Nowo dodane strony

 • Okularove.pl

  Sklepy internetowe, Inne
  Sklep online z okularami korekcyjnymi. Okularove oferuje szkła i ramki wykonane z wysokiej jakości materiałów. Klienci mają również szeroki wybór wzorów. Od klasycznej elegancji po najnowsze trendy mody i nietypowe kolory oraz kształty. Po więcej informacji i szczegółową ofertę zapraszamy na naszą s
 • Glany wegańskie - glany24.pl

  Sklepy internetowe, Obuwie
  Glany damskie oraz glany męskie? Tak, dostaniesz je właśnie u nas. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na naszą ofertę? Przede wszystkim należy mieć na uwadze samą jakość naszego obuwia. Dzięki temu ich użytkownik spokojnie przechodzi w nich niejeden sezon. Są one bardzo trwałe. Jednak po naszej o
 • borelia.eu Wykrywanie boreliozy

  Firmy wg branży, Usługi
  Centrum Medycyny Naturalnej AS MED w Krakowie to nowoczesne metody diagnostyki, która nie obciąża organizmu, umożliwia uzyskać dodatkową wiedzę i pozbyć się uciążliwych schorzeń a ich ciężkich objawów. W swojej pracy korzystamy z generatora plazmowego Rife’a, który wykorzystuje falę plazmatyczną o b
 • Maszyny Drukarskie DLM

  Nauka i technika
  Rozwój technologiczny sprawia, że maszyny drukarskie, które pojawiają się na rynku muszą stanowić połączenie nie tylko wysokiej jakości finalnego druku, ale i szybkości aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W biegu codziennego życia ludzie nie mają czasu na długi czas oczekiwani
 • Elektryk w Krakowie Paweł Kękuś

  Firmy wg branży, Elektryka - sprzęt, usługi
  Planujesz remont swojego mieszkania? Elektryk Kraków wykonuje kompleksowe usługi elektryczne instalacyjne oraz konserwatorskie. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie dbając o użyteczność i funkcjonalność oraz bezpieczeństwo użytkowania naszych systemów. Sprawdź szeroką ofertę naszych usług na st
 • ts-koncept.pl Budowa domów Niemce

  Firmy wg branży, Budownictwo
  TS-KONCEPT to profesjonalna firma budowlana z długoletnim doświadczeniem w branży. Jej siedziba mieści się w Niemcach w województwie lubelskim. W zakres świadczonych przez firmę usług wchodzi projektowanie domów i architektury ogrodowej, budowa domów i montaż instalacji (w tym także fotowoltaiki i p
 • fotoogniwa-polska.pl

  Firmy wg branży, Budownictwo
  Systemy fotowoltaiczne, panele fotowoltaiczne, eco ogrzewanie oraz turbiny wiatrowe oferuje firma FOTOOGNIWA z Gdyni. Specjalizujemy się w dostawie nowoczesnych systemów zasilania energią ze źródeł odnawialnych z wykorzystaniem siły wiatru czy energii słońca. Wszystkie urządzenia, które znajdują się
 • www.pokarmpszczeli.pl

  Zwierzęta, Owady
  Produkcją i dystrybucją wysokogatunkowych pokarmów dla pszczół zajmuje się firma HOLGER FOOD Sp. z o.o. w Luboniu. Oferujemy gotowe do użycia produkty, które w pełni zaspokoją zapotrzebowanie żywieniowe pszczół, co ułatwi pracę pszczelarzy. W ofercie mamy syrop glukozowo-fruktozowy stosowany jako po
Tu jesteś » Strona główna » Firmy wg branży » Targi » Inne

hoga.pl

11. Krajowe Targi Książki

Kategorie: 

Podstawowe informacje na temat 11. Krajowych Targów Książki. Ponadto lista wystawców i imprez towarzyszących oraz szczegółowe olany hal i stoisk targowych. więcej »
Ocena:

Anticon


Targi Konserwacji i Renowacji Zabytków. W serwisie informacje o terminarzu zgłoszeń, zakresie tematycznym i wydarzeniach towarzyszacych oraz wystawcach. więcej »
Ocena:

