Nowo dodane strony

 • Sklep z plakatmi

  Dom i wnętrza
  Szukasz ciekawych plakatów na ścianę. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu bluebird-design.com, gdzie znajdziesz duży wybór autorskich, oryginalnych plakatów do każdego wnętrza. W naszym sklepie znajdziesz plakaty na ścianę praktycznie w każdy rozmiarze, mamy też tapety samoprzylepne,
 • Salon kosmetyczny Soft

  Firmy wg branży, Medycyna i zdrowie, Inne
  Salon kosmetyczny Soft oferuje wiele zabiegów kosmetycznych dla kobiet oraz mężczyzn. Gabinet posiada nowoczesny sprzęt oraz doświadczonych pracowników z bogatą wiedzą. Gwarantowane są zabiegi na najwyższym poziomie. W ofercie znaleźć można makijaż permanentny, zabiegi laserowe, zabiegi pielęgnacyjn
 • energiapomorze.pl

  Firmy wg branży, Energetyka
  Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę Spółki Energia Pomorze. Nasza siedziba znajduje się w Koszalinie a działalność w branży energetycznej prowadzimy już od wielu lat. W zakres świadczonych usług wchodzi dostarczanie energii elektrycznej, gazu ziemnego, instalacje fotowoltaiczne
 • Kosmetyki Naturalne Kraków - Biofresa

  Sklepy internetowe
  Stosując naturalne kosmetyki znajdujące się w naszej ofercie troszczycie się nie tylko o swoje zdrowie, ale także o środowisko. Jeśli zależy wam na zdrowej żywności i znalezieniu odpowiednich zamienników, dla pospolitych dań warto zajrzeć do naszego sklepu ze zdrową żywnością. U nas z pewnością nie
 • Emtor - Wózki Widłowe

  Motoryzacja i transport
  Emtor jest firma oferującą kompleksowe zaopatrzenie w sprzęt magazynowy napędzany prądem lub paliwem ciekłym. Wózki, podnośniki widłowe, ciągniki, wózki autonomiczne i wózki wysokiego składowania to tylko przykłady oferowanych produktów. W ofercie znajdują się ponadto maszyny używane, a także możliw
 • teais.pl

  Firmy wg branży, Przemysł chemiczny, Chemia budowlana
  Hydroizolacje, kleje, materiały izolacyjne, a ponadto posadzki, chodniki i środki antyadhezyjne, to oferta firmy TEAIS. Jesteśmy Specjalistycznym Producentem Materiałów Chemii Budowlanej w Poznaniu. W naszej ofercie znajdą Państwo także tynki, zaprawy i specjalne tynki oraz materiały gruntujące. Inn
 • AiM Serwis- serwis drukarek

  Firmy wg branży, Elektronika, Komputery i internet
  Zapoznaj się z ofertą firmy AiM Serwis. w ofercie znajduje się sprzedaż, naprawa i serwis drukarek. W naszym sklepie nabyć można oprogramowania, kasy fiskalne, urządzenia biurowe, kserokopiarki i drukarki. Skorzystaj już dziś - wybierz najlepsze jakości sprzęty do swojego biura!
 • Centrum Rehabilitacji Best Care

  Medycyna i zdrowie, Lekarze, gabinety, Placówki, instytuty itp.
  Centrum Rehabilitacji Best Care istnieje już od ponad 8 lat. Posiadamy dwie siedziby w Warszawie – w dzielnicach Bemowo oraz Bielany. Oferowane usługi, wykonywane wyłączne przez magistrów fizjoterapii, to między innymi masaż leczniczy, terapia manualna, trening medyczny oraz fizykoterapia.

hoga.pl

firma budowlana poznań


Firma Bud Parter zajmuje się budową domów jedno jak i wielorodzinnych na terenie Poznania. Zajmujemy się także budową obiektów biurowych czy też przemysłowych. Na rynku jesteśmy już od ponad 15 lat, czas ten pozwolił nam na zdobycie wartościowego doświadczenia, z którego stale korzystamy w realizacji projektów. W naszym posiadaniu są liczne certyfikaty i referencje potwierdzające naszą jakość. Wykonujemy także ekspertyzy budowlane. Jesteśmy w posiadaniu od tego roku Świadectwa Bezpieczeństwa Pu więcej »
Ocena:

pomiar hałasu warszawa


Eco-Tech - rozwiązania z zakresu wibroakustyki i akustyki. Swoim klientom firma oferuje w pełni kompleksowe usługi. Jej zaletami są doświadczenie i najwyższa jakość obsługi. Wykonuje prace dla firm architektonicznych, jak i dla branży przemysłowej. W ciągu 40 lat działalności zaufało jej wiele renomowanych firm i instytucji. więcej »
Ocena:

Termowizja, świadectwa i audyty energetyczne Bydgoszcz


TermaTECH Bydgoszcz – wykonujemy badania z użyciem kamery termowizyjnej, sporządzamy świadectwa energetyczne i audyty energetyczne kujawsko-pomorskiego (Bydgoszcz, Toruń).

