Nowo dodane strony

 • SFEO - Agencja SEM

  Komputery i internet
  Jeżeli szukasz profesjonalnej pomocy marketingowej dla swojej firmy to dzięki nam możliwe będzie dokonanie tego. Jako agencja sem działamy na rynku od długiego czasu i świadczymy stojące na najwyższym poziomie usługi, z których każda osoba będzie w stanie czerpać bardzo dużą radość i zadowolenie w s
 • Profesjonalne transmisje online

  Ekonomia
  Oferujemy wysokiej jakości transmisje telewizyjne oraz internetowe wzbogacone o spoty reklamowe oraz filmy promocyjne. Posiadamy doświadczony zespół oraz światowej klasy sprzęt, który zagwarantuje, że transmisja zostanie przekazana bez zakłóceń.
 • kruszywaags.com

  Firmy wg branży, Piasek, kruszywa
  Podczas budowy dróg wykorzystuje się dużą liczbę materiałów, a jakość każdego z nich wpływa na końcowy rezultat. Wytrzymałość nawierzchni drogi w dużej mierze zależy od użytego materiału takiego jak kruszywa krakow. Dlatego wybór rodzaju kruszywa drogowego jest bardzo rygorystyczny, ponieważ zależy
 • cscenter.pl

  Komputery i internet, Gry
  Fani Counter-Strike: Global Offensive i innych strzelanek oraz związanej z nimi tematyki e-sportu na pewno znajdą coś interesującego dla siebie w serwisie internetowym CSCenter.pl, choćby post o toczących się przygotowaniach do turnieju w e-sporcie przy okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Warto
 • Świat rodziców - Dla Ciebie o Twoim maluchu

  Komputery i internet
  Wychowanie dziecka może być znacznie prostsze i przyjemniejsze pod warunkiem posiadania odpowiedniej wiedzy na temat tego typu działań. Jak najbardziej warto tym samym odpowiednio podchodzić do sprawy i decydować się na sięgnięcie po nasze porady. Dzięki temu znacznie lepiej poradzisz sobie z opieką
 • Roznoszenie Ulotek Warszawa - kolportaż ulotek i dystrybucja

  Firmy wg branży, Katalogi firm, Akcje reklamowe
  RoznoszenieUlotekWarszawa.com jest firmą kolporterską oferującą roznoszenie ulotek i rozdawanie ulotek na terenie całej Warszawy. Dystrybucja obejmuje zarówno kolportaż ulotek, jak i gazetek reklamowych, katalogów, gazet i innych materiałów reklamowych.
 • www.carstyling.pl

  Firmy wg branży
  Firma CAR STYLING to profesjonalne studio związane z branżą motoryzacyjną. Jako jedni z pierwszych w Nowym Sączu wykonujemy usługi z dwóch nowatorskich dziedzin motoryzacyjnych - Auto Detailing oraz Smart Repair. Swoją pracę wykonujemy z pasją i doświadczeniem, dzięki czemu świadczone przez naszą je
 • Ekspert Ceneo - portal o grach i nowych technologiach

  Komputery i internet
  Jesteśmy prawdziwą skarbnicą wiedzy na temat nowych technologii. Nasz portal opisuje komputery, kwestie związane z grami oraz wiele innych interesujących zagadnień. Z tego też powodu każda osoba pasjonująca się nowymi technologiami będzie w stanie w naszym serwisie znaleźć wiele korzystnych informac

hoga.pl

Małopolskie Forum Edukacji Europejskiej

Kategorie: 

Strona organizacji, której celem jest przygotowywanie rozmaitych grup społecznych w rejonie od Bielska Białej po Przemyśl, do pełnego zrozumienia wyzwań wiążących się z integracją Polski z Unią Europejską, wykorzystując potencjał naukowy Krakowa. Można tutaj znaleźć informacje o realizowanych projektach oraz planowanych programach. więcej »
Ocena:

Master Condulting

Kategorie: 

Firma zajmuje się doradztwem podczas przygotowywania wniosków unijnych, sprawozdawczości i audytów. Prowadzi ocenę projektów, szkolenia menedżerskie i doradztwo kadrowe. więcej »
Ocena:

Mircze

Kategorie: 

Gmina Mircze jest jedną z największych gmin województwa lubelskiego. Położona we wschodniej jego części, w bezpośrednim sąsiedztwie z Ukrainą. Na stronie znajdziesz historię i walory przyrodnicze gminy, informacje o gospodarce itp. więcej »
Ocena:

Młodzieżowe Centrum Unii Europejskiej


Serwis zawiera informacje na temat Młodzieżowego Centrum Unii Europejskiej. Dowiesz się tutaj o organizacjach międzynarodowych oraz o prawach człowieka. więcej »
Ocena:

Nasza Polityka

Kategorie: 

Strona poświęcona jest polityce i intergracji z Unią Europejską. więcej »
Ocena:

Nowa Komuna

Kategorie: 

Jeśli wątpisz by integracja Europy w ramach Unii Europejskiej miała sens to myślisz dokładnie tak samo jak autorzy tej strony. więcej »
Ocena:

Ośrodek Informacji i Dokumentacji Europejskiej Kancelarii Sejmu

Kategorie: 

Strony internetowe OIDE Kancelarii Sejmu zawierają informacje o Unii Europejskiej, jej instytucjach i politykach, Konwencie, rozszerzeniu, a przede wszystkim o działalności Sejmu w zakresie integracji europejskiej (dostosowaniu prawa, sejmowych debatach nt. UE, pracach sejmowej Komisji Europejskiej). więcej »
Ocena:

Ośrodek Myśli Politycznej

Kategorie: 

Strona stowarzyszenia zajmującego się działalnością edukacyjną i naukową z zakresu filozofii politycznej i stosunków międzynarodowych. Jest również miejscem publicznej debaty nad zagadnieniami związanymi z polską doktryną państwową, w tym zwłaszcza nad problematyką ustroju państwa polskiego, polityką zagraniczną oraz integracją z Unią Europejską. Zawiera informacje o członkach i władzach, działalności publicystycznej i wydawniczej, a także realizowanych programach i przeprowadzonych konferencjach. więcej »
Ocena:

Podlaskie Centrum Informacji Europejskiej

Kategorie: 

Strona, działającego w ramach "Programu Informowania Społeczeństwa" o przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej, jednego z oddziałów Centr Informacji Europejskiej. Najogólniej mówiąc jego celem jest wspieranie procesu integracji poprzez różnorakie działania. Jeśli chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na stronę. więcej »
Ocena:

Polska Fundacja im. Roberta Schumana

Kategorie: 

Na stronie bieżące i archiwalne informacje związane z integracją, pliki i opracowania dotyczące Unii, podstrona poświęcona Szkolnym Klubom Europejskim oraz dostępny w plikach pdf Polski Kalendarz Europejski - pismo o wydarzeniach związanych z integracją naszego kontynentu. Gdy już to wszystko przeczytasz możesz zabrać głos w jednym z forów dyskusyjnych poświęconych jednoczeniu Europy lub rozwiązać komputerowy test wiedzy o Unii. więcej »
Ocena:

Powiatowe Centrum Informacji Europejskiej

Kategorie: 

Strona, przyjętego w maju 1999 roku przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, Programu Informowania Społeczeństwa, zakładającego utrzymywanie stałego popracia dla członkostwa Polski w UE. Dzięki serwisowi można zdobyć i poszerzyć wiadomości m.in. na temat: europejskich programów pomocowych, historii Unii, funkcjonowania jej instytucji i przebiegu negocjacji Polski. więcej »
Ocena:

Powiatowe Centrum Informacji Europejskiej w Kołobrzegu

Kategorie: 

PCIE jest ogólnodostępną placówką, gromadzącą i udostępniającą mieszkańcom powiatu kołobrzeskiego wiedzę dotyczącą Unii Europejskiej. Podstawowym zadaniem PCIE jest: przygotowanie społeczności lokalnej do wejścia w struktury unijne, informowanie różnych grup społecznych o zaletach i skutkach integracji, inspirowanie inicjatyw proeuropejskich na terenie powiatu, tworzenie baz danych o Unii Europejskiej, organizowanie proeuropejskich szkoleń, konferencji i seminariów oraz pozyskiwanie grantów i funduszy pomocowych. więcej »
Ocena:


Program Leonardo Da Vinci

Kategorie: 

Strona poświęcona jednemu z trzech programów edukacyjnych Unii Europejskiej, który ma za zadanie wspierać międzynarodową współpracę w dziedzinie edukacji zawodowej w Europie. Jego długofalowym celem jest zniesienie barier istniejących dla Polaków na europejskim rynku pracy, zarówno przez polepszanie ich wizerunku za granicą, jak i przygotowanie do pracy w unijnych warunkach. Na stronie znajdziesz bardziej szczegółowe informacje o projekcie, jego celach i możliwościach skorzystania z niego. więcej »
Ocena:

Program Phare - Dialog Społeczny

Kategorie: 

Strona poświęcona zainicjowanemu przez Polski Rząd programu finansowanego ze środków pomocowych Unii Europejskiej. Jego celem jest rozszerzenie zakresu działania i wzmocnienie roli polskich organizacji pozarządowych w społeczeństwie polskim oraz poszerzenie ich możliwości. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat - zajrzyj na stronę. więcej »
Ocena:

Program TEMPUS A-Z System

Kategorie: 

Integracja Polski z Unią Europejską wymaga dostosowania polskich laboratoriów badawczych, dzięki odpowiednim akredytacjom, do laboratoriów europejskich, by mogły być uznawane za równorzędne. Na stronie informacje o tym wyzwaniu. więcej »
Ocena:

Punkt Informacji Europejskiej

Kategorie: 

Strona utworzonego przy Instytucie na rzecz Ekorozwoju punktu mającego dostarczać polskim organizacjom pozarządowym zajmującym się problemami ochrony środowiska i ekorozwoju informacji o działaniach Unii Europejskiej w ochronie środowiska oraz bieżących danych dotyczących ochrony środowiska w procesie negocjacji i integracji Polski z UE. Na stronie aktualności, wybrane przepisy Unii Europejskiej oraz FAQ. więcej »
Ocena:

Punkt Informacji Europejskiej - Miejska Biblioteka Publiczna w Polanicy Zdroju

Kategorie: 

Zgodnie z założeniami Programu Informowania Społeczeństwa przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Polanicy Zdroju powstał Punkt Informacji Europejskiej. Celem działania punktu jest informowanie obywateli miasta o procesie integracji Polski z Unią, popularyzacja wiedzy o niej, zasadach stowarzyszenia, a także historii, kulturze i gospodarce poszczególnych krajów członkowskich. Strona zawiera krótkie informacje na temat UE, linki do stron o powyższej tematyce, a także wykaz publikacji o Unii znajdujących się w Miejskiej Bibliotece w Polanicy Zdroju. więcej »
Ocena:

Regionalna Sieć Inwestorów Kapitałowych

Kategorie: 

RESIK.pl pełni funkcję kojarzenia małopolskich przedsiębiorców, poszukujących źródeł finansowania dla innowacyjnych projektów biznesowych, oraz inwestorów prywatnych, gotowych do zainwestowania swoich funduszy w interesujące przedsięwzięcia z szansą na sukces rynkowy. więcej »
Ocena:

Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Bydgoszczy

Kategorie: 

Strona jednego z Regionalnych Centr Informacji Europejskiej. Poprzez odnośniki do głównego serwisu informacyjnego Centrum Informacji Europejskiej UKIE można stąd dotrzeć do dokumentów i aktów prawnych związanych z integracją Polski z UE oraz przewodników: tematycznego i internetowego, również z Unią związanych. więcej »
Ocena:

Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Gdańsku

Kategorie: 

Centrum, działające przy Pomorskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Gdańsku, stawia sobie za cel upowszechnianie wiedzy i informacji na temat funkcjonowania struktur europejskich i postępów w procesie negocjacji Polski z UE wśród społeczności regionu, zwłaszcza wśród małych i średnich przedsiębiorstw, samorządów lokalnych, studentów i młodzieży szkolnej. Na stronie znajdziesz więcej informacji na temat tej działalności oraz obejrzysz efektowną panoramę Gdańska. więcej »
Ocena:

Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Katowicach

Kategorie: 

Strona katowickiego RCIE, stawiającego sobie za cel popularyzację wiedzy o Unii Europejskiej, zawiera aktualności, dane na temat ośrodka oraz biuletyny i materiały promocyjne placówki (do ściągnięcia w formacie pdf). więcej »
Ocena:

Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Kielcach

Kategorie: 

Ze strony kieleckiego RCIE, poprzez odnośniki, można dotrzeć do najprzeróżniejszych informacji o Unii Europejskiej zamieszczonych na innych stronach o integracji. więcej »
Ocena:

Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Koszalinie

Kategorie: 

Strona organizacji z Koszalina której podstawowym celem jest informowanie lokalnego społeczeństwa o procesie i aspektach integracji Polski z Unią Europejską. Jeśli chcesz poznać dokładniej zadania które Centrum przed sobą stawia, dowiedzieć się czegoś o jego genezie i zapoznać się z aktualności na jego temat - zajrzyj na stronę. Możesz także pobrać stąd publikacje na temat Unii i poczytać o współpracy Koszalina z miastami partnerskimi. więcej »
Ocena:

Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Łodzi

Kategorie: 

Na stronie łódzkiego RCIE, powstałego w ramach programu informowania społeczeństwa o integracji z Unią Europejską, znajdziesz wiele cennych materiałów związanych z procesem jednoczenia Europy. Wśród nich m.in.: aktualności, dokumenty i najważniejsze akty prawne związane z integracją (do ściągnięcia na dysk) oraz odnośniki do innych stron "unijnych". Ponadto dowiesz się czegoś o celach i zadaniach RCIE oraz przeczytasz publikacje ośrodka. więcej »
Ocena:

1 2 3 4