Nowo dodane strony

 • Sklep z plakatmi

  Dom i wnętrza
  Szukasz ciekawych plakatów na ścianę. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu bluebird-design.com, gdzie znajdziesz duży wybór autorskich, oryginalnych plakatów do każdego wnętrza. W naszym sklepie znajdziesz plakaty na ścianę praktycznie w każdy rozmiarze, mamy też tapety samoprzylepne,
 • Salon kosmetyczny Soft

  Firmy wg branży, Medycyna i zdrowie, Inne
  Salon kosmetyczny Soft oferuje wiele zabiegów kosmetycznych dla kobiet oraz mężczyzn. Gabinet posiada nowoczesny sprzęt oraz doświadczonych pracowników z bogatą wiedzą. Gwarantowane są zabiegi na najwyższym poziomie. W ofercie znaleźć można makijaż permanentny, zabiegi laserowe, zabiegi pielęgnacyjn
 • energiapomorze.pl

  Firmy wg branży, Energetyka
  Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę Spółki Energia Pomorze. Nasza siedziba znajduje się w Koszalinie a działalność w branży energetycznej prowadzimy już od wielu lat. W zakres świadczonych usług wchodzi dostarczanie energii elektrycznej, gazu ziemnego, instalacje fotowoltaiczne
 • Kosmetyki Naturalne Kraków - Biofresa

  Sklepy internetowe
  Stosując naturalne kosmetyki znajdujące się w naszej ofercie troszczycie się nie tylko o swoje zdrowie, ale także o środowisko. Jeśli zależy wam na zdrowej żywności i znalezieniu odpowiednich zamienników, dla pospolitych dań warto zajrzeć do naszego sklepu ze zdrową żywnością. U nas z pewnością nie
 • Emtor - Wózki Widłowe

  Motoryzacja i transport
  Emtor jest firma oferującą kompleksowe zaopatrzenie w sprzęt magazynowy napędzany prądem lub paliwem ciekłym. Wózki, podnośniki widłowe, ciągniki, wózki autonomiczne i wózki wysokiego składowania to tylko przykłady oferowanych produktów. W ofercie znajdują się ponadto maszyny używane, a także możliw
 • teais.pl

  Firmy wg branży, Przemysł chemiczny, Chemia budowlana
  Hydroizolacje, kleje, materiały izolacyjne, a ponadto posadzki, chodniki i środki antyadhezyjne, to oferta firmy TEAIS. Jesteśmy Specjalistycznym Producentem Materiałów Chemii Budowlanej w Poznaniu. W naszej ofercie znajdą Państwo także tynki, zaprawy i specjalne tynki oraz materiały gruntujące. Inn
 • AiM Serwis- serwis drukarek

  Firmy wg branży, Elektronika, Komputery i internet
  Zapoznaj się z ofertą firmy AiM Serwis. w ofercie znajduje się sprzedaż, naprawa i serwis drukarek. W naszym sklepie nabyć można oprogramowania, kasy fiskalne, urządzenia biurowe, kserokopiarki i drukarki. Skorzystaj już dziś - wybierz najlepsze jakości sprzęty do swojego biura!
 • Centrum Rehabilitacji Best Care

  Medycyna i zdrowie, Lekarze, gabinety, Placówki, instytuty itp.
  Centrum Rehabilitacji Best Care istnieje już od ponad 8 lat. Posiadamy dwie siedziby w Warszawie – w dzielnicach Bemowo oraz Bielany. Oferowane usługi, wykonywane wyłączne przez magistrów fizjoterapii, to między innymi masaż leczniczy, terapia manualna, trening medyczny oraz fizykoterapia.

hoga.pl

CUTOB Sp. z o.o.

Kategorie: 

Centrum Usług Techniczno-Organizacyjnych Budownictwa PZITB. Spółka wykonuje ekspertyzy techniczne, orzeczenia i opinie w zakresie konstrukcji żelbetowych, stalowych i innych. Świadczy także kompleksowa obsługę projektową w zakresie budownictwa ogólnego i przemysłowego. więcej »
Ocena:

DEMIURG


Strona firmy oferującej kompleksową obsługę inwestycji - wykonującej kosztorysy i pełniącej nadzór budowlany nad prowadzonymi pracami budowlanymi. Firma zapewnia bezpłatne doradztwo oraz ceny podlegające negocjacji. więcej »
Ocena:

