Nowo dodane strony

 • www.ombgroup.pl

  Firmy wg branży, Maszyny specjalistyczne
  Sprzedaż hurtowa i detaliczna urządzeń prasowalniczych, szeroki wybór wytwornic pary, stoły prasowalnicze, toppery i prasy do formowania odzieży to zaledwie część bogatej oferty firmy OMB GROUP Sp. z o.o. z Łodzi. Od wielu lat zaopatrujemy branżę tekstylną w wysokiej klasy urządzenia marek tj. Comel
 • www.darodruk.pl

  Firmy wg branży, Urządzenia
  DARO-DRUK Dariusz Wójcik z Wrocławia oferuje sprzedaż wysokiej jakości urządzeń drukujących oraz materiałów eksploatacyjnych, a naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. Zapewniamy profesjonalną obsługę - konsultacje oraz fachową pomoc techniczną, także tę posprzedażo
 • www.notariuszszczecin.com.pl

  Prawo i podatki, Notariusze
  Akty notarialne, zeznanie, przechowywanie dokumentów, pieniędzy i/lub papierów wartościowych oferuje notariusz Aleksandra Buchaniewicz-Rydyńska, która w Szczecinie świadczy profesjonalne usługi notarialne w ramach Kancelarii Notarialnej Notariusz Aleksandry Buchaniewicz-Rydyńskiej. Jako osoba zaufan
 • www.intercar.zgorzelec.pl

  Motoryzacja i transport, Motoryzacja
  Zakup aut nowych i używanych w promocyjnych cenach, serwis oraz części, w tym również serwis klimatyzacji to zakres oferty, jaką dysponuje INTER-CAR w Zgorzelcu. Na rynku usług motoryzacyjnych działamy cały czas od lat 80, dziś oferując swoje usługi w zakresie kilku jednostek, gdzie obsługujemy samo
 • www.solidlink.pl

  Firmy wg branży, Dystrybutorzy
  Dystrybucją podzespołów i urządzeń automatyki przemysłowej zajmuje się firma SOLID LINK Sp. z o.o. z Wrocławia, która na rynku funkcjonuje od 1996 r. Specjalizujemy się w dystrybucji przekaźników półprzewodnikowych, a w swojej ofercie dysponujemy wielu producentów polskich i zagranicznych. Obsługuje
 • www.adbreklama.pl

  Firmy wg branży, Reklama
  Produkcją liter 3D, wydruków wielkoformatowych, a ponadto szyldów, witryn i rollup’ów, od lat zajmuje się ADB REKLAMA w Ożarowie Mazowieckim. Specjalizujemy się w tworzeniu wizerunku reklamowego, realizując kompleksową obsługę zarówno klientów indywidualnych, firm, jak i instytucji. W naszej ofercie
 • Megascena.pl - Światło, Dźwięk, Technologia, Emocje!

  Sklepy internetowe
  Sklep muzyczny megascena.pl zaopatruje jednostki prywatne i państwowe w sprzęt sceniczny, estradowy i studyjny. W ofercie znajdziecie oświetlenie sceniczne, nagłośnienie, podesty i konstrukcje sceniczne, ukulele i inne instrumenty, sztuczne rośliny i wiele więcej. Jesteśmy bezpośrednim i oficjaln
 • www.hydrasklad.pl

  Firmy wg branży, Technika grzewcza
  HYDRASKŁAD - GRUPA SBS Czesław Wójcicki w Sieradzu w ciągu 20 lat swojej działalności firma wyspecjalizowała się w technice grzewczej i sanitarnej, gwarantując kompletne systemy wodociągowe, kanalizacyjne oraz rozbudowany asortyment techniki grzewczej z uwzględnieniem zasad ekologii. W naszej oferci

hoga.pl

Małopolskie Forum Edukacji Europejskiej

Kategorie: 

Strona organizacji, której celem jest przygotowywanie rozmaitych grup społecznych w rejonie od Bielska Białej po Przemyśl, do pełnego zrozumienia wyzwań wiążących się z integracją Polski z Unią Europejską, wykorzystując potencjał naukowy Krakowa. Można tutaj znaleźć informacje o realizowanych projektach oraz planowanych programach. więcej »
Ocena:

Master Condulting

Kategorie: 

Firma zajmuje się doradztwem podczas przygotowywania wniosków unijnych, sprawozdawczości i audytów. Prowadzi ocenę projektów, szkolenia menedżerskie i doradztwo kadrowe. więcej »
Ocena:

Mircze

Kategorie: 

Gmina Mircze jest jedną z największych gmin województwa lubelskiego. Położona we wschodniej jego części, w bezpośrednim sąsiedztwie z Ukrainą. Na stronie znajdziesz historię i walory przyrodnicze gminy, informacje o gospodarce itp. więcej »
Ocena:

