Nowo dodane strony

 • Stomatologia Wichlińscy

  Ekonomia
  Szukasz sprawdzonego gabinetu stomatologicznego w Krakowie, któremu będziesz mógł powierzyć swój uśmiech? Bez względu na to, czy potrzebujesz specjalistów z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, dziecięcej czy chirurgii, skontaktuj się z Stomatologia Wichlińscy. Profesjonalne podejście do
 • Hydraulik Warszawa - z nami warto. Pogotowie hydrauliczne w Warszawie i okolicach.

  Firmy wg branży
  Instalujemy, naprawiamy lub wymieniamy urządzenia sanitarne dowolnego producenta. Czyszczenie rur i eliminowanie zatorów, wymiana i instalacja muszli klozetowej, umywalki, wanny, bidetu, miksera, montaż i podłączanie kabiny prysznicowej, Instalacja i naprawa systemów grzewczych w domach prywatnych.
 • Mabudo

  Firmy wg branży, Budownictwo mieszkaniowe, Dom i wnętrza
  Realizacja inwestycji zazwyczaj wymaga ogromnych nakładów nie tylko środków, ale także czasu. W przypadku wykorzystania technologii MABUDO Rapid® może być inaczej! Zbuduj szybko dom lub budynek dla Twojego biznesu nie tracąc przy tym na jakości i dokładności wykonania. Firma MABUDO od lat opiera swo
 • KDB Ubezpieczenia na życie

  Ekonomia, Ubezpieczenia, Agenci
  Firma KDB Sp. z o. o. w ciągu kilkunastu lat doradził tysiącom Klientów w wyborze najkorzystniejszego ubezpieczenia. Pomagamy, ale także przeprowadzamy przez proces przy minimum formalności. Zapewniamy naszym klientom kompleksową usługę, w której zakres wchodzą między innymi: ubezpieczenia na życie,
 • Kredyty Wolne Zawody

  Firmy wg branży, Ekonomia
  Konsultanci KredytyWolneZawody.pl pomogą Ci znaleźć najlepszą w danej chwili ofertę kredytu skierowaną do osób wykonujących wolne zawody, takie jak: Adwokaci, Lekarze, Notariusze, Księgowi, Architekci, Doradcy Podatkowi, Radcy Prawni, Lekarze Stomatologii, Lekarze Weterynarii, Położne, Pielęgniarki,
 • neduo.pl - sklep z tanimi zabawkami

  Sklepy internetowe, Zabawki
  Szukasz zabawek dla dzieci i zastanawiasz się nad tym, które sklepy mogą zaspokoić Twoje oczekiwania? W takiej sytuacji musisz o czymś wiedzieć — proponujemy zabawki z różnymi bohaterami (można powiedzieć, że nasza oferta to nawiązanie do seriali, jak i filmów kinowych). Warto także podkreślić prom
 • Marketing w branży medycznej - Medio

  Ekonomia, Usługi inne
  Marketing medyczny – skorzystaj z pomocy ekspertów. Agencja PR Medio zajmuje się promowaniem usług, tworząc kampanie dla konkretnych placówek medycznych. Obsługuje zarówno małe kliniki, jak i szpitale. Firma tworzy identyfikacje wizualne, zajmuje się doradztwem biznesowym, SEO, SEM oraz kwestią soci
 • Nauka pływania w Warszawie

  Sport, Pływanie, Medycyna i zdrowie
  Nauka pływania w Warszawie dla dorosłych prowadzona przez wykwalifikowanego trenera i instruktora pływania. Jesteś osobą dorosłą i chcesz nauczyć się pływać? Pomogę Ci. Dzięki lekcją pływania zwiększysz swoje bezpieczeństwo i nabędziesz nowe umiejętności na całe życie. Dodatkowo wzmocnisz swój organ

hoga.pl

KOBIETA - nie całkiem serio :)

Kategorie: 