DRACO – badania nieniszczące (NDT)

Kategorie: 

Wykrywanie wad i nieciągłości elementów lub całości konstrukcji. Wykonywane usługi: badania wizualne (VT), badania ultradźwiękowe (UT), ultradźwiękowe pomiary grubości (UTT), badania magnetyczno-proszkowe (MT), badania penetracyjne (PT), pomiary twardości (HT), ocena stanu technicznego konstrukcji. więcej »
Ocena:

Egoterm


Przedsiębiorstwo doradztwa i projektowania energooszczędnego. Firma przeprowadza audyty energetyczne oraz kompleksową obsługę procesu termomodernizacji. Wykonuje analizy techniczno-ekonomiczne uwzględniające niezbędne nakłady inwestycyjne oraz wyliczenia oszczędnościowe. więcej »
Ocena:

Egoterm


Firma przeprowadza audyt energetyczny i ekspertyzy dotyczące kosztów ogrzewania oraz zużycia energii, termowizje i termomodernizacje wraz z pozyskiwaniem wsparcia finansowego. Szczegóły - na stronie. więcej »
Ocena:

Energopomiar Sp. z o.o.


Spółka świadczy usługi ekspertyz, opracowań technicznych, kompleksowych projektów ochrony środowiska, przygotowania technologii, analiz ścieków oraz uruchamiania instalacji. Spółka prowadzi działy zasobów wodnych, ochrony powietrza, techniki cieplnej i systemów jakości. więcej »
Ocena:

ESPLAN Pracownia Architektoniczna Sp. z o.o.


Projektowanie budynków mieszkalnych w zabudowie jedno- i wielorodzinnej, budynków użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych, zespołów urbanistycznych. Na stronie: o firmie, realizacje, portfolio głównego projektanta i kontakt. więcej »
Ocena:

Firma "Gryf-Bud"


Firma zajmuje się wyceną nieruchomości, pośrednictwem w kupnie, sprzedaży i wynajmie. Przeprowadza także specjalistyczne ekspertyzy techniczne oraz kompleksową realizację obiektów budowlanych. więcej »
Ocena:

GEODROM

Kategorie: 

Usługi geologiczno-inżynierskie i geotechniczne, badania inklinometryczne, ewidencja osuwisk. Na stronie: o firmie, oferta, kontakt. więcej »
Ocena:

Geol - firma geologiczna

Kategorie: 

Strona firmy oferującej usługi w zakresie badań geologicznych dotyczących ustalania przydatności gruntów dla potrzeb budownictwa, prowadzącej nadzór geologiczny nad budowami, wykonującej ekspertyzy geotechniczne oraz otwory wiertnicze prowadzącej prace w poszukiwaniu żwirów i piasków. Zawiera ofertę firmy oraz referencje. więcej »
Ocena:

Geometra - Przedsiębiorswo Usług Geodezyjnych Piotr Skawiński

Kategorie: 

Firma wykonuje: mapy do celów projektowych (analogowe i cyfrowe), tyczenia i geodezyjne inwentaryzacje powykonawcze obiektów, geodezyjną obsługę budowy, inwentaryzacje architektoniczne, podziały, scalenia, wyceny, pomiary odkształceń, prace dla celów górnictwa odkrywkowego i geologii. Na stronie: informacje o firmie i jej usługach oraz dane kontaktowe. więcej »
Ocena:

GeoServex


Spółka przygotowuje dokumentację pomiarową przemieszczeń budowli, konstrukcji stalowych, nadzoruje projekty budowlane, przeprowadza pomiary geodezyjne i deformacji konstrukcji. Na stronie o usługach i adresie kontaktowym. więcej »
Ocena:

Geo-Tag

Kategorie: 

Firma świadczy kompleksowe usługi w branży geologiczno-górniczej. Wykonuje m.in. projekty, dokumentacje i ekspertyzy, wiercenia i pompowania, badanie terenu, zajmuje się także rekultywacją i ochroną środowiska. Na stronie dostępne informacje o firmie oraz pełny zakres wykonywanych usług. więcej »
Ocena:

Geotech

Kategorie: 

Firma zajmuje się badaniem użyteczności gleby pod obiekty budowlane. Na stronie: szczegółowe informacje o firmie i oferowanych przez nią usługach, cennik oraz dane kontaktowe. więcej »
Ocena:

Geowiert

Kategorie: 

