Podobne strony

 • VIP DENTAL korony zębowe

  Medycyna i zdrowie
  Klinika stomatologii i medycyny estetycznej VIP DENTAL z Bielsko-Białej prezentuje zakres swoich usług. Pacjenci odwiedzający naszą klinikę korzystają głównie z usług stomatologów przy leczeniu podstawowym zębów, ortodoncji czy implantologii. W celu zagwarantowania komfortu naszym pacjentom oferujemy zastosowanie znieczulenia komputerowego. Dokładne wiadomości o świadczonych przez nas zabiegach zostały zamieszczone na stronie internetowej.
 • PRO DENT LEK. STOM. EWA SADLIK ortodonta bielsko

  Medycyna i zdrowie
  Mamy zaszczyt przedstawić Państwu propozycję gabinetu dentystycznego Pro-Dent. Nasz gabinet posiada swoją siedzibę w Bielsku-Białej, gdzie zaświadcza usługi dentystyczne, w ich obszar wchodzą m.in. porady ortodontyczne, poprawianie wad zgryzu, leczenie próchnicy, a także zabiegi z zakresu stomatologii kosmetycznej (np. likwidowanie kamienia nazębnego). Nasza propozycja adresowana jest zarówno dla dorosłych, jak również dzieci. Oznajmiamy, że nasz gabinet został również przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Całą ofertę usług obowiązujących w naszym gabinecie dentystycznym umieściliśmy na stronie internetowej.
 • Państwu gabinet stomatologiczny Truszel z Bielsko-Białej

  Medycyna i zdrowie
  Prezentujemy Państwu gabinet stomatologiczny Truszel z Bielsko-Białej. Nasi dentyści przyjmują dzieci i pacjentów dorosłych oraz oferują pełnozakresową pomoc z zakresu ortodoncji, a ponadto stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej czy protetyki. Leczenie stomatologiczne poprzedzone jest rentgenodiagnostyką - korzystamy z panoramicznych, punktowych i cefalometrycznych zdjęć wykonanych aparatem RTG. Ponadto nasz gabinet wyposażony jest w komputerowe programy diagnostyczne, służące do planowania i wizualizacji sposób oraz efektów leczenia. Więcej wiadomości o świadczonych przez nas usługach zamieszczamy na stronie internetowej.
 • Dentysta Bielsko-Biała

  Medycyna i zdrowie
  Centrum stomatologiczne Med-Dent oferuje usługi w zakresie stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej, protetyki, ortodoncji. Centrum posiada wysoko kwalifikowaną kadrę specjalistów, która często uczestniczy w szkoleniach i kursach, przez co świadczy usługi na najwyższym poziomie. Med-Dent oferuje również usługi w zakresie badania kierowców na różne kategorie prawa jazdy.


:: Gabinet stomatologiczny Bielsko ::

Nasza ocena:
Adres: http://joko-dent.pl

Kategorie:

Opis:

Centrum Stomatologiczne Joko-Dent. Joanna Kalita-Jóźwik, jest twórcą i właścicielem Centrum Stomatologicznego ” JOKO-DENT”. To tutaj właśnie oddaje się swojej pasji, jaką jest praca lekarza stomatologa. To dla niej nie tylko praca , ale również spełnienie marzeń i to z najmłodszych lat – chciała bowiem zostać lekarzem stomatologiem