AudioShow

Kategorie: 

Strona największej w Polsce wystawy urządzeń audio/video i kina domowego, odbywającej sie rokrocznie w Warszawie. Zawiera kalendarz imprezy, spis wystawców, artykuły z prasy oraz wiele różnych informacji przydatnych zwiedzającym. więcej »
Ocena:

Domexpo

Kategorie: 

Targi gospodarstwa domowego i elektroniki konsumpcyjnej w Poznaniu. Zakres tematyczny, historia, oraz termin. więcej »
Ocena:

DOMEXPO - Targi Artykułów Gospodarstwa Domowego

Kategorie: 

Domexpo - to targi artykułów gospodarstwa domowego, które odbędą się w Poznaniu w dniach 24-26 września br. Na stronie informacje, termin zgłoszenia. więcej »
Ocena:

Domexpo - Targi Artykułów Gospodarstwa Domowego i Elektroniki Konsumpcyjnej

Kategorie: 

Na stronie Domexpo znajdziesz informacje ogólne i dotyczące zgłoszenia na targi. Ponadto katalog wystawców, informacje dla odwiedzjących oraz dotyczące pzryznania Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich. więcej »
Ocena:

Eko-Las

Kategorie: 

Targi gospodarki leśnej, przemysłu drzewnego i ochrony środowiska, połączone z programem pokazów maszyn i sprzętów pracujących w naturalnych warunkach terenowych Borów Tucholskich. więcej »
Ocena:

GEA


Międzynarodowe Targi GEA jednoczą branże od geodezji, leśnictwa, budownictwa i architektury do przedsiębiorstw zajmujących się dostarczaniem energii elektrycznej, wody, ciepła, instytucji odpowiedzialnych za telekomunikację, drogi i koleje, transport lotniczy i wodny, ekologów i geografów, inżynierów przestrzeni. Łączącą tak różne obszary działalności jest prężnie rozwijającą się geoinformatyka obrazowa i systemy informacji przestrzennej (GIS). Zakres tematyczny Targów GEA: Systemy Informacji Przestrzennej (GIS), Geodezja i Fotogrametria, Systemy Lokalizacji i Nawigacji Satelitarnej (GPS), Systemy Plotowania i Reprodukcji. więcej »
Ocena:

HORECA - IX Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii

Kategorie: 

Na stronie znajdziecie informacje o IX Międzynarodowych Targach Wyposażenia Hoteli i Gastronomii, a wśród nich m.in.: program, listę wystawców,zakres branżowy i cennik. więcej »
Ocena:

II Targi Wyposażenia Sklepów - Krak Shop'2001

Kategorie: 

Strona informuje o II Targach Wyposażenia Sklepów odbywających się w maju w Krakowie. Na stronie zamieszczono formularz zgłoszeniowy, zakres branżowy oraz info o imprezach towarzyszących. więcej »
Ocena:

III Międzynarodowe Targach Kolejnictwa "Kolej 2000"

Kategorie: 

Zaproszenie i krótka charakterystyka targów kolejnictwa oraz odbywających się równolegle z nimi I Targów Entuzjastów Kolei "Kolej Moje Hobby" i I Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficzny "Kolej w Fotografii".
więcej »
Ocena:

Impresja 2003

Kategorie: 

Oficjalna strona kolejnej już Wystawy Szkła, Porcelany i Sztućców "Impresja 2003". Czas trwania wystawy: lipiec-sierpień 2003. Na stronie: lista wystawców, galeria zdjęć, plan dojazdu oraz inne informacje o wystawie. więcej »
Ocena:

INTERFLOWER - 10. Targi Architektury Krajobrazu, Ogrodnictwa i Kwiaciarstwa

Kategorie: 

Strona targów, których tematyką są: architektura krajobrazu, ogród, działka i taras, dom, przetwórstwo owocowo-warzywne, miód i produkty przczelarskie oraz ogrody zimowe. Znajdziesz tu wykaz dziedzin oraz dokumenty zgłoszeniowe (w formacie .pdf). więcej »
Ocena:

InvestCity 2000

Kategorie: 

Targi Inwestycyjne Miast Polskich - Poznań 21-24.11.2000. Na stronie znaleźć można informacje ogólne o targach, ich programie oraz o wystawcach. więcej »
Ocena:

Laboratorium, Controla, Optica

Kategorie: 

Targi dotyczące sprzętu laboratoryjnego, wyposażenia, aparatury do badań naukowych, elementów optycznych i techniki światłowodowej. więcej »
Ocena:

Łowy - Wędka - Pies

Kategorie: 

Polskie targi łowiectwa. Formularze zgłoszeniowe, możliwość zamówienia zabudowy stoiska. więcej »
Ocena:

Międzynarodowa Wystawa Zabezpieczeń - Securex 2001

Kategorie: 

Oficjalna strona Międzynarodowej Wystawy Zabezpieczeń odbywającej się w Poznaniu w dniach 20-23.02.2001r. Znajdziesz na niej zakres tematyczny, program imprezy oraz formularz zgłoszeniowy. więcej »
Ocena:

Międzynarodowe konferencje i targi nieruchomości REFE

Kategorie: 

Międzynarodowa konferencja i targi nieruchomości REFE to cyliczne imprezy z branży nieruchomości. Jest jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez tego typu w Europie. Konferencje i targi nieruchomości REFE odbywają się we Wrocławiu 2 razy w roku. Więcej szczegółów - na stronie. więcej »
Ocena:

Międzynarodowe Targi Pomorza i Kujaw

Kategorie: 

Strona ogólnopolskich Targów Ekologicznych i Targów Młynarskich, Piekarniczych i Cukierniczych. Znajdziesz tu informacje o tematyce targów oraz o terminach i powierzchniach wystawienniczych. więcej »
Ocena:

Międzynarodowe Targi Technik Sanitarnych, Grzewczych, Gazowych i Klimatyzacji INSTAL EXPO

Kategorie: 

Na oficjalnej stronie targów znajdziesz informacje dla wystawiajacych (warunki uczestnictwa, formularz zgłoszeniowy i konkurs) oraz dla odwiedzających (o targach i wystawcy). więcej »
Ocena:

Ministerstwo Gospodarki - Departament Promocji Gospodarczej

Kategorie: 

Ministerstwo Gospodarki przedstawia system wsparcia finansowego na rzecz polskich przedsiębiorstw uczestniczących w imprezach targowo-wystawienniczych za granicą. więcej »
Ocena:

MLECZNA REWIA 2000 3. Międzynarodowe Targi Mleczarstwa

Kategorie: 

Program, rodzaj, pomieszczenia, organizator - czyli podstawowe informacje o targach mleczarskich. więcej »
Ocena:

MSPO 2000

Kategorie: 

Strona Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego. Porócz zakresu branżowego, listy wystawców i programu targów znajdziesz na niej wykaz towarzyszacych konferencji. więcej »
Ocena:

Multimedia

Kategorie: 

Strona informująca o Targach Technik Audiowizualnych i Wydawnictw Multimedialnych, które odbędą się pod koniec kwietnia 2001 roku w Poznaniu. Znajdziecie tu adres miejsca, w którym odbędzie się impreza. więcej »
Ocena:

Ochrona i Bezpieczeństwo 2000

Kategorie: 

Targi "Ochrona i Bezpieczeństwo" są imprezą poświęconą ochronie i bezpieczeństwu, życia, zdrowia i mienia człowieka oraz jego otoczeniu, według bloków tematycznych: ochrona mienia, bezpieczny transport, agencje ochrony, ochrona osób i bezpieczeństwo pracy, ratownictwo-ochrona życia i zdrowia, klęski żywiołowe, ochrona celna i graniczna, ochrona środowiska, bezpieczne prowadzenie firmy oraz towarzystwa ubezpieczeniowe. więcej »
Ocena:

1 2