Podobne strony

 • Famex - Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

  Tworzywa sztuczne
  Podstawową działalnością firmy jest przetwórstwo tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Na jej stronie znaleźć można opisy i zdjęcia oferowanych produktów (sztućce, naczynia, serwetki, pojemniki, pudełka, reklamówki, folie, worki na śmieci itp.).
 • KOPROMED

  Narzędzia
  Przedsiębiorstwo specjalizuje się głównie w produkcji noży myśliwskich (z rękojeścią oprawioną w poroże jelenia, drewno afrykańskie, tworzywo sztuczne). Na stronie zamieszczono zdjęcia i opisy oferowanych noży i sztućców.
 • Hurtownia Porcelany " Pe - Pe"

  Porcelana
  Strona należy do hurtowni oferującej produkty z porcelany, szkła i porcelitu oraz ceramikę i sztućce. Możesz tu zapoznać się z ofertą handlową, obejrzeć zdjęcia produktów.
 • Pakfol

  Opakowania papierowe
  Strona należy do hurtowni, która zajmuje się sprzedażą opakowań jednorazowych dla gastronomii, handlu i producentów. Możesz tu zapoznać się z ofertą handlową firmy oraz po zarejestrowaniu dokonać zamówienia przez internet.
 • OLFA - noże i ostrza

  AGD
  K.O.M.A. S.C. jest wyłącznym importerem noży OLFA w Polsce. Na stronie masz okazję zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: www.topkuchnia24.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.topkuchnia24.pl

Ulica: ul. Kosmowskiej 3/44

Miasto: Częstochowa
Kod: 42-224
NIP: 9491923640

Telefon: 501 558 518
Opis:

Szukasz praktycznych, ale i oryginalnych pomysłów na prezent? Zapraszamy na stronę sklepu Topkuchnia24.pl, gdzie bogaty asortyment tworzą ciekawe pod względem designu, nowoczesne produkty będące doskonałym dopełnieniem codziennych prac w kuchni. U nas, znajdziecie marki tj. Bialetti, Fiskars, G.A.T czy Moneta i propozycje dla miłośników kaw oraz zdrowego gotowania: wysokiej jakości stopy aluminium lub stali oryginalnych kawiarek z interesującym designem, szeroki wybór patelni teflonowych, ceramicznych, tradycyjnych lub grillowych, a także z powłoką granitową bądź solidne i ergonomiczne nożyczki Fiskars. Zapraszamy!