Encyklopedia kobiety... tylko z przymrużeniem oka: atlas, powiedzenia, różnice między mężczyzną, psychika, analiza, prawdy, wygląd (w jaki sposób mężczyzna analizuje wzrokiem spotkaną na ulicy kobietę), seks, aplikacje, dywagacje, z pamiętnika kierowcy oraz różne (piwo vs kobieta - 39:20, dialog z mężczyzną, bankomat, babka z klasą, teściowe, Informatyka w ujęciu szczególnym, mowa ciała, reguły, co myślą a co mówią, po wizycie u fryzjera). więcej »
Ocena:

kolektyw.olewka

Kategorie: 

Miejsce w sieci dla ludzi leniwych konstruktywnie. Znajdziesz tu nieco "głupafek" i innych tekstów, nie do końca poważnych ;) więcej »
Ocena:

Kpiarz Krakowski - wydanie internetowe


Internetowa postać pisma satyrycznego: redakcja, galeria, felietony, wiersze, artykuły i inne teksty drukowane w normalnym (papierowym) wydaniu. więcej »
Ocena:

Kreweta Home Page

Kategorie: 

Na stronie znajdziesz dawkę humoru, śmieszne zdjęcia, stereogramy, iluzje optyczne, sms-y, dzwonki do nokii i inne podobne rzeczy. więcej »
Ocena:

Kulinarne Nowinki Babci Marynki


Czy chcesz poznać przyczyny wzbogacenia języka polskiego o nowe, wartościowe wyrażenia (np. "oframugęwłebsięwalnięcie", czy "wewyrzespanie")? A może chciałbyś zapoznac się z wykazem usług oferowanych przez Solidarny Ruch Obrony Czystej Ziemi? Ta strona zapewni ci sporą dawkę humoru, monentami nieco absurdalnego. więcej »
Ocena:

LE PATAFIAN informator niekulturalny


Luksusowy serwis rozrywkowy nie tylko dla rolników. Humor bułgarski, rumuński i albański. więcej »
Ocena:

Literatura absurdu


Wydawnictwo specjalizujące się w prozie absurdalnej. Śmiertelnie niepoważny portal satyryczny. więcej »
Ocena:

LO w Andrychowie


Oficjalna strona Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie. Autorzy zamieścili tutaj informacje na temat historii szkoły, składu grona pedagogicznego, osiągnięć uczniów, olimpiad i konkursów oraz działalności szkolnych kół zainteresowań. Na stronie znajdziesz również materiały o Andrychowie, hydepark oraz humor z zeszytów. więcej »
Ocena:

LO w Krynicy


Oficjalna strona Liceum Ogólnokształcącego im. mjr Henryka Sucharskiego w Krynicy. Na stronie zostały zamieszczone informacje dotyczące: historii placówki, patrona, rady pedagogicznej, uczniów, szkolnych wydarzeń i aktualności. Ponadto znajdziesz materiały na temat nowej matury, kącik humoru, galerię zdjęć oraz forum dyskusyjne. więcej »
Ocena:

Maciej Gałuszka


Autor strony uderza w najczulsze męskie punkty - znajdziesz tutaj przede wszystkim vademecum kulturysty i galerię pięknych pań. Dla tych, którzy przede wszystkim cenią sobie słowo pisane zbiór zabawnych tekstów oraz kilka downloadów do ściągnięcia. więcej »
Ocena:

Maciej Pałys


Prawie wszystko o autorze strony oraz jego zainteresowaniach. Na stronie również materiały do wykładów z zarządzania, napisy z murów, galeria etykietek z tanich win oraz kilka porad dla zamierzających stworzyć własną stronę internetową. więcej »
Ocena:

Maciek Homepage


Strona prywatna mieszkańca Pabianic, na której znajdziesz kody do gier, trochę humoru oraz coś o zarabianiu w internecie. więcej »
Ocena:

MAGIA - radosna twórczość współzesnych czarodziejów

Kategorie: 

