Nowo dodane strony

 • Sklep z plakatmi

  Dom i wnętrza
  Szukasz ciekawych plakatów na ścianę. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu bluebird-design.com, gdzie znajdziesz duży wybór autorskich, oryginalnych plakatów do każdego wnętrza. W naszym sklepie znajdziesz plakaty na ścianę praktycznie w każdy rozmiarze, mamy też tapety samoprzylepne,
 • Salon kosmetyczny Soft

  Firmy wg branży, Medycyna i zdrowie, Inne
  Salon kosmetyczny Soft oferuje wiele zabiegów kosmetycznych dla kobiet oraz mężczyzn. Gabinet posiada nowoczesny sprzęt oraz doświadczonych pracowników z bogatą wiedzą. Gwarantowane są zabiegi na najwyższym poziomie. W ofercie znaleźć można makijaż permanentny, zabiegi laserowe, zabiegi pielęgnacyjn
 • energiapomorze.pl

  Firmy wg branży, Energetyka
  Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę Spółki Energia Pomorze. Nasza siedziba znajduje się w Koszalinie a działalność w branży energetycznej prowadzimy już od wielu lat. W zakres świadczonych usług wchodzi dostarczanie energii elektrycznej, gazu ziemnego, instalacje fotowoltaiczne
 • Kosmetyki Naturalne Kraków - Biofresa

  Sklepy internetowe
  Stosując naturalne kosmetyki znajdujące się w naszej ofercie troszczycie się nie tylko o swoje zdrowie, ale także o środowisko. Jeśli zależy wam na zdrowej żywności i znalezieniu odpowiednich zamienników, dla pospolitych dań warto zajrzeć do naszego sklepu ze zdrową żywnością. U nas z pewnością nie
 • Emtor - Wózki Widłowe

  Motoryzacja i transport
  Emtor jest firma oferującą kompleksowe zaopatrzenie w sprzęt magazynowy napędzany prądem lub paliwem ciekłym. Wózki, podnośniki widłowe, ciągniki, wózki autonomiczne i wózki wysokiego składowania to tylko przykłady oferowanych produktów. W ofercie znajdują się ponadto maszyny używane, a także możliw
 • teais.pl

  Firmy wg branży, Przemysł chemiczny, Chemia budowlana
  Hydroizolacje, kleje, materiały izolacyjne, a ponadto posadzki, chodniki i środki antyadhezyjne, to oferta firmy TEAIS. Jesteśmy Specjalistycznym Producentem Materiałów Chemii Budowlanej w Poznaniu. W naszej ofercie znajdą Państwo także tynki, zaprawy i specjalne tynki oraz materiały gruntujące. Inn
 • AiM Serwis- serwis drukarek

  Firmy wg branży, Elektronika, Komputery i internet
  Zapoznaj się z ofertą firmy AiM Serwis. w ofercie znajduje się sprzedaż, naprawa i serwis drukarek. W naszym sklepie nabyć można oprogramowania, kasy fiskalne, urządzenia biurowe, kserokopiarki i drukarki. Skorzystaj już dziś - wybierz najlepsze jakości sprzęty do swojego biura!
 • Centrum Rehabilitacji Best Care

  Medycyna i zdrowie, Lekarze, gabinety, Placówki, instytuty itp.
  Centrum Rehabilitacji Best Care istnieje już od ponad 8 lat. Posiadamy dwie siedziby w Warszawie – w dzielnicach Bemowo oraz Bielany. Oferowane usługi, wykonywane wyłączne przez magistrów fizjoterapii, to między innymi masaż leczniczy, terapia manualna, trening medyczny oraz fizykoterapia.

hoga.pl

MAREK BOCHENEK


Firma prowadzi powiernictwo inwestycyjne, ekspertyzy budowlane, projekty i nadzory. Na stronie jest oferta i adres. więcej »
Ocena:

Nord Investments S.A.


Strona prowadzona przez biuro zajmujące się szeroką gamą usług związanych z budownictwem. Firma oferuje usługi z zakresu: konsultingu gospodarczego, ekspertyz, koncepcji, projektów budowlanych, projektów wykonawczych i kosztorysów. Firma specjalizuje się w obsłudze oczyszczalni ścieków, zakładów przemysłowych i banków. Strona informuje o posiadanych referencjach i bieżących inwestycjach (wraz ze zdjęciami). więcej »
Ocena:

Obliczenia wytrzymałościowe konstrukcji

Kategorie: 

Zespół inżynierów wykonuje obliczenia i analizy wytrzymałościowe konstrukcji inżynierskich. Specjalizuje się w obliczeniach słupów linii elektroenergetycznych i wież antenowych. Ocenia zużycie i prognozuje czas bezpiecznej pracy konstrukcji. O ich ofercie i sposobach pracy przeczytasz na stronie. więcej »
Ocena:

Polish Energy Partners S.A.