Strona firmy świadczącej usługi geologiczne - projektowanie i wykonawstwo w zakresie: geologii inżynierskiej, geotechniki i hydrogeologii, obsługi budów, kontroli podsypek, ekspertyz geotechnicznych oraz piezometrów. Na solidnie wykonanej stronie znajdziesz więcej szczegółowych informacji, cennik oraz zdjęcia. więcej »
Ocena:

Grupa Projektowa "Archikon - Karst Projekt"


Strona prezentuje zaproszenie "Archikonu" do współpracy. Ofertę tej grupy projektowej można zamknąć w czterech głównych działach: analizy i usługi inwestorskie (ekspertyzy, nadzory budowlane, badania architektoniczno-konserwatorskie), pełnobranżowe dokumentacje projektowe (usługi, kultura, służba zdrowia, przemysł, zabytki), oprogramowanie związane z architekturą i budownictwem i usługi komputerowe (kursy, animacje i wizualizacje). więcej »
Ocena:

IMS - Integrated Management Services

Kategorie: 

Zakres usług obejmuje m.in.: zarządzanie projektami i programami, ekspertyzy, dokumentowanie zasobów wodnych, systemy GIS, organizację konferencji, szkoleń, działalność wydawniczą i in. więcej »
Ocena:

INCERMET Sp. z o. o.

Kategorie: 

Firma produkuje: kształtki, kleje, kity, powłoki i ceramikę ogniotrwałą. Proponuje też usługi w zakresie doradztwa i ekspertyz w zakresie ceramiki technicznej. więcej »
Ocena:

Infer S.C.


Firma Infer jest przedsiębiorstwem działającym w branży budowlanej. Spółka wykonuje: projekty konstrukcji budowlanych w zakresie analizy i obliczeń statystycznych i wykonywania rysunków technicznych, rysunki warsztatowe konstrukcji stalowych, rysunki zbrojeniowe konstrukcji żelbetowych, opracowuje kosztorysy ofertowe, powykonawcze i inwestorskie, oferuje także modelowanie przestrzenne i wizualizacje oraz nadzór autorski i inwestycyjny i doradztwo techniczne. więcej »
Ocena:

Instytut Techniki Budowlanej - Oddział Śląski

Kategorie: 

Instytut wykonuje: badania konstrukcji i elementów budowlanych, badania wyrobów budowlanych i łączników, prace związane z budownictwem na terenach górniczych oraz ekspertyzy techniczne. Więcej szczegółów poznasz na stronie. więcej »
Ocena:

INVEX


INVEX zajmuje się doradztwem ekonomicznym i prawnym, ekspertyzami budowlanymi, a także usługami w tym zakresie m.in. w ramach Kancelarii Prawnej INVEX, która specjalizuje się w sprawach gospodarczych, podatkowych, spółdzielczych i celnych. więcej »
Ocena:

Inwest - Koszt S.C.


Spółka "Inwest - Koszt" jest przedsiębiorstwem oferującym usługi z zakresu: kosztorysowania, projektowania, nadzoru inwestorskiego, rozliczania budów, inwentaryzacji budowlanej i przygotowania dokumentacji przetargowej. więcej »
Ocena:

Izomar Sp. z o.o.


Przedsiębiorstwo zapewnia kompleksową obsługę izolacyjną. Projektuje i montuje izolacje cieplne, izolacje zimnochronne, dźwiękochronne oraz obmurza ogniotrwałe i prowadzi badania termowizyjne. Firma proponuje stałe dostawy, szkolenia, diagnostykę oraz serwis. więcej »
Ocena:

Krakowskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne Sp. z o.o


Firma zajmuje się między innymi pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, obsługą terenowo-prawną inwestycji. więcej »
Ocena:

Mapy geodezyjne

Kategorie: 

Wykonujemy wszelkie prace inżynieryjno geodezyjne na terenie Warszawy. Wykonujemy: pomiar powierzchni, inwentaryzacja, ZUD, mapa do celów projektowych, tyczenie, mapa numeryczna, mapy geodezyjne i wszelkie prace geodezyjne sporządzamy mapy do celów projektowych, pomiary powierzchni hal, lokali i mieskań. digitalizację mapy zasadniczej, uzgadnianie ZUD, tyczenie osi budynków i przebiegu przyłączy wg. ZUD, inwentaryzacje budynków oraz urządzeń. więcej »
Ocena:

1 2 3 4 5