Od wieków magia była żródłem wszelkiego zamieszania na świecie. Autorzy strony mają nadzieję, że ich zaklęcia takich efektów nie dadzą, ale ..... kto wie? Jak się ktoś uprze .... :) więcej »
Ocena:

Malpahaha


Strefa 51, sekcja zwłok kosmity, zaginiona cywilizacja - to tylko niektóre ze znajdujących się na stronie działów. Oprócz tego znajdziesz tu informacje o zarabianiu przez internet oraz garść śmiesznych SMS-ów. więcej »
Ocena:

Megahumor


Obszerna kolekcja dowcipów podzielonych na kategorie m.in.: Clinton i Lewiński, humor z zeszytów szkolnych, przychodzi baba do lekarza, sportowe, o dziewczynach i kobietach, a także windowsowe błędy, wierszyki, buźki na irc oraz XIII Księga Pana Tadeusza. więcej »
Ocena:

Michał Zacharzewski - Strona Domowa


Joel umieścił na stronie wyniki Festiwali Filmowych w Gdyni, listę polskich filmów, które cieszyły się największą frekwencją kinową oraz scenariusze kilku z nich (m.in. Rejs). Poza tym dawka humoru oraz kilka aplikacji do pobrania. więcej »
Ocena:

Michał Żołnierczyk


Dla poprawy humoru: kolekcja zabawnych obrazków, dźwięków zbiór, tekstów biblioteka oraz programów we flashu kilka. Jeżeli tylko pieniądze potrafią poprawić ci nastrój - o zarabianiu w sieci porad garść. więcej »
Ocena:

Mirosław Kłos - strona domowa

Kategorie: 

Na stronie znajdziesz dużo humoru m.in. dlaczego piwo lepsze od kobiety, podobieństwa kobiety i modemu, zemsta blondynek, zapowiedzi z automatycznej sekretarki, test "Czy jesteś teraźniejszy?". Można również znaleźć pliki kofiguracyjne do gier Quake II i III. więcej »
Ocena:

Moja powtórka z rozrywki

Kategorie: 

Obszerny i łatwy w nawigacji materiał do rozbawienia każdego: parę piosenek z "60 minut na godzinę", Andrzeja Waligórskiego, teksty z kabaretu "Dudek", "Starsi panowie", jak nie tłumaczyć filmów, rodzaje dowodów matematycznych, Reduta Nortona i inne. więcej »
Ocena:

Motyla Noga - strona domowa

Kategorie: 

Na stronie znajdziesz przede wszystkim informacje o autorze oraz jego znajomych. Ponadto kilka słów o Proszowicach - rodzinnym mieście autora oraz kolekcja zabawnych tekstów. więcej »
Ocena:

Na luzie

Kategorie: 

Kawały i zabawne opowiadanka. więcej »
Ocena:

New & Fun


Zbiór śmiesznych tekstów oraz kilku rysunków satyrycznych (również do ściągnięcia w formie spakowanej - EXE). więcej »
Ocena:

Nie tylko dla orłów

Kategorie: 

Kolekcja wielu satyrycznych tekstów: opowieści z deszczykiem, z pamiętnika doktora Wyciora, klechdy sezonowe, las człowieka, zatrzymane w kadrach, wiersze najszczersze, część artystyczna. więcej »
Ocena:

Nokia Textarts


Jeżeli chcesz w nietypowy sposób przekazać swoje uczucia bliskiej Ci osobie, koniecznie odwiedź stronę. Znajdziesz tutaj pokaźny zbiór textartów różnej treści od erotycznych wyznań do zabawnych wierszyków. Ponadto spora dawka programów do Nokii, bramka sms, forum, chat oraz kilka ciekawostek. więcej »
Ocena:

Noout

Kategorie: 

Znajdziesz tu programy, humor, animacje, filmiki i zdjęcia, a także ciekawe linki. Trochę informacji jak poradzić sobie z różnymi programami. więcej »
Ocena:

1 2 3 4 5 6