Nowo dodane strony

 • Prywatny detektyw Szczecin

  Ekonomia, Inne
  PRO-FINDER Prywatny detektyw – działalność od 2000 roku. Jesteśmy osobliwą agencja detektywistyczna ze Szczecina, która może szczycić się sześcioletnim doświadczeniem w branży. Za pomocą zaawansowanym technologicznie urządzeniom potrafimy pozyskać niezbite dowody, które okazują się kluczowe w sprawa
 • frutiger.pl

  Motoryzacja i transport
  Szwajcarskie korzenie firmy Frutiger wskazują na ważne zalety systemów produkowanych przez koncern – są to bardzo wydajne i wysokiej jakości myjnie służące do czyszczenia kół, podwozi, montowane w odpowiednich obiektach. Znane na całym świecie rozwiązania określa się jednymi z najlepszych, co odpowi
 • Wyprawy trekkingowe

  Turystyka i podróże
  Organizowanie wypraw w trudno dostępne miejsca to nasza pasja. Uwielbiamy trekking, w całości poświęciliśmy się temu hobby i założyliśmy firmę organizującą różne wycieczki górskie. Razem z nami możesz podejść pod Mont Everest, góry Skaliste i czy najwyższy na świecie wulkan. Serdecznie zachęcamy Cię
 • Pieczątki przez internet dla firm

  Firmy wg branży
  Pieczątka firmowa to coś znacznie większego, niż jedynie mało wyraźny obrazem odciskany na dokumentach – to poświadczenie dla wszystkich ważniejszych decyzji, to wizytówka firmy oraz jedno z najczęściej wykorzystywanych oznaczeń. Dlatego właśnie powinny wykazywać się trwałością oraz znakomitą jakośc
 • projektgabinetu.com

  Firmy wg branży
  Jesteśmy zgranym zespołem, od lat specjalizujemy się w projektowaniu gabinetów i wiemy na co zwracać uwagę dobierając meble do gabinetu dentystycznego, terapeutycznego lub lekarskiego. Wybierając naszą ofertę możesz mieć pewność, że staniemy na wysokości zadania i specjalnie na Twoje potrzeby zaaran
 • Kosmetyki Uzdrowiskowe Dr Duda

  Medycyna i zdrowie, Medycyna i zdrowie
  Kosmetyki uzdrowiskowe “Dr Duda” produkowane są na bazie buskiej wody mineralnej siarczkowo-siarkowodorowej słonej ze źródła o pięknym imieniu „Zuzanna” oraz w oparciu o odwar wodny z borowiny. Woda siarczkowa, zwana przez kuracjuszy „SIARKĄ”, stosowana jest od prawie 200 lat do zabiegów kąpielowych
 • Sklep Internetowy - DAMPO

  Inne, Dom i wnętrza, Zwierzęta
  Sklep internetowy Dampo - w ofercie znajdą Państwo m.in akcesoria do domu, akcesoria dla zwierząt, RTV i AGD, gry i zabawki i wiele innych produktów zawsze w atrakcyjnej cenie. Sprawdź dostępne produkty już teraz!
 • Forum Tesla Polska

  Motoryzacja i transport, Miłośnicy samochodów, Serwisy informacyjne
  Serdecznie zapraszam na forum samochodowe marki Tesla. Forum Tesla Polska zrzesza sympatyków i posiadaczy samochodów elektrycznych Tesla. Przyjemna atmosfera, pomocni użytkownicy, dużo newsów i wiadomości związanych z firmą Tesla, oraz tematem samochodów elektrycznych. Jeśli masz pytania lub ciekawe

hoga.pl

Adwokat Krapkowice


Adwokat Krapkowice, Prawnik Krapkowice, Rozwody Krapkowice więcej »
Ocena:

global-lex.pl


W serwisie global-lex.pl mieszczą się porady prawne w przeróżnych dziedzinach. By uzyskać informacje, wystarczy podesłać zapytanie poprzez formularz mieszczący się na stronie. Wskazówek udziela ekspert w zakresie prawa. Poza już wymienioną usługą, przedsiębiorstwo proponuje również pomoc w aspekcie przygotowania różnego typu dokumentów prawnych. Firma działa na Dolnym Śląsku. więcej »
Ocena:

