Nowo dodane strony

 • Terminale, czytniki i drukarki kodów kreskowych oraz etykiet

  Firmy wg branży, Akcesoria i materiały, Inne
  Oferujemy szeroki asortyment sprzętu do automatycznej identyfikacji: czytniki i drukarki kodów kreskowych, terminale, etykiety, taśmy termo transferowe, terminale wózkowe, oprogramowanie, metkownice i metki, wagi sklepowe,liczarki pieniędzy,wyposażenie sklepów.Zapoznaj się z naszą ofertą.Sklep oferu
 • Płaszcze damskie - df.net.pl

  Sklepy internetowe, Odzież
  De Facto to sklep internetowy dla wszystkich gustownych Polek. Zapraszamy bardzo serdecznie pod adres www.DF.net.pl wszystkie kobiety, którym zależy na takich oto bluzkach, koszulach, kurtkach, płaszczach, spodniach, spódnicach, sukienkach czy żakietach, które są piękne, modne, od najlepszych produc
 • Trening osobisty katowice - magdaklimczak.com

  Sport, Kulturystyka, fitness, Inne dyscypliny
  Ze swoją ofertą wychodzę do mieszkańców Katowic, którzy chcą trenować pod okiem doświadczonego trenera personalnego. Nazywam się Magda Klimczak i jestem trenerem personalnym z pięcioletnim doświadczeniem. Zajmuję się wszystkim, a więc nie tylko pilnuję prawidłowego wykonywania ćwiczeń czy układam pl
 • Psycholog - redvoux.pl

  Ekonomia, Usługi inne
  W magazynie RedVoux robimy wszystko co w naszej mocy, aby co jakiś czas publikować bardzo ciekawe treści na takie tematy jak kobiety i mężczyźni, związki, ogólnie ludzie i relacje międzyludzkie. Piszemy również o stylu życia, biznesie czy związkach. Z całą pewnością jesteśmy takim magazynem, dzięki
 • Rachunkowość dla firm - kpir50.pl

  Ekonomia, Rachunkowość, podatki, Finanse
  Swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorców operujących w branży usługowej. Każdy z właścicieli firmy, który chce współpracować z efektywnym, a jednocześnie tanim podmiotem od prowadzenia księgowości, na pewno znajdzie tutaj coś dla siebie. Zajmiemy się wszystkim bez wyjątku. Z nami wystawianie faktur
 • Blog - wlozku.pl

  Komputery i internet, Portale, Internet
  Jeżeli szukacie serwisu internetowego traktującego na takie tematy jak seks, lifestyle, intymność, związki, etc., zapraszamy bardzo serdecznie do zajrzenia na stronę internetową włóżku.pl. Jesteśmy jednym z największych serwisów tego typu w Polsce - piszemy nie tylko o intymności, ale również na tem
 • Konsultacje prawne w Krakowie - WChwala

  Prawo i podatki, Radcy prawni
  Na stronę wchwala.com.pl. lub do siedziby kancelaria radców prawnych i doradców podatkowych Szczepańska Chwała Zapraszamy Klientów, którzy potrzebują porady prawnej. Oferujemy pomoc w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, podatkowego, finansowego, pracy i ubezpieczeń społecznych czy administracyjneg
 • Pracownicy z Ukrainy i Azji

  Firmy wg branży, Prawo i podatki, Mazowieckie
  Od ponad 10 lat wspieramy przedsiębiorców na terenie całego kraju w zaspokajaniu potrzeb kadrowych w szczególności rekrutujemy do pracy pracowników z Ukrainy, Białorusi, Rosji, Indii, Nepalu oraz zajmujemy się legalizacją ich pobytu i pracy w Polsce tj. uzyskujemy zezwolenia na pobyt czasowy, pobyt

hoga.pl

Małopolskie Forum Edukacji Europejskiej

Kategorie: 

Strona organizacji, której celem jest przygotowywanie rozmaitych grup społecznych w rejonie od Bielska Białej po Przemyśl, do pełnego zrozumienia wyzwań wiążących się z integracją Polski z Unią Europejską, wykorzystując potencjał naukowy Krakowa. Można tutaj znaleźć informacje o realizowanych projektach oraz planowanych programach. więcej »
Ocena:

Master Condulting

Kategorie: 

Firma zajmuje się doradztwem podczas przygotowywania wniosków unijnych, sprawozdawczości i audytów. Prowadzi ocenę projektów, szkolenia menedżerskie i doradztwo kadrowe. więcej »
Ocena:

Mircze

Kategorie: 

Gmina Mircze jest jedną z największych gmin województwa lubelskiego. Położona we wschodniej jego części, w bezpośrednim sąsiedztwie z Ukrainą. Na stronie znajdziesz historię i walory przyrodnicze gminy, informacje o gospodarce itp. więcej »
Ocena:

Młodzieżowe Centrum Unii Europejskiej


Serwis zawiera informacje na temat Młodzieżowego Centrum Unii Europejskiej. Dowiesz się tutaj o organizacjach międzynarodowych oraz o prawach człowieka. więcej »
Ocena:

Nasza Polityka

Kategorie: 

Strona poświęcona jest polityce i intergracji z Unią Europejską. więcej »
Ocena:

Nowa Komuna

Kategorie: 

Jeśli wątpisz by integracja Europy w ramach Unii Europejskiej miała sens to myślisz dokładnie tak samo jak autorzy tej strony. więcej »
Ocena:

Ośrodek Informacji i Dokumentacji Europejskiej Kancelarii Sejmu

Kategorie: 

Strony internetowe OIDE Kancelarii Sejmu zawierają informacje o Unii Europejskiej, jej instytucjach i politykach, Konwencie, rozszerzeniu, a przede wszystkim o działalności Sejmu w zakresie integracji europejskiej (dostosowaniu prawa, sejmowych debatach nt. UE, pracach sejmowej Komisji Europejskiej). więcej »
Ocena:

Ośrodek Myśli Politycznej

Kategorie: 

Strona stowarzyszenia zajmującego się działalnością edukacyjną i naukową z zakresu filozofii politycznej i stosunków międzynarodowych. Jest również miejscem publicznej debaty nad zagadnieniami związanymi z polską doktryną państwową, w tym zwłaszcza nad problematyką ustroju państwa polskiego, polityką zagraniczną oraz integracją z Unią Europejską. Zawiera informacje o członkach i władzach, działalności publicystycznej i wydawniczej, a także realizowanych programach i przeprowadzonych konferencjach. więcej »
Ocena:

Podlaskie Centrum Informacji Europejskiej

Kategorie: 

Strona, działającego w ramach "Programu Informowania Społeczeństwa" o przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej, jednego z oddziałów Centr Informacji Europejskiej. Najogólniej mówiąc jego celem jest wspieranie procesu integracji poprzez różnorakie działania. Jeśli chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na stronę. więcej »
Ocena:

Polska Fundacja im. Roberta Schumana

Kategorie: 

Na stronie bieżące i archiwalne informacje związane z integracją, pliki i opracowania dotyczące Unii, podstrona poświęcona Szkolnym Klubom Europejskim oraz dostępny w plikach pdf Polski Kalendarz Europejski - pismo o wydarzeniach związanych z integracją naszego kontynentu. Gdy już to wszystko przeczytasz możesz zabrać głos w jednym z forów dyskusyjnych poświęconych jednoczeniu Europy lub rozwiązać komputerowy test wiedzy o Unii. więcej »
Ocena:

Powiatowe Centrum Informacji Europejskiej

Kategorie: 

Strona, przyjętego w maju 1999 roku przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, Programu Informowania Społeczeństwa, zakładającego utrzymywanie stałego popracia dla członkostwa Polski w UE. Dzięki serwisowi można zdobyć i poszerzyć wiadomości m.in. na temat: europejskich programów pomocowych, historii Unii, funkcjonowania jej instytucji i przebiegu negocjacji Polski. więcej »
Ocena:

Powiatowe Centrum Informacji Europejskiej w Kołobrzegu

Kategorie: 

PCIE jest ogólnodostępną placówką, gromadzącą i udostępniającą mieszkańcom powiatu kołobrzeskiego wiedzę dotyczącą Unii Europejskiej. Podstawowym zadaniem PCIE jest: przygotowanie społeczności lokalnej do wejścia w struktury unijne, informowanie różnych grup społecznych o zaletach i skutkach integracji, inspirowanie inicjatyw proeuropejskich na terenie powiatu, tworzenie baz danych o Unii Europejskiej, organizowanie proeuropejskich szkoleń, konferencji i seminariów oraz pozyskiwanie grantów i funduszy pomocowych. więcej »
Ocena:


Program Leonardo Da Vinci

Kategorie: 

Strona poświęcona jednemu z trzech programów edukacyjnych Unii Europejskiej, który ma za zadanie wspierać międzynarodową współpracę w dziedzinie edukacji zawodowej w Europie. Jego długofalowym celem jest zniesienie barier istniejących dla Polaków na europejskim rynku pracy, zarówno przez polepszanie ich wizerunku za granicą, jak i przygotowanie do pracy w unijnych warunkach. Na stronie znajdziesz bardziej szczegółowe informacje o projekcie, jego celach i możliwościach skorzystania z niego. więcej »
Ocena:

Program Phare - Dialog Społeczny

Kategorie: 

Strona poświęcona zainicjowanemu przez Polski Rząd programu finansowanego ze środków pomocowych Unii Europejskiej. Jego celem jest rozszerzenie zakresu działania i wzmocnienie roli polskich organizacji pozarządowych w społeczeństwie polskim oraz poszerzenie ich możliwości. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat - zajrzyj na stronę. więcej »
Ocena:

Program TEMPUS A-Z System

Kategorie: 

Integracja Polski z Unią Europejską wymaga dostosowania polskich laboratoriów badawczych, dzięki odpowiednim akredytacjom, do laboratoriów europejskich, by mogły być uznawane za równorzędne. Na stronie informacje o tym wyzwaniu. więcej »
Ocena:

Punkt Informacji Europejskiej

Kategorie: 

Strona utworzonego przy Instytucie na rzecz Ekorozwoju punktu mającego dostarczać polskim organizacjom pozarządowym zajmującym się problemami ochrony środowiska i ekorozwoju informacji o działaniach Unii Europejskiej w ochronie środowiska oraz bieżących danych dotyczących ochrony środowiska w procesie negocjacji i integracji Polski z UE. Na stronie aktualności, wybrane przepisy Unii Europejskiej oraz FAQ. więcej »
Ocena:

Punkt Informacji Europejskiej - Miejska Biblioteka Publiczna w Polanicy Zdroju

Kategorie: 

Zgodnie z założeniami Programu Informowania Społeczeństwa przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Polanicy Zdroju powstał Punkt Informacji Europejskiej. Celem działania punktu jest informowanie obywateli miasta o procesie integracji Polski z Unią, popularyzacja wiedzy o niej, zasadach stowarzyszenia, a także historii, kulturze i gospodarce poszczególnych krajów członkowskich. Strona zawiera krótkie informacje na temat UE, linki do stron o powyższej tematyce, a także wykaz publikacji o Unii znajdujących się w Miejskiej Bibliotece w Polanicy Zdroju. więcej »
Ocena:

Regionalna Sieć Inwestorów Kapitałowych

Kategorie: 

RESIK.pl pełni funkcję kojarzenia małopolskich przedsiębiorców, poszukujących źródeł finansowania dla innowacyjnych projektów biznesowych, oraz inwestorów prywatnych, gotowych do zainwestowania swoich funduszy w interesujące przedsięwzięcia z szansą na sukces rynkowy. więcej »
Ocena:

Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Bydgoszczy

Kategorie: 

Strona jednego z Regionalnych Centr Informacji Europejskiej. Poprzez odnośniki do głównego serwisu informacyjnego Centrum Informacji Europejskiej UKIE można stąd dotrzeć do dokumentów i aktów prawnych związanych z integracją Polski z UE oraz przewodników: tematycznego i internetowego, również z Unią związanych. więcej »
Ocena:

Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Gdańsku

Kategorie: 

Centrum, działające przy Pomorskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Gdańsku, stawia sobie za cel upowszechnianie wiedzy i informacji na temat funkcjonowania struktur europejskich i postępów w procesie negocjacji Polski z UE wśród społeczności regionu, zwłaszcza wśród małych i średnich przedsiębiorstw, samorządów lokalnych, studentów i młodzieży szkolnej. Na stronie znajdziesz więcej informacji na temat tej działalności oraz obejrzysz efektowną panoramę Gdańska. więcej »
Ocena:

Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Katowicach

Kategorie: 

Strona katowickiego RCIE, stawiającego sobie za cel popularyzację wiedzy o Unii Europejskiej, zawiera aktualności, dane na temat ośrodka oraz biuletyny i materiały promocyjne placówki (do ściągnięcia w formacie pdf). więcej »
Ocena:

Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Kielcach

Kategorie: 

Ze strony kieleckiego RCIE, poprzez odnośniki, można dotrzeć do najprzeróżniejszych informacji o Unii Europejskiej zamieszczonych na innych stronach o integracji. więcej »
Ocena:

Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Koszalinie

Kategorie: 

Strona organizacji z Koszalina której podstawowym celem jest informowanie lokalnego społeczeństwa o procesie i aspektach integracji Polski z Unią Europejską. Jeśli chcesz poznać dokładniej zadania które Centrum przed sobą stawia, dowiedzieć się czegoś o jego genezie i zapoznać się z aktualności na jego temat - zajrzyj na stronę. Możesz także pobrać stąd publikacje na temat Unii i poczytać o współpracy Koszalina z miastami partnerskimi. więcej »
Ocena:

Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Łodzi

Kategorie: 

Na stronie łódzkiego RCIE, powstałego w ramach programu informowania społeczeństwa o integracji z Unią Europejską, znajdziesz wiele cennych materiałów związanych z procesem jednoczenia Europy. Wśród nich m.in.: aktualności, dokumenty i najważniejsze akty prawne związane z integracją (do ściągnięcia na dysk) oraz odnośniki do innych stron "unijnych". Ponadto dowiesz się czegoś o celach i zadaniach RCIE oraz przeczytasz publikacje ośrodka. więcej »
Ocena:

1 2 3 4