem czy równie dobrze prawem gospodarczym, to jak najbardziej powinien niezwłocznie zajrzeć na stronę internetową właśnie tej kancelarii adwokackiej. więcej »
Ocena: