Podobne strony

 • WEN Sp. z o.o.

  Technika grzewcza
  Spółka promuje i sprzedaje alternatywne żródla ogrzewania. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się niskotemperaturowe instalacje podłogowe WIRSBO, pompy ciepła THERMIA oraz instalacje wodne. W serwisie opis stosowania produktów oraz ich walory.
 • Dan-Poltherm

  Klimatyzacja
  Przedsiębiorstwo sprzedaje urządzenia osuszania i ogrzewania powietrza oraz systemy klimatyzacji i wentylacji. Prowadzi także doradztwo i usługi projektowania instalacji. W witrynie katalog produktów i informacje o firmie.
 • Zdanowicz sp. z o.o.

  Klimatyzacja
  Spółka oferuje klimatyzatory przenośne i stacjonarne. Na stronie lista wybranych modeli oraz ich dane techniczne.
 • Ciepło i Zimno

  Oszczędzanie energii
  Prezentacja oferty firmy produkującej urządzenia chłodnicze oraz pompy ciepła i urządzenia odzyskujące ciepło z urządzeń chłodniczych.
 • Klima Tec

  Klimatyzacja
  Zakład usługowo-handlowy. Sprzedaje instalacje klimatyzacyjne i grzewcze. Na stronie oferta produktów z opisem i zdjęciem oraz dane adresowe i referencje.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: budotom.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://budotom.pl

Ulica: Długa 26

Miasto:
Kod: 55-330
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Marzy Wam się zdrowy mikroklimat w Waszym domu, świeże i rześkie powietrze o każdej porze? Warto zastanowić się o rekuperacji - nowoczesnych systemach wentylacyjnych z odzyskiem ciepła, których dystrybutorem i instalatorem jest firma Budotom Tomasz Golański z Lutyni. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Zehnder oraz Vaillant. W naszej ofercie znajdziecie dużo innych innowacyjnych rozwiązań dla inwestycji, m. in.: energooszczędne pompy ciepła czy instalacje fotowoltaiczne. Zajmujemy się również montażem oraz serwisem, gwarantując wiedzę, najwyższą jakość i profesjonalną obsługę. Zapraszamy!