Nowo dodane strony

 • Tshirt-gallery - koszulki, bluzy, kurtki z własnym nadrukiem

  Sklepy internetowe
  Zbliżają się urodziny Twojego znajomego, koleżanki, brata, siostry, chłopaka, dziewczyny? Podaruj mu t-shirt z oryginalnym nadrukiem! Wejdź na tshirt-gallery.pl. W naszym sklepie internetowym znajdziesz całe bogactwo wzorów, fasonów i pomysłów na koszulkę czy bluzę z indywidualnym napisem. Nasze pro
 • ardsel.pl

  Firmy wg branży, Meble - handel i produkcja
  Firma ARDSEL z Elbląga to producent mebli i nowoczesnych rozwiązań meblarskich, jakie realizuje od 2000 r. Zajmujemy się poza tym importem i eksportem mebli, a w ofercie Mamy sprzedaż maszyn i urządzeń stolarskich nowych oraz używanych. Więcej szczegółów na temat naszej aktywności prezentujemy na st
 • www.rkbaits.pl

  Firmy wg branży
  Jest nam ogromnie miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy RK Baits. Nasza siedziba mieści się w Olkuszu w województwie małopolskim a zajmujemy się sprzedażą artykułów wędkarskich najwyższej jakości. Znajdą Państwo tutaj między innymi kulki proteinowe, pellety, wędki, kołowrotki, żyłki, podpórki
 • www.profim.net.pl

  Firmy wg branży
  Projektowanie instalacji dla dużych obiektów oraz dla domów jednorodzinnych, projekty zabudowy instalacji, przyłączy i sieci dla obiektów mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej, w tym dla służby zdrowia oraz dla skomplikowanych obiektów przemysłowych to oferta Biura Projektów PROFIM s.c. w R
 • qservicecastrol.eu

  Motoryzacja i transport
  Quickservicesatrol.eu to firma oferująca usługi dla właścicieli samochodów. Niejedna osoba może skorzystać z jakości tego, co robi. Jest to na pewno dobra sprawa dla kierowców i jest świetnie przez nich odbierana. Każda osoba o tym wie i tego pragnie. Dobra jakość w świetnej cenie ma znaczenie. I ni
 • bradburyschool.com

  Oświata i edukacja, Szkoły języków obcych, Szkoły
  Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę szkoły językowej Bradbury English School. Naszą działalność prowadzimy od 2009 roku. Osiem lat później otworzyliśmy kolejny oddział w Józefosławiu. Prowadzimy grupowe oraz indywidualne zajęcia języka angielskiego oraz hiszpańskiego dla dzieci oraz
 • argonat.com.pl

  Firmy wg branży, Konstrukcje, Budownictwo przemysłowe
  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy ARGONAT z Rakoniewic w województwie wielkopolskim. Zajmujemy się produkcją konstrukcji stalowych a działalność w branży prowadzimy już od wielu lat. Oferujemy wykonanie hal łukowych oraz tuneli foliowych dla branży rolniczej jak i ogrodniczej.
 • porcelana24.pl

  Sklepy internetowe, Szkło i porcelana, Porcelana
  Prezentujemy Państwu firmę Ap-Pol, która już 24 lata zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą wyrobów z porcelany, szkła i sztućców. Oferujemy Państwu zakupu za pośrednictwem sklepu internetowego lub w którymś z naszych dwóch sklepów stacjonarnych, mieszczących się w Warszawie i w Markach. Propono

hoga.pl

IRENA ANTKOWIAK usługi notarialne poznań

Kategorie: 

Posiadająca swoją siedzibę w Poznaniu Kancelaria Notarialna Irena Antkowiak prezentuje swą ofertę. Obszar czynności notarialnych reguluje art. 79 ustawy z 14 lutego 1991 roku prawo o notariacie. Kancelaria: sporządza akty notarialne, sporządza akty poświadczenia dziedziczenia, sporządza poświadczenia, doręcza oświadczenia, spisuje protokoły, sporządza protesty weksli oraz czeków, przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze czy papiery wartościowe, sporządza wpisy, odpisy. więcej »
Ocena:

ZYGMUNT-KAMIŃSKA adwokat rodzinny Warszawa

Kategorie: 

W Warszawie znajduje się Kancelaria Notarialna Iwona Zygmunt - Kamińska. Notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym Strony są zobowiązane lub pragną nadać formę notarialną. Czynności notarialne, dokonane przez notariusza zgodnie z prawem, mają charakter dokumentu urzędowego. Notariusz jest obowiązany zachować w tajemnicy okoliczności sprawy, o których powziął wiadomość ze względu na wykonywane czynności notarialne. Więcej na stronie internetowej. więcej »
Ocena:

kancelaria notarialna Gliwice

Kategorie: 

Już teraz zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej Kancelarii Notarialnej Joanna Warzecha oraz Justyna Drewko. Nasza kancelaria istnieje z powodzeniem na polskim rynku notarialnym od 1996 roku. Nasza siedziba znajduje się w Gliwicach. Naszym klientom oferujemy sporządzanie takich dokumentów, jak akty notarialne, akty poświadczenia dziedziczenia, testamenty. Przechowujemy także dokumenty i papiery wartościowe. więcej »
Ocena:

Kancelaria Notarialna Pawła Budzikowskiego

Kategorie: 

Jeśli w regionie Nowego Sącza potrzebne będą Tobie fachowe usługi notarialne, to już dziś możesz się zdecydować między innymi na usługi, jakie świadczy znajdująca się w tym mieście Kancelaria Notarialna Notariusza Pawła Budzikowskiego. Jest to kancelaria, jaka sporządza różnego rodzaju akty notarialne, sporządza poświadczenia za zgodność z oryginałem dokumentów, własnoręczności podpisu, wzory podpisów, poświadczenia daty pewnej. więcej »
Ocena:

Notariusz Warszawa Mokotów D. Ciechomska


Notariusz Warszawa Mokotów - Kancelaria Notarialna D. Ciechomskiej świadczy pełny zakres usług notarialnych dla firm i klientów indywidualnych. więcej »
Ocena:

Notariusz ochota

Kategorie: 

Działająca na terenie Warszawy przy ulicy Grójeckiej 43/4 kancelaria notarialna prowadzona przez doświadczoną i wykwalifikowaną notariusz Ewę Kuleszę świadczy wszystkim zainteresowanym klientom pełny zakres czynności notarialnych, w skład których wchodzą takie usługi, jak na przykład sporządzanie umów majątkowych małżeńskich, alimentów, hipoteki, rygoru egzekucji, depozytu, czy też innych zabezpieczeń notarialnych. więcej »
Ocena:

Notariusz-warszawacentrum.pl

Kategorie: 

Ciesząca się dużym zainteresowaniem oraz popularnością warszawska kancelaria notarialna pod kierownictwem Piotra Pełczyńskiego świadczy najwyższą jakość swoich usług. Nieustannie się rozwija i uatrakcyjnia swoją ofertę chcąc dotrzeć do jak największego grona klientów. Podczas rozmowy klient zostaje także poinformowany o dokumentach wymaganych do dokonania czynności notarialnej. Czynności notarialnych notariusz dokonuje w kancelarii notarialnej. więcej »
Ocena:

Odpis dokumentów rzeszów

Kategorie: 

Kancelaria Notarialna Monika Tardajko-Zuzmak mieszcząca się w Rzeszowie jest w stanie zaoferować swym klientom różnego typu czynności notarialne. Obok sporządzania aktów notarialnych, wypisów, kopii oryginalnych dokumentów, przyjmuje ona także na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe. Za wszelkie wykonywane czynności notarialne pobiera wynagrodzenie zgodne z obowiązująca taksą notarialną. więcej »
Ocena:

Http://notariusz-derkowska.pl

Kategorie: 

Kancelaria Notarialna prowadzona przez Katarzynę Derkowską mieszcząca się w centrum Wrocławia dokonuje czynności wynikających z obowiązującej ustawy Prawo o notariacie z zachowaniem tajemnicy zawodowej. Oferta kancelarii obejmuje sporządzanie wszelkiego typu aktów notarialnych, poświadczeń, oświadczeń oraz wyciągów, odpisów i wypisów dokumentów. Ponadto kancelaria spisuje protokoły, sporządza protesty weksli i czeków, doręcza oświadczenia oraz wykonuje inne czynności notarialne. więcej »
Ocena:

Ewa Knuplerz - notariusz Kraków Śródmieście

Kategorie: 

Kancelaria notarialna, której właścicielką jest Ewa Knuplerz proponuje szereg czynności notarialnych. Zajmuje się między innymi legalizacji własnoręczności podpisów, przygotowywaniem umów sprzedaży, darowizny, dzielenia majątku czy zamiany. Dodatkowo, kancelaria jest w stanie przyjąć na przechowywanie wartościowe przedmioty, na przykład różnego rodzaju dokumenty czy pieniędzy. Porady kancelarii są całkowicie darmowe. więcej »
Ocena:

