Podobne strony

 • Wydawnictwo Genesis

  Wydawnictwa
  Wydawnictwo przygotowuje książki z zakresu pedagogiki, medycyny naturalnej i ezoterycznej wiedzy o człowieku opartej na antropozofii. Książki z zakresu wychowania dziecka mogą służyć pomocą rodzicom i opiekunom dzieci w odpowiedzialnym zadaniu wychowania. Obecnie prowadzi również sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem internetu.
 • Strona Frania- najmłodszego internauty

  Strony dzieci
  Strona malutkiego Frania redagowana przez jego tatę z dużą dozą zdrowego humoru.
 • Rodzina

  Pomoc dzieciom
  W dziale serwisu Życie, poświęconemu rodzinie znajdziesz informacje, które pomogą Ci w trudnych sytuacjach jakie mogą spotkać twoją rodzinę i twoje małżeństwo. Jeżeli masz dzieci warto zajrzeć tutaj by przeczytać artykuły na temat zdrowego wychowywania naszych pociech, dla przyszłych mam dużo informacji pomocnych w okresie ciąży. Dla szczęśliwych rodziców nowo urodzonego maleństwa, którzy wciąż wahają się jakie mu nadać imię, dział Rodzina proponuje 280 imion dla chłopczyków i dziewczynek. Każde imię posiada opis mówiący o jego rodowodzie, popularności i datach imienin.
 • MEDIA RODZINA

  Wydawn. dziecięco-młodzieżowe
  Wydawnictwo powstało z inicjatywy R. Gamble i przy współpracy B. Kledzika, wieloletniego redaktora Wydawnictwa Poznańskiego, w celu wydania książki A. Faber i E. Mazlish pt."Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać żeby dzieci do nas mówiły". Na stronie znajdziesz nowości wydawnicze i ofertę pogrupowaną w kategorie, a także informacje o słynnej książce "Harry Potter".
 • Strona Smutku

  Inne
  Jak wielki może być smutek i rozpacz? Każdego dnia odchodzą od nas ludzie, których kochamy i których nam będzie brakowało. Co zrobić aby ulżyć cierpieniu, które czujemy w każdym zakamarku ciała? Ta strona służy wspomnieniom. Jeżeli chcesz wykrzyczeć z siebie to, co cię boli, dopisz swoją historię.


:: Praworodzica.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://praworodzica.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Wielu rodziców nadal nie jest świadomych tego, jakie ma prawa. Wiele osób żyje w nieświadomości i nawet nie wie skąd dowiedzieć się tego, co im się należy. Każda pracująca kobieta, która urodzi dziecko ma prawo do urlopu macierzyńskiego, rodzicielskiego i wychowawczego. Kobiety niepracujące również mogą dostać zapomogę, a ojcowie pracujący mogą skorzystać z urlopu ojcowskiego i tacierzyńskiego. Warto zajrzeć na naszą stronę internetową by dowiedzieć się z jakich przywilejów mogą skorzystać rodzi