Spółka prowadzi program wdrażania na rynku krajowym technologii kotłowni i ciepłowni bliższych odbiorcom i o mniejszych mocach. Program przewiduje instalacje kojarzone układów węglowych, gazowych i gazowo-parowych. Spółka modernizuje systemy ciepłownicze i kotłownie. Przygotowuje projekty restrukturyzacji przemysłu cieplowniczego i energatycznego. więcej »
Ocena:

Polski Związek Inzynierów i Techników Budownictwa

Kategorie: 

Samorządowe stowarzyszenie naukowo techniczne zrzeszające na zasadzie dobrowolności inżynierów i techników budownictwa. Celem jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych członkow związku. Na stronie informacje o oddziałach regionalnych, publikacjach branżowych i aktywności organizacji. więcej »
Ocena:

Polskie Stowarzyszenie Budowniczych Domów

Kategorie: 

Organizacja pozarządowa skupiająca przedsiebiorców budowlanych. Celem jest stymulowanie rozwoju budownictwa przez stworzenie lobby budowlanego. O celach i formach działania oraz strukturach organizacji na stonie internetowej. więcej »
Ocena:

Pracownia Autorska Nr 10


Pracownia Nr 10 oferuje usługi projektów z zakresu: urbanistyki i planowania przestrzennego miast i dzielnic, budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej, obiektów sportowych i rekreacyjnych, oświaty (w tym szkoły specjalne), służby zdrowia, opieki społecznej, adaptacji i rewaloryzacji obiektów zabytkowych, modernizacji i adaptacji obiektów istniejących, wnętrz i mebli. Firma prowadzi także nadzór autorski. więcej »
Ocena:

Pracownia Geologiczno-Inżynierska

Kategorie: 

Pracownia Geologiczno-Inżynierska od ponad dziesięciu lat świadczy usługi geologiczne na terenie całej centralnej Polski. Wykonuje geologiczne badania gruntu (wiercenia i sondowania gruntów), opracowuje dokumentacje geologiczno-inżynierskie i dokumentacje geotechniczne pod inwestycje budowlane takie jak biurowce, hale, magazyny, drogi, mosty, sieci wodno-kanalizacyjne, domki jednorodzinne, czy przydomowe oczyszczalnie ścieków. więcej »
Ocena:

Pracownia Projektowa "Pion"


Strona poświęcona pracowni projektowej oferującej: wielobranżowe projekty obiektów nowych i remontowanych, kosztorysowanie, nadzory autorskie i inwestorskie oraz doradztwo i opinie techniczne. więcej »
Ocena:

pracownia usług projektowych poskart

Kategorie: 

Kompleksowa obsługa firm z zakresu prawa ochrony środowiska, DOKUMENTACJE, OPŁATY, KONSULTACJE, SZKOLENIA, Certyfikaty energetyczne, projektowanie terenów zielonych więcej »
Ocena:

Pracownie Konserwacji Zabytków nad Łódką Sp. z o.o


Strona poświęcona łódzkiej pracowni konserwacji zabytków. Pracownia ta wykonuje prace budowlane i budowlano-konserwatorskie, działalność gospodarczą w zakresie ochrony dóbr kultury i środowiska kulturowego. Ponadto pracownia świadczy usługi w zakresie wykonawstwa badań i ekspertyz dokumentacji w szerokim zakresie. więcej »
Ocena:

Projektowanie Budowlane mgr inż. Bogumiła Prokop


Strona firmy zajmującej się projektowaniem konstrukcji domków jedno- i wielorodzinnych, obiektów handlowych użyteczności publicznej i przemysłowych zarówno o konstrukcji żelbetowej jak i stalowej. Firma ponadto oferuje nadzory budowlane, ekspertyzy i opinie budowlane. więcej »
Ocena:

Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe "Interprojekt" Sp. z o.o


Firma interprojekt działa w szeroko pojmowanej branży budowlanej. Firma świadczy usługi m.in.: projektowania, orzeczeń, przeglądów, kosztorysów, analiz, mykologii, inwentaryzacji, bvadań podłożą i geologii. Na stronie zapoznać się można ze szczegółowym asortymentem świadczonych usług i historią firmy. więcej »
Ocena:

Przedsiębiorstwo wiertnicze Geonurt

Kategorie: 

