Nowo dodane strony

 • SEM Doradcy Łódź

  Firmy wg branży, Marketing i pokrewne
  Jeżeli poszukujecie sposobu na to, aby zaistnieć w internecie to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wykonujemy strony internetowe oraz sklepy internetowe oraz inne witryny. Również zajmujemy się pozycjonowaniem i reklamą nowych stron internetowych. Jeżeli jesteście zainteresowani to zapras
 • Kancelaria radców prawnych Sobczak & Maciejewska

  Prawo i podatki, Informacje_o_kancelariach, Adwokaci
  Jeśli zależy Ci na fachowej poradzie prawnej i szukasz doświadczonych radców prawnych, zapoznaj się z ofertą łódzkiej Kancelarii Sobczak Maciejewska. Oferują ona wsparcie oraz kompleksowe doradztwo m.in. w zakładaniu i rejestrowaniu spółek, prawie rodzinnym i spadkowym. Porady udzielane są także onl
 • Profesjonalne wsparcie informatyczne

  Komputery i internet
  Nie daj się wirusom, zawieszeniom systemu czy innym usterkom systemu informatycznego! Wybierz Soft Group Wojciech Mioduszewski. Jesteśmy po to, aby zapewnić Ci profesjonalny support w zakresie rozwiązań IT. Czym się zajmujemy? Integrujemy systemy informatyczne, optymalizujemy procesy biznesowe, zarz
 • Typy na jutro Kodbonusowy

  Sport, Sport
  Wejdź na stronę kodbonusowy.com i sprawdź wszystkie nadchodzące wydarzenia sportowe, które będziesz mógł poznać bliżej i obstawić z pomocą szczegółowych analiz. Sprawdź jakie informacje może zaoferować Tobie strona.
 • kotly-piece.pl

  Firmy wg branży, Ogrzewania
  Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy DRAGON. Jesteśmy producentem i dystrybutorem kotłów centralnego ogrzewania, które cenione są przez klientów z całego kraju. W naszej ofercie znaleźć można kotły retortowe, zasypowe, tłokowe, na pellet, 5 klasy oraz EcoDesign. Prowadzimy oprócz
 • Magiczna Tęcza

  Firmy wg branży, Budownictwo drewniane, Inne
  Magiczna Tęcza działa od 2007 roku. Jest to firma produkcyjna, zajmująca się tworzeniem wymarzonych dla dzieci placów zabaw. Domki dla dzieci, zestawy zabawowe, klasyczne huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownice - wszystko wykonane z drewna i najwyższej jakości materiałów. Na stronie można przeczytać o wy
 • budohit.com cięcie betonu śląskie

  Firmy wg branży, Budownictwo
  Budohit to profesjonalna, funkcjonująca od 1999 roku firma świadcząca szeroki zakres usług w branży budowlanej. Dysponuje ona specjalistycznymi maszynami umożliwiającymi wykonywanie prac takich jak wiercenie otworów, cięcie betonu i asfaltu, frezowanie, szlifowanie, rozbiórki, wyburzenia, wklejanie
 • Skup samochodów / AutoZłom / Złomowanie aut

  Ekonomia, Autokomisy, Przemysł maszynowy
  Skup samochodów, który prowadzimy na terenie województwa Śląskiego przy naszej stacji demontażu pojazdów ( auto złom ) zachęca Klientów do sprzedaży auta za gotówkę oraz złomowania starego pojazdu, nasz auto skup to firma działająca nieprzerwanie od wielu lat, która dzięki wysokim cenom skupu aut or

hoga.pl

INTER GET UP - Promocja Przedsiębiorczości w UE - Istytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UJ


INTER GET UP jest międzynarodowym projektem realizowanym w ramach unijnego projektu europejskiego INTERREG IIIC. Podstawowym celem programu jest rozwój przedsiębiorczości w krajach UE poprzez wspieranie procesu tworzenia nowych, poprawę efektywności istniejących małych i średnich firm oraz zwiększenie współpracy regionalnej w UE. więcej »
Ocena:

Investor


Firma pośredniczy w sprzedaży linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń, gotowych towarów i surowców pochodzących z upadłości firm z UE. Posiada oferty z różnych sektorów gospodarki, zapewnia kompleksową obsługę każdej transakcji. Szczegóły i oferta - na stronie. więcej »
Ocena:

Items Polska - Ochrona i kształtowanie środowiska


Celem i zadaniem firmy jest ochrona i kształtowanie środowiska. Oferta obejmuje m.in.: ochronę wód, gospodarkę odpadami, domy syberyjskie z bali. Items współpracuje z firmami w Rosji i na Ukrainie, a także w Polsce i innych krajach europejskich. Po pełne i szczegółowe informacje na temat firmy zajrzyj na stronę. więcej »
Ocena:

Kanadyjsko - Polska Fundacja Przedsiębiorczości


Strona założonej przez rząd RP fundacji, której zadaniem jest pomoc w tworzeniu i rozwoju małych oraz średnich przedsiębiorstw w Polsce m.in. poprzez ich finansowe wpieranie, a także świadczenie im usług szkoleniowo-doradczych. Na stronie znajdziesz bardziej szczegółowe dane na temat inicjatywy, w tym np.: informacje o kadrze menedżerskiej, wykaz oddziałów banku z fundacją współpracujących, szczegóły na temat programów kredytowych i szkoleń oraz wniosek wstępny o przyznanie pomocy. Strona w wersjach: polskiej i angielskiej. więcej »
Ocena:

Kancelaria Radcy Prawnego JOACHIM HILLA


Kancelaria Prawna zajmująca się obsługą prawną międzynarodowych stosunków gospodarczych. więcej »
Ocena:

KCI GROUP

Kategorie: 

KCI GROUP - fundusze unijne, fundusze strukturalne, dotacje unijne, dotacje dla przedsiębiortsw, export, praca w Anglii. Po szczegółowe informacje zajrzyj na stronę. więcej »
Ocena:

Mimic Corp. Ltd - Twój partner w Chinach

Kategorie: 

Mimic jest firmą konsultingową oferującą szeroki zakres usług dotyczących rynku Chin. Wymiana handlowa - eksport oraz import, outsourcing, obsługa projektów inwestycyjnych, analiza i badania rynku, kojarzenie partnerów. więcej »
Ocena:

Nadwyżki


Ta strona może ci pomóc sprzedać nadwyżki produkcyjne bez kłopotów i załatwiania zbędnych formalności. Po darmowej rejestracji każdy może zamieścić tu swoją ofertę lub też skorzystać z już zamieszczonej (czasem tobie potrzeba towaru, który kto inny ma w nadmiarze). Serwis Nadwyzki.com łączy kupujących i sprzedających z rynku polskiego i krajów hiszpańskojęzycznych (Ameryka Płd., Ameryka Środkowa, Filipiny, itd.) działających w różnych sektorach gospodarki. Dodatkowo znajdziesz tu garść Euro-informacji i notki prasowe. więcej »
Ocena:

Polonia Business


Katalog stron WWW skierowany do businessmanów prowadzących interesy z firmami polonijnymi. więcej »
Ocena:

POLSKA WYSTAWA NARODOWA - Internetowa Giełda Kontaktów

Kategorie: 

Podczas Polskiej Wystawy Narodowej w Sankt-Petersburgu w dniach 16 -19 czerwca 2003 roku odbędzie się Polsko-Rosyjska Giełda Kontaktów Handlowych. Ta strona internetowa ma posłużyć pomocą w nawiązywaniu polsko-rosyjskich kontaktów handlowych. Znajdziesz na niej m.in. charakterystykę i regulamin targów, ofertę rosyjskich firm, porady praktyczne i galerię zdjęć. więcej »
Ocena:

Polski eksport - Katalog - Poland-export.pl


Polskie towary oraz usługi w Europie. Polski eksport towarów na rynku europejskim. Działalność polskich eksporterów w Poland Export. Eksportuj razem z katalogiem polskich eksporterów! więcej »
Ocena:

Polskie Izby Gospodarcze


Krajowa Izba Gospodarcza Centrum Promocji Sp. z o.o., Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza, Polsko-Białoruska Izba Handlowo-Przemysłowa - kojarzenie partnerów z Polski, Rosji, Białorusi, Ukrainy, Kazachstanu i innych krajów. Na stronie informacje o targach, misje gospodarcze, szkolenia, pomoc prawna, certyfikacje, badania rynku. więcej »
Ocena:

Polsko-Rosyjski Portal Współpracy Gospodarczej

Kategorie: 

