Nowo dodane strony

 • Świetny blog bukmacherski

  Sport, Zakłady bukmacherskie, Serwisy informacyjne
  Odważnie pisany i prowadzony blog na temat zakładów bukmacherskich. Na tym blogu możemy znaleźć wiele informacji oraz nowości związanych z tematyką zakładów bukmacherskich. Warto jest odwiedzić tego bloga z powodu rzetelności informacji oraz staranności, z jaką przygotowywane są artykuły. Dodatkowo
 • Blog o zakładach sportowych

  Sport, Zakłady bukmacherskie, Serwisy informacyjne
  Witryna internetowa opisująca legalne firmy bukmacherskie oraz wszystko co jest związane z polską bukmacherką. Jakość każdego wpisu pod kątem wiedzy bukmacherskiej jest zadziwiająca. Artykuły o bonusach bukmacherskich oraz nowych taktykach typowania są zawsze bardzo szybko dostępne na tym blogu, w p
 • Polska witryna o zakładach sportowych

  Sport, Zakłady bukmacherskie, Serwisy informacyjne
  Polska strona na internecie o zakładach sportowych. Przygotowana przez ludzi z wiedzą na temat typów sportowych - z myślą o początkujących graczach zakładów bukmacherskich – znaleźć na niej możemy najnowsze taktyki oraz porady na temat bukmacherki. Niemalże codzienne publikacje są dobrym przykładem
 • Witryna o zakładach sportowych

  Sport, Zakłady bukmacherskie, Serwisy informacyjne
  Witryna internetowa o zakładach sportowych z Polskimi korzeniami. Możemy na niej znaleźć ciekawe artykuły o taktykach typowania zakładów bukmacherskich oraz opisy najnowszych bonusów oferowanych przez legalnych, Polskich bukmacherów.
 • mikud.pl

  Firmy wg branży, Urządzenia
  Jest nam niezwykle miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy M.I.K.U.D. z Gliwic. Od 2015 roku zajmujemy się montażem, demontażem i konserwacją urządzeń dźwignicowych a swoje usługi świadczymy na terenie województwa śląskiego. Można nam powierzyć montaż techniczny, montaż instalacji zasilających, we
 • Noclegi Villa Viva Ciechocinek

  Turystyka i podróże, Inne, Baza noclegowa
  Villa Niva pensjonat Ciechocinek położony jest w okolicy słynnej tężni, gdzie wiele osób przyjeżdża w celu zregenerowania swoich sił. Oferta pozwala na wypoczynek w Ciechocinku zarówno dla osób indywidualnych, jak i grup, w tym także dla rodzin. Pensjonat oferuje masaże lecznicze oraz kąpiele solank
 • Gabinet ginekologiczny Lublin

  Medycyna i zdrowie, Ginekologia i położnictwo
  Lekarze specjaliści prof. dr hab. Anna Kwaśniewska oraz dr hab. n. med Wojciech Kwaśniewski zapraszają do nowoczesnego gabinetu ginekologiczno-położniczego. Doświadczeni praktycy oferują profesjonalną pomoc i opiekę w zakresie ginekologii i położnictwa. W obszarze ich działań znajduje się monitorowa
 • Agencja interaktywna IN

  Komputery i internet
  Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie promocji firmy w wyszukiwarce, zarówno tej mobilnej, jak i stacjonarnej. Sprawimy, że Państwa strona będzie dobrze widoczna. Na swoim koncie posiadamy setki zrealizowanych projektów. Jesteśmy skuteczni i precyzyjni, potrafimy wyciągać wnioski. Pracujemy w zg

hoga.pl

Powiat Ziemski Wałbrzych


Powiat Wałbrzyski leży w południowo-zachodniej części Polski na terenie województwa dolnośląskiego, położony jest w Sudetach Środkowych w obrębie Pogórza Wałbrzyskiego, Gór Wałbrzyskich, Kamiennych i Sowich. W skład powiatu wchodzą gminy: Boguszów-Gorce, Jedlina Zdrój, Szczawno Zdrój, Głuszyca, Mieroszów, Czarny Bór, Stare Bogaczowice oraz Walim. Na stronie zamieszczono informacje o powiecie i jego gminach, ich szczegółową charakterystykę, dane o władzach, atrakcjach turystycznych oraz zabytkach. więcej »
Ocena:

Region Wałbrzyski

Kategorie: 

Serwis powstały w 1997 roku jako inicjatywa Sejmiku Samorządowego Województwa Wałbrzyskiego. Można tutaj znaleźć informacje o ofercie inwestycyjnej regionu, firmach i instytucjach mających tutaj siedziby. Zamieszczono dane dotyczące turystyki, kultury i wydarzeń regionalnych oraz archiwum z najważniejszymi dokumentami i publikacjami. Najważniejszą jego częścią są strony internetowe poszczególnych miast i gmin regionu, będące kopalnią wiedzy o tym terenie, jego właściwościach, historii i kulturze. więcej »
Ocena:

Serwis informacyjny powiatu Dzierżoniowskiego

Kategorie: 

Na stronie można zaczerpnąć informacje o władzach powiatu (rada i zarząd, kompetencje, dane teleadresowe), poznać jego ofertę turystyczną i kulturalną; dowiedzieć się, czego mogą od tej jednostki samorządu mogą oczekiwać potencjalni inwestorzy. Zamieszczono także aktualne wiadomości z życia regionu. więcej »
Ocena:

Starostwo Powiatowe w Kamiennej Górze

Kategorie: 

Na stronie powiatu leżącego w południowej części województwa dolnośląskiego, na granicy Sudetów Zachodnich i Środkowych można znaleźć informacje o historii, gospodarce i kulturze regionu. Zlokalizowane na tym terenie firmy prezentują swoją ofertę handlową, natomiast władze samorządowe chwalą się swoimi zabytkami, walorami turystycznymi oraz Specjalną Strefą Ekonomiczną Małej Przedsiębiorczości. więcej »
Ocena:

Tajemnice Dolnego Śląska i nie tylko


Strona poświęcona tajemnicom ostatniej wojny - podziemnym fabrykom, bunkrom i skarbom głównie z terenów Dolnego Śląska, ale również z innych regionów kraju. więcej »
Ocena:

Towarzystwo Dolnośląskie w Chicago

Kategorie: 

Organizacja niedochodowa, skupiająca byłych mieszkańców i miłośników Dolnego Śląska przebywających obecnie poza granicami kraju z siedzibą klubu w Chicago (USA). więcej »
Ocena:

Urząd Gminy Kłodzko


Na stronie można znaleźć dane dotyczące właściwości klimatycznych i geograficznych gminy stanowiącej centrum Ziemi Kłodzkiej. Przedstawiono tutaj szczegółowo ofertę inwestycyjną, zamieszczono także informacje na temat historii regionu oraz trochę zdjęć. więcej »
Ocena:

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego


Odwiedzając tę stronę można zapoznać się ze strukturą organizacyjną urzędu, strategią rozwoju województwa dolnośląskiego, oraz informacjami Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Zamieszczono także Serwis Biura Programów Operacyjnych z danymi na temat programów pomocowych Unii Europejskiej realizowanych na terenie województwa. więcej »
Ocena:

Zamki, pałace i dwory Dolnego Śląska


Studenci historii sztuki Uniwersytetu Wrocławskiego prezentują na swojej stronie realizowany program, który ma na celu turystyczną i kulturalną promocję Dolnego Śląska. Przedstawiają oni na wstępie krótki rys historyczny tego regionu oraz kilka zdjęć obiektów zabytkowych. więcej »
Ocena:

Związek Miast i Gmin Książańskich


Celem Stowarzyszenia jest ochrona interesów samorządu terytorialnego w sferze turystyki, rekreacji, wypoczynku, ochrona walorów przyrodniczych i krajobrazowych jak również koordynacja wszelkich przedsięwzięć służących wzajemnie korzystnym przemianom w regionie. więcej »
Ocena:

1 2 3 4 5 6