Kancelaria prawna, radca prawny, porady prawne online


Kancelaria Prawnicza Ars Legal zapewnia stałą i kompleksową obsługę prawną dla firm, przedsiębiorstw i spółek, oraz osób prywatnych. Wieloletnie doświadczenie prawnicze, oraz wyspecjalizowani radcy prawni z Warszawy zadbają o Państwa dobro w sposób profesjonalny i zgodny z etyką i godnością zawodową prawnika. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów świadczymy również porady prawne online, sporządzanie pism prawnych i zastępstwo procesowe. Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy więcej »
Ocena:

Promanus Katowice

Kategorie: 

Niżej podana strona internetowa przedstawia ciekawą ofertę firmy Promanus. Jest to centrum doradztwa które pomaga swoim klientom w odzyskaniu świadczeń o odszkodowanie oraz oferuje porady prawne ze strony prawników a także radców prawnych. Cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony klientów oraz dużym zaufaniem i licznymi pozytywnymi rekomendacjami na swój temat. Świadczy wysoką jakość swoich usług. więcej »
Ocena:

Fundacja Excambium dochodzenie odszkodowań

Kategorie: 

Świadcząca usługi w zakresiw odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych, wypadków w pracy jak również innych nieszczęśliwych zdarzeń oraz błędów lekarskich kancelaria Excambium pomaga poszkodowanym w dochodzeniu do należnych odszkodowań i zadośćuczynień. Reprezentuje swoich klientów na każdym etapie postępowania. Eksperci kancelarii udzielają konsultacji osobom samodzielnie dochodzącym roszczeń. więcej »
Ocena:

Porady Prawne Ostrołęka


Kancelaria Prawna Dariusza Kostyra mieści się w Ostrołęce w okolicach Sądu Rejonowego. W ramach świadczonych usług udzielamy porad prawnych z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego, cywilnego i innych, przygotowujemy pisma procesowe oraz reprezentujemy interesy naszych Klientów w sądach oraz przed organami administracji publicznej. Nasz zespół to doświadczeni prawnicy. Kancelaria rozpoczęła działalność w 2005 roku w Warszawie a od 2014 roku działa również jej filia w Ostrołęce. więcej »
Ocena:

Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Chmielewski


Kancelaria świadczy obsługę dla klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, spółek, klientów korporacyjnych, osób fizycznych i instytucji finansów publicznych z całego kraju.

Obszary specjalizacji: prawo zamówień publicznych, prawo cywilne, gospodarcze, prawo umów, autorskie, prawo nowych technologii (IT), prawo administracyjne i prawo budowlane. więcej »
Ocena:

Radca Prawny i Prawnik Kancelaria Gdańsk, Trójmiasto, Elbląg


Kancelaria Radców Prawnych Krzysztof Kardasz Sławomir Staszak spółka cywilna to kancelaria w Gdańsku i Elblągu oferująca usługi radcy prawnego i prawnika z obszaru Gdańska i Elbląga. Radca prawny to prawnik, który ukończył aplikację radcowską i zdał egzamin radcowski. Profesjonalna obsługa kancelarii radcowskiej więcej »
Ocena:

Odszkodowania lublin

Kategorie: 

Założyliśmy kancelarię radców prawnych, aby służyć pomocą ludziom, którzy jej potrzebują. Cechuje nas wysoki poziom staranności zawodowej. Przywiązujemy szczególną wagę do rzetelnej analizy sytuacji faktycznej, prawnej i indywidualnych potrzeb klienta. Wyróżnia nas uniwersalna wiedza prawnicza. więcej »
Ocena:

KANCELARIA ADWOKACKA ANDRZEJ MIASTKOWSKI


Pomoc i obsługa prawna, a także reprezentowanie m.in. przed Trybunałem Konstytucyjnym, Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym oraz innymi instytucjami zapewniana jest przez adwokat Joannę Szarletę-Miastkowską i adwokat Andrzeja Miastkowskiego, którzy prowadzą swoje kancelarie w Koninie. Klientom zapewniane jest przygotowywanie kontraktów menadżerskich, opracowywanie regulaminów pracy, bądź też regulaminów wynagradzania oraz innych aktów wewnętrznych i in. Adwokaci, Gdy sprawa tego wymaga, nawiązują współpracę z notariuszami, komornikami, radcami prawnymi i wieloma innymi ekspertami. Dokładne wiadomości połączone z aktywnością kancelarii można odnaleźć na stronie internetowej. więcej »
Ocena:

www.cholodecki.com


Profesjonalne usługi związane z prowadzeniem spraw związanych z prawem administracyjnym bądź telekomunikacyjnym, proponuje kancelaria prawna we Wrocławiu. To bardzo nowoczesna i profesjonalna kancelaria, która swoje usługi świadczy na wysokim poziomie. Pracownicy firmy do każdego klienta podchodzą w indywidualny sposób, dzięki czemu każdy z nich czuje się wyróżniony. Sprawy są prowadzone szybko i rzetelnie i z zachowaniem pełnej dyskrecji. więcej »
Ocena:

dr Krzysztof Tomaszewski - kancelaria radcy prawnegoKancelaria zapewnia doradztwo prawne w zakresie kompleksowej obsługi prawnej
podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz w zakresie obsługi prawnej
klientów indywidualnych. Kancelaria zapewnia:

- bieżące udzielanie porad prawnych z zakresu obowiązującego prawa,

- tworzenie i opiniowanie umów handlowych związanych z prowadzoną przez
Klienta działalnością gospodarczą,

- przygotowywanie pism procesowych i reprezentację swoich Klientów w
postępowaniach sądowych przed sądami powszechn więcej »
Ocena:

Kancelaria Radcy Prawnego Warszawa


Oferta Kancelarii obejmuje udzielanie pisemnych opinii prawnych, konsultacje prawne, sporządzanie umów oraz aktów wewnętrznych, analiza i weryfikacja umów, udział w negocjacjach handlowych oraz przede wszystkim zastępstwo prawne i procesowe w sprawach sądowych i administracyjnych. więcej »
Ocena:

Kancelaria Radców Prawnych

Kategorie: 

Nasza kancelaria prawna oferuje usługi dla osób fizycznych jak i firm. Od kilku lat oferujemy profesjonalne usługi dla przedsiębiorców, prowadzimy sprawy klientów indywidualnych, także z działu prawa rozwodowego oraz spadkowego,skutecznie zajmujemy się windykacją długów. Pomagamy firmom na terenie całego kraju. więcej »
Ocena:

Radca Prawny Tomasz Mierzwicki


Strona radcy prawnego udzielającego kompleksowej pomocy prawnej osobom fizycznym i firmom w zakresie kilku dziedzin prawa. Jeśli potrzebują Państwo pomocy adwokata lub potrzebny jest Wam radca prawny - prosimy zgłaszać się do nas. W ramach dziedzin, którymi się zajmujemy udzielimy Państwu kompleksowej pomocy. Kancelaria prawna w Poznaniu zaprasza. więcej »
Ocena:

Kancelaria prawna Kraków Taxel


Kancelaria prawna Taxel zachęca do skorzystania z usług prawnych wyspecjalizowanych prawników. Obsługujemy firmy, duże przedsiębiorstwa a także osoby prywatne. Usługi nasze świadczone są w całej południowej Polsce. Zapraszamy na naszą stronę gdzie znajdą Państwo wiele przydatnych informacji. więcej »
Ocena:

Adwokat Kluczbork


Kancelaria Radców Prawnych Więcławik & Huszno to młoda lecz dynamicznie rozwijająca się spółka. Oferują pomoc w zakresie min. uzyskania alimentów na dziecko, sprawach rozwodowych, spadkach, podziałach majątku i wielu innych. Obsługują zarówno przedsiębiorstwa jak również klientów indywidualnych z identycznym 100% zaangażowaniem w każdą sprawę. więcej »
Ocena:

P. BUJNIAK kancelarie prawne Katowice


Kancelaria adwokacka prowadzona przez Przemysława Bujaka od wielu lat oferuje zleceniodawcom przygotowywanie pism procesowych, reprezentację przed sądami, obsługę działalności przedsiębiorstw, dochodzenie należności oraz wiele innych usług prawnych. Obsługiwani są w niej zarówno interesanci miejscowi, jak i z Krakowa, Wieliczki, Bochni, Sosnowca, Tych, Olkusza i innych okolicznych miejscowości. Porady udzielane są z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, czy też gospodarczego, administracyjnego i handlowego. Wszystkie wiadomości związane z działalnością kancelarii zostały zamieszczone na jej witrynie internetowej. więcej »
Ocena:

Kancelaria Prawna Justice Płock


Kancelaria Prawna Płock - JUSTICE to doświadczony zespół prawników. Nasz Radca Prawny jest do Państwa usług codziennie dlatego zapraszamy do naszego biura w Płocku na ul. Narutowicza 3 gdzie udzielimy wszelkich porad prawnych, oraz chętnie podejmiemy współpracę odnośnie obsługi prawnej. Nasza szeroka specjalizacja prawnicza, oraz wieloletnie doświadczenie przy prowadzeniu różnych spraw w tym zastępstw procesowych do z pewnością główne atuty naszej kancelarii prawnej. Serdecznie zapraszamy. więcej »
Ocena:

Porady prawne Gdańsk


Zawieranie kontraktów przez firmy z jednostkami sektora publicznego jest istotne z punktu widzenia klientów naszej kancelarii prawnej. Radcy prawni odpowiedzialni za prawo kontraktów, prawo pracy oraz podatkowe są w takich sytuacjach niezwykle cenni. Radca prawny dba o prawidłowe przygotowanie kontraktu w dziedzinie zamówień publicznych. Taki prawni może też zaopiniować konkretną umowę handlową. Profesjonalna kancelaria prawna powinna mieć radcę prawnego, który będzie wstanie pomóc klientowi więcej »
Ocena:

Odszkodowanie w anglii - Patrickgordon.co.uk

Kategorie: 

Przedsiębiorstwo Patrick Gordon zajmuje się odszkodowaniami powypadkowymi w Wielkiej Brytanii. Patrick Gordon jest również marką należącą do brytyjskiej firmy prawniczej Omni Finances, jednakże Patrick Gordon jest oddziałem obsługującym jedynie polskich klientów. Firma oferuje pomoc oraz specjalistyczne porady dotyczące odzyskiwania odszkodowania powypadkowego, nie pobiera przy tym żadnych opłat administracyjnych. więcej »
Ocena:

Odszkodowaniacentrum.pl - bezpłatna pomoc dla osób poszkodowanych w wypadkach

Kategorie: 

Miałeś wypadek drogowy lub podczas pracy? A może w niedawnym czasie poniosłeś uszczerbek na zdrowiu w wyniku błędu lekarskiego? My Ci pomożemy. Jesteśmy prężnie działającą firmą zajmującą się odzyskiwaniem należnych odszkodowań. Stawiamy na szybkość oraz skuteczność działania. Nasza firma ma 96 oddziałów w całej UE. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy osoby, które miały wypadek w Polsce lub poza jej granicami. więcej »
Ocena:

ADWOKAT ANDRZEJ WRZECIONO RUDA ŚLĄSKA adwokaci zabrze

Kategorie: 

W Kancelarii adwokackiej adw. Andrzeja Wrzeciono z siedzibą w Rudzie Śląskiej przyjmowani są zarówno klienci indywidualni, jak i podmioty gospodarcze. Interesanci obsługiwani są od poniedziałku do czwartku w godz. 15.00-17.30. Kancelaria świadczy usługi prawne w zakresie doradztwa, prowadzenia spraw, a tym samym, reprezentowania zleceniodawct przed sądami powszechnymi i organami administracyjnymi. Sporządzane są w niej różnego rodzaju pisma procesowe, a jeżeli zajdzie wymóg, zapewmniany jest stały nadzór nad działalnością przedsiębiorstwa. Adwokaci specjalizują się w prawie cywilnym, handlowym, spadkowym, pracy oraz rodzinnym. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej. więcej »
Ocena:

Mateusz Pieczka Adwokat w Krakowie i w Oświęcimiu


Kancelaria Adwokacka adwokata Mateusza Pieczki specjalizuje się w obsłudze klientów indywidualnych,w tym przedsiębiorców, w sprawach z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego, karnego i rodzinnego. Adwokat zapewnia kompleksową obsługę - sądową i pozasądową - m.in. w sprawach związanych z błędami w sztuce medycznej, wypadkowością komunikacyjną (odszkodowania, postępowania karne), o rozwód, o zapłatę. Kancelaria gwarantuje także wsparcie w zakresie rejestracji oraz obsługi prawnej (porady)firm. więcej »
Ocena:

Radca Prawny z Gdańska - Porady prawne Gdańsk i Elbląg


Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Krzysztof Kardasz oferuje kompleksowe usługi prawne dla osób fizycznych oraz prawnych, zarówno dla przedsiębiorców jak i osób nie prowadzących działalności gospodarczej.
Nasi prawnicy sporządzają opinie prawne, doradzają z zakresu szerokiego spektrum prawa, reprezentują klientów przed sądami powszechnymi.
Sporządzamy umowy, porozumienia, pisma procesowe oraz pomagamy w tworzeniu spółek prawa handlowego począwszy od napisania umowy do rejestracji w KRS. więcej »
Ocena:

1 2 3 4 5 [...]