Witryna przeznaczona jest dla eksporterów i producentów zarówno z Polski jaki i z Rosji. Znajdziesz tutaj m.in. katalog firm. więcej »
Ocena:

Polsko-Rosyjski Serwis Komercyjny


Serwis został stworzony w celu ułatwienia kontaktów - biznesowych oraz międzyludzkich - pomiędzy firmami i przedsiębiorcami z Polski i z krajów b. ZSRR. więcej »
Ocena:

Rosyjsko-polski vortal współpracy gospodarczej

Kategorie: 

Rosyjsko-polska baza firm. Wprowadzenie firm Polskich na rynek rosyjski. Reklama, marketing, certyfikacja towarów, odnalezienie kontrahenta, obsługa prawna i celna w Rosji. więcej »
Ocena:

SOGO – Handel Zagraniczny i Doradztwo Biznesowe

Kategorie: 

W ofercie firmy znajdziesz pośrednictwo handlowe i doradztwo w obrocie krajowym i zagranicznym, wyszukiwanie i kojarzenie partnerów handlowych, obsługę i negocjacje kontraktów, usługi doradcze w zakresie rozwoju przedsiębiorstw itp. więcej »
Ocena:

SUG-ICOBICAS-INFO - Kontakty międzynarodowe


Raporty z poleceniem od firm zagranicznych poszukujących współpracy z firmami polskimi. Bazy danych, Wirtualny market produktów najwyższej jakości. Usługi marketingowo-konsultingowe dla przedsiębiorców. Promocja i reklama międzynarodowa. więcej »
Ocena:

Targowy Dom POLAND


Usługi prawne na Wschodzie, certyfikacja w Rosji i Ukrainie, marketing na Wschodzie. Więcej informacji - na stronie. więcej »
Ocena:

Terminal Gost-R - certyfikacja w Rosji i na Ukrainie

Kategorie: 

Strona firmy zajmującej się certyfikacją w Rosji i na Ukrainie oraz usługami prawnymi w tych krajach. Znajdziesz tu ofertę i dane kontaktowe. więcej »
Ocena:

w.e.c. trade & consulting


Doradztwo i kompleksowa obsługa handlu zagranicznego - baza ofert handlowych firm polskich i zagranicznych. Firma oferuje m.in. usługi poszukiwania partnerów handlowych w Unii Europejskiej, a także: doradztwo prawne, windykację, usługi lingwistyczne i liczne rodzaje szkoleń. Szczegóły - na stronie. więcej »
Ocena:

WBHZ MARCUS

Kategorie: 

Strona Wirtualnego Biura Handlu Zagranicznego. Ideą jest sprzedaż wyrobów polskich producentów zagranicę. Chcesz zapoznać się ze szczegółami? Zajrzyj. więcej »
Ocena:

WBHZ MARCUS

Kategorie: 

Wirtualne Biuro Handlu Zagranicznego świadczy usługi związane z pomocą w wyszukiwaniu potencjalnych partnerów w innych krajach, zainteresowanych wyrobami lub usługami firm krajowych. Na stronie istnieje możliwość zarówno złożenia bezposredniej oferty sprzedaży lub usług, jak i zgłoszenia zapotrzebowania na towary lub usługi. Dodatkowo można tu znaleźć informacje o systemie barteru, a także o możliwości podjęcia pracy w firmie. więcej »
Ocena:

Wizy do Rosji

Kategorie: 

Wizy do Rosji, zezwolenia na pracę, reklama i inne usługi związane z działalnością na Wschodzie. więcej »
Ocena:

Wydział Ekonomiczno-Handlowy Ambasady Polskiej w Kijowie


Wydział Ekonomiczny Ambasady w Kijowie przygotował dla internautów szczegółowo przygotowany raport ze stanu ukraińskiej gospodarki, obrotu towarami, handlu, własności, pracy i innych części gospodarki. Praktyczne kompendium wiedzy z tej dziedziny. więcej »
Ocena:

Wydział Ekonomiczno-Handlowy Ambasady Polskiej w Kopenhadze


Wydział Ekonomiczny z Kopenhagi zaprasza do zapoznania się z sytuacją gospodarczą Danii, polsko-duńską wymianą handlową, duńskimi inwestycjami w Polsce i przewodnikiem po rynku duńskim. Na stronie także zbiór ciekawych adresów w Danii. więcej »
Ocena:

1 2 3