Nowo dodane strony

 • Mikropigmentacja brwi Warszawa - permanentny.com

  Oświata i edukacja, Inne
  Powstaliśmy wiele lat temu. NewLook's Permanent Makeup to specjalistki od makijażu permanentnego. Od zawsze cenimy kompleksowość usług, dlatego do tematu podeszliśmy bardzo uważnie i z zaangażowaniem. W ofercie makijaż permanentny wykonany z dużą precyzją, trwały i elegancki. Ponadto zapraszamy na s
 • Ranking Pożyczek

  Ekonomia, Pośrednictwo kredytowe, Finanse
  Poszukujesz ofert szybkich pożyczek ? Chcesz porównać wiele ofert w jednym miejscu, zamiast otwierać dziesiątki stron ? Ranking-Pożyczek.eu to idealny wybór dla Ciebie. W ofercie kalkulatora znajdziesz pożyczki chwilówki, a jeśli potrzebujesz większej gotówki, również pożyczki pozabankowe na raty. S
 • Strony internetowe - candyweb.pl

  Komputery i internet
  Twoja firma potrzebuje solidnej reklamy w sieci? Chcesz aby akcja była przeprowadzona kompleksowo i rzetelnie, a do tego nie kosztowała milionów monet? Firma Candyweb oferuje swoim klientom atrakcyjny system prowizyjny, dzięki któremu oszczędzisz, a oddanie przeprowadzenia kampanii w ręce zewnętrzne
 • Agencja eventowa warszawa

  Firmy wg branży
  AgencjaTaneczna to firma eventowa, która powstała z potrzeby rynku na tego typu usługi i rozrywkę. Swoją działalność zaczęliśmy prawie dwadzieścia pięć lat temu. Wówczas byliśmy jednym z nielicznych przedsiębiorstw trudniących się organizowaniem imprez i oferujących usługi związane z rozrywką.
 • Pompy ciepła koszalin

  Firmy wg branży
  Czekamy na Ciebie, gdyż pragniemy służyć Ci radą i być Twoim doradcą w zakresie instalacji grzewczych w Słupsku czy innym mieście. Nasi pracownicy posiadają niezbędne doświadczenie i chętnie pomogą na każdym etapie inwestycji, dając potrzebne wsparcie oraz oferując produkt końcowy najwyższej jakości
 • PCC Apakor

  Firmy wg branży, Chemia, Budowa, remonty
  PCC Apakor z siedzibą w Brzegu Dolnym to blisko 70 lat doświadczenia w branży aparatury przemysłowej... Sprawdź naszą kompletną ofertę! Zaufaj ekspertom - odwiedź naszą stronę www!
 • dx-tape.pl

  Firmy wg branży, Usługi
  Kielecka firma DX Tape, która wyspecjalizowała się w systemach zabezpieczeń i pakowania produktów, swoją działalność zainicjowała w 1997 r. od dystrybucji folii stretch. Dziś popularność w branży zawdzięczamy wiedzy i doświadczeniu oraz wysokiej jakości towarów, jakie dobieramy do realnych potr
 • Cezas Glob Meble Szkolne

  Oświata i edukacja, Ściągi, materiały, Meble
  Szukacie Państwo odpowiednich mebli szkolnych w tym krzeseł, ławek, stolików czy tablic szkolnych? Bardzo dobrze trafiliście, teraz możecie zapoznać się z kompleksową ofertą sklepu internetowego Cezas Glob, który od lat zajmuje isę wyposażaniem szkół, placówek oświatowych i pomieszczeń biurowych. W

hoga.pl

Radca Prawny Radosław Gąsior z Kalisza


Radca Prawny Radosław Gąsior z Kalisza oferuje szeroki zakres usług prawnych i doradczych. Zapraszamy. więcej »
Ocena:

Kancelaria Prawna Wrocław - Krasuski i Wspólnicy


Kancelaria Radców Prawnych Krasuski i Wspólnicy to zespół kreatywnych i zarazem znakomicie wykształconych radców prawnych z Wrocławia.

Kancelaria prawna świadczy usługi prawne dla podmiotów gospodarczych w ramach stałej obsługi firm lub na podstawie pojedynczego zlecenia.