1. Przeglądy okresowe stanu technicznego budynków.
2. Adaptacje projektów gotowych.
3. Zmiany sposobu użytkowania.
4. Kierownictwa budów.
5. Nadzory budowlane.
6. Kosztorysowanie.
7. Świadectwa charakterystyki energetycznej.
8. Audyty energetyczne.
9. Kontrole okresowe budów
10. Termowizja
11. Inwentaryzacje budowlane. więcej »
Ocena:

Ekspertyzy Techniczne Budowlane


Ekspertyzy Techniczne Budowlane, Opinie techniczne, Projekty Budowlane, Przeglądy Obiektów budowlanych. więcej »
Ocena:

Przegląd techniczny budynku

Kategorie: 

Dekra - Industrial to Międzynarodowa Grupa, głęboko zakorzeniona we Francji i Niemczech (dwóch największych rynkach europejskich). Firma świadczy swoje usługi w całej Europie i towarzyszy klientom w misjach na całym świecie.

Usługi firmy to m.in: przeglądy techniczne, pierwsza pomoc przedmedyczna, szkolenia bhp, negocjacje biznesowe i wiele innych.
więcej »
Ocena:

EWKA Świadectwa Energetyczne


EWKA wykonuje: świadectwa energetyczne, certyfikat, audyt energetyczny, świadectwo energetyczne budynku. Działamy w takich miastach jak Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Nowe Skalmierzyce, Wrocław, Poznań oraz Łódź. Serdecznie zapraszamy do współpracy biura projektowe, architektów oraz firmy budowlane. więcej »
Ocena:

TERMOCERT Badania termowizyjne, audyty i świadectwa


Oferujemy szeroki zakres badań termowizyjnych m.in. dla budownictwa, elektroenergetyki, energetyki i ciepłownictwa oraz różnych gałęzi przemysłu, nauki i techniki. Sporządzamy audyty energetyczne na potrzeby termomodernizacji i świadectwa charakterystyki energetycznej (certyfikaty) dla budynków i lokali. Wykonujemy inspekcje przedremontowe i sprawdzamy jakość wykonania napraw i ocieplenia. Prowadzimy diagnostykę przed- i podwykonawczą instalacji ciepłowniczych i energetycznych. Atrakcyjne ceny! więcej »
Ocena:

Weronika Enerbud Świadectwo Energetyczne Katowice


Oferta usług specjalistycznych - wykonywanie świadectw i audytów energetycznych budynków, przeglądów okresowych, badań termowizyjnych, ekspertyz, wycen nieruchomości.
Teren woj. śląskiego i małopolskiego - Katowice, Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, Częstochowa, Dąbrowa, Gornicza, Gliwice, Jastrzępie-Zdrój, Jaworzno, Mikołów, Mysłowice, Pszczyna, Rybnik, Sosnowiec, Tychy, Zawiercie, Żory, Żywiec. więcej »
Ocena:

Enerbud - Audyty, Swiadectwa Energertyczne Budynków


Oferujemy usługi specjalistyczne w budownictwie tel. 606 110 285:
1. świadectwa energetyczne budynków,
2. audyty energetyczne
3. przeglądy okresowe,
4. badania termowizyjne,
5. przeglądy instalacji elektrycznych
6. docieplenia
Świadczymy usługi na terenie województwa śląskiego i sąsiednich.
więcej »
Ocena:

Przeglądy budowlane, ekspertyzy budowlane, inwentaryzacje


H O S K A Constructions z Wrocławia świadczy usługi projektowe konstrukcji budowlanych, w szczególności przemysłowych konstrukcji stalowych. Ponadto naszą specjalnością jest wykonywanie ekspertyz budowlanych, inwentaryzacji budynków, okresowych kontroli obiektów budowlanych, zakładanie książek obiektu budowlanego, a także sporządzanie opinii technicznych i kosztorysów.
Szczycimy się współpracą z najlepszymi ekspertami z Instytutu Budownictwa Politechniki Wrocławskiej, Rzeczoznawcami Budowlanymi więcej »
Ocena:

Ekspertyzy budowlane


Wykonujemy wielobranżowe ekspertyzy budowlane. Szczycimy się współpracą z najlepszymi ekspertami z Instytutu Budownictwa Politechniki Wrocławskiej, Rzeczoznawcami Budowlanymi i doskonałą kadrą inżynierską posiadającą uprawnienia budowlane wykonawcze oraz projektowe bez ograniczeń

Współpracujemy z laboratoriami badawczymi
więcej »
Ocena:

PH-PROJEKT: Ekspertyzy budowlane oraz przeglądy budynków


Firma PH-PROJEKT z Wrocławia projektowanie obiektów budowlanych (projekty budowlane i wykonawcze), wykonywanie ekspertyz budowlanych i inwentaryzacji budynków, przeprowadzanie okresowych kontroli obiektów budowlanych (przeglądy budowlane) oraz zakładanie książek obiektów budowlanych.
Specjalizujemy się w budownictwie komercyjnym (obiekty przemysłowe, handlowe, usługowe, biurowe itp.).
PH-PROJEKT współpracuje z architektami, ekspertami z Politechniki, Rzeczoznawcami Budowlanymi na terenie RP. więcej »
Ocena:

Agencja Projektowa Architektury "Ekspo"


W zakres działalności firmy wchodzi m.in. projektowanie architektoniczne, modernizacja budynków czy ekspertyzy i opinie techniczne. Na stronie szczegółowe informacje o firmie i jej projektach. więcej »
Ocena:

Aquageo

Kategorie: 

Strona firmy zajmującej się wykonywaniem: ocen oddziaływania na środowisko różnych obiektów rolniczych i przemysłowych, dokumentacji, ekspertyz geologiczych i organizowniem baz obserwacyjnych wód podziemnych. więcej »
Ocena:

Atmoterm

Kategorie: 

Firma konsultingowa zapewnia pełną obsługę w dziedzinie ochrony środowiska. Przedsiębiorstwo wdraża w zakładach systemy zmniejszania zużycia energii, wody oraz programy czystszej produkcji. Prowadzi doradztwo oraz monitoring środowiska; wykaz produktów (m.in. programy, których wersje demo można pobrać ze strony). więcej »
Ocena:

BAU-TECHNIK badania termowizyjne

Kategorie: 

Badania termowizyjne Świadczymy usługi z zakresu badań kamerą termowizyjną w budownictwie, energetyce oraz w ciepłownictwie. Zapraszamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą. więcej »
Ocena:

Biproego Projekt Sp. z o.o.


Biuro projektowe zajmujące się głównie kompleksowymi projektami z branży drogowniczej - również doradztwem i nadzorem. Na stronie można zapoznać się z opisami aktualnie wykonywanych oraz już zakończonych projektów. więcej »
Ocena:

Biuro Inżynieryjno-Projektowe "Be&K Poland" Sp. z o.o


Spółka Be&K specjalizuje się w realizacji projektów dla przemysłu celulozowo-papierniczego. Firma świadczy usługi projektowe obejmujące: opracowanie założeń inwestycyjnych wraz z kosztorysami, koncepcje i projekty wstępne instalacji, projektowanie kompletnych nowych instalacji przemysłowych i modernizację istniejących, technologię procesów produkcyjnych, nadzory autorskie i inwestorskie i dobór maszyn i urządzeń. więcej »
Ocena:

Biuro Rzeczoznawcy Budowlanego, Uprawnionego Audytora Energetycznego.


Firma zajmuje się wykonywaniem ekspertyz i opinii technicznych budowlanych; inwentaryzacji i planów podziału fizycznego budynków a także opracowywaniem certyfikatów (audytów) energetycznych budynków, lokali mieszkalnych - które to certyfikaty stają się obligatoryjne z dniem 01.01.2009. więcej »
Ocena:

Biuro Usług Projektowych "Vito"


Strona stworzona w celu zaprezentowania oferty studia architektonicznego "Vito". Studio to wykonuje: projekty zagospodarowania terenu, pełnobranżowe projekty kubaturowe, ekspertyzy i opinie techniczne budynków, nadzory inwestorskie i autorskie, projekty plastyczne wnętrz i wizualizacje komputerowe. Na stronie opis usług i prezentacja projektów. więcej »
Ocena:

Biuro Usług Projektowych BUDOPROJEKT


Strona biura projektowego w Lublinie. Firma specjalizuje się w projektowaniu budynków zabytkowych, kamienic. Zajmuje się ekspertyzą budowlaną i mykologiczną oraz rzeczoznawstwem budowlanym. Ponadto wykonuje usługi poligraficzne. Strona zawiera informacje o firmie, przykładowe realizacje, referencje oraz dane kontaktowe. więcej »
Ocena:

BOSS Informacje Ekonomiczne

Kategorie: 

Agencja zajmuje się dostarczaniem wyspecjalizowanych serwisów ekonomicznych. Na stronie znajduje się również baza danych polskich firm. więcej »
Ocena:

BUP VITO


Strona biura projektowego zajmującego się przedsięwzięciami z zakresu zagospodarowania terenu, pełno branżowych projektów kubaturowych, ekspertyzy i opinii technicznych budynków oraz nadzoru inwestorskiego i autorskiego, a także projektów plastycznych wnętrz. więcej »
Ocena:

COMPROJ CONSULTING - Biuro Inżynierskie i Prawne


Firma zajmuje się usługami inżynierskimi z zakresu budownictwa, wykonuje audyty energetyczne do wniosków UE i premii energetycznej, sprzedaje świetliki rurowe oraz projektuje, montuje ogrzewania w halach. Oferuje także doradztwo na budowach, nadzór, przeglądy budowlane, prowadzenie książek obiektów, wyceny, ekspertyzy budowlane, opinie do kredytów i sądów. więcej »
Ocena:

CONPOL

Kategorie: 

Kanadyjskie stowarzyszenie proponuje pomoc kadry inżynierskiej oraz doradztwo w budownictwie konstrukcji szkieletowych systemem kanadyjskim. Współpraca ma na celu rozwiązanie problemów mieszkaniowych w Polsce przez dostarczenie właściwego know-how. więcej »
Ocena:

1 2 3 4 5