Podobne strony

 • Adwokat

  Prawo i podatki
  Kancelaria prawna Anna Strumpf - Rybicka Magdalena Kramkowska- Rysiewicz zlokalizowana we Wrocławiu proponuje wysokiej klasy usługi prawnicze dla osób prywatnych i firm. Nasza kancelaria proponuje pomoc prawną, z obszaru udzielania konsultacji prawnych, wystawiania pism procesowych oraz reprezentacji przed Sądami, Prokuraturą, czy innymi Organami Administracji Państwowej. Kancelaria adwokat-wroclaw.eu oferuje też pomoc prawną przez internet.
 • Kancelaria Adwokacka - adwokat dr Anna Supranowicz

  Prawo i podatki
  Kancelaria Adwokacka świadczy usługi pomocy prawnej, w zakresie wszystkich dziedzin prawa, ze szczególnym uwzględnieniem prawa karnego oraz prawa cywilnego, w tym prawa rodzinnego i gospodarczego. Kancelaria prowadzi obsługę zarówno osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Kancelaria świadczy także usługi pomocy prawnej online.
 • Kancelaria adwokacka

  Ekonomia
  Wszystkich zainteresowanych ofertą adwokata zachęcamy do zajrzenia na www.zalesinska.com. Pomoc prawna naszej kancelarii to między innymi prawna windykacja należności, przygotowywanie i opiniowanie umów prawnych i inne. Nasza kancelaria posiada blisko 20 lat doświadczenia w usługach prawnych. Każdy nasz klient traktowany jest w sposób indywidualny, a nasze porady udzielane są językiem prostym i zrozumiałym. Przekonaj się iż warto zdecydować sie skorzystanie z usług właśnie naszej kancelarii – od
 • Międzynarodowy Sąd Arbitrażowy Wrocław odzyskiwanie długów

  Firmy wg branży
  W województwie dolnośląskim można skorzystać z usług Międzynarodowego Sądu Arbitrażowego. Jesteśmy obecni na rynku od 1999 roku. Wspieranie przedsiębiorców podczas przygotowywania procedur ograniczających ryzyko wystąpienia trudnych należności- audyt lub przegląd kontrahentów oraz doradztwo prawno- gospodarcze to podstawowe obszary aktywności, z których mogą Państwo skorzystać w zakresie Instytucji. Nasza aktywność opiera się w szczególności na syntezie efektywnych oraz sprawdzonych działań polubownych oraz prawnych. Wszystkie działania przeprowadzamy odpowiednio z kodeksem etycznym. Więcej informacji i dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie internetowej.
 • KANCELARIA PRAWNA RAFAŁ KUFIETA Kancelaria prawna wrocław

  Prawo i podatki
  Na obszarze województwa dolnośląskiego świadczy usługi Kancelaria Prawna Rafał Kufieta. W obszar dokonywanych przez nas usług wchodzi kompleksowa obsługa prawna spółek oraz innych podmiotów gospodarczych (osoby fizyczne, fundacje itd.). Absorbujemy się w szczególności doradztwem dotyczącym umów o roboty budowlane lub przygotowywaniem uchwał oraz protokołów organów jak również zwoływaniem zgromadzeń oraz zgromadzeń. Kancelaria jest dostępna w godzinach jej urzędowania. Z firmą możliwy jest kontakt drogą telefoniczną czy też mailową. Szczegółowe informacje na temat naszej działalności i dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie internetowej.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Szymała Zaremba Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.p. ::

Nasza ocena:
Adres: https://szymalazaremba.pl

Ulica: Grabiszyńska 214/40

Miasto: Wrocław
Kod: 53-235
NIP: 8943077670

Telefon:
Opis:

Kancelaria prawna adwokatów i radców prawnych we Wrocławiu specjalizująca się w prawie podatkowym, karnoskarbowym oraz handlowym. Reprezentujemy podatników podczas kontroli skarbowej, a także podczas postępowania podatkowego i sądowoadministracyjnego. Świadczymy pomoc prawną przy sporządzaniu oraz analizie umów handlowych. Oferujemy usługi związane z rejestracją i bieżącą działalnością spółek. Obsługa prawna w języku polskim i angielskim.