Tokarczyk notariusz

Kategorie: 

Znajdująca się przy ulicy Jutrzenki 177 w warszawskiej dzielnicy Włochy kancelaria notarialna Romana Tokarczyka zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie dokonywania różnorodnych czynności notarialnych. Czynności wykonywane są zgodnie z obowiązującą literą prawa oraz według zasad etyki zawodowej. Ponadto korzystające z usług notarialnych strony otrzymują gwarancję pełnego bezpieczeństwa obrotu prawnego. więcej »
Ocena:

Kancelaria notarialna K.Borten R.Jabłoński notariusze Łódź


Kancelaria notarialna K.Borten R.Jabłoński notariusze s.c. w Łodzi od 30 lat sporządza akty notarialne przy zakupie mieszkania, działki, nieruchomości. U notariusza dokonasz podziału majątku po rozwodzie oraz sporządzisz testament. Kancelaria notarialna wykonuje czynności notarialne, które wymagają zachowania formy aktu notarialnego. Na stronie kancelarii znajdziesz szczegółowy cennik usług notarialnych zawierający wysokość stawek wg taksy notarialnej. więcej »
Ocena:

Notariusz Świnoujście


Kancelaria notarialna Nawrocki w mieście Świnoujście oferuje swoje usługi. Tani notariusz zapewnia kompleksową obsługę klienta z zakresu usług notarialnych. więcej »
Ocena:

Kancelaria Notarialna - Notariusz Krzysztof Kruszewski


Jedna ze starszych kancelarii notarialnych w Warszawie. Powstała w 1994 roku, gdy Sędzia Krzysztof Kruszewski w związku ze sprywatyzowaniem notariatu dokonał zmiany zawodu. Dzisiaj doświadczony notariusz z 20- letnim doświadczeniem.

Kancelaria Notarialna świadczy usługi notarialne w siedzibie kancelarii w centrum warszawy przy ulicy brackiej 20/17.

Notariusz udziela bezpłatnych porad prawnych.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej http://www.kancelarianotarialna.eu więcej »
Ocena:

Kancelaria Notarialna - Notariusz Goleszów, Wisła, Ustroń,

Kategorie: 


Kancelaria Notarialna Notariusz Małgorzata Paciepnik dokonuje czynności notarialnych na terenie miast Ustroń, Wisła, Cieszyn oraz miejscowości Istebna i Goleszów.
Notariusz Małgorzata Paciepnik świadczy usługi w zakresie sporządzania aktów notarialnych (m.in. umowa sprzedaży, darowizny, umowy deweloperskie, umowy spółek, testamenty, pełnomocnictwa),sporządzania aktów poświadczenia dziedzictwa ustawowego lub testamentowego, spisywania protokołów, sporządzania wypisów, odpisów i wyciągów. więcej »
Ocena:

Spisywanie protokołów dębica

Kategorie: 

Notariusz Wojciech Mycek oferuje szereg czynności notarialnych w swojej kancelarii, która mieści się w Dębicy. Jeśli chcą Państwo uzyskać akt notarialny, różnego rodzaju poświadczenia, protokoły, oświadczenia, wypisy, odpisy i inne dokumenty zapraszamy do odwiedzenia kancelarii notariusza Mycka. Wszelkie czynności notarialne dokonywane są w kancelarii notarialnej we wcześniej ustalonych terminach. więcej »
Ocena:

Notariusz Wrocław


Kancelaria Notarialna znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Kazimierza Wielkiego 1 w biurowcu Times. Oferujemy pełen zakres usług notarialnych, dla wszystkich grup odbiorców. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku, od godziny 9:30 do 16:30. Kancelaria sporządza akty notarialne (umowy sprzedaży, przedwstępne umowy sprzedaży, umowy darowizny, umowy zniesienia współwłasności nieruchomości, pełnomocnictwa, testamenty, oświadczenia o poddaniu się egzekucji, umowy działu spadku). więcej »
Ocena:

KANCELARIA NOTARIALNA ANNA KOPCZYŃSKA ŁÓDŹ


Łódź to siedziba kancelarii notarialnej kierowanej przez Annę Kopczyńską. Obszar świadczonych czynności notarialnych zdefiniowany jest odpowiednią ustawą oraz obejmuje między innymi przygotowywanie poświadczeń własnoręczności podpisu, poświadczanie zgodności odpisu z okazanym dokumentem i spisywanie protokołów. Notariusze udzielają drobiazgowych informacji dotyczących wykonywanych czynności. Za przeprowadzone czynności pobierana zostaje taksa notarialna, jakiej wysokość reguluje rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości. Jeżeli dana czynność tego wymaga, może odbyć się poza siedzibą kancelarii, na przykład w domu klienta. Dokładne informacje są dostępne na witrynie internetowej. więcej »
Ocena:

A. CZYNIEWSKA, W. CZYNIEWSKI notariat Wrocław

Kategorie: 

W ofercie Kancelarii Notarialnej Adamiła Czyniewska, Wojciech Czyniewski, znajdą Państwo pełny zakres usług. Wszelkie czynności prawne, dla których przewidziano formę aktu notarialnego, na pewno u nas załatwisz. Wyjaśnienia oraz wiadomości w sprawie czynności notarialnych przeprowadzamy bezpłatnie. Doświadczenie i profesjonalizm w zawodzie zezwala nam nie tylko oferować wysoki standard usług, ale także daje elastyczność oraz otwarcie na nowe pomysły. więcej »
Ocena:

MARIUSZ BUKOWSKI notariusz świętochłowice

Kategorie: 

Notariusz Mariusz Bukowski prowadzi kancelarię w Rudzie Śląskiej. Przeprowadza czynności notarialne dla klientów z Rudy Śląskiej, Bytomia, Zabrza oraz okolicy. Tworzy akty notarialne oraz poświadczenia. Spisuje dokumenty dziedziczenia i akty poświadczenia dziedziczenia. Prócz tego sporządza weksle i czeki. Tworzy protokoły oraz oświadczenia. Odbiera na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe oraz dokumenty. W przypadku żądania stron szykuje projekty aktów, oświadczeń oraz innych dokumentów. więcej »
Ocena:

MICHAŁ WÓJTOWICZ akty notarialne Bielsko-Biała

Kategorie: 

Czynności notarialne, które są dokonywane w naszej kancelarii, są zawsze zgodne z powszechnie obligatoryjnym prawem. Nasi notariusze podejmują się wykonania czynności, w szczególności: sporządzania dokumentów, wypisów i wyciągów, weksli, czeków, a także aktów poświadczenia dziedziczenia. W naszym biurze zapisujemy również wszelkiego rodzaju protokoły i dokumenty wynikające z odrębnych przepisów. Zapewniamy wszechstronną opiekę notarialną. więcej »
Ocena:

K. Borten - notariusz

Kategorie: 

Kancelaria Notarialna K.Borten&R.Jabłoński, mieszcząca się w Łodzi, proponuje szerokie spectrum usług notarialnych. W ofercie, poza aktami notarialnymi i poświadczenia można znaleźć również przygotowywanie oświadczeń zrzekanie się prawa do spadku czy umów małżeńskich dotyczących posiadanego majątku. Ponadto, kancelaria proponuje także przechowywanie wartościowych rzeczy. Jej cennik został zamieszczony na stronie internetowej. więcej »
Ocena:

Kancelaria Notarialna Poznań


Kancelaria znajduje się w centrum Poznania, w pobliżu znajduje się duża liczba miejsc parkingowych oraz przystanki komunikacji miejskiej.

Kancelaria Notarialna prowadzona jest przez Notariusz Annę Borkowicz oraz Notariusz Martę Frydrychowicz.

Kancelaria czynna jest w godz. pon-czw: 9:00-17:00; pt: 9:00-16:00. Możliwe są również inne terminy po wcześniejszym ugodnieniu tel. 61 853 89 85 więcej »
Ocena:

notariusz Warszawa

Kategorie: 


Kancelaria Notarialna znajduje się w Warszawie, przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 7a (środkowe wejście, lokal na parterze) - w budynku biurowym Business Center Bitwy Warszawskiej, zlokalizowanym w dzielnicy Ochota.

W Kancelarii istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnego dostępu do internetu - Wi-Fi. Budynek przystosowany jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych. W biurowcu znajduje się parking podziemny dla gości, a w pobliżu ogólnodostępne miejsca postojowe (brak strefy płatnego park więcej »
Ocena:

notariusz Warszawa

Kategorie: 

Kancelaria Notarialna znajduje się w Warszawie, przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 7a (środkowe wejście, lokal na parterze) - w budynku biurowym Business Center Bitwy Warszawskiej, zlokalizowanym w dzielnicy Ochota.
W Kancelarii istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnego dostępu do internetu - Wi-Fi. Budynek przystosowany jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych. W biurowcu znajduje się parking podziemny dla gości, a w pobliżu ogólnodostępne miejsca postojowe (brak strefy płatnego parkow więcej »
Ocena:

1 2 3 4 5