W ofercie usługi w zakresie geologii inżynierskiej, geotechniki, piezometrów, wierceń złożowych i rozpoznawczych, studni, sond, badań dana morza, rzek i jezior. więcej »
Ocena:

PZITB O/RZESZÓW

Kategorie: 

Samorządowa organizacja dobrowolnych członków działająca na rzeczpodnoszenia kwalifikacji i wiedzy zawodowej zrzeszonych oraz promująca dobre budownictwo. więcej »
Ocena:

RAYART


Strona firmy doradczo-budowlanej oferującej: osuszanie budynków, izolacje przeciwwilgociowe, odgrzybianie, ekspertyzy budowlane, remonty, adaptacje, prowadzenie inwestycji i wycenę nieruchomości. Na stronie więcej informacji o profilu firmy. więcej »
Ocena:

Samodzielna Pracownia Technicznej Kontroli Zapór IMGW w Dobczycach

Kategorie: 

Pracownia realizuje prace w zakresie: ekspertyz obiektów budowlanych gospodarki wodnej i obwałowań przeciwpowodziowych oraz projektowania nowych, prowadzenia badań geofizycznych i geologicznych, sporządzania operatów hydrologicznych, opracowywania raportów i ocen oddziaływania na środowisko inwestycji zagrażających środowisku lub mogących pogorszyć jego stan. Na rozbudowanej stronie znajdziesz bardziej szczegółowe informacje o firmie i jej ofercie, a także dane na temat: metodyki badań, opracowania, publikacje, zdjęcia oraz inne materiały. więcej »
Ocena:

Sigma s.c.

Kategorie: 

Strona biura projektowo-konsultacyjnego. Na stronie oferta biura i spis realizacji ze zdjęciami. więcej »
Ocena:

Sonitus - akustyka wnętrz, ochrona przeciwdźwiękowa.

Kategorie: 

Projekty akustyki wnętrz, akustyka budowlana, pomiary poziomu dźwięku, czasu pogłosu, izolacyjności akustycznej. więcej »
Ocena:

Spółdzielnia Architektów "Pro Arte"


Pro Arte jest działającą od 15 lat spółdzielnią skupiającą archtiktów z Warszawy i okolic. Spółdzielnia ta wykonała dotychczas ponad 340 projektów i studiów z zakresu: urbanistyki i planowania przestrzennego miast i dzielnic, budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej, obiektów sportowych i rekreacyjnych, rewaloryzacji obiektów zabytkowych oraz usługi inwestorskie. więcej »
Ocena:

TECHNIKAD Sp. z o.o.


Przedsiębiorstwo wdraża technikę diagnostyczną dla urządzeń wirnikowych i innych przenoszących drgania i obciążenia na konstrukcje budowlane. Na stronie oferta programów oraz usług, dane adresowe. więcej »
Ocena:

Tomar Sp. z o.o


Zakład Usług Technicznych, Handlu i Produkcji "Tomar" jest przedsiębiorstem prowadzącym dwutorową działalność. Z jednej strony firma zajmuje się budownictwem (ekspyrtyzy budowlane i projekty techniczne), z drugiej zaś zajmuje się sprzedażą, serwisem i doradztwem w zakresie sprzętu PC. więcej »
Ocena:

TPI Sp. z o.o.

Kategorie: 

Działalność firmy koncentruje się na następujących sektorach: geodezji i budownictwie (m.in. doradztwie, dostawach, szkoleniach i serwisie związanymi z technologią pomiarów optycznych ), przemyśle (w tym np. na rozwiązywaniu problemów natury geometrycznej w procesie produkcji) oraz oprogramowaniu. Na rozbudowanej stronie firmy poznasz wszelkie szczegóły dotyczące jej działalności i oferty. więcej »
Ocena:

Unipol-Projekt Sp. z o.o

Kategorie: 

Prezentacja firmy posiadającej wieloletnie doświadczenie na rynku projektów architektonicznych i budownictwa. W ofercie firmy znajdują się: projekty techniczne wielobranżowe, wykonawstwo wielobranżowe, zastępstwo inwestorskie i GRI oraz nadzory techniczne i ekspertyzy budowlane. więcej »
Ocena:

Usługi Projektowe w zakresie budownictwa ogólnego


Zakres świadczonych na terenie powiatów świdnickiego, dzierżoniowskiego i wałbrzyskiego usług obejmuje: wyceny nieruchomości, kosztorysowanie, inwentaryzacje budowlane oraz instalacji, ekspertyzy techniczne i nadzory. Szczegóły - na stronie. więcej »
Ocena:

1 2 3 4 5