Młodzieżowe Centrum Unii Europejskiej


Serwis zawiera informacje na temat Młodzieżowego Centrum Unii Europejskiej. Dowiesz się tutaj o organizacjach międzynarodowych oraz o prawach człowieka. więcej »
Ocena:

Nasza Polityka

Kategorie: 

Strona poświęcona jest polityce i intergracji z Unią Europejską. więcej »
Ocena:

Nowa Komuna

Kategorie: 

Jeśli wątpisz by integracja Europy w ramach Unii Europejskiej miała sens to myślisz dokładnie tak samo jak autorzy tej strony. więcej »
Ocena:

Ośrodek Informacji i Dokumentacji Europejskiej Kancelarii Sejmu

Kategorie: 

Strony internetowe OIDE Kancelarii Sejmu zawierają informacje o Unii Europejskiej, jej instytucjach i politykach, Konwencie, rozszerzeniu, a przede wszystkim o działalności Sejmu w zakresie integracji europejskiej (dostosowaniu prawa, sejmowych debatach nt. UE, pracach sejmowej Komisji Europejskiej). więcej »
Ocena:

Ośrodek Myśli Politycznej

Kategorie: 

Strona stowarzyszenia zajmującego się działalnością edukacyjną i naukową z zakresu filozofii politycznej i stosunków międzynarodowych. Jest również miejscem publicznej debaty nad zagadnieniami związanymi z polską doktryną państwową, w tym zwłaszcza nad problematyką ustroju państwa polskiego, polityką zagraniczną oraz integracją z Unią Europejską. Zawiera informacje o członkach i władzach, działalności publicystycznej i wydawniczej, a także realizowanych programach i przeprowadzonych konferencjach. więcej »
Ocena:

Podlaskie Centrum Informacji Europejskiej

Kategorie: 

Strona, działającego w ramach "Programu Informowania Społeczeństwa" o przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej, jednego z oddziałów Centr Informacji Europejskiej. Najogólniej mówiąc jego celem jest wspieranie procesu integracji poprzez różnorakie działania. Jeśli chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na stronę. więcej »
Ocena:

Polska Fundacja im. Roberta Schumana

Kategorie: 

Na stronie bieżące i archiwalne informacje związane z integracją, pliki i opracowania dotyczące Unii, podstrona poświęcona Szkolnym Klubom Europejskim oraz dostępny w plikach pdf Polski Kalendarz Europejski - pismo o wydarzeniach związanych z integracją naszego kontynentu. Gdy już to wszystko przeczytasz możesz zabrać głos w jednym z forów dyskusyjnych poświęconych jednoczeniu Europy lub rozwiązać komputerowy test wiedzy o Unii. więcej »
Ocena:

Powiatowe Centrum Informacji Europejskiej

Kategorie: 

Strona, przyjętego w maju 1999 roku przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, Programu Informowania Społeczeństwa, zakładającego utrzymywanie stałego popracia dla członkostwa Polski w UE. Dzięki serwisowi można zdobyć i poszerzyć wiadomości m.in. na temat: europejskich programów pomocowych, historii Unii, funkcjonowania jej instytucji i przebiegu negocjacji Polski. więcej »
Ocena:

Powiatowe Centrum Informacji Europejskiej w Kołobrzegu

Kategorie: 

PCIE jest ogólnodostępną placówką, gromadzącą i udostępniającą mieszkańcom powiatu kołobrzeskiego wiedzę dotyczącą Unii Europejskiej. Podstawowym zadaniem PCIE jest: przygotowanie społeczności lokalnej do wejścia w struktury unijne, informowanie różnych grup społecznych o zaletach i skutkach integracji, inspirowanie inicjatyw proeuropejskich na terenie powiatu, tworzenie baz danych o Unii Europejskiej, organizowanie proeuropejskich szkoleń, konferencji i seminariów oraz pozyskiwanie grantów i funduszy pomocowych. więcej »
Ocena:


Program Leonardo Da Vinci

Kategorie: 

Strona poświęcona jednemu z trzech programów edukacyjnych Unii Europejskiej, który ma za zadanie wspierać międzynarodową współpracę w dziedzinie edukacji zawodowej w Europie. Jego długofalowym celem jest zniesienie barier istniejących dla Polaków na europejskim rynku pracy, zarówno przez polepszanie ich wizerunku za granicą, jak i przygotowanie do pracy w unijnych warunkach. Na stronie znajdziesz bardziej szczegółowe informacje o projekcie, jego celach i możliwościach skorzystania z niego. więcej »
Ocena:

Program Phare - Dialog Społeczny

Kategorie: 

Strona poświęcona zainicjowanemu przez Polski Rząd programu finansowanego ze środków pomocowych Unii Europejskiej. Jego celem jest rozszerzenie zakresu działania i wzmocnienie roli polskich organizacji pozarządowych w społeczeństwie polskim oraz poszerzenie ich możliwości. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat - zajrzyj na stronę. więcej »
Ocena:

Program TEMPUS A-Z System

Kategorie: 

Integracja Polski z Unią Europejską wymaga dostosowania polskich laboratoriów badawczych, dzięki odpowiednim akredytacjom, do laboratoriów europejskich, by mogły być uznawane za równorzędne. Na stronie informacje o tym wyzwaniu. więcej »
Ocena:

Punkt Informacji Europejskiej

Kategorie: 

Strona utworzonego przy Instytucie na rzecz Ekorozwoju punktu mającego dostarczać polskim organizacjom pozarządowym zajmującym się problemami ochrony środowiska i ekorozwoju informacji o działaniach Unii Europejskiej w ochronie środowiska oraz bieżących danych dotyczących ochrony środowiska w procesie negocjacji i integracji Polski z UE. Na stronie aktualności, wybrane przepisy Unii Europejskiej oraz FAQ. więcej »
Ocena:

Punkt Informacji Europejskiej - Miejska Biblioteka Publiczna w Polanicy Zdroju

Kategorie: 

Zgodnie z założeniami Programu Informowania Społeczeństwa przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Polanicy Zdroju powstał Punkt Informacji Europejskiej. Celem działania punktu jest informowanie obywateli miasta o procesie integracji Polski z Unią, popularyzacja wiedzy o niej, zasadach stowarzyszenia, a także historii, kulturze i gospodarce poszczególnych krajów członkowskich. Strona zawiera krótkie informacje na temat UE, linki do stron o powyższej tematyce, a także wykaz publikacji o Unii znajdujących się w Miejskiej Bibliotece w Polanicy Zdroju. więcej »
Ocena:

Regionalna Sieć Inwestorów Kapitałowych

Kategorie: 

RESIK.pl pełni funkcję kojarzenia małopolskich przedsiębiorców, poszukujących źródeł finansowania dla innowacyjnych projektów biznesowych, oraz inwestorów prywatnych, gotowych do zainwestowania swoich funduszy w interesujące przedsięwzięcia z szansą na sukces rynkowy. więcej »
Ocena:

Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Bydgoszczy

Kategorie: 

Strona jednego z Regionalnych Centr Informacji Europejskiej. Poprzez odnośniki do głównego serwisu informacyjnego Centrum Informacji Europejskiej UKIE można stąd dotrzeć do dokumentów i aktów prawnych związanych z integracją Polski z UE oraz przewodników: tematycznego i internetowego, również z Unią związanych. więcej »
Ocena:

Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Gdańsku

Kategorie: 

Centrum, działające przy Pomorskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Gdańsku, stawia sobie za cel upowszechnianie wiedzy i informacji na temat funkcjonowania struktur europejskich i postępów w procesie negocjacji Polski z UE wśród społeczności regionu, zwłaszcza wśród małych i średnich przedsiębiorstw, samorządów lokalnych, studentów i młodzieży szkolnej. Na stronie znajdziesz więcej informacji na temat tej działalności oraz obejrzysz efektowną panoramę Gdańska. więcej »
Ocena:

Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Katowicach

Kategorie: 

Strona katowickiego RCIE, stawiającego sobie za cel popularyzację wiedzy o Unii Europejskiej, zawiera aktualności, dane na temat ośrodka oraz biuletyny i materiały promocyjne placówki (do ściągnięcia w formacie pdf). więcej »
Ocena:

Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Kielcach

Kategorie: 

Ze strony kieleckiego RCIE, poprzez odnośniki, można dotrzeć do najprzeróżniejszych informacji o Unii Europejskiej zamieszczonych na innych stronach o integracji. więcej »
Ocena:

Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Koszalinie

Kategorie: 

Strona organizacji z Koszalina której podstawowym celem jest informowanie lokalnego społeczeństwa o procesie i aspektach integracji Polski z Unią Europejską. Jeśli chcesz poznać dokładniej zadania które Centrum przed sobą stawia, dowiedzieć się czegoś o jego genezie i zapoznać się z aktualności na jego temat - zajrzyj na stronę. Możesz także pobrać stąd publikacje na temat Unii i poczytać o współpracy Koszalina z miastami partnerskimi. więcej »
Ocena:

Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Łodzi

Kategorie: 

Na stronie łódzkiego RCIE, powstałego w ramach programu informowania społeczeństwa o integracji z Unią Europejską, znajdziesz wiele cennych materiałów związanych z procesem jednoczenia Europy. Wśród nich m.in.: aktualności, dokumenty i najważniejsze akty prawne związane z integracją (do ściągnięcia na dysk) oraz odnośniki do innych stron "unijnych". Ponadto dowiesz się czegoś o celach i zadaniach RCIE oraz przeczytasz publikacje ośrodka. więcej »
Ocena:

1 2 3 4