Usługi kancelarii prawnej obejmują m.in. reprezentację przed sądami w sprawach cywilnych, gospodarczych, karnych gospodarczych, windykację należności, bieżące doradztwo prawne, rozwiązywanie sporów korporacyjnych. więcej »
Ocena:

Kancelaria radcy prawnego – Cieszyn Ustroń Wisła


Radca Prawny Michał Dziechciarz świadczy profesjonalna i kompleksową pomoc prawną kierowaną do Klientów indywidualnych (osób fizycznych) jak i instytucjonalnych (biznesowych). Biuro kancelarii znajduje się w Ustroniu przy ulicy A. Brody 2/V. Lokalizacja biura pozwala na skierowanie oferty Kancelarii dla Klientów z pobliskich miast takich jak Cieszyn, Wisła. Oferujemy pomoc prawną w wielu dziedzinach prawa handlowego, prawa gospodarczego, prawa cywilnego oraz prawa rodzinnego. Każde powieżone pr więcej »
Ocena:

Kancelaria Radcy Prawnego Andrzej Herbet Lublin

Kategorie: 

Kancelaria Radcy Prawnego Andrzeja Herbeta w Lublinie oferuje obsługę prawną głównie dla podmiotów gospodarczych prowadzących działalność gospodarczą, ale również dla klientów indywidualnych. Radca prawny oferuje pomoc prawną w takich dziedzinach jak: prawo spółek, prawo pracy, cywilne, podatkowe, własności intelektualnej oraz postępowania sądowe, administracyjne i arbitrażowe. Zapraszamy na stronę internetową kancelarii, na której można zapoznać się z pełną ofertą usług. więcej »
Ocena:

Sławomir Włodarski kancelaria prawna

Kategorie: 

Oferujemy analizy i porady prawne. Ponadto świadczymy stałą obsługę prawną. Reprezentujemy klientów m.in. w takich postępowaniach, jak: administracyjne, sądowe, a także w sprawach o odszkodowanie, czy zadośćuczynienie. Sporządzamy również umowy cywilnoprawne, wnioski, czy też wezwania do zapłaty. więcej »
Ocena:

Adwokat Grodzisk Mazowiecki


Kancelaria adwokacka - Karol Rukszto mieści się w Podkowie Leśnej obok Grodziska Mazowieckiego. Oferujemy obsługę prawną firm i spółek jak również osób fizycznych z różnych zakresów prawa:
-Sprawy Karne i wykroczeniowe
-Nieruchomości
-Odszkodowania
-Prawo rodzinne
-Spadkowe
i wiele innych...
Możliwość ustalenia różnych form wynagrodzenia zależnie od sprawy. więcej »
Ocena:

Adwokat Krapkowice


Adwokat Krapkowice, Prawnik Krapkowice, Rozwody Krapkowice więcej »
Ocena:

global-lex.pl


W serwisie global-lex.pl mieszczą się porady prawne w przeróżnych dziedzinach. By uzyskać informacje, wystarczy podesłać zapytanie poprzez formularz mieszczący się na stronie. Wskazówek udziela ekspert w zakresie prawa. Poza już wymienioną usługą, przedsiębiorstwo proponuje również pomoc w aspekcie przygotowania różnego typu dokumentów prawnych. Firma działa na Dolnym Śląsku. więcej »
Ocena:

Kancelaria prawna, radca prawny, porady prawne online


Kancelaria Prawnicza Ars Legal zapewnia stałą i kompleksową obsługę prawną dla firm, przedsiębiorstw i spółek, oraz osób prywatnych. Wieloletnie doświadczenie prawnicze, oraz wyspecjalizowani radcy prawni z Warszawy zadbają o Państwa dobro w sposób profesjonalny i zgodny z etyką i godnością zawodową prawnika. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów świadczymy również porady prawne online, sporządzanie pism prawnych i zastępstwo procesowe. Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy więcej »
Ocena:

Promanus Katowice

Kategorie: 

Niżej podana strona internetowa przedstawia ciekawą ofertę firmy Promanus. Jest to centrum doradztwa które pomaga swoim klientom w odzyskaniu świadczeń o odszkodowanie oraz oferuje porady prawne ze strony prawników a także radców prawnych. Cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony klientów oraz dużym zaufaniem i licznymi pozytywnymi rekomendacjami na swój temat. Świadczy wysoką jakość swoich usług. więcej »
Ocena:

Fundacja Excambium dochodzenie odszkodowań

Kategorie: 

Świadcząca usługi w zakresiw odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych, wypadków w pracy jak również innych nieszczęśliwych zdarzeń oraz błędów lekarskich kancelaria Excambium pomaga poszkodowanym w dochodzeniu do należnych odszkodowań i zadośćuczynień. Reprezentuje swoich klientów na każdym etapie postępowania. Eksperci kancelarii udzielają konsultacji osobom samodzielnie dochodzącym roszczeń. więcej »
Ocena:

Porady Prawne Ostrołęka


Kancelaria Prawna Dariusza Kostyra mieści się w Ostrołęce w okolicach Sądu Rejonowego. W ramach świadczonych usług udzielamy porad prawnych z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego, cywilnego i innych, przygotowujemy pisma procesowe oraz reprezentujemy interesy naszych Klientów w sądach oraz przed organami administracji publicznej. Nasz zespół to doświadczeni prawnicy. Kancelaria rozpoczęła działalność w 2005 roku w Warszawie a od 2014 roku działa również jej filia w Ostrołęce. więcej »
Ocena:

Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Chmielewski


Kancelaria świadczy obsługę dla klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, spółek, klientów korporacyjnych, osób fizycznych i instytucji finansów publicznych z całego kraju.

Obszary specjalizacji: prawo zamówień publicznych, prawo cywilne, gospodarcze, prawo umów, autorskie, prawo nowych technologii (IT), prawo administracyjne i prawo budowlane. więcej »
Ocena:

Radca Prawny i Prawnik Kancelaria Gdańsk, Trójmiasto, Elbląg


Kancelaria Radców Prawnych Krzysztof Kardasz Sławomir Staszak spółka cywilna to kancelaria w Gdańsku i Elblągu oferująca usługi radcy prawnego i prawnika z obszaru Gdańska i Elbląga. Radca prawny to prawnik, który ukończył aplikację radcowską i zdał egzamin radcowski. Profesjonalna obsługa kancelarii radcowskiej więcej »
Ocena:

Odszkodowania lublin

Kategorie: 

Założyliśmy kancelarię radców prawnych, aby służyć pomocą ludziom, którzy jej potrzebują. Cechuje nas wysoki poziom staranności zawodowej. Przywiązujemy szczególną wagę do rzetelnej analizy sytuacji faktycznej, prawnej i indywidualnych potrzeb klienta. Wyróżnia nas uniwersalna wiedza prawnicza. więcej »
Ocena:

KANCELARIA ADWOKACKA ANDRZEJ MIASTKOWSKI


Pomoc i obsługa prawna, a także reprezentowanie m.in. przed Trybunałem Konstytucyjnym, Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym oraz innymi instytucjami zapewniana jest przez adwokat Joannę Szarletę-Miastkowską i adwokat Andrzeja Miastkowskiego, którzy prowadzą swoje kancelarie w Koninie. Klientom zapewniane jest przygotowywanie kontraktów menadżerskich, opracowywanie regulaminów pracy, bądź też regulaminów wynagradzania oraz innych aktów wewnętrznych i in. Adwokaci, Gdy sprawa tego wymaga, nawiązują współpracę z notariuszami, komornikami, radcami prawnymi i wieloma innymi ekspertami. Dokładne wiadomości połączone z aktywnością kancelarii można odnaleźć na stronie internetowej. więcej »
Ocena:

www.cholodecki.com


Profesjonalne usługi związane z prowadzeniem spraw związanych z prawem administracyjnym bądź telekomunikacyjnym, proponuje kancelaria prawna we Wrocławiu. To bardzo nowoczesna i profesjonalna kancelaria, która swoje usługi świadczy na wysokim poziomie. Pracownicy firmy do każdego klienta podchodzą w indywidualny sposób, dzięki czemu każdy z nich czuje się wyróżniony. Sprawy są prowadzone szybko i rzetelnie i z zachowaniem pełnej dyskrecji. więcej »
Ocena:

dr Krzysztof Tomaszewski - kancelaria radcy prawnegoKancelaria zapewnia doradztwo prawne w zakresie kompleksowej obsługi prawnej
podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz w zakresie obsługi prawnej
klientów indywidualnych. Kancelaria zapewnia:

- bieżące udzielanie porad prawnych z zakresu obowiązującego prawa,

- tworzenie i opiniowanie umów handlowych związanych z prowadzoną przez
Klienta działalnością gospodarczą,

- przygotowywanie pism procesowych i reprezentację swoich Klientów w
postępowaniach sądowych przed sądami powszechn więcej »
Ocena:

Kancelaria Radcy Prawnego Warszawa


Oferta Kancelarii obejmuje udzielanie pisemnych opinii prawnych, konsultacje prawne, sporządzanie umów oraz aktów wewnętrznych, analiza i weryfikacja umów, udział w negocjacjach handlowych oraz przede wszystkim zastępstwo prawne i procesowe w sprawach sądowych i administracyjnych. więcej »
Ocena:

Kancelaria Radców Prawnych

Kategorie: 

Nasza kancelaria prawna oferuje usługi dla osób fizycznych jak i firm. Od kilku lat oferujemy profesjonalne usługi dla przedsiębiorców, prowadzimy sprawy klientów indywidualnych, także z działu prawa rozwodowego oraz spadkowego,skutecznie zajmujemy się windykacją długów. Pomagamy firmom na terenie całego kraju. więcej »
Ocena:

Radca Prawny Tomasz Mierzwicki


Strona radcy prawnego udzielającego kompleksowej pomocy prawnej osobom fizycznym i firmom w zakresie kilku dziedzin prawa. Jeśli potrzebują Państwo pomocy adwokata lub potrzebny jest Wam radca prawny - prosimy zgłaszać się do nas. W ramach dziedzin, którymi się zajmujemy udzielimy Państwu kompleksowej pomocy. Kancelaria prawna w Poznaniu zaprasza. więcej »
Ocena:

Kancelaria prawna Kraków Taxel


Kancelaria prawna Taxel zachęca do skorzystania z usług prawnych wyspecjalizowanych prawników. Obsługujemy firmy, duże przedsiębiorstwa a także osoby prywatne. Usługi nasze świadczone są w całej południowej Polsce. Zapraszamy na naszą stronę gdzie znajdą Państwo wiele przydatnych informacji. więcej »
Ocena:

Adwokat Kluczbork


Kancelaria Radców Prawnych Więcławik & Huszno to młoda lecz dynamicznie rozwijająca się spółka. Oferują pomoc w zakresie min. uzyskania alimentów na dziecko, sprawach rozwodowych, spadkach, podziałach majątku i wielu innych. Obsługują zarówno przedsiębiorstwa jak również klientów indywidualnych z identycznym 100% zaangażowaniem w każdą sprawę. więcej »
Ocena:

P. BUJNIAK kancelarie prawne Katowice


Kancelaria adwokacka prowadzona przez Przemysława Bujaka od wielu lat oferuje zleceniodawcom przygotowywanie pism procesowych, reprezentację przed sądami, obsługę działalności przedsiębiorstw, dochodzenie należności oraz wiele innych usług prawnych. Obsługiwani są w niej zarówno interesanci miejscowi, jak i z Krakowa, Wieliczki, Bochni, Sosnowca, Tych, Olkusza i innych okolicznych miejscowości. Porady udzielane są z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, czy też gospodarczego, administracyjnego i handlowego. Wszystkie wiadomości związane z działalnością kancelarii zostały zamieszczone na jej witrynie internetowej. więcej »
Ocena:

Kancelaria Prawna Justice Płock


Kancelaria Prawna Płock - JUSTICE to doświadczony zespół prawników. Nasz Radca Prawny jest do Państwa usług codziennie dlatego zapraszamy do naszego biura w Płocku na ul. Narutowicza 3 gdzie udzielimy wszelkich porad prawnych, oraz chętnie podejmiemy współpracę odnośnie obsługi prawnej. Nasza szeroka specjalizacja prawnicza, oraz wieloletnie doświadczenie przy prowadzeniu różnych spraw w tym zastępstw procesowych do z pewnością główne atuty naszej kancelarii prawnej. Serdecznie zapraszamy. więcej »
Ocena:

1 2 3 4 5 [...]